16775
banner
  • BoneDragon
    #5875
    Főleg hogy witcher erősen nvidia párti és egy kalap szar AMD alatt... Ráadásul ha w3 miatt akar gépet, ne mondj neki baromságot.
  • Nikknev
    #5874
    Proci mindeképp intel, akár i3 akár egy olcsóbb i5 (inkább ez). Vga inkább amd ha ezek a beállítások a cél, alsó-középkategóriában az AMD vga-k jobbak ár/érték arányban.
  • DantesHUN
    #5873
    Skellige alatt? Ami a kérdőjel alá vezetne? Nem. Most érkeztem meg Kaer Morhen-be.
  • bendáj17
    #5872
    Voltál az ősi kriptába? ha nem akkor majd mész nem lövöm le de többször vissza térsz. A végső küldetés egyike lesz.
  • PeeTeR
    #5871
    ott a link a video leirasban
    tztztz
  • DantesHUN
    #5870
    Főküldetés? Skellige fő szigeten, a hegy alatt? Csak mert a fő sztori szál véget ért Skellige-én, vagy ezek szerint vissza kell majd még térni?
  • Soldiers
    #5869
    hogy lehet fejleszteni a páncélt?
  • bendáj17
    #5868
    Oda majd főküldetés visz majd a kripta felől lehet bemenni erőhely lesz meg rejtett kincs lesz ha jó rémlik. Minden kérdőjelet meglehet találni ha akár hogy nem megy akkor lehetséges hogy a fősztori megy arra.
  • Prof William
    #5867
    Na tegnap este 15-összinten végre meglett a macsek páncél. Az első verziója még nem jött be annyira de ahogy nézem az Upgradekkel egyre jobb lesz.
    Azt hiszem ezzel páncéllal nyomom majd végig.
  • Hunor1
    #5866
    mhh, ez a Dandelion szál nem nagyon tetszik....kicsit sok már a "nyomozásból" :(
  • Celebrau
    #5865
    Üdv!
    Ki milyen konfigon játszik (CPU és hűtése, GPU, stb.)? Milyen beállításokkal milyen eredményeket produkál a játék?
    Akarok venni gépet és a W3 tűnik a szűk keresztmetszetnek, bár az igényeim nem magasak: Low-to-Mid, 30 fps, max 1080p (de az se baj ha csak 900p).
    Ha tudtok segíteni, azt megköszönöm! :)
    Írhattok privát üzenetet is, hogy elkerüljünk egy esetleges AMD vs. Intel vagy AMD vs. nVidia vitát.
  • Zozzer
    #5864
    Pedig ez közelebb áll a valósághoz, mint a játékban. Honnan lehet leszedni? Kipróbálnám :)
  • RatBaG #5863
    én nem játszanék így, de azért jó pofa:

  • Myselor
    #5862
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtudom én is azt akartam :D de amúgy én később miután megöltem a madman jarlt eltűntek a kötekedő buzik és túlélte a fogadós csávó is és nem volt gond :)
  • bardocz
    #5861
    Skellige, a világítótornyos küldetés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kocsmai verekedés után amikor kimész, és mondják, hogy mész a madman jarl-hoz, vagy megküzdessz az egész faluval, miért nem lehet megpróbálni megküzdeni velük? :D
  • Sith
    #5860
    Kicsit értetlenül állok a sok bug előtt, nekem a GOG kliens hibátlanul megy a kezdetek óta, szedi a patcheket nem resetelődött semmi... (talán 2x kellet a nyelvet vissza állítanom)
    A játékban van 1-2 bugos küldetés, talán 3 szor találkoztam grafikai buggal (leset geralt haja ilyesmi)megvolt a 2 lábon futó ló is... de
  • Nikknev
    #5859
    Hát nem tudom,nálam a GoG hibátlanul működik és a gametime sem resetelődött soha,annyit mutat amennyit tolok és annyit is ír hozzá mindig.
  • BoneDragon
    #5858
    Sajnos a patchel resetelődik sok embernél a game time . Nekem mindegy egyes patchel lenullázta. Gog fos is bugos, az is nullát mutat, úgyhogy csak tippelni tudok, hogy kb 120 órám van benne.
  • Prof William
    #5857
    Ezt én se értem.

    MA például 8 órát mutatott nekem. Pedig ennek alsó hangon is 4-5 a többszörösét játszottam már vele.
  • bardocz
    #5856
    Vagy vegye meg.
  • DantesHUN
    #5855
    Elég gáz, hogy nem így van, ugyanis menüből lehet. Ha neked nem lehet, akkor warezoltad. Ha warezoltad...inkább hallgass.
  • SzirmosSzisza
    #5854
    Ha warezolt akkor szedj le honnan máshonnan patch-et, ezt később rakták bele csak rendesen.
  • lalakov
    #5853
    Nem tudom hol nézted, de át lehet állítani menüből is. Nekem is az az első egy játéknál.
  • Myselor
    #5852
  • TBTPumpa
    #5851
    Hát nyilván. Kell az öklözőzsír. Egy féreg ez a Steam!
  • Myselor
    #5850
    nem lesz mire fappolni este mi :( xdd
  • WiLDoR
    #5849
    ok, google a barátom: wsad change

    de azért 2015-ben elég gáz, hogy text editor-ban kell átirogatni a dolgot
  • TBTPumpa
    #5848
    Rage coming:
    Ez a rohadt Steam csak Ciris kártyát nem dobott! Tuti, hogy direkt! Kapja be a Valve meg a Steam is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.06. 21:05:37
  • WiLDoR
    #5847
    oké, idáig én is eljutottam, kösz.
    akkor már csak azt mondd el plz, hogy a WSAD-t hol a búsba tudom átrakni más keybind-re, mert bárhogy nézem, nem látom a listában, s nekem balkezesként ezek a gombok nem kényelmesek
  • Myselor
    #5846
    igen amennyit egyhuzamban játszunk vagy én nemtom.furán méri
  • PeeTeR
    #5845
  • jarlaxxe
    #5844
    Nem fogod elhinni de a "billentyükiosztás" menüpont pont erre való...
  • DantesHUN
    #5843
    Azért ezek a karakterek valami zseniálisak. Azért Yen, az állandó parancsolgatásával, és a erős cinizmusával idegesítő lehetne, de én bírom a stílusát, vannak jópofa beszólásai. Csak...mindig kavar valamit, hát remélem nem ver át ÚJRA.

    A másik , Lambert, bassz ez a witcher...Lambert szövege és stílusa is meg ér egy misét. Kissé seggfej, de érthető miért lett ilyen. Amikor Kaer Moren-ben közös küldetésre mennek Geralt-al, az ott elhangzó dumák is nagyon jók.
  • Negritis
    #5842
    nem hiszem mert nekem 3 napot ír és nem 1x "aludtam" jóval többet :D
  • rage
    #5841
    Olyan, mintha a játékban tényleg eltöltött időt mérné. Mármint Geralt szempontjából :)
  • WiLDoR
    #5840
    van vhol olyan funkció a játékban, ami engedi, hogy saját ízlés szerint állítsam be a keybind-eket?
    kerestem beállításokban, de nem találtam ilyet...
  • bardocz
    #5839
    Persze. Egy ideig néztem, miért nem működik, aztán eszembe jutott, hogy kivettem onnan :D
  • SzirmosSzisza
    #5838
    Be van rakva a képesség a fába is ugye?

    Amúgy, ha jól olvastam redditen új patch-el nagyobb mutagen-eket se lehet csinálni ... :D
  • bardocz
    #5837
    Köszi. Akkor nem nálam van a gond.
  • RatBaG #5836
    múltkor olvastam, valami bug ez is, nem jól érzékeli a nyomva tartást.
    configban át lehet írkálni jó pár sort, aztán jól működik.