16775
banner
  • Prof William
    #5915
    Olvasd tovább. Hamarosan jön egy novella, amelyik pont arról fog szólni, hogy hogyan érdemelte ki Geralt ezt a megtisztelő nevet...
  • bardocz
    #5914
    Azt hittem időrendben vannak, de akkor tévedtem :)
    Amúgy nagyon jó, eddig nem tudtam mi miért hanyagolnám a játékot, de már tudom :D
  • BoneDragon
    #5913
  • DantesHUN
    #5912
    Ja, akkor olvasd végig a könyvet.
  • bardocz
    #5911
    Akkor még lehet nem tartok ott. Csak az első párat olvastam. Van amikor a szentélybe Nennekéhez bemegy két katona Geraltot elküldeni, abban már így hívják, de előtte lévőkből nem rémlik semmi.
  • DantesHUN
    #5910
    Hét ha olvastad az első könyvet, abban van róla szó, az egyik novella erről szól.
  • bardocz
    #5909
    Játékban többször is Blavikeni mészárosnak hívnak, és az első könyvben is viszonylag az elején van róla szó. Ez későbbi könyvben kiderül majd, hogy pontosan mi is?
  • Nikknev
    #5908
    Passzolom a kérdést de lévén buheráltam a user settingset (nagyobb látótáv) és nem akartam hogy visszaállítson bármit ezért read only-ra raktam. Így nekem sosem váltott le még ablakos módra sem, még frissítések után sem. A beállításaim stabilan mindig ugyan azok akármi történik.
  • darkSectorxxx #5907
    Jó lenne megtudni milyen dallam szól a videók intrójában!!!
  • lalakov
    #5906
  • FoxMurder
    #5905
    Nekem suttyomban mindig visszateszi magát a játék teljes képernyőről ablakosra. Onnan veszem észre, hogy a játék eszméletlenül szaggat, belenézek a menübe, és igen, megint keret nélküli ablakra van állítva. Adminként indítom parancsikonról, nem tudom miért csinálja ezt.
  • BoneDragon
    #5904
    :D
  • Nikknev
    #5903
    Hát nem tudom,de én ezekkel a gondokkal egyszer sem találkoztam,egyedül a néha föld fölött "lebegő" npc bug volt ami már volt,a többi sosem.
  • N3mus
    #5902
    Szia!

    Ezek fele töltési hiba. Nekem is rendszeresen jelentkeznek de ha kb 2 percig nem mozgatom a kamerát vagy meditálok 1 órát ( néha 2-3 ha nem lehet beszélni a karakterrel ) utána minden rendben van legalábbis nálam.

  • wedge31
    #5901
    Basszus, ha nekem ennyi problémám volna már rég hagytam volna a fenébe az egészet.
  • PeeTeR
    #5900
    pont most sikerult megoldani... most mar csak a hajozas van hatra. de ettol fuggetlenul is koszi
  • Sith
    #5899
    Válts questet, van egy főquested, de van egy "al quest" ami leírja hogy kikkel is kéne beszélni
  • Myselor
    #5898
    neked aztán jó sok bugod van,az "fps" nézet nekem eddig 2x volt.a lovam egész játék alatt 4x eltűnt hogy nem volt hívható.nem tudtam felmászni falon sziklán csak újra töltés segített.más bugom nem volt egész idő alatt még játszottam :o
  • DantesHUN
    #5897
    Azért már kicsit unalmas a sok bug.

    -időnként nem tölt be mentéseket
    -Novigrad egyszer textúrák nélkül jelent meg.
    -többször elcsesződöt a kamera nézet(szinte fps-be ment át)
    -nem tudok meg csinálni egy küldetést, mivel nincs olyan opció a párbeszédben, ami nekem kéne
    -időnként nem lehet emberekhez hozzászólni, ezen csak a újra töltés segít
    -egy küldetésben többször megakadtam, mert a farkasember, akit le kell ölni, majd beszélni vele, miután levertem, átestett a sziklákon, vagy épp a levegőben lebegett
    -amúgyis látni időnként kicsit talaj felett lebegő embert
    -egy másik küldetésben, lazán átmentem a bezárt ajtón amihez kulcs kellet volna
    -meg kellet ölnöm egy halálfejes, királygriffet, de az beragadt, egy helyben repkedett. Hiába lőttem számszeríjjal, nem reagált. Mivel pont egy szikla felett ragadt be, igni-vel és nyillal felválta lövöldöztem, így félóra alatt lement a hp-ja. Engem egyszer se ütött meg. és semmit se csinált. Csak 2 méteres körben körözött.
    -többször volt, nem tudtam E-vel megvizsgálni egy nyomot, ezen is csak a újratöltés segítet


    és természetesen eredeti, legújabb patch-el. Jó játék meg minden, de ez már kicsit sok bug
  • PeeTeR
    #5896
    HALP
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a haverokat kell osszegyujteni Kaer Morhen megvedesehez, akkor honnan a tokombol tudjam, hogy meg kivel nem beszeltem?
    mert ugye jelen pillanatban kozel telt haz van a kastelyban (eleg sok embert begyujtottem mar) de a jelenleg kijelolt kuldetesnel meg mindig aktivnak jelzi a baratgyujtogetosdit. s ugye a masodik feladat ebben a kuldetesben a "Menj Skelligere" - onnan jottem vissza mert nem jutottam egyrol a kettore... HALP u.u

    HALP
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.07. 16:39:40
  • dimre
    #5895
    Üdv mindenkinek!
    Nagyon rég nem volt ekkora örömöm játékok terén, ezt a minőséget ilyen stílusosan nehéz túlszárnyalni, ahhoz már forradalom kell.
    A kifogásolóknak annyit, én azért játszom, hogy élvezzem és ne a hibákat lajstromozzam, van benne néhány apróság, de lesz@rom, a játék élvezete feledteti.
    A stílus (nagyon jól sikerült a fordítás)

    Utoljára szerkesztette: dimre, 2015.06.07. 16:18:01
  • Soldiers
    #5894
    Hmm ps4-re nem jelent semmi nekem!
  • Myselor
    #5893
    megjelent :D
  • Soldiers
    #5892
    Srácok a héten megjelent a kettő DLC mert nekem PS4-re nem jelezte??
  • Although
    #5891
    Az a legrosszabb az egészben, most várhatok két évet a következő CD projekt dologra. Ez volt a bajom a Witcher 2 után is.
    Persze nem gond, sőt jó mert nem ragadok a képernyő elé. Nagyon kevés dolog tud így beszippantani A Pillars is nagyon jó de ez már mozi amit te játszol és te alakítod ellentétben a szimpla akció játékokkal. :) Szép volt jó volt a régi rpg kora is és mindig kedvenc lesz a Pillars is de ez mégis nagyobbat üt.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.07. 14:26:49
  • Although
    #5890
    *Negritis 5887
    Élmény az biztos, a hang is Ciri, Yen, Zoltan, mindenki. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Persze az mindig ilyen ha egy cég felszálló ágban van, de most egy kelet európai cég nagyon rávert a régi nyugati menőkre. :) töküket vakarhatják, meg átkozódhatnak. Valaki beleszart a középszer melegágyába.

    Más, benéztem a Beth offtopicra és elkezdtem sajnálni őket egy kicsit, megy a cikizés a Witcherrel. Persze nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a következmény. Mert most a jól megvásárolt meg egymást hátba veregetjük milyen faszák vagyunk elment 10 millió vagy több példányba, Beth, Bio, Blizzard, etc. Ez most mellékes lesz mert ez a nagybetűs minőség.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.07. 14:14:06
  • Terawatt
    #5889
    r9 280al ultra 2560x1440@30 nyomom akadás nélkül.
  • bendáj17
    #5888
    Igen hidd el lesz oda vezető út a végső előkészületek küldetés során a játék vége felé. Ahol most vagy majd utána kell visszatérni. Majd meglátod.
  • Negritis
    #5887
    a főzetfertőzés nekem Skelligen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    druidától való rablásnál volt faja :D mer utána a Yennel való
    légyott során is rajta volt az arcán :D
  • Negritis
    #5886
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van velenben és skellige-n is
  • lalakov
    #5885
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lóverseny csak egy helyen van? Mert eladnám a dög nehéz nyerget, ha nincs több.
  • Although
    #5884
    Nem tudom, ki figyel apróságokra. De vannak.
    A főzetfertőzés látszik Geralt arcán.
    Ciri testtartása ülésnél, árulkodik neveltetéséről.
    Lassan közeledek a vége felé, nem hiszem lesz cég az elkövetkező 5 évbe aki megközelítő őket.
    A Bio túl mélyre süllyedt, az obsidian kicsi ehhez, a Bethet meg sose tartottam esélyesnek, nekik magukhoz képest kell jól teljesíteni az is elég.
    Edit Elképesztő a motor tényleg ramból fut szaggatás mentesen és már med beállítás mellett is lélegzett elállító. És még azt sem értem 25GB hogy fért bele ennyi tartalom. Elképesztő programozói vannak a CD Projektnek.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.07. 13:40:20
  • Sheltem
    #5883
    Sziasztok

    Hogy sikerült az 1.05 ös patch ?
  • Prof William
    #5882
    Lehet venni/találni feljegyzéseket amik alapján meg lehet találni a fejlesztett tervrajzokat. Azokkal, - ha megvan az eredeti páncél/fegyverek - tovább lehet fejleszteni a szettet.
  • Különc
    #5881
    Szint szinte mindegy, mert van egy-két rész ahol nagyon felboostol a game, jön vagy 5-6 szint kb beszélgetésekért, szerintem kicsit későn mondjuk
  • Sunrider924
    #5880
    Nekem AMD A8-3870 APU+Sapphire dual -X r9 285 alatt ultra beallitasokkal.

  • Nikknev
    #5879
    Ja, hairworks-al amihez a highend vga-k is kevesek nvidiától (én kikapcsolom,pedig gtx 970/1500mhz-n tekerve)...

    Egy 280X-el már high - ultrán élvezheted 1080p-ben.

    De azért kalap szar.....Nem kell a haterkedés köszi.

    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.07. 12:51:04
  • wedge31
    #5878
    Elértem én is a 100 órás határt és még csak lv22 vagyok...
  • ratgab
    #5877
    Nekem is jól fut ugyanolyan kártyával mint a tiéd.
  • Overburner
    #5876
    Nekem jól fut 7850 2gb alatt.