16775
banner
  • bardocz
    #5795
    Legelső videós látvánnyal nem futna senkinek se kb.

    Macska iskola ruháiból mindből van enchanced verzió? Végre elértem a 20as szintet, de látom, hogy asszem kesztyűből nincsen meg a recept hozzá. Küldetés meg már nincsen hozzá.
  • Musicking
    #5794
    Ment a sok rinyálás hogy nem olyan szép mint a legelső videón, most meg majd ezeknek a játékosoknak azért fog menni a rinya hogy nem fut olyan jól mint idáig. :)
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.06.05. 22:37:18
  • RatBaG #5793
    http://www.reddit.com/r/witcher/comments/38omkf/patch_105_pc_patch_notes/
  • Shep
    #5792
    Ja, akkor ok, kösz.
  • BoneDragon
    #5791
    Azt ki lehet kapcsolni beállításokban... Fejből nem vágom.
  • Nikknev
    #5790
    4 napja nem toltam az xp bug miatt...Tényleg? valahogy nem dereng, mert most vagy 10 méterről is megjelenik...Azelött bóklásztam a nyomok után most meg csak witcher érzékelek és látom a nagyítót a képernyőn és bóklászás nélkül megvannak a nyomok....
  • wedge31
    #5789
    Nagyitó eddig is volt...
  • Nikknev
    #5788
    1. Szarabbul fut pipa... Bár mintha maxon szebb lenne,nem tudom.
    2. Én nem találom a betük átméretezésének opcióját de gondolom akkor az csak konzolos opció lenne?
    3. Beleraktak a witcher érzékhez egy idegesítő nagyítót a kivizsgálandó cuccokhoz....Amit még a falon át is mutat.....Ezt hol a francba lehet kikapcsolni???....
  • Prof William
    #5787
    Akkor lehet hogy felrakom a XP modot. :) bár eddig még minden küldetésem zöld.
  • Myselor
    #5786
    akkor most van akinek jó az új patch sokaknak meg szara játék tőle?:D
  • jarlaxxe
    #5785
    A hiszti amiatt volt, hogy a zöldre is b@szott adni xp-t.
  • BoneDragon
    #5784
    Igen. 5xp-t. Remélem megérte a sok hiszti.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2015.06.05. 21:19:50
  • Prof William
    #5783
    Akkor most már adnak XP-t a szürke küldetések?
  • wedge31
    #5782
    Majd küldetés lesz oda, külön kapsz majd követ ami deaktiválja az erőteret.
  • Myselor
    #5781
    próbál youtubeon keresni én igazából nem akadtam el sose így nemtudom :)
  • Soldiers
    #5780
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a hegyi troll-t megölöm vagy nem annak lesz vmi befolyásolása??
  • Myselor
    #5779
    jaa a szobrokat kell állítgatni a karokkal játszol.nem igazán emlékszem bocsi .több ilyen is volt
  • Shep
    #5778
    Te figyelj már ugyanarról beszélünk? Egy üregbe kell leugrálni, lent a falat kilőve van az egyik macska tervrajz, a másik irányba meg a lépcső alján a rózsaszínes erőtér, de ezen kívül semmi nincsen. Még fent volt egy jel az egyik ledőlt oszlopon amit megvizsgáltam és akkor mondta Geralt, hogy itt körbe kellene nézni és ennyi. Nincsenek jelek, meg semmi.
  • hellboy4591
    #5777
    Vissza lehet patchelni 1.04-re valahogy? Annyira le kellett butítanom a grafikát hogy legalább úgy fusson mint az új patch előtt, hogy az valami borzalom. Remélem fixálják majd gyorsan ezt a hibát. :/
  • bardocz
    #5776
    Ha egyre gondolunk oda kell bemenned, azon a kapun keresztül. Ha a történet szerint haladsz, be is fogsz oda jutni.
  • RatBaG #5775
    novigradban meg akartam keresni a fullos saddlebag árusát, elméletileg jó helyen vagyok, de egy zárt kapu fogadott, ahonnan elhajtott az őr...
    odabent van a merchant, vagy másfelől kéne kerülnöm?
  • bardocz
    #5774
    Ugyan úgy újraindul. FPs esést nem vettem észre, meg más gondokat.
  • DantesHUN
    #5773
    Klassz. Jól elbaszták az egészet ezzel a patch-el. Ha most bárkivel beszélek, a kamera elmozdul. Teljesen rá áll geralt fejére, szinte már FPS nézet. Viszont így jászhatatlan. De legalább belefagyott a játék amikor beakartam tölteni egy mentést. Gratulálok kurva jó.
  • Madi92
    #5772
    Hozzáteszem, szerintem is fogy az fps patchről patchre.
  • Myselor
    #5771
    hát.körülbelül szeirntem igen :o
  • bardocz
    #5770
    Skellige első két főküldetése után mennyi van még hátra a játékból? Fele?
  • BoneDragon
    #5769
    Tárgytalan, gép restart megoldotta. Érdekes...
  • TBTPumpa
    #5768
    Jó estét!


    Dat Ciri Ass
  • BoneDragon
    #5767
    Valaki írja már le a tapasztalatait a patchel kapcsolatban. Eddig tudta tartani a 38-40 fps-t, most meg örülök, ha eléri a 30 fps-t...
  • Nikknev
    #5766
    GoG elméletileg már nem automata legalábbis nekem kiírta hogy update elérhető és mellette kékre váltott a leugró fül,ott download,és csinálja. Eddig nekem automata volt.
    Így bepatchelt és játékban alul 1.05. :)
  • DantesHUN
    #5765
    Minden lehet, elhiszem , de a steam nem töltött semmit és játékon belül is 1.04 van.
    Bár most ki írta a játék mellé, ,,frissítés várakozik"' Na lehet majd mindjárt tölti ez is, és tölti, na megjött, csak manapság kicsit fura a steam. A multkor a DLC-ket se szedte le.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.06.05. 17:21:32
  • furgelab
    #5764
    Igen, nálam is, de ne zavarjon meg mert a játékon belül 1.05-st ír már
  • furgelab
    #5763
    Nekem GOG-os, ott már látni, az 1.05 patch-et, csak hiába frissítem ugyan úgy 1.04 es marad.


    Utoljára szerkesztette: furgelab, 2015.06.05. 17:18:40
  • kukubenko66
    #5762
    A gog-os most lett 1.05-ös, de changelog még az 1.04-es van ott.
  • bardocz
    #5761
    1.04 patch előtt nekem semmi ilyesmi nem volt. A másik ami miatt lehet a geforce driver. Most majd kiderül melyik a hibás. Más játék nem csinálta még.
  • Rony94
    #5760
    Nekem a GOG Galaxy már szedi. Szép méretes. :) (kb. 600 mega)
  • DantesHUN
    #5759
    Hol? Mire? A steam semmit nem szedett le. Ugyanúgy 1.04-es. És máshol se látom, hogy kijött volna.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.06.05. 17:15:58
  • furgelab
    #5758
    Már kint van a patch, töltsétek.
  • Myselor
    #5757
    szerintem az nem attól lesz.igazából ha hiszitek ha nem én patch nélkül vittem végig.egyik küldetésem sem volt bugos. a lovam eltűnt 3-4x kis időre.de ennyi bajom volt.utána rajtam fel a patchet de pár kérdőjel barlang bugos így is még.nem szürkül be
  • bardocz
    #5756
    Jöhetne már a patch, hogy ne induljon folyton újra...Talán javítják azt is.