16775
banner
  • DantesHUN
    #5675
    Mivel patch sehol, a tegnap belinkelt mod-ot próbálta valaki? Működik? Mi a tapasztalat?
  • Doom 4
    #5674
    Hali!
    Azt szeretném kérdezni, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha nem importált mentéssel játszok, hanem szimuláltam a döntéseket, akkor Iorveth útjánál ha Triss-t választom Saskia átkának feloldása helyett, akkor a játék hogy veszi, megöltem Saskiát, vagy hagytam élni?

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.06.04. 16:12:12
  • Negritis
    #5673
    van 6 is :D
  • BoneDragon
    #5672
    Ahhoz meg lidérceket kell ölni.
  • SzirmosSzisza
    #5671
    Mire oda értem volt 4k-m (azután, hogy elbasztam 1k-t 2 ruby porra). Úgyis csak 3 fajt van, ha jól rémlik
  • Negritis
    #5670
    azért lehet :D pl 40 pénz a prosti :D
  • DantesHUN
    #5669
    Keress pár kérdőjelet, és gyűjtöess, annyi pénzed lesz, hogy nem lehet mire költeni.
  • DantesHUN
    #5668
    Állítólag már csak jöv. héten jön.
  • BoneDragon
    #5667
    Ben=nem
    Telon miért nincs szerkesztés gomb?!
  • BoneDragon
    #5666
    Ehhez minek leírás? Jesszusom... Minden kovács árul. Ha meg nincs pénzed soha, valamit Ben jól csinálsz. Lvl 10 körül már volt kb 3k felesleges goldom.
  • bélanéni #5665
    Valaki tud egy biztos leírást, hol tudok venni Weapon Repair Kit-et?
    Sosincs pénzem a kováccsal történő javíttatásra.
    Gyártani is jó lenne.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.04. 09:37:31
  • Negritis
    #5664
    biztos csak én vagyok így vele, de első körben nem érdekel a maximalizmus
    jutok amíg jutok de nem fogom azon idegelni magam hogy 3-4 küldi nem ad xp-t
    eleve csak napi 1-2 órát tudok játszani nem hogy még arra is figyeljek hogy jujj ezt nem szabad mer nem jár xp

    megértem ha valaki ezen aggódik, csak asszem a gamestar hozta le hírként hogy "elvileg" nincs maximum szint
  • Prof William
    #5663
    Hát igen ha valaki több száz évig él akkor gravitácó idővel nagyon meg tudja szívatni. :)

    Vajon ma jön patch? És vajon azt és úgy fogja javítani, amit várunk? Mert ha nem akkor lehet hogy job lesz lentebb linkelt MOD.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.04. 09:21:36
  • Negritis
    #5662
    nah
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ha megvan a karperec meg minden egyéb akkor
    a kút mellett kéne hogy legyen egy piros rész ha mindent körbejártál és minden levelet elolvastál
    ki is derül a története a kis közösségnek
    odasétálsz a piros részhez ha készen állsz (utána már nem tudsz olajat és ilyesmit ellőni szal ezért mondom)
    aztán rányomsz hogy hajrá jön a cutscene aztán jön a csaj szelleme
    elvileg, nekem legalábbis így volt
  • Solid Snake
    #5661
    Jó reggelt
  • Nagydög
    #5660
    Csak tipp, de probaltal egyszeruen nekisetalni? Egy csomo ajto csak lengoajto.
  • Negritis
    #5659
    elindul csak ugye máshonnan kell indítani mint ahova a parancsikon szól
  • BoneDragon
    #5658
    El indul. Épp ez lenne a lényege a gogos játékoknak, hogy nem kell hozzá semmi. Ez is elindul gog kliens nélkül, maximum nem fogja számolni az acsikat.
  • Myselor
    #5657
    jóreggelt srácok :D
  • Although
    #5656
    Hát az eredeti játék nem indul el kliens nélkül. Nekem eddig semmi gondom nem volt vele se meg a játékkal sem egyetlen egy ctd volt eddig összesen.
  • RatBaG #5655
    http://www.reddit.com/r/witcher/comments/38g63s/psa_advanced_sign_techniques/
  • dubel
    #5654
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a kútba bele ugrottál ott a víz alatt felvetted a halotthoz közel álló tárgyat?
  • xido
    #5653
    Sokadik óra után megmondom min dolgozhatnának még a srácok..a következő játékukra talán sikerül is..az a rohadt mimika...az első rész óta szánalmas és illúzió romboló,hogy a színész játszik a hangjával a mondókája közben,a cgi fej meg full amatőr módon egyfajtára van rendelelve oszt csókolom...
  • rage
    #5652
    S miért van szükség a kliensre?
    Ez egy béta vacak, már rég leszedtem.
  • TomStorm
    #5651
    Az nem indul újra.Nekem is VGA 60 fok proci meg 40-50 között.
    Én most vírusra gyanakszok vagy alapból szar ez a GoG kliens mert egyszer kiírta,hogy az "exe...leáll" pedig eredeti a játék mégis olyat ír mint ha tört lenne-.-
    Aztán most már üzenet nélkül dobál ki
  • Madi92
    #5650
    Oxenfurtba lesz még küldetés? Mert eddig a kívül nem sok minden volt ott, pár kártyást leszámítva. Mindenféle szpojler nélkül nyugtassatok meg, hogy lesznek még ott történések.
  • dolfy #5649
    Nálam is ez volt, én azt csináltam lejjebb vettem a videókártya processzor órajelét és utána már nem dobált ki. De csak harcok közben csinálta!
  • bardocz
    #5648
    Neked újraindul a gép közben? Nekem azt csinálta. Más játék amit próbáltam nem. cpu, vga biztos nem melegszik túl, egyik 60 alatt van, másik folyamatosan 80. Ram se fogy el.
  • SzirmosSzisza
    #5647
    http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10161-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Review :D
  • TomStorm
    #5646
    Random kidobál a játék.GoG kliensel indítom mindig az lehet gond?Vagy mi lehet?
  • Prof William
    #5645
    Majd meglátjuk. Ha a Patch nem ezt a "hibát" javítja és nem úgy, akkor leszedem ezt is.
  • SzirmosSzisza
    #5644
    Én is szoptam vele, nézz körbe az összes házban, a karperec gondolom megvan már. Illetve a kúton is van jel, ha jól rémlik.
  • kukubenko66
    #5643
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Voltam már kb 15-ször a kútban. Witcher képességed segítségével találj bizonyítékot a szellem jelenlétére - ezt írja és nem találok semmit. :-/
  • Shep
    #5642
    A sörfőzős küldetésben hogy lehet a pincét kinyitni, mert odamegyek az ajtóhoz de semmi, nem írja ,hogy zárva, aardozni nem tudom, kinyitni sem?
  • DantesHUN
    #5641
    Majd meséljétek el, jó-e. Most nem tudom letölteni.

    Ám a hiv patch meg állítólag csak jövő héten jön!
  • torma1
    #5640
    Igen ez egy mod csak.De ha jó akkor ez is elég. Mivel elég könnyen lehet a játék fáljait változtatni,átírni.
  • TomStorm
    #5639
    De van nála több is
  • Myselor
    #5638
    nem az
  • SzirmosSzisza
    #5637
    Fent van a legújabb patch? (1 hetes már talán)
  • DantesHUN
    #5636
    Ez gondolom nem hivatalos patch?