16775
banner
  • wedge31
    #6477
    Ha jől számolok mindenben ez a legjobb páncél.
  • BoneDragon
    #6476
  • Prof William
    #6475
    Ez az új Wolf Gear miben jó? Van már valami leírás róla?
  • RatBaG #6474
    dlc triss
  • bardocz
    #6473
    Később újra tudod majd osztani a pontokat, kísérletezz vele szerintem. Axii-nál azt, amivel beszédnél meg tudod győzni őket érdemes használni.
  • Dondark
    #6472
    megnéztem még egyszer most meg működik. Szerintem nem tartottam lenyomva elég ideig az E-t.
    Apropó skillezéshez valami útmutató vagy segítség?Mi az amit érdemes húzni illetve mit hanyagoljak mindenképpen?
  • N3mus
    #6471
    Többször kell próbálni. Nekem is volt hogy csak 2.-3. próbára adta meg pontot.
  • wedge31
    #6470
    Wolf gear mappokat árusitók.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eibhear Hattori, the Master Blacksmith of Novigrad sells two of the maps.
    The Blacksmith of Lindenvale sells one map.
    The Armorer in Novigrad square sells one map.
    The Armorer in Kaer Trolde Castle sells one map.
    The Blacksmith in Kaer Muire sells one map.
  • bardocz
    #6469
    Akkor nem tudom mi lehet. Elvileg akkor ad pontot, meg növeli a képességet egy ideig.
  • Dondark
    #6468
    Persze, valami effect van és annyi, de nem látok több elosztható pontot sehol :(
  • bardocz
    #6467
    Hosszan tartod nyomva az E-t, amikor odamész hozzá?
  • Dondark
    #6466
    Amikor először megyek egy erőhelyhez kapok 1 képességpontot azt irja. 10+ ilyen erőhelyen voltam de csak annyi elosztható pontom van amennyi szintet léptem. Elrontottam volna valamit?
  • bardocz
    #6465
    Wolf school gearhez két térkép
  • BoneDragon
    #6464
  • Shep
    #6463
    GOG-on.
  • DantesHUN
    #6462
    Hol van kint az új DLC? Érdekes, steam-en, én ismét nem látok semmit.
  • PeeTeR
    #6461
    kint az uj dlc sehol egy csocsos triss -es kep, shame on all of you
  • Shep
    #6460
    Az új páncélszett küldetését hol lehet majd felvenni?
  • Negritis
    #6459
    the it meant to be played :D
  • bélanéni #6458
    Tényleg ajánlom a legnehezebbet, egy srác egy fórumban azt írja, az sem elég nehéz. Ezt így nem állítanám, de tényleg bőven vállalható, és minden "szebb" lesz tőle. Ezt a játékot tényleg vétek normalon játszani.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.17. 16:12:00
  • bardocz
    #6457
    Áh, akkor én néztem félre az egészet, úgy emlékeztem, hogy a legnehezebb szint az rögtön ez.
  • bélanéni #6456
    Itt azt írják, hogy van permanent death, ezt a Dark Mode kapcsolóval lehet bekapcsolni, de ehhez egyszer le kell játszani a játékot valamilyen fokozaton.

    ...máshol meg azt olvasom, végülis nem tették bele a Dark Mode-ot.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.17. 16:09:11
  • bélanéni #6455
    Azt hiszem terveztek egy ilyen játékmódot, de nem tették bele mégsem. Mintha a W2-ben lett volna ilyen, legalábbis később beletették.
  • bardocz
    #6454
    Hm, de akkor melyik az, aminél ha meghalsz, kezdheted előről? Most a második legnehezebben van talán. Törött csontok meg nemtudom mik.
  • bélanéni #6453
    Dehogy, teljesen ugyanaz mint a kisebb nehézségi szintek minden szempontból, egyszerűen jobban el kell mélyülni a lehetőségekben, a szörnyek gyengéit jobban ki kell használni, több potiont kell keverni, a harcokban nem szabad rambo módjára a sűrűjébe vetni magad, taktikusabb 1-1 harc, pláne a boss-fight-ok. Egyszóval: igazán érzed, hogy Witcher vagy, és nem egy sebezhetetlen félisten.
  • wedge31
    #6452
    Lehet tölteni az új dlc csomagot.
  • Negritis
    #6451
    annyi hogy érdemes a Radovid által adott küldit is megcsinálni mer hangulatos a helyszín
  • bardocz
    #6450
    Köszi, akkor így teszek.
  • Negritis
    #6449
    nyugodtan csináld a küldiket
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    , majd Kaer Morhen után Ködsziget előtt sor kerül még pár dologra
  • bardocz
    #6448
    Radovid küldetése
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megkér, hogy az egyik varázslónőt keressem fel a rejtekhelyén. Nem ugrik be a neve, mert ebben nem vagyok jó. Meg is ölik utána? Igazából Djikstráéknak segítenék inkább, hogy mielőbb ki legyen nyírva, meg is csináltam amit tudtam
  • wedge31
    #6447
    Axii.
  • Dondark
    #6446
    Mit kell fejleszteni h beszélgetés közben több válaszlehetőség legyen?
    Az egértoronynál volt 1 misszió és láttam egy videóban h van más válaszlehetősége amivel több xp-t kap
  • bardocz
    #6445
    De itt ha meghalsz, kezdheted előről nem?
  • bardocz
    #6444
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben volt az, hogy Hjalmarral együtt nevelkedtek egy ideig, csak nem ugrik be mikor mondták korábban. Nekem Ciri élete még egy kicsit homályos. Majd a könyvek talán megvilágosítanak.
  • bélanéni #6443
    Kb 30 órám van a játékban, 3-4 órával ezelőtt Death March (Halálmenet) fokozatra vettem a játékot. MINDENKINEK ajánlom ugyanezt, aki ki akarja kicsit tolni a játékidőt, kihívást is szeretne, de elsősorban a játék mélységeit jobban fel akarja fedezni! Elképesztően jó.
    (A játék első 15-20 órájában szerintem még kicsit túl nehézkes, de ki lehet próbálni.)

    Itt egy remek írás, ez alapján kaptam kedvet.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.17. 12:53:42
  • shaba23 #6442
    Tegnap kezdtem a játékot, végig toltam a trainer részeket, ahol ugye oktatják a hárítást, kitérést, gurulást, stb...
    Elmentem az 1. faluig, ahol volt némi harc a fojtólidércekkel a parton, és ahol azt vettem észre, hogy a tanuló részeket oktatott dolgokból semmi nem működik. Nem használta a witcher érzéket az alapbeállítás jobb gombon, se a különböző kitéréseket stb.
    Eredeti játék
  • DantesHUN
    #6441
    Igen. A könyvben is szerepel a drudia
  • Evoluti0N
    #6440
    Az új patch-csel jött új harci zene? Vagy területtől függ, hogy mi szól? Az eddigi kezdett nagyon unalmas lenni már, ez az új meg nagyon bejön. :)
  • bardocz
    #6439
    Khaer Moren készülődés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Ermiliont kérem meg, hogy segítsen, valami olyasmit mond, hogy felnevelte a lányt, és most hívja a kötelesség. Ezt nem teljesen értem. Ciriről beszél?
  • rage
    #6438
    Meg a Vasszüzet :)