16775
banner
  • SzirmosSzisza
    #5594
    Térkép bal alsó sarkában a hegyen? Mert ha igen azt én is láttam, gyors el is futottam mikor kiírta as zintjét :D
  • bardocz
    #5593
    21 talán.Nem annyival nagyobb, de elbénázom. Inkább elfutottam... Nagyon ritkán gyullad be, pedig az sokat sebez rajta.
  • Prof William
    #5592
    A melléküldetések majd 80%-a sokkal élvezetesebb és csavarosabb mint sok más RPG főküldetése. Vétek lenne kihagyni őket.
  • SzirmosSzisza
    #5591
    Elég sok érdekes történet van benne meg Witcher Contractok is faszák. Én a főküldikkel alig foglalkoztam, mostanában húzom csak őket. (lvl 17)
  • Myselor
    #5590
    amúgy attól is függ hogy melyik véget kapod.van olyan végkimenetel ami után én nekem se lenne kedvem játszani,de a legjobb vég az olyan hogy egyértelműen van még kedved.szerintem :)
  • Madi92
    #5589
    Hát, ha kivitted, hozd is be, mert pont ez az a játék, ahol ki vannak dolgozva mellékküldetések is, s elég sok élményt adnak. Főleg, ha az előző részekkel is játszottál.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.06.03. 17:19:57
  • Myselor
    #5588
    hát szerintem mindenképp érdmees,nagyon jók a mellékküldetések és a felfedezések is,a dlc-kre is lehet edzeni,gyűjtögetni dolgokat,sok van még benne miután végigvitted szerintem :)
  • xalyy
    #5587
    Sziasztok! Pár napja vittem ki a játékot nemsok mellékküldit csináltam volt, de szerintetek van értelme tovább játszani? Tehát lemaradok valamiről? Az az érzésem így ending után már úgy se lesz az igazi. :(
    Kösz.
  • Myselor
    #5586
    bocsánat.azt hittem a wyvern 17,akkor a kérdésem az hogy a wyvern mekkora xd
  • SzirmosSzisza
    #5585
    Ezt most komolyan kérdezted?D:DDD
  • Myselor
    #5584
    te hanyas szintű vagy?
  • bardocz
    #5583
    Én most 17es szinten a royal wyvernel küzdöttem, de inkább feladtam. Párszor egész jól lement az élete, de rohadt gyorsan letámadt, és végem.
  • Myselor
    #5582
    pont most írtam hogy megvan :D jó volt .megizzasztott,az asztalomon az üveg,meg ami volt hát az a végére nem maradt ott.levertem mindent xd
  • Myselor
    #5581
    jelentem megöltem a 48as szintű királygriffet,kb fél óra szarakodás után,a witcher pajszot egész játék alatt nem használtam,na most nagyon jól jött :D a köcsög nem tudott vérzést okozni így .nem nagyon érte meg a kincs amit találtam mellette de na.a kihívás és a nehézség dark souls szintű volt :D 3ütés voltam neki,és ha elkezdtem vérezni semmi se segített már xd
  • wedge31
    #5580
    és a lv48 monszta? azt ki fogja levadászni...
  • Myselor
    #5579
    nem számít zöld e,mint írtam tegnap majd 20szintel kisebb szürke is adott tegnap xpt.a zöld meg nem :)
  • BoneDragon
    #5578
    Tök jó, hogy jobban tudod hogyan néz ki a karakterem.
  • Myselor
    #5577
    szerintem nem vesztesz sokat én 38vagyok.a játék végére (story) 35 lettem.jelengleg nincs miért tovább fejlődni,még a 35 is felesleges.semmi nem indokolja.de tény hogy bosszantó .
  • wedge31
    #5576
    Ebbe az a szomorú, hogy ezek mind zöldek voltak....
  • Myselor
    #5575
    és a szerszám íjat hol lehet megszerezni?dlc-s
  • DantesHUN
    #5574
    Hát igen. Elég izé, hogy nincs patch, lassan csak szürke, illetve halálfejes küldetéseim lesznek.
  • wedge31
    #5573
    Hát lehet, hogy most abbahagyom a patchig mert két föküldetésre se kaptam xp-t az meg legalább 500xp bukta...
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.06.03. 16:28:16
  • Madi92
    #5572
    Nem, ez a legutolsó lesz, most pontosan meg nem mondom mi a neve. Itt nincs copf. Szerintem.
  • BoneDragon
    #5571
    A statok nem rosszak, viszont maga az armor értéke nem skálázódik.
    Amúgy a báró falujában lehet megvenni.
    A haj meg coffos igen. Oldalt felnyírt hátul coffba kötve, azt hiszem ez volt a neve.

  • NeoMaN
    #5570
    ott vannak valahol a közelben a banditák, lovasok és lovagolnak szerteszét :)
  • Shep
    #5569
    Nekem első alkalommal volt ott egy banda de túl erősek voltak akkor még, így ott hagytam őket, később viszont már nincs ott senki.
  • Shep
    #5568
    Ez melyik frizura? A hátul összefogva? A lovon a szett hol szerezhető be?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.03. 16:05:10
  • Negritis
    #5567
    de a statokat nézted hogy skálázódik-e?
    én kb úgy képzelem el mint az adaptive armor az swtorban
  • BoneDragon
    #5566
    Igen az. Olvastam twitteren, hogy elvileg ezek az armorok skálázódnak. Hát én nem vettem észre, ugyan úgy lvl10 maradt használat után...
  • Negritis
    #5565
    ez ami most jött ki?
    hmm, lehet hogy kövi végigjátszára beruházok rá
  • BoneDragon
    #5564
    Keszeggel kicsit unatkoztunk, úgyhogy pózoltunk egyet az új armorban.

  • bardocz
    #5563
    Én kb minden harcot újratöltök, mert béna vagyok, de 30as szinten 4es drownereket legyakni nem lenne túl nagy élvezet.
  • Prof William
    #5562
    Úgyis volt aki hiányolta hogy Geralt miért olyan gyenge. Így most olyan lehetne a New Game + mintha egy "könyvűbb" Geralt-al tolnánk.
  • Madi92
    #5561
    Valóban a vezérnél szokott lenni a kulcs, ha vícser érzékeid segítségével körbenézel, még külön jelzi is, hogy hopp, itt van valami.
    De ha megtetted ezt és semmi, akkor lehet bug is. Sajnos sok van benne.

    Szerk: Nálam nem volt ilyen probléma, azon a területen minden kulcsot megtaláltam.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.06.03. 14:53:10
  • hemmis
    #5560
    sajnálom de köszönöm a választ !
  • Myselor
    #5559
    bug,nekem sincs kulcs,az összes többi ilyet megtudtam csinálni de azt én sem.nincs kulcs náluk,gondolom javítva lesz
  • hemmis
    #5558
    sziasztok lenne egy kérdésem amikor megy a hallotti máglyák küldetés és a végén megyek a paphoz vissza találok egy csapatot akik egy kereseókedőt ketrecbe záztak de a ketrecet nem tudom kinyitni mert nem találom a kulcsot viszont lehet hogy valamelyik banditánál van a kulcs mert egyszerűen eltünnek páran nem tud nekem valaki megoldást erre?
  • Shep
    #5557
    Az új páncélszett milyen erős amúgy? Tényleg nincs valami lista a páncélok erősorrendjéről?
  • Myselor
    #5556
    hát igen :)
  • bardocz
    #5555
    Ez akkor lenne jó, ha az elején a szörnyek is felszinteződnének. 30-as szint környékén gondolom pl a drownerek mind 1hit-ek, picit unalmas lenne.