16775
banner
  • wedge31
    #6155
    Fejleszteni tudod csak felvenni nem, ezért nem is érdemes addig fejleszteni.
  • Prof William
    #6154
    Megvan az alap macska páncél és most mentem a következő fejlesztési küldetésre, ami 22-esmek van írva de 19-en is lazán ment.

    Viszont...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután megtaláltam kesztyűt az egyik kardot meg a macskanacit, teljesítettnek vette a küldetést. Tehát akkor páncélt most nem lehet fejleszteni? Hanem majd csak 29-es szinten induló küldetéssel? Ami azért fura mert a nadrág/kesztyű/Kardokhoz már 19-20-as szint is elég. Tehát akkor ne is álmodjak páncélfejlesztésről a 29-es szintig?


    Előre is köszönöm a válaszokat.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.11. 08:57:38
  • wedge31
    #6153
    Nézd meg youtubeon, ugyanott vagy mintha a térkép mutatná.
  • bardocz
    #6152
    Közvetlen mellette mentettem, és újra belépésnél engedett beszélni. Ugye ez az a hely, ahol van egy küldetés az előző kováccsal, aminek lehet olyan vége, hogy az eltűnik, és lesz helyette ez. Na eddig egyszer sem tudtam vele beszélni, nem is jártam hozzá emiatt.
  • Myselor
    #6151
    alvás?játék újraindítás nem segít?amúgy térkép nélkül is megtalálhatod a helyét.úgy keress rá youtubeon
  • bardocz
    #6150
    Megvan a hiba, én attól az embertől nem tudok semmit se vásárolni, se beszélni vele.
  • Myselor
    #6149
    jaj te.hát ha valamit keresel egyből youtube :D .igazán nincs mit ^^
  • bardocz
    #6148
    Pf, googleba rákerestem,, olvastam fórumokat, egyik se mondta meg hol van, youtubeot meg nem néztem...:) Köszi!
  • Myselor
    #6147
    nézd.ha nincs kedved keresni írd be youtube-ba :D megmutatja én megkerestem magamtól de hát na :)
  • bardocz
    #6146
    De hol? Ezt most nincs kedvem megkeresni :D
  • Myselor
    #6145
    vedd meg a térképet hozzá :)
  • bardocz
    #6144
    Cat school gear part 2-t hol tudom elkezdeni? Part1 már megvan, a part 3-4 is felvéve, de azok még túl magas szintűek, így a cuccot se fogom tudni használni.
  • AnuluWork #6143
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem megölted az illetékeseket a kocsmában.
  • hemmis
    #6142
    Sziasztok remélem nem hiba de be kellene mennem hollószirtre viszont zárva a kapu senki nem beszél velem nem értem?
  • bardocz
    #6141
    Vagy a W1 CE? Nekem sajna csak abból van :) W2 a megjelenésénél nem futott volna a gépemen, így nem is foglalkoztam vele. Aztán meg 2 euro volt steam-en talán.
  • Although
    #6140
    A Gamebanshee is csinált egy reviewjut worstusernameever jegyzi.
  • Avenger
    #6139
    Van ott olcsóbban is. Most kíváncsiságból rákerestem és a Triss+Yenn-es steelbook tűnik a legritkábbnak. Még jó, hogy nekem olyan van. :D

    Vajon a dedikált witcher 1 megjelenése előtti karácsonyi képeslap mennyit érhet, így a harmadik rész után? :) Nem találtam e-bay-en.
  • Count Adyn
    #6138
    Jah ráadásul én előtte
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    felhuztam Yen-t miközben szenvedett a telójával és kiteleportálta Geraltot a tó felé 50m- el:D
  • TBTPumpa
    #6137
    Ebay-en egy Ciris fémdoboz is 6000 Ft körül mozog.
  • Avenger
    #6136
    A konzolos gyűjtői változathoz azt hiszem adtak két paklit, egy nilfgaardit meg egy northern-t. Itt is van: http://nichegamer.com/wp-content/uploads/2015/05/Witcher_3_Gwent-5-28-2015.png

    E-bay-en 20ezer fölött indulnak ezek a paklik. :D
  • wedge31
    #6135
    Ez a Kaer Morhen-ben megrendezett witcher ivós jelenet durván jó volt...
  • Negritis
    #6134
    a szójatej sikerességéből kiindulva nem biztos hogy szeretnék elf cuccokat felvenni :D
  • bardocz
    #6133
    Hm, arra az arany színűre gondolsz? Tényleg van valami olyan, de több darabot nem találtam belőle.
  • Hunor1
    #6132
    törp páncél lehetne csak törp mester által készített. de elf lábvértet például már találtam " ősi nép" megjelöléssel. ezért gondolom hogy akár elf páncél lehetne benne .
  • bardocz
    #6131
    Hát ugye a törp páncélt nehezen húzná magára Geralt, az elfek meg ebben a világban aghoigy észrevettem nem azok a páncélkodós fajták.
  • Hunor1
    #6130
    hali. a witcher iskola szettek mellet nincsenek valami törp, vagy elf spéci páncélok?
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2015.06.10. 20:03:56
  • kukubenko66
    #6129
    Köszi mindenkinek a segítséget, sikerült. :-)
    Most Erdei Jenny-t kéne végre elintézni, eddig nem sikerült. :-/ Ezeket a szellemlényeket amúgy se túlságosan kedvelem. :-)
  • AnuluWork #6128
    Nem tudjátok, hogy ezt a Gwyntet nem tervezik kiadni board gameben? Civilizationtól Colonizationig volt itt már sok minden boardban, de ez még remek kis kártyajáték lenne.
  • Count Adyn
    #6127
    víz alatt mindig arra kell uszni amerre a drownerek vannak ez tuti:D
  • Madi92
    #6126
    o.O
  • Madi92
    #6125
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nagyon nem találod (én nem találtam) akkor hídról a jobbra lévő kis mélyedésbe át tudsz ugrani, onnan meg felmászni. Nem elegáns, de célnak megfelel.
  • bardocz
    #6124
    Heh, én most olvastam el az összes levelemet a quest itemeknél, mert az egyik küldetéshez kellett, és nem tudtam melyik levél. Lett kb 5 treasure hunt küldetés :D
  • bajgunar
    #6123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az király. Én is használtam anno. Azt nekem meg "elfelejtett" szólni. Egyik pillanatról a másikra (másnapi újraindítás már nem akart menni) meghótta magát a vinyó. Mármint az elektronikája. Arról úgy mentettem adatot, hogy összeharácsoltam egy szintén ugyanolyan vinyót, csak épp fejhibás volt s átraktam arról a panelt. Addig bíztam benne, hittem neki, azóta letettem róla. De ha jó, hát legyen jó.
    Memtest meddig menjen? Ha hibás ált. ~1-2 órán belül megjelenik az ERROR. De még az se 100%, ha futtatod ~10-12 órát.
    Ha ~4-6 órát megy hiba nélkül, akkor ~99.99% -ban tekintheted stabilnak a gépet.
  • Negritis
    #6122
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vízben van asszem egy barlang ami a kis torony aljába visz át
    és ott fel tudsz menni
    fent lesz vmi táposabb cucc is meg majd egy csomó láda ott van valamelyikben a 6. darab
    jah és le is tudod engedni a hidat későbbre
  • kukubenko66
    #6121
    Kis segítséget kérnék Griff iskola felszerelések ügyben. :-)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    5/6-nál járok (utolsó kéne már csak) és itt vagyok Lornruknál ahol van egy vár, de az a bejáró fel van emelve. Körbeúsztam az egészet többször hátha van valami amin fel tudnék mászni. Van egy erőhely is a közelben de eddig azzal se mentem sokra. Legvalószínűbbnek egy vízbe dőlt falrész látszik, annak kb a feléig fel tudok menni de onnan mindig visszacsúszok. Mi a megoldás ?
  • bazsidiver
    #6120
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ti meg vagytok elégedve a játék befejezésével? Nekem tetszett, de trilógia záró darabjaként és Geralt történtének befejezéseként szerintem kicsit kevés...
  • Myselor
    #6119
    hogyha valakit érdekel :D sok ciri mániást pl nude mod xd
    https://www.youtube.com/watch?t=460&v=C0tRZVLV284
  • dimre
    #6118
    Nem töltöttem vissza régi mentést, a bocik őrző szentje azóta kergeti és gyilkolja a falusiakat, én meg mehetek kerülővel.
    Tartogatom későbbre:
  • Prof William
    #6117
    Ezeknek a teheneknek befolyásos barátaik vannak...

    A főküldetések akkor is adnak XP-ta ha beszürkülnek?

    Csak mert Skellige -re 16-os szintet írt. 16-os szinten átmentem amitől rögtön 18 -as lettem és az azt követő főküldetés viszont már csak 13-as + mennél vissza a "kontinensre" mert jön a macska páncél 2--es szint + a már elve szürke királyi megbízás + 1-2 szörnyvadászat, szóval tuti, hoyg elszek 20-21 mire visszamegyek skelligére...

    Vagy a patch már orvosolta a XP problémát?

    Vagy esetleg használjam a mod-t? A küldetések nagyon jók, akkor is ha nem adnak xp-t de azért XP-vel a legjobb. :)
  • Negritis
    #6116
    akkor jól vettem észre :D