16775
banner
  • Myselor
    #6035
    múltkor már feltettem a kérdést na de,most hátha tud valaki választ is adni.végülis mi lett yeneferrel?a 2 végén még keressük nagyban,itt meg már kiszabadult a vadaktól és ő jön elénk,ezt valaki tudja hogy mi lett végülis?a másik spoilerben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végén azt mondja eredin hogy avallac mindkettőnket elárult.most akkor ez igaz volt vagy csak a színjáték része hogy megszökjenek cirivel?ez nem volt pontosan világos számomra.
  • Negritis
    #6034
    milyen videókarid van?
    ha gtx650+ akkor javaslom az nvidia beépített ShadowPlay-t
  • Madi92
    #6033
    Hát, létezik ám olyan, hogy YouTube, ha ezen múlik. Ott is lehet nézelődni.
  • xido
    #6032
    Pár óra késéssel és a videó mellé feleslegesen...Keiránál lehet először venni,bár ha a küldetések végén elküldöd a fenébe,majdnem szó szerint,akkor kétlem,hogy még összefutsz vele..a második lehetőségbe éjjel futottam bele,Novigrad valóban,házon belüli kereskedő volt az egyik hirdetőtábla közelében,aki pult alól valami mágus cuccait is árulta..

    Amúgy érdemes mindenkitől megvenni olyan dolgokat is,amire azt írja,küldetéshez kapcsolódó tárgy,ki tudja mikor melyik indít be egyet :)
  • kukubenko66
    #6031
    Mivel lett felvéve ez a video ? Ki mivel rögzít gameplay-t ? Jobb alsó sarokban van egy kis ikon, de nem tudom elolvasni, hogy mi van ráírva. :-/
    Szeretnék csinálni videót és megmutatni a kollégáknak, mert van köztük aki szereti az ilyen stílusú játékokat és hátha megvennék.

    Nekem amúgy borzasztóan tetszik, 36 óra eddig és 10-es szint. Haladok lassan. :-)
    Utoljára szerkesztette: kukubenko66, 2015.06.09. 15:06:07
  • Avenger
    #6030
    Több mint 4 millió példány fogyott két hét alatt.
  • Kurfürst
    #6029
    AMD beta driver, nem patch.
  • Kurfürst
    #6028
    Nagyon jó az AMD beta patch, az nVidia Hairworks-öt most már minden további nélkül tudom használni, csak annyit kell csinálni hogy az AMD centerben Tessalationt 8x-ra kell átállítani, hogy felülírja a játék beállításait - érdemi különbség pedig nincs látványban a 64x-es alapbeállításhoz képest. így egy sima 260x-en teljesen játszható. :)
  • csabika1982
    #6027
    Ok, meg ha megjön majd a játék talán egyszerűbb lesz ha látom, ha meg elakadok úgy is idejövök helpért. addig is köszi!
  • jocika
    #6026
    Köszi
  • Negritis
    #6025
    a játéknál majd látni fogod nem bonyolult
    be lehet állítani hogy manuálisan vagy automatikusan tolja a telepítést
    ha más nem teszi meg addig akkor késő este lehet dobok screenshotot
  • Negritis
    #6024
    ma nem hiszem mert későig melózok
    de késő este talán
  • csabika1982
    #6023
    Ezt a gog galaxyt a játékkal kapom vagy nekem kell a gog.com-ról leszednem, és valójában ez mi is?
  • jocika
    #6022
    Mikor a W7 feláll, a memória foglalás 2.3-2.5 körül van a 8-ból. Erre indul rá a W3. Meg tudod nézni, nálad hogy van?
  • Myselor
    #6021
    én nekem 3gb van és soha nem írt ilyet,tuti nem :D
  • Negritis
    #6020
    a timetrack érdekel a legkevésbé (főleg hogy raptr-t is használok a screenshotok miatt)
    a patchek az elején bohóckodtak aztán valahogy belőttem a backup&extrast azóta sima liba

    tegnap pl megtaláltam az eltűnt bányászok küldit :D
    mondjuk a dlc páncélok/számszeríj még nincs meg :D
  • Negritis
    #6019
    nekem 8 gigával simán fut szal más lesz ott a gond szerintem
  • bélanéni #6018
    Nekem magával a játékkal eddig kb 0 gondom volt, de a Galaxy-val volt. Telepítéskor is, néha nem tud patchelni, manuálisan kellett leszednem és telepítenem az 1.0.5-öt és a játékidőmet kb 15 órája 5 óra 59 percnek írja. Játékon belül a játékidő 1 nap 5 óra, ami meg erősen túlzás.
  • jocika
    #6017
    Az létezne, hogy 8Gb központi ram nem elég a gépbe, ha fut a W3? Egy idő után folyamatosan azt kapom, hogy zárjak be programokat, szabadítsak fel memóriát. Bővítsek memóriát?
  • -=Sis=-
    #6016
    Sziasztok!

    Alt-tab hol működik nálam, hol nem (de többnyire sajnos inkább nem). Ötlet...?

    (Bocs, ha volt már a kérdés; próbáltam a keresőben visszakeresni, de semmi értelmes találatot nem kaptam...)

    Előre is köszi!
  • Myselor
    #6015
    komolyan a játékbeli karakterekhez jobban illenek a hangok :D
  • Negritis
    #6014
    jep pontosan, annyira figyelj majd hogy állíts be mit és hova szeretnél valamint a "backup&extras" részt sem árt majd átnézni
    amúgy sok gondom nekem nincs a gog galaxyval
    már jobb mint a uplay/origin
  • csabika1982
    #6013
    Köszi, akkor már csak várnom kell
  • bélanéni #6012
    Kb ennyi, igen, nincs más teendő.
  • csabika1982
    #6011
    Sziasztok!

    Én még csak most fogom megvásárolni és erről szeretnék kérdezni az oldal ahonnan megrendelem azt írja " a játék a GOG rendszerében aktiválható, www.gog.com , felhasználói fiók létrehozását követően" na most ha megjön a játék, feltelepítem regelek a gog-ra és játszom? vagy kell még valamit csinálnom?
  • TOMSILENT
    #6010
    Egy kis kedvcsináló, hogy még jobban függjetek...
  • grebber
    #6009
    Pl itt
  • Prof William
    #6008
    Képességpontokat újraosztó főzetet hol lehet venni?

    Raktam vagy 2-3 pontot nyíllal hárításra aztán rájöttem hogy félreugrálás/gurulás sokkal hatásosabb.
  • bélanéni #6007
    Ez jól jön: Gwent tutorial.
  • Sunrider924
    #6006
    http://www.pcworld.com/article/2932282/the-witcher-3-wild-hunt-pc-review-an-utter-masterpiece-that-reveals-the-fundamental-flaws-in-open-w.html
  • Negritis
    #6005
    én meló mellett ha van időm játszok és így 1 hónap lesz :D

    amúgy annyi releváns döntés van a játékban akár csak 1 piálást tekintve
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bánom hogy a 3 witcher nem vette fel Yen ruháit :D
    hogy igényli a 3-4 végigjátszást :D
  • bélanéni #6004
    "Tegnap" 5 órát nyomtam egyhuzamban, sajnos, hogy fogom így 4-5 hónapra elhúzni a játékot? Ezzel most 20 óra játékidőnél járok.
    Ami kissé nem tetszik: körülményes az irányítás. Szerintem lehetséges, hogy szándékosan csinálták meg így, mert pl. a ló a valóságban sem úgy megy pontosan, ahogy szeretnénk (gondolom). Mivel volt 3-4 évük tesztelni, ezért gondolom így. És mint lentebb más is írta, a víz alatt se piskóta, ez már kizárt hogy szándékos, bár a fenti elven ez is lehetséges. Néha pl. "C" hatására nem bukik le stb...
    A W1-hez hasonlóan vannak hibái, de egyszerűen annyira ZSENIÁLIS és EPIKUS a játék, játékélmény + hangulat + összhatás tekintetében, hogy számomra teljesen feledteti a hibákat. Azt kell mondjam, jelen pillanatban a legjobb játék a piacon, RPG vonalon mindenképp, de számomra úgy zusammen. Rohadtul fel kell kötni a gatyót a fejlesztőknek, ha ezt a szintet meg akarják ugrani.
    Amit k*rvára eltaláltak (a szuper küldetések, a változatosság, és a szerintem szép látvány mellett), az a zenék. Egyszerűen epikus.
    Köszönjük CDPR ezt a mesterművet, és hogy talán mostantól ez a minőség lesz a sztenderd, legalábbis az elérendő cél. Ez jó irány!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.09. 09:28:10
  • dubel
    #6003
    A hirdető táblán érdemes mindent felvenni? Mert én csak a pénzes küldetéseket szoktam.
  • dubel
    #6002
    Hát igen kicsit érdekes. Én is 2-napja elvállaltam,hogy megkeresek egy kecskét az erdőben,de azóta csak mászkálok mindenfele felderíteni a terepet és ha majd vissza megyek folytatni a küldetést akkor gondolom pont megfogom majd menteni a farkasoktól. :)
    De hát így tudták megoldani azt a hatalmas szabadságot a játékban.
  • Myselor
    #6001
    én nekem a víz alatti dolgok felvételével volt gondom inkább :D
  • Negritis
    #6000
    engem is csak az irányítás zavar kicsit a játékban
    a lovaglás-úszás számomra nehézkes
    valamint ha a földön van valami azt sem az igazi felvenni

    de ezek apróságok az egészet nézve
  • lwb
    #5999
    Lesz.
  • xido
    #5998
    mindezzel tisztában vagyok,csak zavar,ha felülbírál a program és keretek közé szorít :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.06.09. 01:19:34
  • SzirmosSzisza
    #5997
    Oda kell gurulni és levágni ...

    Amúgy 1/2-vel tudod elővenni manuálisan a fegyvereket.
  • xido
    #5996
    Én most már annak örülnék patch formájában,ha rám bízná végre mikor veszem elő a kardot,mikor védekezek...
    Bandita tábor,10 méterről nyilaz,ez a paraszt meg ott áll karddal a kezében és védekezés/hárítás helyett fókuszálgat a világba..anyádat,közbe kapom befelé a nyilakat és esélytelen levadászni távolról ahogy én akarom...akkor mi az anyámnak aktiválom a nyíl elleni védekezést,ha nem én döntök felőle? :)
    Meg forgok összevissza 2 méterre lévő célokra lockolva,csak mert olyan ostobán van megírva a robotpilóta...és cseszik kinyitni a ládát pl :)
    Apró idegesesítő szarságok :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.06.09. 00:50:56