16775
banner
  • xido
    #6317
    normálon...talán 2 szinttel felette voltam és rendesen megdolgoztatott :)
    kísértetolaj és yrden,meg sok félreugrás :D
  • Tibbbor
    #6316
    Én is a Medve cuccokon ügyködöm. Az azért elég vicces, hogy a küldinek ezt a részét 17-es szintre skálázták be, odabent meg 26-osok vártak. Nem is sikerült a dolog, de majd később visszajövök...
  • bardocz
    #6315
    Bear school egyik páncélját próbálom megszerezni, azt hittem rossz irányba megyek, vagy eltévedtem. Hát nem, teljesen jó az irány, csak éppen Geralt nekem kurvára nem tud felugrani...-.- Ezt az ugrálós és mászós részt nem sikerült túlzottan kidolgozniuk, máshol is problémás volt már.
  • DantesHUN
    #6314
    Úgyis Jenny az egyik legnehezebb ellenfél
  • dubel
    #6313
    Akkor jó,mert sajnálnám ha nem küzdhetnék meg vele,de most még kevés vagyok hozzá.
    Köszönöm
  • bardocz
    #6312
    Vissza tudsz menni szerintem.
  • lalakov
    #6311
    Nyugodtan visszamehetsz később.
  • dubel
    #6310
    Erdei Jenny-t egyszerűen nem tudom megölni. A kérdésem az lenne ha most ott hagyom akkor pár szintel föntebb vissza tudok-e majd menni,hogy elintézzem, vagy le fogja zárni sikertelen küldetéssel?
  • DantesHUN
    #6309
    Kiváncsi vagyok lesz-e valamikor egy összefoglaló , a rejtett dolgokról a Witcher-ben. Biztos van olyan ami mellet elmentem. De hát ki tudna mindent megtalálni? Például a vámpír fickó, akit felkeltünk a koporsóban-ez ügye szerepelt egy korábbi videóban- se jelzi semmi, csak ha belebotlunk a csatornában. Na, és mennyi ilyen lehet még?
  • DantesHUN
    #6308
    Ott tanakodtam egy darabig, ha jól emlékszem, talán az utcán valamerre, a környéken?
  • Prof William
    #6307
    A történetük miatt megéri. Nagyon jó kis sztorik vannak köztük.

    Ha már melléküldetés... A Halálos Élvezet küldetésben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A nyomok a kupiba vezetnek de a madamból semmit sem lehet kihúzni. Írja hogy kutassam át kuplerájt és környékét, de hiába nézem a Witcher érzékeimmel körbe nem találtam semmit. Merre lehetnek a nyomok?
  • DantesHUN
    #6306
    A sztorijuk miatt érdemes.
  • kukubenko66
    #6305
    60 óra játékidő eddig, 19-es szint és most értem Skelligére. Átnéztem a küldetéseket és vannak régebbiek (10-12-es szintűek) amik kimaradtak eddig és most szürkével írja. Érdemes még ezeket megcsinálni vagy már csak gyengébb cuccokat és kevés xp-t kaphatok ezekért ?
  • Garakx
    #6304
    Neked az Axii jel kell. Ha megvan be kell tenni jobb oldalt az egyik üres négyzetbe. Az oda behúzott képességeid aktívak.
  • wedge31
    #6303
    Axii jelre pakolj pontokat.
  • cucumber87
    #6302
    Sziasztok!

    Nagyon új vagyok még a játék világában és lehet hogy elsiklottam valami felett de hogyan tudom fejleszteni a megtévesztést ami főleg párbeszédeknél lehetne hasznos. Köszönöm
  • bardocz
    #6301
    Csak egy beképzelt pöcs :D
  • Garakx
    #6300
    Kis off. Ki gondolja, hogy Dandalion egy kikúrt nagy seggfej? Pontosabban jó angolosan: douchebag :D
  • rogan99
    #6299
    Nálunk kicsit megkeverték a dolgokat a könyvekkel. Az első 2 rész az novellás kötet(Utolsó kívánság, A végzet kardja) ami eredetileg fordított sorrendben jelent meg, + volt egy első rész ami a Witcher címet viselte, de az ebben találató sztorikat utólag szétszórták ebben a két könyvben + egy harmadik novellás kötetben ami nem jelent meg magyarul eddig. (van még 2). Gondolom ezért is a fordított számozás.

    A nálunk megjelent 3. rész (Tündevér) igazából az első része a regény folyamnak.

  • MerlinW
    #6298
    Utolsó kívánság. A könyvön rajta van a számozás.
  • DantesHUN
    #6297
    Utolsó kívánság.
  • Evoluti0N
    #6296
    Velen északnyugati része. A Roncsok partja közelében.
  • Evoluti0N
    #6295
    Fiúk, a Wikipédia szerint a Végzet kardja az első könyv, a Gugli szerint meg Az utolsó kívánság. Akkor melyik?
  • MerlinW
    #6294
    RSS vagy olvass reddit-et mobilról. Ez nem az a fórum.
  • Prof William
    #6293
    Hol van ez? Skellige?
  • Evoluti0N
    #6292
    Pózolj döglött bálnával.

  • wedge31
    #6291
    Tegnap négy órán keresztül csak gwyntet toltam és sajnos nem követel semmi taktikát a lényeg, hogy legyen egy rakás magas szintü lapod néhány erösitö/idöjárás/kém lappal megspékelve.
    Az első körben kihuzol minél több erős kártyát és hagyod nyerni.
    Viszont ha már van egy jó paklid élvezetesek a mecsek.
  • Negritis
    #6290
    1. nem az zavar hogy mennyit kell betöltenie a képnek hanem hogy automatikusan betölti és "ugrál" a topic nekem
    2. mobilról kb katasztrófa ezeket nézni
  • Prof William
    #6289
    Ugye hogy az legjobb suna? Csodálom, hogy Geralt nem románcolhat a három hölgyeménnyel. De talán majd egy DLC-ben. :)
  • PeeTeR
    #6288
    1x ~170kb illetve 1x ~180kb ennyire ne legyen megterhelo... ennyi erovel a topic hatterkepet is felrohatnad, mert ugye az onmagaban ~500KB es kozel FHD.
  • Myselor
    #6287
    az is szexi
  • xido
    #6286
    ezt megtarthatod,nekem a kosárarcú lógócsecsű a favorit :)))))
  • Negritis
    #6285
    legközelebb spoilerbe plz hogy ne egyből töltse be fullon
  • Myselor
    #6284
    barátnőtök


  • xido
    #6283
    én is jártam így,félő,hogy olyankor eltörik és megy a levesbe,csak kovácsnál teljes motyó szétszedéssel kapod vissza
  • Negritis
    #6282
    ködsziget
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a hófehérke és a hét törpe analógia nagyon beteg :D
    a herceg meg jön és felébreszti :D
  • dubel
    #6281
    Kösz :)
  • Negritis
    #6280

    de azért a spoiler előtt írd ki hogy mivel van kapcsoaltban :D
  • dubel
    #6279
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az befolyásolja a későbbi szerelmi életet,hogy azt választottam,hogy Geralt dugja meg a Keirát a boszit?,
  • Although
    #6278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondoltam a sztori alapján ezt ki lehetett következtetni, közeledsz Cirihez és a vadak is keresik. Innentől az események felgyorsulnak. Többit meglátod. Zseniális ahogy a CD projekt felépíti a sztorit egy open worldben is. utoljára a Fallout nv-be az obsidiannak sikerült de az nem volt ennyire részlet gazdag nyilván. Ez az első eset, hogy látom már 2015 van és ez a normális, ha nem azon nevetek, hogy egy 20 fős csapat hogy intézi el a Bethet pl. :)

    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.12. 21:55:56