16775
banner
  • Although
    #6517
    Ez azért van mert sok régi rajongójuknak nem tetszett, hogy a W2 alapvetően akció játék lett. És az EE előtt kifejezetten nehéz, még normálon is szoptam vele.
    Így ők nem a sztoriból és a questekből engedtek hanem a harcrendszert tették egyszerűbbé, erre számítottam is. A Dark Soul sem tömegjáték. engem se érdekel ez a fajta dolog.
    Esetleg később megint kiadnak egy rendes dark modot annak aki akarja, mentési lehetőség nélkül meg egy ütésre véged van szintűt ha jól néztem a W2-nél. Nem bosszankodni akarok játék közben :) Belemerülni a dologba kikapcsolódni.
  • torma1
    #6516
    Szia. Még a legnehezebb fokozaton sem nehéz a játék. Az elején nem könnyű utána már igen. Rá kell menni a jelekre. Az Igni felgyújtja az ellenfelet és marha nagy sebzést okoz neki. Az életerejének bizonyos százalékát sebzi. Volt hogy 7 szintel nagyobb volt mint én az ellenfél de az égetés 2k-t sebzett neki másodpercenként. Pár gurulás, égetés kis tökölés és kész. Persze akit nem lehet felgyújtani ott gond van. :-) Mások ellen meg az aard jel. Elökod és instant killezed. Nekker, downer, emberek ellen best. Nagyobb ellenfelet csak hátra tudsz lökni max. Na meg a pajzs a best. Maxon nagyon durva. Kardal alig kell harcolnom. Most vagyok 14-es szinten.
  • kasa85
    #6515
    Sajnos netem most nincs csak tabletten.
    DLC nélkül megy érdekes.
    Mindegy végig viszem az alap sztorit majd fél év múlva jőhet DLC vel.
  • bardocz
    #6514
    Úristen, Ciri megtalálása, meg ami utána van, ilyet videójátékban még nem éreztem...
  • xido
    #6513
    de csak ha nem vagy közvetlen akcióban és lockolva az ellenfél által :)
  • Gepo
    #6512
    Legalábbis PC-n lehet használni. Olvastam, hogy konzolokon nem működik. Szóval valamelyik bugos.
  • Gepo
    #6511
    Nem bugos, lehet harc közben használni az olajat.
  • bélanéni #6510
    Én mindig akció közben kenem az olajat (a JÁTÉKBAN!), lehet nálam bugos, nem tudom
  • cylonflatus
    #6509
    Én úgy csinálom, hogy előre olajozom a kardokat. Egy idő után mikor már nagyjából kiismered magad a területeken azért már lehet sejteni, hogy milyen típusú lénnyel futsz össze, de a quest történetéből is kiderül, vagy eleve adja magát, pl barlangokban szinte biztos összefut az ember nekkerekkel, ködárnyakkal, vízparton tuti fojtólidércek, vízbefúltak (is) lesznek, ahogy mocsárban is -a többfajta banya mellett-, a temetők közelében mindig lehet lidércekre számítani, lemészárolt falukban és hullákkal borított csatatereken a ghoulok, alghoulok, bűzdémonokra, ésatöbbistb. Akkor ha megnézed az előzőekben fölsorolt rondaságok ugyanazt a pengeolajat "szeretik", (kivétel a nekker, az nem nekrofág, hanem ogroid, a lidérc meg kísértet) tehát simán kenheted a nekrofágolajat már előre, ha csak úgy nekiindulsz Rahan módra, nagy valószínűséggel nekrofággal fogsz összefutni először, de az biztos, hogy a leggyakrabban. Ugyanerre a logikára alapozva nálam az alap, hogy az acél akasztott emberrel van kenve mindig. Nyugodtan kenheted előre a cuccot, a 2. résszel ellentétben itt a pengeolaj tartóssága nem időfüggő, hanem a használat mértékétől függően kopik le egy idő után. A kollegának meg igaza van, ezt a játékot fullon kell tolni ami a nehézséget illeti.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.06.18. 22:37:33
  • Nesuten
    #6508
    Elnézést a Szpojlerért
  • xido
    #6507
    ez nem is lenne rossz így,de mikor felbukkan az ellen és csak akkor látod,milyen olaj kellene,akkor már nem tudod felrakni,mert akció közben nem lehet :)
  • Avenger
    #6506
    Megvan a megoldás
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neten egy leírás azt írja, hogy mikor odamegy Geralt a kocsmába felvenni a küldetést akkor nincs harc, de ugyan úgy jön szembe a két rossz arcú, majd mikor leadni kell akkor van. De én nem vettem fel a questet, csak egy másik miatt jártam a világító torony környékén, és az első látogatásommal a kocsmában már le is adtam a küldetést. Lehet akkor kezdődik majd a folytatás, ha még egyszer bemegyek a kocsmába, ahol a kötözködő emberek vannak. Majd mindjárt megnézem.
  • Myselor
    #6505
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miután lugos megpuszult nincsenek ott a kötekedők túléli a fogadós faszi mert nincs harc
  • Gepo
    #6504
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenképpen gyilkolászás lesz a vége a történetnek mikor leadod a megbízást, függetlenül a döntésektől. Minden variációt kipróbáltam és a játékhoz írt hivatalos leírást is ezt tartalmazza. Szóval vagy rosszul emlékszel vagy nem adtad le a küldit. Amennyiben Őrült Lugos már hulla a küldi leadásánál, akkor nem tudom mi történik, azt nem próbáltam.
  • Myselor
    #6503
    igazad lehet. :) jaja tök jó dolog hogy ez így működik
  • Avenger
    #6502
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam még a Jarl is él, vagyis nem rémlik, hogy meghalt volna és akkor sem lett gyilkolás a vége. Szerintem tuti, hogy a beszélgetés velük, vagy a ködös quest döntései befolyásolják, hogy mi lesz ott a kocsmában. Vagy még a király választás is befolyásolhatja, hogy az ottani Jarl, hogy áll hozzá Geralthoz. Mondjuk tök jó, hogy egy mellék küldetés is így el tud ágazni. :)
  • Riddick21
    #6501
    Mert az nekem eléggé gáz. Normálon összeszedem a cuccokat, utána meg death marchon izmozok bennük? A teljesség élménye úgy jön át, ha az első perctől megküzdök mindenért. Így épül fel az élmény.
  • Nikknev
    #6500
    Legjobb tudomásom szerint játék közben lehet nehézségi szintet váltani, ha túl könnyű volt (avagy akinek túl nehéz) miért nem állítjátok csak úgy át?? :)
  • Riddick21
    #6499
    Ugyanezt a cikket olvastam én is, linkeltem is más oldalakra! Kurva jó, én 47 óra után kezdtem újra, mert túlságosan könnyűnek találtam és semmi érdemi kihívás nem volt a harcban, így a játék egyik legérdekesebb része értelmét vesztette. Tulajdonképpen Death March alatt minden nehézség "Just the Story".
    Na, itt aztán van értelme minden olajnak, minden elköltött skill pontnak. A griff megölése egy külön kis játékká válik, atom nehéz, észnél kell lenni. Egy csapat drownert karc nélkül megölni, nos, ahhoz már nagyon pengének kell lenni. Megtanulni pontosan dodge-olni, megfelelő pillanatban és irányba gurulni. Szép lassan fejből fog majd menni, hogy mikor melyik olaj kell, milyen jelet érdemes használni, stb., azt is mondhatnám, hogy witcherként kell élni és viselkedni. Ennek nyomát sem láttam "normál" nehézségen, úgyhogy mindenkinek ajánlom, hogy a teljes élményhez tegye ki magát egy kis szenvedésnek!
  • Myselor
    #6498
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na igen de amikor mész vissza leadni,van olyan is hogy megint jönnek keménykedni de akkor kivégzik a boltos faszit sajna nem tudsz mit tenni.én később visszamentem leadni miután a jarl halott volt,nem volt ki elé vinni így azok a faszok is elhúztak és ne mbalhéztak a boltos faszi túlélte:)
  • Nesuten
    #6497



    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.06.18. 19:46:54
  • DantesHUN
    #6496
    A világítótoronyról rémlik valami, de belém nem kötöttek a kocsmába, nem volt bunyó.
  • Avenger
    #6495
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaa, én azokkal megbeszéltem, hogy nem kéne vergődni, aztán jött a bruce willis fejű fickó :) (akinél a questet le kellett adni) és elhajtotta őket. Nem volt semmi verekedés.

    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.06.18. 13:43:18
  • Prof William
    #6494
    Nem éppen...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Két helyi tahó beléd köt, éppen miután leadtad küldetést és kénytelen vagy kinyírni őket. Persze a kocsmában mindenki eskü alatt vallja , hogy te kezdted az egészet úgyhogy mész a börtönbe. Így indul be a küldetés.
  • Myselor
    #6493
    nem.hanem vannak kötekedő buzik,megölik a tulajt miközben szembeszálltok vele,te levágod őket és ezért
  • Avenger
    #6492
    Érdekes, gondolom a kocsmában akkor zárnak börtönbe, ha "baleset" éri a világító torony őrét. :)
  • Myselor
    #6491
    miután a bolond vagy milyen jarl-t megölted a főküldetés során,utána már nincs ilyen lehetőség csak leadod a megbízást és kész.
  • Gepo
    #6490
    Ard Skellige szigeten van a falu, Arinbjorn a neve (lehet magyarul más), a sziget bal felső részén van, és a falu felett egy sziget, mely végén ott a világítótorony (azon a részen kell teljesíteni a megbízást).
  • DantesHUN
    #6489
    elvileg minden witcher megbízást megcsináltam, szóval...de lehet csak nem emlékszem rá, és ez a küldetés is megvolt.
  • Prof William
    #6488
    Valami kis faluban nem tudom a nevét. De szól oda egy Contract, amiben valami ködbe borult szigetet kell felderíteni. Ha azt elvállalod, akkor amikor a küldetés elvégzése után mész vissza a kocsmába, automatikusan indul ez a másik.
  • S1M0N
    #6487
    Ja, ez jó kérdés, tegnap én is a Witcher 3 Steam-es közösség hozzászólásait nézegettem, már a múltkori DLC-khez is ott írtak letöltéshez Steam-es linket, tegnap is onnan vadásztam, de később már megjelentek külön adatlapon is, de az alapjátéknál még mindig nincsenek listázva.
  • DantesHUN
    #6486
    Ok, így megoldódott. Nem értem, miért nem tölti automatikusan a steam, eddig csinálta.
  • S1M0N
    #6485
    Keress rá a "Witcher 3" címszóra Steam-en, ott megjelennek, de az alapjáték adatlapján tényleg nincsenek felsorolva a többivel együtt.

    Alternative Look for Triss

    New Quest: 'Scavenger Hunt: Wolf School Gear'
  • Nesuten
    #6484
    a legújabb az 1.06 -os verzió

    Hotfix 1.06 Out Now on PC!
    JÚNIUS 15. - GOLDGUST
    Hotfix 1.06 has just been released for PC. Please check the list of changes below.
    Fixes the endless loading screen when fighting the Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'
    Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu
    The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'
    Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'
    Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy


    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.06.18. 12:16:44
  • DantesHUN
    #6483
    Másik dolog: steam-en még nincs DLC? Tegnap kijött, de nálam még most sincs.
  • DantesHUN
    #6482
    Ez melyik faluba volt ilyen küldetés? Nem rémlik. Bár lehet megcsináltam, vagy nem találtam meg, mindenesetre nem emlékszem ilyesmire
  • Count Adyn
    #6481
    Teljes mértékben egyetértek, elkezdtem elölről unalmamban/kinomba énis legnehezebben és sokkal élvezetesebb, a szörnyek tényleg ellenfelek nem pedig csak céltáblák, meg kell dolgozni minden harcban a tulélésért:)
  • Prof William
    #6480
    Csak a kinézete nem jön be. Azt hittem, hogy a legelső páncélunk továbbfejlesztése lesz. Az jól nézett volna ki. Azt hiszem maradok a macsek páncélnál.

    Más.

    Megálltam egy faluban, bementem kocsmába majd ebből egy bő egy órás küldetés kerekedett ki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először ködbe burkolózott világítótorony, majd lesitteltek gyilkosságért és segítenem kellett a Jarl fiának az Álmok Barlangjában, ahol szintén egy nagyon hangulatos küldetés volt.


    Imádom ezt játékot!
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.18. 08:46:10
  • kasa85
    #6479
    Skacok.
    Időközönként meg fagy a játék.
    Legújabb patch van fent.
    Meg van eredetiben,de le töltött Gog verziót használom DLC vel ami eddig meg jelent.
    A kép megál mint egy fénykép zene megy!
    A Control alt del ki lép semmi gond!
    1.5 patch van fent.
    GTX780 kártya minden csutka rajta!
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Although
    #6478
    Egy kis info a 2 expansion packról.
    The first, entitled Hearts of Stone, will take place in the existing area of No Man's Land and focus on Geralt's continued adventures as he attempts to locate a mysterious figure known as the Man of Glass.

    The second, which is allegedly double the length of the first, is called Blood and Wine, and will introduce an entirely new area to TW3 called Toussaint. This second expansion is planned to contain over 20 hours of additional content for The Witcher 3.

    Heart of Stone will cost $9.99 USD, while Blood and Wine will run for $19.99 USD - though both will be available in a bundle for $24.99 USD.