16775
banner
  • Negritis
    #5715
    igen viszont a nagyobb cégeknek "biztosra" is kell mennie
    nehéz úgy kreatívnak lenni ha megmondják fentről hogy milyen elemek legyenek bele mindenképp mer az hozza a pénzt
  • Fecoo96
    #5714
    Igen, és valljuk be, azoknak a cégeknek valamivel több kerete is van a játékok elkészítésére. Úgy olvastam, hogy a Witcher 3-at 40m$ volt összehozni úgy cakk-pakk, és hát van azért itt tartalom.

    Más is észrevette, hogy az Alghoulok nagyon erősek? Csak mert 1 ütéssel lekapják a 2/3 életem, és általában nem 1 támad rám :P . Persze lehet, hogy azért mert a max nehézségi szinten játszok.
  • Although
    #5713
    Az állam már leeset valahol, azóta sem találom. Hihetetlen. Zoltan is elképesztő
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így kell megírni valamit, mikor a váltány Cirivé változik az na az valami

    Annyira de annyira remélem a CD Projekt nem válik EA, Blizzard vagy Bethé, de tényleg.
    Még mindig az az érzésem jobb a sztori mint a kettő, de ez valószínűleg azért van mert már hiányzott ez a színvonal.
    Szégyen sokakra nézve, leszámítva az obsidiant, hogy egy akció-rpg-t gyártó cég porig alázza az egész mezőnyt. És bemutatót tart olyat amit sokan elképzelni se mertek.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.04. 18:50:43
  • Although
    #5712
    Hihetetlen ne rágjátok mert ezt az xp dolgot. :) Alapvetően a fő sztorihoz igazították de ott is vannak alacsonyabb értékek mivel előre szintezett az egész játék, és végig stimmelni kell. Így nem olyan egyszerű megoldani mint pl a skyrimbe vagy egy akciójátékban. :)
  • Doom 4
    #5711
    Ohh elnézést, nem tudtam, hogy ezt is spoilerezni kellet volna. Legközelebb jobban figyelek! De amúgy senki? :D
  • Myselor
    #5710
    nemtudni,nem értem én sem a dolgot :) nekem volt olyan is ami 400at adott a witcher megbízás.a másik csak 280at.ki érti ezt :) magasabb szintű volt mindkettő nálam,tehát nemtudom
  • DantesHUN
    #5709
    Mondjuk olyasmit is mondtak azt hiszem , hogy nem nagy baj ez, mert úgyse sok XP-t buksz rajta. De akkor se világos, hogy mikor mire, és mennyi jár.

    Volt két zöld küldetés. Mind a kettő witcher felhívás. Az egyik egy szinttel volt kisebb , és arra 50-et, a másikra 250-et adott. Hogy ebbe mi a logika? Az egy szint miatt?
  • Myselor
    #5708
    hát akkor úgynézki nem vagy előrébb vele :D ennyi xp-t pár szörnyért is kapni
  • DantesHUN
    #5707
    Persze, logikus...de a fene tudja, egy 7-es küldiért 22-es szinten meg 8-at adott. De ettől még lehet nem így kéne működnie, normálisan, de ki tudja? Lehet, hogy igen.
  • Negritis
    #5706
    valószínűleg annyi is jár érte
    egy 10es küldiért 10en kapsz 500át de azért fura lenne ha 20on is ugyanazt érné
    legalábbis RPG szempontból
  • DantesHUN
    #5705
    Kipróbáltam azért ezt a mod-t. 10 szinttel kisebb küldetésért, kaptam 20 XP-t. Nem tudom, most akkor ez így működött a mod? Hát, szóval ezt tapasztaltam.
  • MerlinW
    #5704
    Galaxy nélkül is megadja az acsikat. Nem kell hozzá semmi.
  • bardocz
    #5703
    Ez se segít, ugyan úgy újraindul a gép játék közben. Semmi más nem csak ez.
  • bardocz
    #5702
    Lol, köszi, azt hittem ott már csak ilyen játékhoz szökséges fájlok vannak, dll, config fájlok, stb :D
  • kukubenko66
    #5701
    Sikerült, köszi. :-)
  • Tibbbor
    #5700
    Ok, nagyon köszönöm!
  • Negritis
    #5699
    a sima ignihez elég megnyomni a gombot (nekem a jobb ravasz mert kontroller de neked akkor Q)
    viszont a másik verzióhoz az kell hogy addig nyomd míg nem aktiválódik pl a lángszóró és az addig fúj amíg ki nem merülsz ugye
    az Axii talán a legjobb példa erre amit alapból tovább kell nyomni nem csak egy gyors rövid
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.04. 15:02:30
  • Tibbbor
    #5698
    Szeretném megkérdezni, hogy az alternatív jeleket(amiket fejlesztettem) hogyan lehet elővarázsolni? Olvastam valamit egy külföldi fórumban, miszerint tartósan kell nyomni a Q-t(?), de valahogy nem egyértelmű a számomra. Elméletileg már kifejlesztettem a Pupett-et és be is raktam a karakterképernyőn egy üres slot-ba, de eddig csak kábítani tudtam vele. Hasonlóan nem veszek észre sok változást az Igni-nél sem.
    Előre is kösz a segítséget!
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.06.04. 15:00:39
  • Negritis
    #5697
    vagy a Malazai krónikák :D
  • DantesHUN
    #5696
    Hát igen, csak elfogytak a küldetések, csak túl magas, vagy túl alacsony szintűek vannak. Hiába csinálom meg a kisebbeket fejlődni nem fejlődik. A fő sztori szálra ad legtöbbet elméletileg, az is szürke, nem is adott semmit. Így most beragadtam.
  • zenoka
    #5695
    Dwayne "The Rock" Johnson siman lehetne Skandar Graun:D kopasz nagydarab nem tul okos:DD
  • Madi92
    #5694
    Hát te sem vagy egy nagy szaki!? :D
    Binbe aztán x64be tessék benézni.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.06.04. 14:50:50
  • Myselor
    #5693
    amúgy most nem azért.de valaki mondja már meg hogy mivan a vad falkával és yeneferrel?tőlük kellett volna megmenteni,de végül nem kellett,nem magyaráztak meg ebből semmit.csak hogy nem igazán így képzelte el geralt a találkozást.tényleg nincs semmi magyarázat erre vagy csak én nem jöttem rá?
  • bardocz
    #5692
    Ez a bajom. kép Ez van a telepítési mappában, uninstallon kívül egyik sem aplikáció.
  • Myselor
    #5691
    jobb ha bele se kezdenek,maximum animációs sorozatot csináljanak,élőszereplőset semmi képpen ne.nem láttam még jót.játékból készült filmet meg főleg nem ami jó lett.kerülöm is őket
  • Madi92
    #5690
    Hát megkeresed a játék telepítési mappáját és az ottani exe.-t használod.
  • Myselor
    #5689
    hát várni kell sajna :)
  • Madi92
    #5688
    Sok ilyen könyv/játék van.
    Könyvre példa: Az idő kereke - The Wheel of Time, vagy a káosz könyvek, ezekből 20 évre elegendő anyag van.
    Játék példa: Mass Effect; Dragon Age; Bioshock stb

    Mindegyik remek sorozat alap lenne.
  • bardocz
    #5687
    Hol van az az ikon, amivel a játék a gog galaxy nélkül indul el? Ez a folyamatosan gép újraindulás idegesítő. Verify/repair nem csinál semmit.
  • Prof William
    #5686
    Most így belegondolva Witcherből egy olyan Kardozós-Bxszós-Intrikálós sorozatot lehetne készíteni hogy minden Róma/Spartacus/Game of Thrones rajongó megnyalná mind a 10 ujját.

    Reméljük hogy a HBO egyszer majd lát benne fantáziát...
  • DantesHUN
    #5685
    Ja, csak a patch meg nem jön...lesz ebből jövő hét is.
  • Myselor
    #5684
    amúgy az egyik korábbi witcher cgi képen elvan baszva a sebhelye,pont a másik oldalt van :D és a haja is még leengedett,szerintem azt eléggé elbaszták :)
  • bélanéni #5683
    +1
  • RatBaG #5682
    lol

  • Myselor
    #5681
    én is így vagyok ezzel.nem szeretem a módokat.sosem használom
  • Sith
    #5680
    Level 22 ön öltem 34 es griffet a 3. Nehézségi szinten, kicsit rá kellet készülni és nem elsőre de megvolt.
    ez nem wow "nem mehetsz raidre mert csak 22 es vagy"
  • DantesHUN
    #5679
    Nem tudom feltegyem-e, elcseszni se akarom a játékot, nem bízok a barkács mod-okban.
  • wedge31
    #5678
    Lv17 vagyok és most nincsenek szürke küldetéseim de engem igazából csak az zavart, hogy tegnap három zöld föküldetésre nem kaptam semmit.
    Mióta feltetem mindenre kapok rendesen xp-t az hogy mennyit már mellékes mert azt ugyse tudom mennyire van beskálázva a rendszer.
    Összeségében nekem csak megnyugtatás miatt kell a mod, hogy azért csak mégis legyen látszatja a fejlödésnek.
  • DantesHUN
    #5677
    Írnál példát, hogy mondjuk milyen szintű szürkére mennyit adott? Kipróbálom én is, ha rendesen működik.
  • wedge31
    #5676
    Én használom, csak ajánlani tudom, mert azóta minden küldetésért megkapom a jól megérdemelt xp-t.