The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#15596
1-2 mérettel nagyobb Shani.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15595
Nem, egy könyv volt Viharidő címmel.
#15594
nem 5+3?..az utoljára megjelent tudtommal megint novellás volt..
#15593
6 könyv, 2 novellás kötet 😊
#15592
Hét évadosra tervezik a Witcher sorozatot.

Hét könyv is van szóval kis szerencsével feldolgozzák mind a hét könyvet.
RatBaG
#15591
SzirmosSzisza
#15590
DLC-ben én is megszívtam sajnos, rendesben viszont a jó vége jött ki (bár valaki szerint más a jó vég, szóval ez eléggé objektív)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Palinko
#15589
Nekem is ez volt az érzésem a trailer láttán, de már a castingoknál láttuk hogy nem a játékot fogjuk képernyőn látni, a zene meg a vágás amúgy jó volt olyan minőségi darabnak néz ki, de hogy a teljes részen pláne hogy az éavadon keresztül megtartja-e a minőségét az kérdéses.
#15588
:-D Úúú, inkább gamer kislányt kellett volna írnia.
#15587
Nem úgy öregednek, de úgy érzésre azért egy érettebb férfiarc jobban passzol Geralthoz is. De jó lesz a Cavill, szóval nem érdekes már.
#15586
#15585
Az egyik könyvben Geralt megemlíti hogy Vesemir konkrétan öregebb mint Kaer Mohren vára. 😊

Kb az építés idején lehetett "fiatal" Witcher.
#15584
Szerencsére a Witcher-ek nem úgy öregszenek mint az emberek. Vesemir még öregebb mint Geralt mégis vígan kaszabol Ő is.
#15583
Én mondjuk rendszeresen jártam borbélyhoz a játékban, jobb szerettem a sima arcbőrt, nagyon öregített az a szakáll. Igaz Geralt sem mai gyerek, olyan 100 év körül van...
#15582
Amikor szakállas, a könyvben az szerepel hogy megborotválkozik. A sötétben. A szakáll dolgot csak a játék hozta be.
#15581
Amikor Geralt az elején Yennefer kérdésére benyögte hogy mit csinált az "agyaraival" ott nagyon masszív Witcher érzésem lett. 😊

+ a trailerben egészen jól átjön, hogy egy átlag kardforgatónak mennyire nincs esélye egy Witcherrel szemben.

A szakáll meg... több évadosra tervezik, szóval Geralt növeszthet még szakállat. Esetleg onnantól kezdve lehet szakállas, hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a súlyos sérülése után hópadokig Driádok gyógyítják és onnan indul el megmenteni Cirit.
#15580
Jah. Jó volt az, csak kevésbé adta vissza, hogy a witcher érzelmileg ki van lúgozva. Mondjuk Kaer Morhenben Yennefer hülyét kapott volna ha 4 leszedált witcherrel kellett volna iddogálnia a nagy csata előtt. Képzeljük el azt a bulit. 😄D
#15579
Az első részben jobban megvolt az érzelemmentesség, ott végig faarcot vág amire rátesz egy lapátot a szintén közönyös hangzású magyar szinkron. A 2. és 3. játékban már sokkal emberibb és sajátos humora is megmutatkozik.
Ainz
#15578
Nekem egyedül a szakáll ami kicsit hiányzik, na meg a nilfgaridak páncélja is kibaszott ronda, de majd kiderül.
#15578
Azért a látványvilág erősen merít a játékból - szerencsére.
#15578
Azért a látványvilág erősen merít a játékból - szerencsére.
#15577
Látom beleírták a trailer-be, hogy a könyvek alapján készült de rengeteg helyen megint előjött a sírás, hogy a játékban nem így meg úgy 😄 Jó lesz ez, majd ha unatkozom szilveszter este akkor majd megnézem.
#15576
Szerintem Geraltnak jobban áll egy érettebb arc, de amit láttunk belőle az alapján Cavill is jól megoldja. Mountnak is jó a fizikuma, de erre a könnyed vÍvásra nem tudom hány színész lenne alkalmas.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.31. 20:13:13
lwb
#15575
Mármint a játékbeli Geralthoz, igen. Egyébként Mount fizikuma nem olyan jó, mint Cavillé, ráadásul 10 évvel idősebb is nála. Szerintem Cavill jó választás volt. A többieket még próbálom szokni, de egyelőre jónak néz ki a sorozat.

#15574
Anson Mount lett volna arcra és alkatra a tökéletes Geralt szerintem, de nézve hogy milyen akrobatikus mozgásra van itt szükség, látszik hogy a Cavill a jó választás. Yennefer is egyre jobban tetszik. Az a csábító kuncogása... 😊 Ja, és nem tudom hosszútávon mennyire elviselhető, de elsőre nagyon oké a Geralt érzelmmentes stílusa. Van egy olyan hatása, hogy ez az ember átment egy olyan átváltozáson, hogy ez lett belőle. Ezt a játék nem igazán adta vissza szerintem.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.31. 19:30:11
#15573
Hu azért a nilfgaardiak páncélja maradt az a redős gagyi. Ezen kívül jónak tűnik.
jarlaxxe
#15572
Voltak kétségeim mikor bejelentették, hogy Cavill lesz Geralt de minél többet látok a sorozatból annál inkább tünik ugy, hogy tökéletes választás volt.

wedge31
#15571

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#15570
Érdekes. Abból már nincs sok hátra szóval akkor lassan be kell jelenteniük a pontos dátumot. Vagy fogják és áttolják 2020ra.

Why so serious?

#15569
Pont tegnap néztem az oldalukat és ott a 2019-es dáum van mint a megjelenés éve.
#15568
Szerintem a 2019 sose lett hivatalosan kommunikálva a Netflix részéről szóval simán lehet még belőle 2020 is.

Why so serious?

#15567
Mivel 2019-van megjelölve mint bemutatási év, ezért olyan sok lehetőség már nincs a sorozat megjelenésére.
Malakai
#15566
Mégis szivárgásról van szó, persze, hogy ezt mondják. Ha még változik is, a legvalószínűbb, hogy max pár nap ide-oda.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15565
De azért beleírták 2019 Q4 várható bevételeinek a listájára.

A Mandalorian pedig nov. 12.-én kezdődik. Karácsonyra szinte véget is ér.
#15564
Ezt már a Netflix félig meddig cáfolta. A Netflix szerint csak hiba volt a szivárgás
#15563
Sűrű Karácsonyunk lesz. Jön a Mandalorian is.
#15562
A Whatnext szerint dec 17-én jön az 1. rész, 20-án pedig a többi.
#15561
Még nem.
#15560
Lehet már tudni, hogy körülbelül mikor jön a sorozat?
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.10.25. 09:49:09
wedge31
#15559
Savaran
#15558
Ahogy nézem ezeket a Nintendo Switch witcher3-as bemutatókat, annyira nem gáz az a lebutított grafika, még mindig jobb mint az ultragagyi dedós mobil játékok, aki sokat utazik, és Witcher fan, lehet megéri beruházni rá, AC4 black flag is van már rá!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15557
Nincs és nem is lesz.
#15556
az első v. második résznek van már a három motorja alatt modja vagy átirata ? úgy még most is jók lennének újra

#15555
Ments elötte és próbáld ki.
De emlékeim szerint a barlangban lesz utána ismét.
Sheltem
#15554
X év után újrakezdtem a játékot (3. végigjátszás).
Megmosolyogtat, hogy 2019 évvégénél járunk és még mindig a legjobb játék ami létezik(számomra).
Viszont lenne egy kérdésem...ha valakinek jók az emlékei.
Belefutottam egy olyan problémába, hogy gyűjtögetem ugye Novigradban a kártyákat, megcsináltam a Zoltános küldetést és el kéne nyernem egy kártyát Roche tól.
Igen ám de aktív a Radovid meggyilkolásának küldetése és Roche nincs a helyén a kis barlangjában.
Kérdésem: Radovid megölése után (nem is emlékszem végül kinyírjuk e vagy máshogy alakul a sztori, ezirányban ködösek az emlékeim) tehát a quest után visszamegy Roche a barlangjába és el tudom nyerni a kártyáját?
Vagy ezen a ponton az a kártya mindenképpen bukta?

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

RatBaG
#15553
Ez most jött szembe facebookon. Van még pár Witcher témájú videójuk a csatornájukon.

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#15552
Ez kurvajó.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

RatBaG
#15551
80s
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#15550
Okas.koszi

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15549
Semmilyen kapcsolat nincs a Fallout-ot között csak annyi, hogy ugyanazokkal a frakciókkal találkozol. Nyugodtan kihagyhatod és ugorhatsz a 3. részre.

Úgy látszik, hogy Ionvard kolléga a párbeszédekkel olyan helyzetbe került ahonnan nem tudta cheat-ekkel kivágni magát 😄