The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15548
Biztos ezért történt minden. 😞
Savaran
#15547
Ne haragudj, nem bántásból írom, de olyan mintha nem is olvastad volna el a játékban a párbeszédeket!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Palinko
#15546
Ugyan már, jól feltalálta magát egyedül mint a könyvekben mint a játékban és fogalmunk nincs sok más dimenziós kalandjáról sem.
#15545
Pontosan tudja, hogy Geralt és a többi witcher kábé az egyetlen biztos pont az életében. Akármi van, Geralttal kellene maradnia, tőle csak bizalmat és szeretetet kapott, hógolyózás-nyakláncozás ide, vagy oda.
molnibalage83
#15544
Csudaszép eltúlzása annak, hogy hány döntés van még a játékban. Ezen felül Ciri egy nagyranőtt gyerek kb. 20 éves. Neki azon érzelmi töltet és támogatások fontosak, amiket sok sok év után kapott a gyak. pótapjától.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hogy, ha egyáltalán elviszed az uralkodó elé, akkor miért is viszed.
Hogy Vesemir elvesztését hogyan dolgozza fel.
Hogy az, hogy csak eszközként tekintette rá Avallach az mekkora törtést okozott benne, mikor valójában kvázi utálja Cirit.
Hogy az első férfi, aki iránt gyengéd szálak fűzték egy árulónak lett bélyegezve és megadhatja-e neki a tisztességet ott, ahol ennek valóban túlvilági követezménye van.


Bocs, de te minek RPG-zel...?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#15543
Nekem minden Fallout játszhatatlan, szerintem a Mass Effectek sokkal játékosbarátabbak és a környezet is sokkal inspirálóbb.
molnibalage83
#15542
Akkor az lesz. Most azon dilemmázok, hogy megpróbáljam -e az Fallout 1-et újra és a 2-őt a 3 előtt vagy akkor csak sztori összefoglalás 1+2 és azután 3. Anno próbálkoztam az első résszel, de olyan szinten kezelhetetlen mai szemmel a játék (meg az időlimit mai szemmel túl HC), hogy hagytam a fenébe. A FO NV-t letoltam és tetszett. Csak, ha már óccért megvan a telje széria...

Mondjuk az Enderalt illene már letolni...

A nagy kérdés az, hogy mikor, mert annyi RPG van a listámon, hogy arra szavak alig vannak...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15541
(ok, Yenneferbe azért szerelmes maradok, ő az elérhetetlen nő, aki után még Geraltnak is hajtania kell)
#15540
Hagyjá' a megszerettetéssel!! 😄 Ez egy értelmes játék, Geralt meg Ciri szeretik egymást, mindentől függetlenül. Bazmeg érte harcolunk az egész játékban, és akkor a végén lefalcol, mer kellett volna az arcába dobni egy hógolyót. Hát elmegy a francba. Dobom Yennefert is, megyünk Olaszba Trissel. Ő legalább egy érett agyú nő, nem olyan szexmániás bohóc mint Yennefer, meg nem bipolárzavaros, mint Ciri.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.09.13. 13:17:42
#15539
A játéktörténelem sztoriközpontú játékainak top 3-ban lévő szereplőjét ignoráltad valami kurta-furcsa indokkal. Te döntésed. Ha idáig nem játszottál vele, akkor lemaradtál róla. Nem mi fogunk meggyőzni. Nem tudod miről maradtál le, így könnyű nem foglalkozni vele, ne is gondolj rá. Mi tudjuk miről maradtál le, és szomorúak vagyunk miattad, te nem tudod, és élhetsz boldog tudatlanul. Bár mi tudjuk, hogy lényegében értelmetlen így leélni egy életet. Te meg nem tudod, és így éled le az életed. Na akkor mindenféle fölösleges agyalás nélkül most fogod magad és letöltöd/megveszed a Mass Effect 2-őt és elkezdesz játszani vele. 1-2 óra játék nem fogsz törődni vele, hogy mi lehet majd a vége amit úgy elbasztak, hogy juj de el. (amúgy hozzáállás kérdése, én nem éreztem a történet végét elbaszottnak, csak zagyvának meg kevésnek de ez téged ne zavarjon meg)
Palinko
#15538
Miért nem? Ő dimenziókat vált, nem tudjuk mi történt vele pontosan a toronyban, de lehet ott vagy valami másik síkon volt egy kedvesebb helye és inkább azt választotta, de ha megszerettettük vele magunk és a kedvében jártuk akkor nem hagy ott minket.
#15537
Szuper hogy felvidítom, de amikor arról dönt, hogy uralkodó lesz, witcher lesz, vagy begyalogol a fagyott dimenzióba, akkor ne az alapján döntsön, hogy felvidítottam egy kibebaszott hógolyóval, jó? 😄
#15536
Nagyon nem érted ezt látom 😄 Nem maga a hógolyózás a lényeg, hanem, hogy felvidítod, melléállsz egy helyzetben Cirinek, tehát, hogy figyelsz-e az értédeire és arra, amit mond. Ezért vannak ezek a “momentumok” bent.
#15535
Annak sincs sok értelme, hogy Ciri azért dönt a távozás mellett, mert nem dobtam meg hógolyóval. 😊 Döntései hordereje nem áll arányban a befolyásoló momentumokkal. Azt sem értem, hogy minek sétált be a fagyott dimenzióba, ha egyszer volt olyan opció, hogy nem teszi meg. Ezek szerint nem volt kötelező. De ha mondjuk ezen múlik a világ sorsa, akkor kötelezően bemegy szépen, és szerintem akkor Geralt is ment volna vele, és valahogy kiverekedik magukat. DLC. 😄

Mass Effect 3: hát igen a vége úgy ahogy van egy nagy zagyvalék. Elmondani nem tudom mennyire hiányoltam egy nagy DLC-t még hozzá, ami a Föld bolygó visszaszerzését és a végkifejletet részletesebben taglalja, Imádtam volna az idegenek által szétrombolt városokban küzdeni egy nagy kampányban. Jó nagy ziccert hagytak ki.

#15534
Téneg kezdj neki nyugodtan molni.
Palinko
#15533
Szerintem kezdj, mert még eljutsz ahhoz a szar endinghez addig tényleg sokat számít mit csinálsz és élvezetes, de vannak nagy hiányosságok.

Mert megcsinálta velem pár esetben hogy feldobott pár labdát és azt hittem hű de nagy dolog lesz ebből aztán el lett sunnyogva, felejtve.
molnibalage83
#15532
Az iddqd blogon azt mondták, hogy a 3. rész vége előtti esemény is még olyan, hogy húúúdefasza és még a gyenge vég sem tudta feledtetni, de egy vendék vagy talán Stöki azt mondta, hogy azért így is tüske maradt benne.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15531
Tegyél egy próbát. Ha másért nem is de 2-ik rész lezárásáért megéri végigjátszani. Nagyon jól sikeredett sőt ott még a döntéseidnek is komoly súlya van.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.09.13. 10:14:49
#15530
Kezd, megéri az ending ellenére is. 😊 Téged ismerve már várom az ME1 topicban, hogy mi nem működik, mi bugos 😄
molnibalage83
#15529
A lezárás miatt vívódom évek óta, hogy egyáltalán belekezdjek-e a Mass Effect 1-2-3-ba..

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15528
Máig ezt tartom az egyik legnagyobb nívótlanságnak. Már a Deus Ex végén is kiakasztott, hogy "Nyomj meg 3 különböző gombot és jön a három ending" de a Mass Effect végén -ahol meg 3 részen át sulykolták nekünk hogy MEKKORA hatása lesz a döntésünknek- meg már egyenesen röhely volt.
Palinko
#15527
Kiszivárgott a sorozat premier dátuma elvileg december 17, de most hogy kiderült nem lepődnék meg ha eltolnák ide-oda.
Palinko
#15526
Pont ezért van az az érzés hogy minden szavadra figyelni kell mert következménye lehet és ezen feszültség nélkül ugrana is kútba a játék és nem azon a piadesztán lenne mint ma.
#15525
Figyelj, én egyik esetben sem tudtam, hogy mi lesz a vége, és minek mi lesz a következménye. Meg se próbáltam okoskodni. Hoztam egy döntést az adott helyzetekben, egy ugyanolyan döntést, amit számtalan más esetben is meg kell tenni a játékban. Csak ezeknek súlyosabb következménye lett, váratlan fordulatot hozva a történetbe.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.09.12. 18:18:32
Palinko
#15524
Mégis min múljon? Gondolom nem hitted hogy ha majd gyorsan leversz valami szörnyet azon fog, vagy olyasmire számítottál mint a többi játékban, hogy 99% ban ugyanaz a végén meg eléd nyom 3 nagy színesen villogó feliratot hogy na válaszd ki paraszt hogy akarod befejezni, mi ráírhatjuk a játékra hogy multiple ending közben meg nem is kellett vele sokat dolgozni. Ettől sokkal jobb a Witcher megoldása és egy RPG akkor csinálja jól a dolgát ha minden válaszra nagyon odafigyelsz mert úgy érzed hogy ettől most minden megváltozhat és ezért nem szeretem őket újrajátszani vagy ha megteszem mint a Witcherrel is akkor ugyanazt az utat járom be szinte, mert rossz látni hogy sokszor ugyanoda kerültél volna ha másik úton is mész és akkor lerombolod magadnak ezt az illúziót hogy annyira számított a döntésed 😄
#15523
Csakhogy én sem Ciri sem Anna Henrietta (vagy mi volt a neve) esetében nem próbáltam "kilogikázni a jó végét", tekintve hogy sejtelmem sem volt, hogy néhány interakción és egyéb momentumon fog múlni hogy végzik, és még ha tudtam volna, akkor sem tudtam, hogy mire kellene figyelni. Úgy döntöttem, ahogy éreztem, hogy illik az én Geraltom és az adott személy viszonyához. Nem bánom a döntéseimet, nem voltak jó vagy rossz döntések, csak egyes döntések következménye lett más,és én meg így jártam.
Palinko
#15522
Szerintem meg nem rosszul csak máshogy, mert én nem véletlenül másodikra kaptam a rossz véget, ott siettem már és elkapkodtam a naplót mert nem emlékeztem rá hogy fontos és utána már cseszhettem, első végigjátszásnál pl a piros karkötő miatt kellett visszatölteni az beégett. Szóval szerintem jogos ha valaki siet érdekli már a vége, az elfuthat ilyen dolgok mellett, persze ha valakinek az a stílusa hogy sok időt tölt el mindennel akkor tényleg logikus. Cirinél ez azért nem érv mert ott biztos találkozol a dolgokkal csak meg kell érteni a személyiségét nincs az hogy elfutsz. Persze lehet valakik félnek a császártól és elviszik neki, vagy nem engedik szétverni azt a helyet de a játéknak sem kell tökéletes mindenből hogy a jó véget adja.
Savaran
#15521
Rosszul látod a szituációt! Bennem fel sem merült hogy nem beszélek vele, kb faék egyszerű kilogikázni a jó véget!, a Párbeszédnél is egyszerű a taktika, nem vádolni kell, békíteni,(Henrietta nővérét) kb ennyi! Mindenesetre, mentésből kipróbáltam a rossz végeket kíváncsiságból....Plusz miért ne olvasnám végig a naplót? Megint csak a a kapkodás, így büntet a játék ha sietsz vele!
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.09.12. 16:39:31

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Palinko
#15520
Hát a blood and wine végét speciel kurvára könnyen, mert elég ha csak nem beszélsz a csajjal vagy ha beszélsz és nem pont azt az opciót zongorázod le amit kéne és nem túl nyilvánvaló, vagy előtte valami feltételt nem teljesítesz pl egy naplót nem olvasol végig meg ilyenek.
Savaran
#15519
hogy a fenébe lehet elrontani a blood and wine végét, csak akkor ha random kattingatsz, el kell olvasni mindent és értwlmezni, a szerepjátékok halála ha kapkodsz

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15518
Úgy, hogy a nyakába akasztok egy láncot, meg nem dobom meg hógolyóval.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.09.12. 09:29:33
#15517
Hát nem tudom. Minden fajta leirás nélkül elsőre is happy jött ki anno. Én nem is értem, hogy lehet elszúrni 😄
#15516
Nalam witcher lett, es Geralt hoppon maradt...de barkit kerdeztem szinte mindenki azt mondta hogy nala Ciri kiralyno lett, Geralt meg boldogat elt a 2 varazslono kozul valamelyikkel, szal kicsit meglepodtem a vegen 😄
#15515
Ja, akik hógolyóztak vele, azok megmentették. Aki nem hógolyózott, az meg a nagyon béna játékos. 😊
molnibalage83
#15514
Kétlem. A nagyon béna játékosok, azok legfeljebb.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#15513
Én nem néztem ki és mégis elég jó döntés lesz a játék ad hinteket ha figyelsz. Nem úgy van hogy most na akaszd a nyakába vagy ne, hanem hogy elmondja hogy mit szeretne mit nem. Vagy a hógolyózás ott is látszik hogy feldobná a hangulatát.
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2019.09.11. 22:13:03
#15512
Hát de valami olyanok vannak, hogy ha a nyakába akasztok valamit, az rossz. Tehát most ki fogja választani, hogy nem akasztja a nyakába? Az, aki kinézte, hogy milyen opciókkal nem csattog be Ciri a télbe.
Palinko
#15511
Nekem meg pont hogy kijött a happy end ha ráhangolódsz milyen Ciri megy az. A DLC nehezebb dió pláne a Blood and Wine ott nagyon könnyű elszúrni.
#15510
Szerintem a többség így jár. Valahogy így vezet a játék. Először nagyon felbaszott a dolog, mert elment a kedvem a maradék mellékküldetés csinálgatásától. Pedig pedig nagyon is benne van ebben a világban, hogy nincs happy end. Mondjuk azt nem hiszem hogy Ciri meghalt, mint ahogy sujkolva van, de a vége így is a játékhoz méltóan frusztráló. Szinte mindent elcsesztem, DLC-ben is meghal a királynő, amerre megyek, meghal a fontos ember. Ja a császár is meghal. Egyébként egy kis nyafi: Részt akartam venni Novigrád védelmében, tekintve hogy Redania küszöbön állt az elfoglalásával. Valamint akartam egy nagy csatát látni Redania és Nilfgaard között, amiben dönthetek, hogy melyik oldalról szállok be. És a végén jó lett volna Novigrádot kitisztázni, hogy a főtéren ne függjenek végtelen ideig az elégetett varázstudók. Mondhatjuk, hogy sok minden más mellett a játék vége nem lett normálisan lezárva, illetve egyáltalán megcsinálva. Nyaff!
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.09.11. 21:53:56
#15509
Hat en mindig Ciri mellett alltam stb szal nem vagom 😄
molnibalage83
#15508
Van 5 döntési helyzet, ami Ciri számára vagy + vagy - helyzet. Ha több a - , mint a + akkor IJ, egyedül maradsz.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#15507
Az egész játék alatt hogy álltál Cirihez.
#15506
Nalam a jatek vegen Geralt egyedul maradt... ez mi alapjan dolt el?
molnibalage83
#15505

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

TBTPumpa
#15504
750 dollár, de csak 500 db van belőle.

Októberben küldik a Ciri szobrokat is.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

molnibalage83
#15503
Ez hány ezer dollár volt?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#15502
Nagyon szép és nagyon kéne a többivel együtt de soha nem költenék ilyesmire, egyrészt drága, aztán pakolgatod miután megszoktad már, meg nem irigylem akinek porolgatni kéne 😄 Jó volna ha minden évben valaki kölcsönadná egy hétre akkor elnézegetném 😄
TBTPumpa
#15501
Az a Triss szobor:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

RatBaG
#15500
gregoryan
#15499
Ha elolvasad a cikket, ez emulátorral fog működni..
és amiért basztatják az csak 2 doog.

1, a jobb irányitás végett,
2, a Grafika feljavítására.
Valószínűleg nem lenne nehéz Xbox360 as grafikával már most elérhetővé tenni, hisz a progi kész van és működik.