16775
banner
  • Peet199009
    #5635
    Az az aki a faluba menet a hídnál van igaz? Na nála egy szem kártya sincs :S
  • PeeTeR
    #5634
  • torma1
    #5633
    XP Fix.
    Utoljára szerkesztette: torma1, 2015.06.03. 21:05:37
  • DantesHUN
    #5632
    Kezd kicsit izé lenni hogy nem jön a patch, csak gyarapodnak a szürke küldetések. Lassan minden elfogy, és akárhogy is, hát már csak nem akarok XP-t bukni rajta. Ha nem is sokat, de valamennyit adnának, már kivárom a javítást, csak nagyon gyarapodnak a szürkék.
  • bardocz
    #5631
    Ez se segít, időnként újraindul a gép :S
    Ah, de nincs kedvem újrahúzni az egészet.
  • Myselor
    #5630
    minek ?nincs kedvem szenvedni,így igazán élvezetes volt,főleg a 10szintel nagyobb grif,minek szívassam külön magam?:) elég volt a dark souls ,ennek azért ne mez a lényege xd
  • Különc
    #5629
    Majd kend újra Death Marchon, nincs is jobb annál, mikor lvl 15 vagy és a lvl 4 drowner leüt a lóról és meghalsz 1 hitbe. 8^)
  • SzirmosSzisza
    #5628
    Ha van karperece akkor már volt lent.

    Ha jól rémlik körbe kell nézni a környező házakban.
  • Myselor
    #5627
    amúgy nem rossz ez a nilfgardi páncél 35ös szintű.bár kicsi már a 38hoz de erősebb nincs :) viszont kár hogy utálom őket xd
  • Myselor
    #5626
    normal.a második nehézség
  • Tikal #5625
    Bírom hogy a kardcsapások elől olyan könnyen elugrik, de mikor verekedni kell akkor mindig eltalál egy már elinditott ütés, esélyed sincs elugrani mert utánad fordul és még akkor is eltalál mikor már messze vagy :)
  • bardocz
    #5624
    Nem is tudtam, köszi, kipróbálom.
  • MerlinW
    #5623
    Szerintem nincs felhő, de lehet rosszul tudom. Biztonság kedvéért mentsd el őket.
  • MerlinW
    #5622
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mássz be a kútba.
  • BoneDragon
    #5621
    Ha gog-os, azon is tudsz repairt nyomni.
  • bardocz
    #5620
    Ha újrarakom a gépet, akkor a mentéseket a gog-com tényleg tárolja? 50+ órát nem szívesen vesztenék el.
  • Különc
    #5619
    Milyen nehézségen tolod, hogy sose kellett a shield? Gargoyleokat is tudsz verni úgy, hogy sosem találnak el?
  • Negritis
    #5618
    menj oda és ahol mutatja és nyomj "action" gombot az majd aktiválja
  • bardocz
    #5617
    Nem steames. De most sikerült, helyette később indul újra :S
  • kukubenko66
    #5616
    Sziasztok.

    Még az elején járok és elakadtam.
    Szellem a kútnál questben találtam egy karperecet és egy naplót amit elolvastam. Ott a tetem a kútnál és egy youtube video szerint meg kell gyújtani és akkor jelenik meg a szellem. De nekem nem ajánlja fel hogy gyújtsam meg a hullát. Ha meg csak úgy odapörkölök akkor nem történik semmi.
    Hiányozna valami ami kell ehhez a küldihez ?
  • BoneDragon
    #5614
    Nyomj rá repairt.
  • bardocz
    #5613
    Dandelion cabaret küldtésnél újraindult a gép. Ugyan ott kifagyott, msot meg már el sem indul a játék, rögtön crash indításnál...
  • lalakov
    #5612
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyet találtam eddig. Keira Metz boszi, de meg kell venni mielőtt lefeküdnél vele(talán az elutazása előttig is lehet várni, ezt nem próbáltam)
  • lalakov
    #5611
    Nekem simán hozzáadta a Könyvtáramhoz. Contract: Missing Miners, csak ezt próbáltam, a skinek nem érdekelnek.
  • xalyy
    #5610
    Értem. Hát én azt a végét kaptam, hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri megmenti a világota White frost-tol aztán kap a végén egy igazi witcher kardot és kész.


    Ezek után már nemigazán láttam értelmit a továbbjátszásnak kicsit szerintem olyan mintha már meghalt volna a játék :D
  • SzirmosSzisza
    #5609
    Vedd meg Wallettel, ha nincs kártyád ...

    Amúgy skill pont reset poti merre van?
  • TBTPumpa
    #5608
    Nem. Kosárba engedi tenni és azt akarja hogy vedd meg őket. Persze 0 euróba kerülnek, de ettől függetlenül kéri a kártyád adatait! Ez a Steam is egyre szarabb.
    Jól nyomod Valve!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.03. 18:05:22
  • DantesHUN
    #5607
    A steam-es verzió feltette a két új DLC-t? Mondjuk nekem egyik se fontos most, csak nem látom ,hogy letöltötte volna a játék. És...patch sincs sehol.
  • Hunor1
    #5606
    köszi. bammeg 16-os vagyok és eddig nem jöttem rá hogy ilyet is tudnék... :S ezek szerint lenyomva kell tartani a "Q"-t ( mert én billentyűvel nyomom)
  • Tikal #5605
    :D
  • BoneDragon
    #5604
    Vénasszony skillnek hívják. lvl60 után elsajátítható.
  • Tikal #5603
    Az alkudozás képességén lehet fejleszteni? Néha nagyon bénán alkudozom :) Mondjuk a minimum 250 a maximum meg 350 aztán nagy nehezen kialkudik 260-at :D
  • Negritis
    #5602
    igni 2. skill és nyomva tartod a gombot (legalábbis kontroller esetében)
    a mind control is így megy az axiival
  • Hunor1
    #5601
    hopp most láttam egy videót, azt láttam hogy Geralt tenyeréböl -mint valami lángszóró - tüzet tud " lőni " az ellenfélre ! no most ez melyik képesség? valami kimaxolt igni tulajdonság ? vagy hogy lehet ezt elérni? köszi.
  • BoneDragon
    #5600
    Ott ahol az armor is... lentebb leírtam.
  • Myselor
    #5599
    az új számszeríj hol van?megtalálta már valaki?néztem a mester kovácsnál de semmi
  • Myselor
    #5598
    hát tudom.ha be is gyulladt alig sebződött.csodálkoztam is hogy neki hogy a fenébe :D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.06.03. 17:44:49
  • bardocz
    #5597
    Pedig ha valamelyik lénynek égnie kell, akkor az a griff :D
  • bardocz
    #5596
    Ahol van két fészek, azaz. Volt hogy negyed hp-ja se maradt. Aztán következő próbánál meg 80%-on állt még, amikor megölt. Majd később. Olajom sincsen hozzá. Kéne szereznem még soksok receptet, csak nem lootolok végig mindent általában.
  • Myselor
    #5595
    oh értem.hát akkor azt akkor próbáld később.nekem ez a kurva griff nem gyulladt be .meg néztem videót a gyerek robbanó lövedékkel és ignivel ölte meg,nekem ezek alig sebeztek rá valamit, a gyerek kisebb szintű volt mint én.fura xd