16775
banner
  • Negritis
    #6075
    Gwent kérdés ahhoz aki megcsinálta a tedd teljessé a készletet küldit
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Umáról most vettem le az átkot és gondoltam mielőtt elmegyek Ciriért megcsinálom a Gwentes küldiket
    elvileg Skelligen mindenkiét beszereztem
    A Báró elment a nejével mielőtt megkaptam volna a lapját, de azt elvileg megtaláltam
    Valamint a csapos volt még akinek a lapját nem sikerült megkapnom
    a többi Velen-Novigrad lap megvan
    lesz majd később még küldi rá? vagy a maradék hiányzó lapot máshogy kell megtalálnom?
    köszi
  • Negritis
    #6074
    azok akik aggódtak hogy "csak" 1 milla elővételes példány volt :
    over 9000 :D szal 4 milla +eladás az első 2 hétben
    azért ez nem kis siker egy nem mainstream kiadótól, főleg hogy nincs másik siker franchise sem
    a játék pedig teljesen megérdemli
  • Madi92
    #6073
    19-es vagyok, minden pakliból megvan már legalább 22 lap. A szörny lett meg legkésőbb, az még igencsak gyengécske sajnos, de játszható azért. Van ahol már az 5ös lapokat cserélgetem le jobbra. Pedig még Velenben vagyok. Dandi sincs még meg.
  • Negritis
    #6072
    nah csináltam egy screenshotot játék indítása után


    kb tartja is azt a 4,5 giga memória használatot
  • Negritis
    #6071
    én északival elvagyok
    2 kém van benne, dande, 3 cserebáb, 1 kürt, 1 perzselés, 1 perszelő lény, 1 felélesztő csaj
    3 4es egymást buffoló mellee
    3 5s íjász
    2 8as katapult
    meg egyebek : 2 6os ostrom, meg a maradék lény "hős" a fontos onnan Yennefer a feltámasztással
  • xido
    #6070
    milyen paklival játsztok,már ha egyáltalán az Északin kívül összegyűlt másból is a minimum 22 lap?
  • Negritis
    #6069
    nem bug feature mert ott farmoltak pénzt az emberek

    amúgy Gwentbe nekem csak a "verseny" volt ahol gondom volt
    Sasha-t nem bírtam leverni az istennek se
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.10. 07:38:54
  • Avenger
    #6068
    Én most nyomtam a tournamentet. Az egyik játék első körében konkrétan 8 kém lap volt lent összesen. :D Persze az enyém abból max 4 volt. Ezen felül még 4-5 unique oldalanként. A második körben feltámasztásokkal még lement vagy 4-5 kém. De hoztam a meccset, elsőre mondjuk nagyon rossz leosztást kaptam, de másodjára beadta a jó lapjaimat.
  • xido
    #6067
    hogy nyelje tövig az ezüstkardomat a novigradi könyboltos mocsodék a rohadt mókus paklijával...az utolsó lapjaival dobálja a kémeket éshúzigálja a hős lapokat a talonból..ilyen büdösparasztcsaló npc-t
  • RatBaG #6066
  • Norberto91
    #6065
    Azt hallottam, hogy az egyik patchbe belerakták a készítők, hogy ne játsszák el ezt a bocis dolgot.
  • TOMSILENT
    #6064
    Az kemény bug geci.
  • dimre
    #6063
    Kezdtem egy új játékot a szerelmi zűrzavar elkerülése miatt, elakartam játszani a bocis pénzcsináló módszert, második meditáció után ez várt:
  • bardocz
    #6062
    Eddigiek alapján én az elsőt már lekéstem.
  • Prof William
    #6061
    Yennek se kell sok szerelemvallás. Legalábbis először...
  • bardocz
    #6060
    Trissnek nem kifejezetten kell szerelmet vallani, hogy megtörténjen a baj. Én már csak tudom :D
  • DantesHUN
    #6059
    Kétszer, de csak akkor ha csak is őt választottad. Ha a másik nődnek is szerelmet vallasz...ej-ej.
  • Prof William
    #6058
    Yennel hány alkalommal lehet majd intim közelségbe kerülni?

    Eddig...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor megérkeztem a Skellige-re a temetés estéjén megvolt a rablással egybekötött unikornisszex. De ilyen elejtett kommentekből sejtem hogy még Seklligén egyszer és Kaer MOhern-ben még egyszer lehet romantikázni... Szóval jól sejtem? Csak spoilermentesen válaszoljatok, pls. :)

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.09. 20:43:47
  • TOMSILENT
    #6057
  • DantesHUN
    #6056
    Pörögnek tovább az események.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Síle is meghalt? A második részből emlékezhetünk rá. Nem volt éppen túl pozitív karakter, de így végezni? Ez se túl vidám. De van jó hír is, Keira + Lamber...össze jöttek. Ez mekkora már!
  • Nikknev
    #6055
    Ebből talán 1 miklóst ha kitesz a pc....sajnos....
  • TOMSILENT
    #6054
    nagyon gonosz...
  • Negritis
    #6053
    nem is nagyon keresem most mert csak witcher speckó cuccokba tolom
    aztán kövi játéknál lesz leirás
  • Madi92
    #6052
    Grafikai izzé következik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért van az, ha felteszek mindent, de mindent überre, meg bekapcsolok mindent, hajat is akkor kapok 25-30 fpst novigrádban. (kint lehet kevesebb) Majd ha leveszek kb mindent lowra kivéve texturákat high-ra meg növényzetet, talajt med-re, akkor kapok 45-55-ig fpst. Ebben két fura dolog is van. 1. Sokkalom az Über grafikán kapott fps-t. 2. Keveselem a lowon kapott fps-t. Másnak is csak ilyen kis mértékben ingadozik?
  • DantesHUN
    #6051
    De, megszívod...de nem akarok spoilerezni.
  • dimre
    #6050
    Kíváncsian várom, hogy Geralt minden lehetséges nőszemélynek kimutatja nem létező érzelmeit, abból a végén nem lesz baj ?
    Eddig "megvolt" Yennefer, Triss, Keira, Geralt nem fog leesni a Két (három) szék közé ?
    Én Triss-t választanám, az ő személyisége szimpatikus, nem tudom a készítők milyen lehetőséget hagytak választás terén.
  • Tibbbor
    #6049
    Ha még aktuális a kérdésed: a legutóbbi DLC páncélszettet és elit crossbow-t Hollószirten a szállásmestertől(nem a kovácsoktól!) tudod megvenni.
  • kukubenko66
    #6048
    Nem tudom mi baja lehetett a Shadowplay-nek, újraindítottam a gépet és most rendesen működik. :-)
  • DantesHUN
    #6047
    Minden könyv a játék előtt van időrendben.
  • Myselor
    #6046
    reméljük.gondolom a most megjelenő könyv is a játék előttről szól még :)
  • Negritis
    #6045
    nem próbáltam de akkor arra is ránézek otthon, fps-t mérte simán
    nekem 650em van amúgy és low-meden simán fut

    úgyis akarok ARK-t is rögzíteni majd
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.09. 15:37:22
  • Negritis
    #6044
    szerintem majd könyvből kiderül, legalábbis remélem
  • Myselor
    #6043
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaj tényleg.de azt hittem valami komolyabb magyarázata volt.de akkor nem.mondjuk ezt sajnálom.meg azt nemtudom igazából a vadak egyike voltunk elvileg.miért? amúgy az ágyas rész ütött xd
  • kukubenko66
    #6042
    Erősebb kártyám van de ennél a játéknál nem működik a Shadowplay rögzítés. Többi játékomnál rendben megy a felvétel, ennél nem és nem tudom, hogy miért.
  • Negritis
    #6041
    akkor le is írom hogy mit mondott
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Geralt bement érte és "kicserélte Yent saját magára aztán Yen is elvesztette az emlékezetét de Emhyr varázslói segítettek neki
    Geralt ugye macerásabban szökött meg és számon kérte hogy miért nem kereste őt Yen
    aki kb azt mondja hogy először neki se volt emlékezete aztán leterel hogy x

    ha valahol tévednék javítsatok ki nyugodtan

    mondjuk Kaer Morhenben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az kemény mikor Yen mondja hogy azért dobta ki az ágyat mert az egyik legjobb barátnőjét keféltük meg benne :D
  • bardocz
    #6040
    Nekem vele nem sikerült, pedig kb ott tartok, mondjuk Trissel sikerült véletlenül, meg Keirával is kevésbé véletlenül :D
  • Myselor
    #6039
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm fura,én nem emlékszem hosszú magyarázatra,lehet elmondta csak nem emlékszem kurfircoltam vele minden alkalommal amikor csak lehetett.
  • Negritis
    #6038
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    asszem mikor a Dzsint keresitek
    én most oldottam fel Umán az átkot és nekem elmondta, de lehet hogy ahhoz kellett a kufirc is
  • Myselor
    #6037
    mikor mégis?vagy én nem kérdzetem rá nála?leírhatnád spoilerben
  • Negritis
    #6036
    yen elmondja majd hogy mi történt