16775
banner
  • S1M0N
    #5755
    Az biztos, hogy az 1.04-es patch hozott egy ilyen opciót, nekem jók az alap beállítások is, nem nagyon nézegettem a menü ezen részét.

    "Rebinding of all keys is now available after switching on the ‘Unlock Bindings’ option in the Options\Key Bindings submenu."
  • Negritis
    #5754
    szerintem utóbbi
  • Sith
    #5753
    Szerintem megjelenéskor is volt erre lehetőség, mert a kitérést kapásból átkonfoltam mert nem állt kézre...
  • DantesHUN
    #5752
    Aha. Hm..akkor lehet nem eredeti van delikvensnek, és nem tett rá patch*eket. Na ezért tényleg a fejlesztők a hibásak.
  • Myselor
    #5751
    én tudtam rögtön,a patchel visszarakta alapra,de lehetett állítani utána is
  • S1M0N
    #5750
    Ha jól emlékszem, megjelenéskor valóban nem lehetett bill. kiosztást állítani, de az 1.04-es patch orvosolta a problémát.
  • DantesHUN
    #5749
    De azt írja, a konfig fájlokban kellet turkálnia. Mihez? A bill . kiosztás változtatásához? Nem tudom, nálam van olyan menü pont, ahol ezt lehet változtatni. Másnak nincs...vagy ennyi esze van a jó embernek?
  • Negritis
    #5748
    jó hát van 1-2 triv dolog amire emberek nem jönnek rá és ezért a fejlesztő a hibás :D
  • DantesHUN
    #5747
    De azt mondja neki nem lehet, de hát átlehet. Minden további nélkül.
  • Voltan
    #5746
    Nem tudom, nekem megfelelt a default kiosztás.
  • DantesHUN
    #5745
    Egyik hozzászóló: nem lehet átállítani a bill. kiosztást. Mi van? Második vagy harmadik nap átállítottam, és azóta is úgy van..nem lehet átállítani?!
  • Voltan
    #5744
    Kritika

    Nagyjából egyetértek, de én mondjuk nem vettem eddig észre, hogy olyan nagyon interaktív, lélegző, és élő lenne a világ...
    Már vagy 40 órát beletoltam, igaz, jórészt csak bóklászok, meg a kérdőjeles helyeket derítem fel, és még csak 7. szintű vagyok, a fősztoriban nem sokat haladtam, szóval lehet, hogy később már át fogom érezni.
    A lényeg, hogy én még nem futottam bele ennyire összetett dolgokba. Nem tudom, miért nem...
  • S1M0N
    #5743
    Itt van.
  • Jude666
    #5742
    Helo srácok!
    nem tudjátok, hogy merre taláni azt a küldit ami anno a trailer egyik legjobb pillanata volt:egy vámpír pasast "véletlenül" felébreszti Geralt, megkérdi tőle, hogy mittomén 1381 van-e, erre ő elküldi a csudába.
    Utolsó főküldi előtt járok, szinte mindent mehgcsináltam, mégse találkoztam még vele :(
    Utoljára szerkesztette: Jude666, 2015.06.05. 03:19:11
  • xido
    #5741
    hát már mindegy..jóval túl vagyok azon a részen :)
  • SzirmosSzisza
    #5740
    Bemész, ellököd a dolgokat, leugrasz, köszönsz, kilövöd az ajtót, kifutsz és ennyi. Talán pénzt ad mikor legközelebb találkoztok, de már nem rémlik pontosan.
  • xido
    #5739
    hát én annak legalább 4x futottam neki,még bejutok,aztán valamitől teljesen tiszta részen nullára ment az életerőm és meghaltam,úgyhogy következő indulásra tojtam rá és nem abba az irányba választottam a történetet :)))
  • Myselor
    #5738
    oké :)
  • Shep
    #5737
    Nem nézem meg, majd holnap kiderül megtalálom-e amit kell.
  • Myselor
    #5736
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azthiszem körbe van 3 cucc amit különböző jelekkel meg kell lőni,és így hatástalanítod de van segítség emlékszem csak pontosan már nem :)
  • Shep
    #5735
    Ok, kösz.
  • Myselor
    #5734
    nézz jól körül ráfogsz jönni na :D
  • Shep
    #5733
    Na ne mondd :)
  • AnuluWork #5732
    Van egy quest,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Family Matters, ahol egy részküldiben a lovászfiút kell kimenteni az égő istállóból
    .

    Van jelentősége, ha leszarom? Csak mert bugos lett 1.4 óta a quest ezen része és produkál egy végtelen töltőképernyőt. Ha kimentem van reward valami jobb cucc, vagy később egy küldi, vagy tök felesleges? Mennék tovább a történetben, de nem akarok kihagyni semmit, és az 1.5 ami javítaná késik.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.06.04. 22:55:35
  • Myselor
    #5731
    megvan a trükkje :)
  • Shep
    #5730
    Keleten a tünde romoknál van valami rózsaszínes erőtér és nem tudok lemenni. Azt ,hogy lehet hatástalanítani?
  • Negritis
    #5729
    eh hát ez elég szarul jött ki
    Skellige Ciri keresés után
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yennek azt mondtam hogy én tuti nem jelentek a császárnak
    majd csináltam pár küldit (köztük az övét is)
    mondom elmék Vizimába jelentek egyet de nem tudtam beszélni kb senkivel
    aztán összeszedtem Umát erre jön értem a nehézlovasság hogy háát a császár morci

    jóva b+ nem mintha nem most lettem volna ott :D:D
  • Negritis
    #5728
    én is elég sokat :D meg közbe mosok-mosogatok :D
    de igazából sokszor csak bóklászok a városba / mezőn mer poén :D
  • Madi92
    #5727
    Amúgy sokat alt+tabolok és még csak lvl 15 vagyok :D
  • Myselor
    #5726
    én is.annyira feleslegesnek érzem.és lassan kimaxolom a pénzt is xd tényleg kb eladom már az alapanyagokat is.hogy ne legyen nálam ennyi vacak.nem a pénz miatt :)
  • Negritis
    #5725
    3 nap 3 óra :D eddig és csak 21 vagyok :D
  • Negritis
    #5724
    én kb 50 kilónyi alapanyaggal sétálok már sztem :D
    lassan "takarítok" :D
  • Madi92
    #5723
    Szerintem sem érdemes ennyire alaposan összeszedni mindent. Amit útközben találsz abból is megélsz.
    Amúgy nekem 6 napot ír a játék, és még csak most találkoztam Trissel. :D
  • Myselor
    #5722
    kis dugi lootok nem igazán számot tevőek pár alapanyag ennyi,amik feleslegesek már a vége felé.mint ahogy az olajak is,érdekes módon olyankor találsz már alghoul olajat is amikor már nincs szükség rá :D
  • RatBaG #5721
    még csak tegnap kezdtem felfedezni novigradot, de a maximalista énem már kicsit ráncolja a homlokát.
    van itt olyan, aki átfésülte az egészet? oxenfurtban még kb sikerült az összes utcát, és bejárható házat átnéznem, de itt már necces.
    már eleve kis utcából is annyi van, nem szeretnék az ilyen eldugott, tuti kis lootokról lemaradni. :)
  • Myselor
    #5720
    nem érdekes :D
  • Negritis
    #5719
    sztem ennyi még nem az :D de már úgyse tudom módosítani :D
  • Myselor
    #5718
    spoiler xd
  • Negritis
    #5717
    hát ez a Skellige-i bál a macikkal sem gyenge :D
  • Avenger
    #5716
    Nekem az a lehetőség kissé morbidnak tűnt, szóval inkább nemet mondtam rá.

    Hihetetlen amúgy, hogy egyszerűen nem tudok haladni a fő szállal, mert a nagyobb mellék küldetések is annyira jók.