16775
banner
  • Myselor
    #5554
    A VG247 felvetette azt az ötletet is a fejlesztőknek, hogy mivel nincs szintkorlát, akár betehetnének egy New Game + módot is, amiben az első végigjátszás során felfejlesztett szörnyvadásszal indulhatnánk neki az újabb kalandnak, de egyelőre nem kaptak választ a CD Projekt RED-től.

    én örülnék neki :D
  • TomStorm
    #5553
    Az új ruha és fegyvereket hol találom(DLC)
  • Madi92
    #5552
    bomba

    Nem értem, hogy aki ilyenre nem jön rá, miért akar ilyen játékkal játszani.
    Megnyomod L betűt és kikeresed szépen h bombák, megnézed mi kell hozzá és ha megvan akkor megcsinálod.
  • SzirmosSzisza
    #5551
    Kilépsz menübe és Alchemy fül.
  • Gabisan666 #5550
    bombat hol lehet venni vagy hogyan lehet kesziteni?
  • Myselor
    #5549
    az előbb találkoztam egy 48as királygriffel,skellige egyik szigetén.őriz valami kincset de miatta nem lehet felvenni,38on pedig lehetetlen megöldni.nem elég hogy negyed hpkat csap,de fél perces vérzést okoz 1 ütése,amit egy kiváló fecske és bármi más hp töltő sem bír ki.nem értem minek raktak bele ekkora szörnyet ha még a 40szintet sem lehet elérni.csomószor neki futottam,valahogy mindig eltalál .nem lehet megölni így
  • HeadHunter86
    #5548
    Witcher youtube csatornáján is fenn van. Pont ma néztem meg. Jó lett volna, ha magyarul is énekelt volna.
  • Negritis
    #5547
    asszem benne is van az OST-ben
  • Prof William
    #5546
    A Hervadó Virágok küldetésnél a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Trubadúr Lány dala valami gyönyörű volt. Simán megállná a helyét magában is.
  • Myselor
    #5545
    nekem nem igazán tetszik ez a novigradi sett,temeria páncél az szép ,de ez nem :) jó lett volna valami másik.
  • Shep
    #5544
    És az is ilyen udvari bolond szett? Hol lehet megszerezni?
  • Shep
    #5543
    Azért mert eddig az néz ki a legjobban, semmi másért.
  • DantesHUN
    #5542
    De patch az nincs még.
  • wedge31
    #5541
    Egy páncél set meg három új crosbow.
  • Prof William
    #5540
    Kösz akkor azt hiszem körbenézek a kereskedőknél Velenben + Novigrad + Oxenfurt-ban.

    És mi az a 2 DLC?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.03. 10:58:45
  • Musicking
    #5539
    Vannak olyan küldetések amik csak bizonyos talált jegyzetek után elérhetőek és a térkép se mutatja így írott tartalomra kell hagyatkozni , a kereskedőknél is találhatók küldetéshez kapcsolódó tárgyak azokat is érdemes felvásárolgatni idővel biztos meglesz a helye.

    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.06.03. 10:58:42
  • wedge31
    #5538
    A két új DLC már elérhető.
  • Sheltem
    #5537
    Miért akarod a kezdő páncélt visszaszerezni? Hiszen azoknak a statjai a leggyengébbek nem? Vagy későbbi recept felhasználja?
  • Myselor
    #5536
    én amikor odaértem,semmi nehézséget nem okozott a griff :D 27es páncélt kapsz,és nekem nem tetszett percig nem használtam volt jobb,és szebb.de te döntsd el megéri e,ezután lehet mester páncélokat gyártatni vele,
  • Negritis
    #5535
    térképeket lehet venni boltosoktól és azok elindítják
    vagy random belefutsz 1-2be :D
  • TOMSILENT
    #5534
    Csak tudja valaki... :/
  • Prof William
    #5533
    A Macsek iskola küldetései megvannak de a Griff + Medve iskolára is lesznek majd kincsvaász küldetések? Mert eddig olyat nem találtam eddig.
  • xido
    #5532
    hány szinttel erősebb nálad?
    csinál spéci nyilakat,szedd le azzal és/vagy aard-al,aztán gyepáld és igni/axii. meg kikerülések..hátha ezekkel és türelemmel meglesz
  • Hunor1
    #5531
    Ohh ezt a geci király griffet nem tudom legyőzni !! van eki egy oéyan ütése ami instant kill nekem... pedig kéne a mirigye a fegyverkovács csajszinak hogy valami spéci páncélt csináljon nekem ! Megéri-e a fáradtságot egyáltalán ??? Nekem most a 2. a hatékonyabb griff páncél öltözetem van. nehogy úgy járjak hogy ettől silányabbat készízsen ... :)
    vagy esetleg olyat amit nem tudok felvenni még jó ideig, mert csak 15-ös level vagyok .
    Nah szóval valami kisebb-gyengébb- griffet nem tudnék találni hogy kinyerjem a mirigyet ? ( bár feltételezem hogy mivel quest ezért csak az adott griffből kapom meg)
  • Jude666
    #5530

    nem is tudtam, hogy Geraltnak parókája van :)
  • j0rmungandr
    #5529
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A grifftől megmentett kereskedő is árulja a lapokat
  • Peet199009
    #5528
    SZiasztok!
    Játék elején White Orchardban az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elsa nevű csapos nekem eltűnt miután megöltem a griffet és indultunk volna tovább Vesemirrel de jött egy csajszi és betörte az orrát. Végleg eltünk onnan, vagy vissza fog még jönni oda? A kártyajátékhoz akarok egy lapot venni, más kereskedő nem árulja csak az.
    Köszi előre is!
  • Különc
    #5527
    Jézusom, magyarul fogalmam sincs mik ezek
  • Shep
    #5526
    Na 2 hét alatt elértem Novigrad falaihoz, de be még nem jutottam :D Nem néz ki rosszul de azért a régi videoban látottaktól messze van.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.02. 23:59:30
  • TOMSILENT
    #5525
    Mellékelek pár képet. Azt a faszt sehol sem találom, ez is egy bug. Bea-ból kettő van, a másik meg az ördögfattya mutagén a párlathoz kell ami questhez kell hogy megöljem + azért kérdezgetem ezt a Jenny 'O Wood-os dolgot hogy meglegyen ez is csinálva, mint quest. Hol lehet felvenni?





    Elvileg ha felbérelem a fazont itt ülnek le Geralt-al...háát sehol senki csak két kibaszott öregasszony...

  • Myselor
    #5524
    persze értem csak mondtak e valamit az érdkeelt ennyi nem izélem őket hogy mekkora faszok :)
  • MerlinW
    #5523
    Bemész a munkahelyedre. Ma rossz napod van, félgőzzel dolgozol. Ismerős a szitu?:) Lényeg, hogy CDP-nél is emberek dolgoznak:)
  • Myselor
    #5522
    különben én nem követem őket.de mondtak valamit mivan a patchel mér nem jött 2 napja már ?:D
  • Myselor
    #5521
    csak győzzük kivárni.bár nekem már nem maradtak küldetések amik adnának xpt ha jól tudom.de amúgy 1 fél szintet csak ölésből szedtem össze.
  • DantesHUN
    #5520
    Igen ez bug, és hétfőn jött a patch.
    Vagyis ma.
    Vagyis holnap.
  • Myselor
    #5519
    hehe :D hát.lesz egy pár lehetőség. xd arra számíts hogy a gatyád is rá megy majd :"D én eladtam a griff páncélt pár százért.4ezerért akarta visszaadni xd legyártottam mégegyszer csak ezer valamennyibe került jobban jártam :D
  • Shep
    #5518
    Aha, kösz. Már csak azt kellene tudni kinek adtam el :D
  • Myselor
    #5517
    ez az alap.vagyis ugye az alap szettet egyszer upgradelheted :D harcos páncélzattá ami ugyanúgy néz ki
  • Myselor
    #5516
    igen.minden eladott cucc ott marad mindenkinél én úgy vettem észre :)
  • Shep
    #5515
    Amúgy ez a szerkó ami pl itt fent is van a képen melyik? Mármint a full szett, kesztyű, nadrág ...
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.02. 22:24:52