16775
banner
  • Avenger
    #6115
    Az angol verzióban azt írja, hogy a csatársor ereje számít. Legalábbis nálam.
  • Madi92
    #6114
    Lol félrefordítás a javából.

    Angol: Destroy your enemy's strongest Close Combat unit(s), if the combined strenght of all his or her Close Combat units is 10 or more.

    Magyar:Elpusztítja az ellenség legerősebb Közelharci egységét(egységeit), ha az Ostrom egységeinek egyesített ereje 10 vagy több.

    Nem értem, hogy lett a Close Combatból Ostrom, elvégre az első mondatrészben jól fordították. Lehet később variáltak rajta?
  • Avenger
    #6113
    A hetes sárkány akkor igazán jó, amikor monster pakliból már kirakott az ellenfél vagy 15 lapot(hordával együtt) a támadó sorba, majd izzítok egy jeges lapot, minden lapja lemegy 1-esre, aztán rádobom a sárkányt. :D

    Én is általában lángszóróval tolom, de a kardozástól sem riadok vissza. Vannak azért olyan nagyobb szörnyek, akik egyből lerázzák a lángokat, ahogy abba marad a szórás. Kajából talán tízes szinten fogytam ki egyszer, de akkor sem kellett vennem, valahogy hamar feltöltődtek a készleteim, pedig még a helyi sertés állományt sem ritkítottam sosem. :)
    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.06.10. 15:19:12
  • Negritis
    #6112
    tudom ezért is szeretem azt, eleve visszalehet venni bábúval és szörnypakli ellen nem kicsit "takarít"
    főleg ha arakászt vagy a 3 banyát tolják ki

    #6111
    nem tudom, ennek jobban utána kéne járni amit írtam csak személyes tapasztalat
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.10. 15:12:45
  • Madi92
    #6111
    Akkor elírás lenne, hogy az ostrom egységek összesített ereje számít?
  • bardocz
    #6110
    Mondjuk én az ilyen küönböző söröket próbáltam, mert azokból nem lehet semmit se cisnálni.
  • bardocz
    #6109
    Igen, de a perzselés a te lapjaid közül is vesz el, és nem nézi melyik sorban van, ez a fő különbség a kettő között.
  • Count Adyn
    #6108
    Nem mindegyik fajta tölt valamiért azt vettem észre:D
  • Negritis
    #6107
    ha van 3db 6os és egy 15s Geralt akkor a 3db hatost leveszi, csakúgy mint a perzselés
  • bardocz
    #6106
    Igen? Párszor kipróbáltam, de nekem ki se írja, hogy töltené a hp-t.
  • Count Adyn
    #6105
    Tölt az csak lassabban:) Hát a lángszórózáshoz sok ügyesség nem kell, kardozni nehezebb:)
  • bardocz
    #6104
    A 7es vilentrehemensemememem az nem akkor aktiválódik, ha az ellenfél közelharci sora 10 vagy több pontot ér, és a legerősebb kártyákat veszi le. Ha az két hatos, akkor azt, ha egy darab nyolca, akkor azt. Kivéve persze, ha a legerősebb egy herocard, mert azokat nem bántja semmi, csak sima lapokból vesz el.
  • Negritis
    #6103
    tapasztalat alapján az ha az ellenfél össz támadása 10+ akkor a legmagasabb nem hero közelharci lény(eke)t öli meg
    szal hasonló mint a perzselés, de "csak" az ellenfél közelharci lényeire él
  • Madi92
    #6102
    Jól néznek ki az "új" kártyák.

    Valaki felvilágosítana, hogy az a kártya ami az arany sárkányé(Vilentrethemenasdasdasd valami).
    7 közelharci támadással rendelkezik és elpusztítja az ellenfél legerősebb egységét, ha az ostrom egységeinek egyesített ereje 10 vagy több.

    Az utolsó feltételt nem értem. Egyrészt kinek kell 10 pont felett lennie? Másrészt volt olyan, hogy egy darab ostrom kártya volt "csatában" az is 6-os, bejátszottam ezt a kártyát és mégis aktiválódott a képessége. Most akkor, hogy működik ez?
  • Myselor
    #6101
    hogyha valaki így sem találná meg itt egy kis segítség :)
  • Myselor
    #6100
    hogyha valaki nem találja a Fool's Gold nevű dlc questet, velenben egy Lurtch nevű faluban található meg a nagy térkép nem jelzi csak a faluba érve mutatja ki.szerintem nem volt rossz de lehetett volna jobb is.szórakoztató volt az a lényeg :)
  • bardocz
    #6099
    De az alkoholok nem töltenek hp-t, csak bebaszik :D
    Én azért nem vagyok ennyire jó, néha könnyűnek tűnő csatákat bukok el, sokszor egymás után. Trollok a kedvenceim, olyan lassúak, hogy sebződés nélkül le lehet ölni őket.
  • Count Adyn
    #6098
    Jah énis azon a nehézségen tolom, de az igni-quen combo eléggé op, mire elmulik az égés effekt a magukat csapkodokrol lazán feltölt a stamina és kapják a következőt, halálfejes ellenfeleket is simán égés-lockolom:D Az esések több hp-mba kerültek eddig(lvl 22) mint a szörnyek kb lol. Az viszont hangulatos hogy nem töltödik fel a hp a pihenéstől, csak gyakran elfelejtek kaját venni és csak az alkoholok maradnak, szóval rendszeresen rohangál Geralt csatakrészegen az erdőben hadonászva éjjel:DD
  • Negritis
    #6097
    én is az égős-mérgezős bombákat szoktam használni a vakítás nem jött be
  • bardocz
    #6096
    Én a blood and broken boneson tolom vagy min, és pont azt vettem észre, hogy a bombák annyira nem hatásosak, nem sebeznek annyit, ami égést csinál azt érdemes hazsnálni, meg a moondust talán azok ellen a lények ellen, amikhez yrden kéne, de azt még nem próbáltam. Viszont az olajok nagyon jók.
  • Negritis
    #6095
    normálon tolom első körbe és nem vagoky rákényszerítve hogy "beleássam" magam a harcrendszerbe

    azt látom hogy a bombák : mérgezés-égés erős nem is kicsit de ennyi
  • bardocz
    #6094
    Tényleg, de ahhoz is kell skill. Lehetne valami alap támadás, amihez ezek kellenek.
  • Negritis
    #6093
    nem csak "túlélésre" de pl jelek használatára is jó asszem
  • bardocz
    #6092
    Így 60-70 óra után felmerült bennem a kérdés. Mire jó az adrenailn pontok? :D Láttam, hogy van olyan skill, ami ha meghalnék, ad hp-t a pontoktól függően. De valami más?
  • Myselor
    #6091
    én sem találom ezt most sajnos.sehol nem jelez semmit nekem
  • Soldiers
    #6090
    köszi :)
  • jarlaxxe
    #6089
    Az új dlc quest merre van?
  • Negritis
    #6088
    tudom és minden árússal gwent meccs jön első körben :D csak bíztam benne hogy valami "track" van benne hogy hogy állok de akkor nincs :(
  • Negritis
    #6087
    nem értek annyira a gépekhez hogy tudjam mi mennyire pontos érték
    eleve csak annyit mondtam hogy nekem 8 giga rammal simán ment probléma nélkül
    aztán jött a kérdés hogy mennyit "eszik" meg belőle a játék gondoltam ez megteszi
  • Musicking
    #6086
    Ez elég fals érték ha nincs kikapcsolva a win lapozófájlja. Lapfájl nélkül nekem 10-14GB körül mozgott a memóriahasználat attól függően mennyit operáltam a játékban (megnézheted a korábban linkelt képekeimen).
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.06.10. 11:21:34
  • jocika
    #6085
    A sentinel-t sajna nem kapcsolhatom ki, mert pótolhatatlan adatokat mentett meg kb. 3-4 hónappal ezelőtt, mikor szólt, hogy baj van a Samu 2TB-os vinyómmal, így bérelt helye van. A memtest86-ot megpróbálom megcsinálni. Kb. mennyi időt vehet igénybe? Crysis, GTA nem volt még a gépen.
  • Negritis
    #6084
    de van olyan amihez quest kell pl a druide skelligen :D
  • MerlinW
    #6083
    Nem árulok el nagy titkot, kereskedők árulják őket:)
  • MerlinW
    #6082
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem speciel 2TB-nyi adatot mentett meg tavaly a Sentinel azzal, hogy időben szólt, valami gáz van. Akkor másnap lementettem az adatokat, egy héttel később pedig már használhatatlan volt a lemez (fáradt elektronika / fejhiba lehetett). Tehát erre jó a Sentinel.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.06.10. 10:55:26
  • Soldiers
    #6081
    Az ilyen bomba főzeteket amik nincsennek meg ( pl Dimeritum bomba) meg az Olajok azokat honnan tudom megszerezni a recepjét??
  • Sith
    #6080
    Kártya gyűjtögetéshez szerintem nincs külön quest, a fogadósokkal kereskedőkkel, kovácsokkal tudsz játszani questen kívül, az első nyerert körért kapsz egy kártyát, szerintem így tudod össze szedni a lapokat.
    Amikről tudok questek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Területi questek:
    Velen
    Novigrad
    Skelige
    Játék barátokkal
    Bajnokság
    Mit hagytam ki?

  • bajgunar
    #6079
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    HD Sentinel uninstall, feleslegesen fut a háttérben... Mit ellenőrizgetsz vele? Egyszer felrakod megnézed a dolgokat, ellenőrzés, stb. aztán uninstall.
    Semmire se jó. Figyeld a hőfokot? PFf... Minek? Amennyit bír a vinyó, azt egy mezei user úgysem űbereli. Ha meg meghal, akkor egyszercsak meghal. Nem fog szólni előtte. Akkor minek? De ez csak szvsz.
    A memóriád meg valszeg hibás lehet. Kétlem, h a játék lenne az, vagy valamelyik file lenne sérült (de akkor azt meg ellenőrizd le). Szerintem kezd megtelni a RAM, s amint elér egy hibás szektort az adat, akkor crash-el egyet.
    Futtas a Memtest86 -ot. Ha hibát ír, viheted gariba. Vagy ha nincs akkor cserélheted.
    De Prime95 -el sem árt megizzasztani a procit (ram-ot). Az is "szemetelhet". (elveszti az adatot).
    Főleg ilyen rejtély-es crash-elések alkalmával célszerű letesztelni a gépet, s kizárni h hardveres vagy szoftveres a probléma.
    Azért nem voltál még így, mert más játék még ennyire nem használta ki a memóriádat, vagy a procit.
    Vagy csapattad már Crysis 3-at vagy GTA V -öt Ultra graf-on? Próbáld meg. Akkor is kilép? Ha igen, akkor sanszos h hardver.
  • Myselor
    #6078
    nekem 3gb ram van,és megy általában a googlecrome a háttértben.nem mondom hogyn me lassul be időnként,de nem dobál ki,nem ír memória gondot.nálad más lesz a gond szerintem
  • jocika
    #6077
    Köszi. Nekem az összes memória foglalás 6,4-6,5 mikor elindítom; egyéb dolgok is futnak a háttérben pl. hdsentinel, eset,logitech, és még apróságok. A játék fullon megy. Tegnap pl. még ment a firefox is, elindítottam a játékot, betöltött és folytattam a novigrádi kikötőtől. Ahogy bementem a piacra, rögtön kidobott memória problémával. Amíg nem léptem ki a firefox-ból és szabadult fel a memória ezt addig csinálta, mindig ugyan ott. Utána kb. félórával, háromnegyeddel kezdte el a kidobálást.
    Más játékkal, alkalmazással nem voltam még így, ezért kérdeztem. Érdekes.
  • DantesHUN
    #6076
    Na, jó, valami küldetés is lesz benne akkor.