16775
banner
  • Negritis
    #6277
    köszi amúőgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt már sejtem és tudom :D
    csak ugye mikor a szintre kérdez rá én ott is B-t nyomtam fáradtabb vagyok mint kéne :D

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.12. 21:49:48
  • Although
    #6276
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Figyelmeztet, mert onnan már nincs visszaút beindul a végjáték az erőd ostroma felé. Persze az még nem a vége. :)
  • Negritis
    #6275
    tárgytalan 2 üzit dob fel reflexből mind2t kilőttem B-vel az első ugye az mer van mentésem
    viszont a 2. az meg hogy akarok-e tovább menni :D

    melóban is péntek volt de hogy ingame is :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.12. 21:45:41
  • Although
    #6274
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj be a jelzet pont felé az orom alá. Egy video fog bekapcsolni nem ehet elhibázni.
  • csabika1982
    #6273
    Sziasztok!

    Amikor a kardról eltávolítom a rúnakövet azzal mi lesz? mert nem látom se magamnál se a kovácsnál így nem tudom rárakni az új kardra
  • Prof William
    #6271
    Egyetértek.

    Bár még csak éppen most néztem el Skelligére (18-as szint) és már mentem is vissza a "kontinensre" mert még vannak ott küldetések, nem is kevés de ez valami fantasztikus!

    A másodlagos küldetések de még a sima megbízások jó 80%-a úgy ki van dolgozva, ahogyan máshol még a főküldetés sincs. És persze az egészből süt a nagybetűs HANGULAT! Akik meg könyveket is olvasták, azok meg lépten-nyomon utalások tömkelegébe futnak bele...

    Eddig ez nem az év de simán az utóbbi évek legjobb RPG-je. És még -ha sejtem- még Skellige után is legalább a játék fele hátravan...
  • Although
    #6270
    Úgy úgy, ráadásul beton stabil fps ami még a skyrimnél se volt! Pedig ott rámentek a jóság fokra nagyon ezen a téren de itt? Vagy bármi más . Hihetetlen beton stabil rezzenésmentes kép és ez bezony a legtöbb játéknál messze max szint fölötti volt.
  • Count Adyn
    #6269
    Nekemis többet ért az a +10fps :D
  • Shep
    #6268
    Ennyi, a minőségre mindig is megvolt az igény, és a fizetőképes kereslet is, hogy a huszadrangú szarok nem fogynak úgy ahogy szeretnék a kiadók, arról nem csak a játékosok tehetnek.
  • Although
    #6267
    Lehet bele kezdek újra majd egy Da3 kalandba az is jó sztori meg karakter szint. De csak ennyi. Nagyon messze vannak ők is attól, hogy utána erősen gondolkodjak mi legyen a következő mert még álmomba is Cirit és Geraltot látom :) A részletek mindig mondom, hogy fontosak. Tényleg örültem volna ha marad a 2 rendszere, de ez van. Viszont minden apróság ül Geralt hangja tekintette, zoltan, a kis költőnk vagy ahogy Ciri néz és ül. A szövegek a melléquestek szintje ez az ahol még a Bio is padlóra kerül nem is kicsit.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.12. 20:55:44
  • Although
    #6266
    Nekem az van és semmi gondom nem volt vele, persze helyből leszartam a hairworks effektet vagy mit. ahogy nekem futott, közel se maxon már az is meseszép és lélegzett elállító volt. Őszintén nekem már a 2 szintje is mese volt egy rphez :)
  • bardocz
    #6265
    "A Red Engine a CD projekt sajátja, amivel eléggé leszarták a többiek hardvergyártókkal kötött alkuijait. "

    AMD-sek nem erről beszéltek a megjelenésnél :D
  • Negritis
    #6264
    én pl amikor tudok csak játszok kb de így is csak most megyek a Köd szigetre :D
    mondjuk 80óra "semmittevés"en vagyok túl legalább :D
  • Although
    #6263
    Hát ha rákaptál a jó sztorikra és karakterekre azért vannak jó dolgok ha a fallout nv még nem volt az is élvezetes. Nyilván értem amit írsz nekem már a witcher 2 után is ez volt. Ki kell bírni elmúlik ez is :)
    Vagy ott van a funcom élő legendája Ragnar Tornquis és a kalandjátékai de akár adhatsz egy esélyt a the secret worldnek is ami szintén húzós lett.
    Vagy ott vannak a Teltale játékai.
    Persze a Witcher világ egészen egyedi lett és grafikailag is félelmetes ilyet nem fognak sokan letenni az asztalra a közeljövőben. A Red Engine a CD projekt sajátja, amivel eléggé leszarták a többiek hardvergyártókkal kötött alkuijait.
  • Kurfürst
    #6262
    A PC-s warezoláshoz még annyit hogy nem volt rajta semmi védelem, még a torrent oldalakra is írt néhány fejlesztő, hogy ha úgy gondolod akkor vedd meg és tiszteld meg a csapatot vele... be is jött, csak minőség kellett hozzá.
  • dubel
    #6261
    Nem kellett volna éjjel-nappal ezzel játszanotok és most nem lenne ilyen problémátok. Nekem naponta csak 1-2-órám van rá és így sokáig ki fogom élvezni :)
  • DantesHUN
    #6260
    Hát ez az. Most vegyek elő bármi nyílt világú játékot? Csak fanyalognék ,hogy basszus, ez jobb lett. Hát mostantól várom az expansion pack-ot.
  • Shep
    #6259
    Főleg, hogy az lényegében az összes példány ~1/3-a. Ennyit arról ,hogy PC-re nem érdemes fejleszteni, mert mindenki csak warezol.
  • TBTPumpa
    #6258
    Én is így vagyok vele. Ezután a játékok (és legfőképp az RPG-k) olyan sivárnak meg semmilyennek tűnnek. Ez a játék 10/10 és sajnos olyan sincs, ami a közelében lenne. CD Projekt nagyot alkotott, földbe gyalulva a "konkurenciát".
  • DantesHUN
    #6257
    A francba már. Vége a játéknak, és nem tudok mivel játszani. Szóval...egyik se érdekel a Witcher után, túl magas a léc. Amúgy se jelent meg olyasmi amit megvennék, valami korábbit meg újra kezdeni, a Witcher után? Még ha jó is volt, hát sajnos a túl magas léc.
  • Count Adyn
    #6256
    Annak ugy lesz értelme hogy gyogyit mikozbe verik le a pajzsot rólad:)
  • bardocz
    #6255
    Axii nekem is bugos sajnos. Pedig elég jó.
  • Tibbbor
    #6254
    Hát nem tudom, nekem ezek az alternatív jelek valahogy nem olyan egyszerűen működnek, mint ahogy a YouTube-on mutatják, pedig betettem őket a megfelelő slotba. De hiába nyomom hosszan a Q-t, talán ha egyszer sikerült szövetségessé tennem egy ellenfelet, magas se tudom, hogyan? A többi esetben pedig csak a kábítás sikerült, vagy a kibillentés(igaz, ezt írják is sikertelen varázslatnál) Márpedig én a Puppet-re szerettem volna gyúrni ennél a jelnél.
    A gömb alakú pajzshoz pedig tényleg folyamatosan nyomva kell tartanom a Q-t? Mert ha felengedem a billentyűt, a pajzs is eltűnik. Ha viszont nyomni kell, akkor képtelenség rendesen harcolni közben.
  • Kurfürst
    #6253
    Visszasírod majd, amikor Uwe Boll csinál belőle egy nagyköltségvetésűt. :D
  • bardocz
    #6252
    A filmest nem láttam, de itt leírtak alapján annyira nem is akarom látni se a filmet, se a sorozatot :DD
  • Prof William
    #6251
    Ez igaz, de a filmes/sorozatos verziója még vonzótól is elég mesze áll.

    Mellesleg sztem a játékban egész jól eltalálták Yennefer külsejét. Emlékeztet a könyvre.. + Dandellion is talán itt emlékezet a legjobban a könyvbélire.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.12. 14:19:17
  • DantesHUN
    #6250
    http://www.pcguru.hu/hirek/witcher-3-13-millio-jatekos-pc-n/32329

    1,3 millió ment el PC-n. Azért csak PC-re nem rossz, 1,3 millió.
  • bardocz
    #6249
    Yennefer az első könyvben nem kifejezetten szépségnek van leírva. Inkább csak vonzó mint szépség.
  • Myselor
    #6248
    hát igen.lehet hogy még jó is sülne ki belőle.de hát nemsok esély van rá amit annyira azért nem bánok :)
  • Count Adyn
    #6247
    Néha van ilyen, mentés- betöltés és megjavult nekem általában
  • kukubenko66
    #6246
    Segítség, elakadtam. :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Költő kényszer alatt - Szabadítsd ki Dandeliont. Erdei ház ahova Dandeliont hurcolták. Egy törp kulcsot ad a pincéhez mival az ajtó zárva. Lent vagyok a pincében és van egy létra, de nem lehet felmászni rajta, pedig szerintem az vezetne a házba. Ez egy bug vagy valami más a megoldás ?
  • Prof William
    #6245
    A másik kardra már biztos nem volt elég a költségvetés. Külön tetszik, hogy amikor az utazást szemléltetik, Geralt ugyanazon várfal előtt lovagol el különböző irányokba. :)

    Én már olyan részt is láttam, amiben Yennefer is benne volt. aki inkább valami kivénhedt prostira hasonlított, mint világszép varázslónőre.

    Pedig ha egyszer valami nagyobb adó (HBO, Netflix) felkarolná (nomális költségvetéssel, jó színészekkel és rendezővel.) akkor simán össze lehetne hozni belőle egy Trónok Harcát verő sorozatot.

    Ha csak könyveket veszik szépen sorba már abból is nagyon remek történet jönne ki.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.12. 11:47:52
  • DantesHUN
    #6244
    Ez mondjuk a film, amit a sorotaztól vágtak össze, de lényegében ja. Nagyon gagyi. Elvielg a első könyveket követi nyomon, azok a történetek vannak be...de honnan szedtek ilyen kardos, meg örep pap Vesimir meg más ilyen dolgokat? Meg eleve, ilyen kis költségvetésből kár volt belekezdeni. Ehhez sok millió kell, dollárban.
  • Myselor
    #6243
    én ezt nézegettem előbb.ebbe még ciri is benne van kislányként :D ez röhejes komolyan,szamurájkard szerű és 1 kard ugye.én nemtom hogy gondolták az egészet nagyon gagyi :D
  • DantesHUN
    #6242
    Wiedzmin. A sorozat. Tyű. Belenéztem. Gondoltam, hogy gagyi és kis költségvetésű, de ez azért túlzás. Annyira kis költségvetésű, hogy...jajajaj. De ez még nem is lenne baj, de a forgatókönyv szar, a színészek szarok, a harci jelenetek a Xena sorozatot is messze alulmulják. És egy csomó hülyeséget írtak át benne. Vesemir nem witcher, hanem egy vén kopasz pap. WTF?!

    A witchereknek csak 1 kardjuk van. Az is egy gagyi, falusi búcsúban vett szamurájkard utánzat. Nem futotta két kardra? Kaer Morhen, egy barlang. Nem vár, barlang.
    A történet meg arról szól Geralt még kölyök. Épp kiképzik meg minden. A kiképzés abból áll, elviszik Mátrafüredre télen, ahol nem lehet életben maradni, olyan szörnyű. Ahol egyből összehaverkodik egy kóbor kutyával. Ami farkas lenne, de az kutya. Tudom ,hogy a filmben a farkas mindig kutya, de legalább legyen farkasszerű.
    30 napig kell az erdőben lennie. Ja, és pár nappal később már tavasz is van...tök jó. Annyira elhagyatott az erdő, hogy egy nagy szekér karaván keresztül megy rajta. Hát tényleg szar lehet ilyen erdőben lakni. Na a szekér karavánt leöldösi egy csapat witcher. Akik köcsögök. Mert csak. És elviszik a gyerekeket. Aztán Vesemir nagyon szúrósan néz rájuk, mire vissza adják a kardjukat, és elmennek, de az egyik legalább megfenyegeti Geraltot. Ja, és Geralt persze hiába kis kölyök becsajozik. Talál valami túlélő kislányt megfűszerezi valami porral a sebeit, és...na. Jó dugás nincs, de felnőnek tuti lesz, már most látszik. Hát legalább ennyit megőriztek az egészből.
    Amúgy semmi witcher hangulata nincs, még csak nyomokban sem, ZS kategória.
  • Kurfürst
    #6241
    Az ME-ben pont férfi szereplőt indítottam, ott pont tökmindegy volt, mert ugyanazt a gendersemleges rizsát nyomta mindkettő. A DA1-ben volt női karakterem, mondjuk ő csak nézett végig és egy szót se szólt. A "sidekickekről", nő mellékszereplőkről beszélek, Ashley, Liara, Jack, Samara, Tali mind-mind zseniális és teljesen eltérő női karakter volt. Vagy ott van a DA-ből Morrigan.

    Főhős az annyira nincs, az Tomb Raider talán Lara, de azért az eredeti TR sorozat két nagy csöcs - két nagy pisztoly hősnéjénél azért már lényegesen árnyaltabb a kép.
  • Although
    #6240
    Csak most találtam meg, nem tudom volt e de tökéletes reklám a játéknak. Azt hiszem sok minden benne van.

  • DantesHUN
    #6239
    Én mondjuk szeretem a cicis női karaktereket. Főleg nyomni. Mármint úgy a életben. Az igaziakat. Bár lehet manapság már ez is fura, nem tudom.
  • DantesHUN
    #6238
    Jó ez igaz, csőt az elején ezt én is mondtam csak hát...na mindegy. Lépjünk tovább, különben is, Ms. Pac man volt a legjobb csaj a összes videójátékban. Pont. Meg Super Marióból az Hercegnő.
  • Although
    #6237
    *Danteshunnak Hagyjad, nagyon sokan vannak akik már csak cicis női karakterekkel akarják nyomni :) És itt visszajutunk miért is egyszerű eladni 10 milliót egy egészen középszerű, már megjelenése idején is, skyrimból vagy ilyen kevés kell a sikerhez 2010 után. És ez az mmokba is lemérhető nem kell a kidolgozott sztori, karakter. viszonylag egyszerű eladni nagy példányszámban játékot ha jól ráérzel.

    Off bezárva, minden összevetve nagyon szép ahogy a játék is sikeresen állít görbe tükröt a világunkra ahogy a regények is. Fantasztikus lett. Így nézve a lengyel testvérek még egész egyben vannak.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.11. 21:58:39