16775
banner
  • grebber
    #5955
    Erre az amd-s csoda driverre kíváncsi leszek:

    "(NV Hairworks: A még ki nem adott Catalyst már kényszeríti a formátumcserét az effektre, így sokkal gyorsabban csinálja meg az effektet egy Radeon, mint egy GeForce. Ha az NVIDIA is lecseréli driverből a formátumot, akkor bekapcsolhatjuk, de addig túl nagy előnye van a Radeonnak abból, hogy lecserélték a shadert, és ezzel megkerülik azt a gépigénynövelő algoritmust, amit az NV ma még megcsinál."
  • Myselor
    #5954
    mint pl én. ez a fél szint csak ölésből van,mivel felfedeztem a maradék kérdőjeleket :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.06.08. 14:19:28
  • Amiga
    #5953
    Én 40 múltam! :-)))

    Amúgy egy bug miatt ugye sokan nem kaptak XP-t, ha a szintjüknél alacsonyabb szintű küldetéseket csináltak, szóval biztos vannak, akiknél ez megakasztotta a fejlődést.
  • Myselor
    #5952
    nyugi biztosan .én is azthittem béna vagyok hogy így nem fejlődök meg semmi,de aztán elkezdtem csinálni a fő küldetéseket,mivel nem maradt más.annyira megdobott csak néztem.én 35 voltam a végén:) jelenleg 38 és fél vagyok
  • Myselor
    #5951
    tudom hogy ott de máskor 5nap volt már,most újra 3 nap.ezt mivel magyarázod? :o
  • MerlinW
    #5950
    Karakterlapon nyomsz egy C-t és ott az idő.
  • DantesHUN
    #5949
    Onnan még messze lesz, mert mér végeztem Skellige-én és még nincs vége.
  • Prof William
    #5948
    Ha eljutok Skelligére akkor azok már a végső küldetések?

    Onnantól kb milyen messze van még a vége?
  • DantesHUN
    #5947
    Hát boss-okból eddig csak az Erdei Jenny volt szerintem nehéz. Sima kérdőjeles szörnyekben van ami sokkal nehezebb. Mindenesetre remélem azért a végére eljutok a 30-as szintig, a maradék főküldetéssel. Kell a legmagasabb szintű macska cucc, meg az a pár kérdőjeles szörny, ami ellen nem volt esélyem, azokat is leakarom verni
  • Myselor
    #5946
    hát értelek.akkor jólvan.még 31esen lesz egy fejlesztés a páncolkra meg fegyver azt érdemes a vége előtt legyártani bár szerintem túl könnyű lett a boss fight erről majd később mondhatnál te is véleményt.én azt mondom 30on már tényleg mindenkit le lehet nyomni,a 48as királygriffel volt gondom de már ugye őt is megöltem :)
  • lalakov
    #5945
  • DantesHUN
    #5944
    De, meg csináltam, a 35-ös witcher megbízás a királygriff leölése. Sajnos bebugzott a szörny és így könnyű volt megölni. De ha nem lett volna bug, akkor is megcsináltam volna, csak nehezen. De volt 33-as witcher megbízás is, azt is megcsináltam, valami földalatti hülye rovarszörny volt, nehéz volt, de nem különösebben. Jó cuccaim vannak, az elérhető legjobb macska felszerelés, jó rúnákkal, minden ellen van italom, olajom, bombám+queen. Ha van hely mozogni, némelyik halálfejes szörny se nehezek így.

    Bár teszem hozzá, ez nem küldetés volt, csak valaki kérdőjeles szörny, benyitottam egy romos épületbe, ahol a kis szobában egyből odaugrott egy halálfejes vámpír, és mielőtt akitváltam volna a queent, és félre ugorhattam volna, meg is ölt. Tehát akadnak még jócskán amiket nem tudok lenyomni, és teljesen esélytelen vagyok ellenük, az egyik kis szigeten is belefutottam valamibe, nem is tudom mi volt, ami a queen ellenére kinyírt kés másodperc alatt.
  • Myselor
    #5943
    amúgy nem hiszem hogy minden witcher megbízást megcsináltál van egy 35ös is,azt gondolom még nem:)
  • Myselor
    #5942
    hát akkor nem kell még aggódnod onnan elég sok minden van még hátra :) rengeteg xpt ad.kb 2 szinteket dob csak az a rész .aztán később is 1 küdletés 1szint kb
  • DantesHUN
    #5941
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Feloldottam az átkot a ronda kis gnómról Kaer Moerhen-ben, és 26. szinten vagyok. Witcher megbízások, mellékfeladatok megcsinálva.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.06.08. 13:16:20
  • Myselor
    #5940
    szerintem nem jók.simán el lehet adni őket :D
  • lalakov
    #5939
    A trófeák jók valamire vagy eladhatom őket? Mármint azon az egyen kívül, amit használok.
  • Myselor
    #5938
    a fő küldetés nagyon sokat ad.biztos eléred a 35-t a végére.attól függ hol tartasz a storyban
  • DantesHUN
    #5937
    Szerintem nekem olyan 90 óra körül lesz a befejezés.
    A mellékküldetéseket amiket megtaláltam megcsináltam, kivéve ilyen kártya meg lóversenyt,
    Minden witcher megbízást szintén megcsináltam.

    A kérdőjeleteket felderítettem, pár maradt ki, de azok ilyen csempész lerakatok. Na mondjuk ezeket már nem is fosztogatom amúgy se. Minek? Van teljes macska szettem, annál jobb kard, páncél nem igen lesz. Pénz se kell, hogy eladjam.

    De amit nem értek, szerintem még a 30 szintet se érem el. És nem tudom mit csináltam rosszul ,hiszen mint mondtam, a mellék és witcher megbízásokat is megcsináltam, a szörnyfészkeket is leromboltam, ezen felül csak az adna XP-t ha milliószámra öldösnék szörnyeket. (mert a leölt szorny csak keveset ad)
  • xido
    #5936
    tolni kell a printscreen-eket alákommentelve és nem kiposztolva :)
  • wedge31
    #5935
    Két mesterszintü kovácsot találtam azokat már tudom fejböl merre vannak.
  • Myselor
    #5934
    ezt én sem értem,vannak amiket kijelez folyamatosan van amit nem,hülyén oldották meg,és tényleg hogy mindig tudjad fejből ki hol van,vagy keresheted meg :D
  • Negritis
    #5933
    megjegyzéssel az is megoldható lenne :D
    sőt, ott ugye be tudnád "vésni" hog ymilyen szinten van adott mester
  • Prof William
    #5932
    Én inkább annak örülnék, ha a fegyverkovács, fodrász stb ikonok nem tűnnének el ha elmegyek a városból. Szinte sosem jegyzem meg, hogy hol vannak, szóvak mindig újra meg kell keresni őket.

    Ha a megtalált mesteremberek rögzülnének a térképen akkor teljes lenne az örömöm...
  • dubel
    #5931
    Na az már korrektebb lesz.
    Kösz :)
  • Myselor
    #5930
    tudsz,novigradban +100as táskát venni.így 160 a teherbírásod ez a max.ezzel ki lehet jönni :)
  • dubel
    #5929
    Arra van-e lehetőség,hogy több cuccot bírjak magammal vinni?
    Lóversenyen nyertem nyeregtartó táskát,de még ez a 90-kiló is semmi amit tudok vinni,mert állandóan a kereskedőkhöz kell rohangálnom,hogy eladjam a sok sallangot :(
  • HeadHunter86
    #5928
    Okés. Köszi. Akkor kicsit ráfekszek a fősztory-ra, meg azokra a mellékmissziókra amik szintje esélyesek számomra, aztán majd később ? jelezek.
  • lwb
    #5927
    Minden ellenfél ikonján látszik, hogy van-e esélyed a győzelemre, ha rombusz alakban koponya van az életerőcsíkja felett, akkor esélytelen vagy. Egyébként nem is éri meg magasabb szintű ellenfelek ellen szenvedni, az xp nagy része nem grindolásból, hanem questekből jön úgyis.
    Érdemes minden ismeretlen helyen (?-es helyek a térképen) óvatosan közelíteni, ha már látod a szörnyet, akkor megnézni, hogy mekkora és futni, ha muszáj. Nem szégyen az. White Orchardban nem volt ilyen gond, de Velenben már van, erre figyelj.

    De az is jó taktika, ha úgy level 9-10-ig inkább a questeket csinálod Velenben, a ?-vadászat helyett. A főquestek elvisznek addig simán, de van pár mellékküldetés és witcher contract is. Utóbbiakat ne hagyd ki, mert jó pénz és jó loot az xp mellett. Ja, és ne felejts el kereskedőktől witcher kincses térképeket venni: griffin school, cat school stb cuccok. Aztán ha már erősödtél, akkor mehetsz körbe: így is lesznek olyan helyek, ahol esélytelen leszel úgy kb 20-25. szintig, de ez normál, majd később visszajössz.
  • HeadHunter86
    #5926
    Sziasztok,

    Most járok Velenben a 2. helyszínen. Kb. 8 órám lehet a játékba, vagy több. Nem néztem most meg.
    Viszont itt marhára kell vigyázni mikor merre megy az ember felfedezni. Olyan ellenfelekkel találkozok hogy nem győzök futni :D
    Van valami taktika merre, hogy érdemes elindulni? Mert egyik helyszínen 4-es szintű ellenfelek. Kicsit arrébb megyek aztán ?? jelesek amik egy ütésből kinyírnak...

    Néha fel tud húzni. Ti hogyan haladtok a játékban? Mert eléggé idegesít, hogy csomó ? jeles részt nem tudok kifosztani, mert csíra vagyok hozzá.
    Visszavettem a nehézséget is, mert normalon nagyon sokat haltam.
  • AnuluWork #5925
    Nem picit voltam ideges este miután kiderült, hogy az 1.5 óta egy képet se mentett el hagyományos úton a játék, pedig előtte ezzel nem volt gond.
  • Tibbbor
    #5924
    Egy dolognak nagyon örültem volna: ha lehetne megjegyzést írni a térképre. Pl. azt, hogy az adott helyen hányas szintű ellenfél tanyázik? Néhány kérdőjelet ugyanis már rég meglátogattam és szépen vissza is fordultam, amikor kiderült, hogy jóval erősebb szörnyek vannak ott. Aztán később véletlenül megint ugyanazt kerestem fel, de még mindig kevés lennék ellenük. Szóval jó lenne ez az opció, de a játék így is maga a csoda számomra.
  • Sith
    #5923
    Na vége :(

    Nem tudom mikor volt utoljára olyan játék ami ennyire elkapott, sajnálom hogy vége lett
    Bőven nincs meg minden kérdőjel, és 1-2 mellék quest is kimaradt:
    GOG szerint 123 óra
    Ingame: 11 nap 2 óra
    (szerintem az utóbbi áll közelebb a valósághoz)
  • Myselor
    #5922
    hát kb 130 óra biztos :) sajnos nekem nem mutatja normálisan az időt. van amikro pontos van amikor szar nemtudom miért.
  • rage
    #5921
    Mennyi idő volt ez így, kb?
  • Myselor
    #5920
    na sikerült minden kincset,és kérdőjelet felfedeznem kivéve a 2 bugosat,nem szürkül be az egyik láda.és kinyitni sem lehet, a másik kérdőjel meg egy patak ahol semmi nincs 100x végigjártam semmi.minden más megvan.lovaglás verekedés és gwent maradt,de ezek nem igazán izgatnak. :) várom a dlcket
  • dimre
    #5919
    Akinek kell: végigjátszás
  • bardocz
    #5918
    Igen igen, csak hirtelen elkapott a kíváncsiság.
  • DantesHUN
    #5917
    Azt hiszem oda kéne adnom egy levelet egy illetőnek, de nincs ilyen párbeszéd lehetőség.
  • SzirmosSzisza
    #5916
    "-nem tudok meg csinálni egy küldetést, mivel nincs olyan opció a párbeszédben, ami nekem kéne"

    ?