16775
banner
  • Szuni
    #6558
    A számszeríjak lövedékeit (ami nekem nem kell mert már van jobb) hogyan tudnám "hasznosítani"? Eladni nem lehet a kereskedőknél, szétszedetni sem. Van már vagy nyolcféle, és elég tekintélyes súlyt foglalnak.. eldobálnám őket ha nincs más lehetőség (mondjuk nem értem miért nem kezeli őket úgy a játék minta többi tárgyat, vagy ha nagyon elől vagyok és később lesz majd ilyen kereskedő, akkor nem szóltam)..
  • Although
    #6557
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig egyszerű Ciri hajózott el, ő pedig valószínű felvette az átkot magára és ott maradt a parton. Ha figyeltél mindaz amit Geralt nyomozása során megtud az a múlt nagyon nagyon szépen megírva ahol az egyik lényeges dolog amit Ciri hajtogatott magában a régi tünde mondat volt, Tudta Geralt a világ végéig utána menne.
  • Skaternorbart
    #6556
    Valami nem hagy nyugodni, nem tudom hogy én értek valamit félre, vagy tényleg elég fura:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor umáról kiderül hogy tünde bölcs, akkor ez a bölcs az akivel Ciri elhajózik a jelenet végén amit a gyáva hulla mesél, (a ruhájuk is ugyanaz) de akkor hogy kerül oda uma a jelenet végére. És egyébként is, a Bárónál volt. nem értem
    aki tisztábban átlátja kérem mondja el!
  • Evoluti0N
    #6555
    Ok, majd holnap újrapróbálom. :) Hátha csak az a gond.
  • xido
    #6554
    néha szuperérzékeny,hogy milyen szögből nézed..volt más esetben nálam is,hogy egy ideig forgolódtam meg köröztem,míg beadta
  • Evoluti0N
    #6553
    Úgy tűnik, hogy valami bug jött elő nálam a Bolondok aranya küldinél. Meg kéne vizsgálnom a disznókat, ott is van körülöttük a piros aura, amikor a jobb egérgombon tartom, de nem írja ki, hogy az E billentyű lenyomásával megvizsgálhatom őket. A leggázabb, hogy korábbi mentés betöltése se segít. :S
  • dubel
    #6552
    Én sem értettem és így csak negyedjére találtam el a sorrendet, addig meg öltem a lidérceket :)))
  • Madi92
    #6551
    Igen, néha én is a fejemet fogom. Lusta ember vagyok én is, de azért ennyire.. Csak olvasni kéne, meg figyelni kicsit.
  • NeoMaN
    #6550
    nem igazán értem az itt összevissza kérdező embereket....
    a játék magyar, és elképesztően nagy, lexikális, mindentleírómegmagyarázó menük vannak benne

    ijesztő, hogy inkább itt fórumon kérdez valaki, minthogy utána nézne a játékon belül

    tényleg lassan itt a világvége :D
    nem lesz net, és az ember visszaesik az őskorba :D
  • mike01010101
    #6549
    Nekem nem sikerült megszokni, jópár évvel ezelött próbáltam a Red Dead miatt, de feladtam. Túl régóta játszom sajnos PC.
  • mike01010101
    #6548
    Köszi, ez jó hír!
  • Negritis
    #6547
    ki fog derülni, én se olvastam a könyveket de szépen kiderült
  • Negritis
    #6546
    én dualshock 3as kontrollerrel toltam és bele lehet "szokni" egyedül a "kijelölés" volt fura hogy néha nehéz felszedni a cuccokat de amúgy korrekt

    sokan játszák kontrollerrel pc-n is mert alapvetően arra van kitalálva
  • Szifla
    #6545
    Hello mindenki! Van valaki, aki PS4-en játssza?
    Én világ életemben pc-s voltam, de ma a szülinapomra kaptam egy PS4-et és hozzá a w3-at :)
    Így hát kezdtem elölről és élvezem a grafikát, de az irányítás! Hát ezt megszokni nehéz lesz :) Azt se tudtam követni egyelőre hogy melyik gomb micsoda. Nyugtassatok meg, hogy meg fogom szokni. :)
    Pc-n szaggatott alacsony beállításon is és késett a kép a hanghoz képest...na ez most überfaxa.
  • Cannibal666
    #6544
    Elérkeztem az első nagyobb maphoz,és nekem az nem teljesen tiszta hogy tulajdonképpen ki is ez a Ciri? Nem olvastam a könyveket sajnos,és a második résszel léptem be a sorozatba,úgyhogy érdekelne hogy a történet során minden ki fog e derülni,hogy hogy került geralthoz Ciri,mi köze van Yenhez stb.
    Ezek mind kiderülnek? Ha nem,tudnátok egy kis háttérinfót dobli így spoilerben? Köszi előre is
  • Prof William
    #6543
    Ha jól tudom Kaer Moren nem vége fele van. Még onnan jó 40% játék hátravan...
  • mike01010101
    #6542
    Már Kaer Moren-ben vagyok a vége fele, 100óra felett, de ez a játék lenyűgöző. Hihetetlen, hogy összehozták a Mass Effect filmszerüségét, párbeszéd minőségét, történetmesélését a Skyrim szabadságával, felfedezéseivel, szabad kalandozásaival. Lovaglás még ilyen élvezetes és jó minőségű más játékban nem volt. Magas a léc és igaz, hogy én már a Fallout 4-et várom - talán az egyetlen az idei E3 felhozatalból - de már most tudom, hogy bizonyos szempontból nem fogja ütni a Witcher3-at, pedig én személy szerint jobban szeretem a lövöldözést, mint a kardozást, (de ez egyéni ízlés).
  • Bjakuja
    #6541
    Ha végeztem a fő történet szállal és kalandozok tovább, nem láthatom többé Cirit és Trisst?
  • kasa85
    #6539
    Meg van Youtube segített.Köszönöm!
  • Shep
    #6538
    Na akkor még meglátom mi legyen :)
  • hapi
    #6537
    Gyújtsd meg jó sorrendben, :) ha nem jön lidérc akkor az a lépés jó.
  • kasa85
    #6536
    Spoiler!


    Skacok el akadtam az alagútban!
    Varázsló csajjal mentem.
    Az egyik falka vezért le győztem,és valami csoda lámpát akar a csaj tőlem.
    Egy teremben 4 szobor van.
    Valami mondás volt,de nem értettem meg!
    A szobor elött meg kell gyújtani a mécsest.
    Rosszúl gyújtom akkor jön egy lidérc.
    Valaki segítsen help !
  • Negritis
    #6535
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha szerelmet vallottál akkor igen, és de tudsz

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.19. 21:25:32
  • Shep
    #6534
    Ha Trisst visszacsábítottam a hajóútról, akkor azzal vége Yennél elvágtam magam, vele már nem lesz románc? Valamint:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha radovidnak segítek akkor utána már nem tudok a hörcsögképűvel együttműködve királymerénylőset játszani?
  • Voltan
    #6533
    Az a küldi bugos, én is benéztem. Ha a levelet az adott banditatábor lemészárlása előtt veszed fel, és nem utána (vagy fordítva, már nem emlékszem), akkor nem lehet elolvasni, és ugrott a küldi.
    Mivel csak egy gyűjtögetős dolog, és abból is korai, szal valszeg nem ad jó cuccokat, ezért nem nagyon dühöngtem miatta.
  • Cannibal666
    #6532
    Nem segít semmit :)
  • bajgunar
    #6531
    Élsimítás on, képélesség (sharpening) off.
    Sharpening
  • Madi92
    #6530
    Küldetéstárgyak között kell keresni.
  • Szifla
    #6529
    Köszi, már működik.
    Közben ahogy visszaléptem, rájöttem mit akartam még kérdezni. Van itt egy olyan küldetés, hogy mocskos jövedelem. Azt írja, olvasd el a levelet, amit találtál...végigolvastam minden kutyafülét, levelet, égett papírt, naplókat és semmi. Mit csinálok rosszul?
  • Cannibal666
    #6528
    Az enyémnél a lánc része full szemcsés.. ez normális?
  • bajgunar
    #6527
    Mi a hiba? Én nem látok rajta problémát...
  • torma1
    #6526
    Igen meditálni kell. Akkor feltoltődik a készlet. Annyi hogy erős alkoholnak kell lenni nálad. Ha nincs nem toltődik fel. Rengeteget lehet találni mindenféle. Tele vannak vele a ládák. Másik kérdés. Azok a hordók direkt robbanosak. Vigyázz velük.
  • wedge31
    #6525
    Csak névrokon.
  • Szifla
    #6524
    Köszi, kipróbálom.

    Off: te a klánháborús wedge vagy? gondolkoztam kicsit, hogy honnan olyan ismerős a neved, de lehet, hogy csak "névrokon"
  • wedge31
    #6523
    Ha meditálsz feltöltödnek a bombák is meg a fözetek.
  • Szifla
    #6522
    Sziasztok! Még új vagyok, most regisztráltam, de szeretnék bekapcsolódni a témába.

    Ne haragudjatok, de képtelenség végigolvasnom az 50 oldalt...elkezdtem, de rohadt sok :) Szóval lenne kérdésem. Még az elején járok, vannak a szörnyfészkek amiket csak a bombával lehet megsemmisíteni. 3 bombát elhasználtam, de nem enged újat csinálni mert azt írja hogy már rendelkezem vele. Bemegyek a felszereléshez és ott mutatja hogy 0/2 bomba és engedi is berakni a zsebbe a nullát. Mi a teendő szerintetek?
    Másik kérdés: a hordókat amik kincsek körül meg vízben hevernek hogy lehet kinyitni? Próbáltam Aarddal de begurult a vízbe és aztán semmi. :) Próbáltam ignivel is, azzal meg csak elégett upsz
    Köszi előre a segítséget.
  • Cannibal666
    #6521
    Sziasztok! Tudnátok nekem segítneni? Full ultra grafikán engem nagyon zavar,hogy a páncélom láncos része olyan ahogy a képen látszik.Nemtudom nálatok milyen,de néztem gameplayt és ultrán rohadtul nem így kéne kinéznie... mitől lehet?
  • jocika
    #6520
    Tetszenek az olyan apróságok, hogy mikor pl. elteszi a kardot, akkor nem csak hátranyúl, hanem megemeli az hüvely alját, hogy irányban legyen a kardnak. Meg az is tetszett, hogy amikor szoknyában lovagolt valamelyik úrhölgy, akkor női módra ülte a lovat, amikor meg nadrágban lovagolt, akkor meg férfi módra. Mikor beszélgetnek a sziget királyának temetésénél a kikötőben Geralt és Yennefer, Yennefer ül valami ládán, teljesen természetes a testek pozíciója. Meg még millió apróság, ami segít hogy ne érezzem, hogy csak grafika az egész.
  • wedge31
    #6519
    137 óra alatt értem a végére 36-os szintel / ez lehetett volna szerintem 38 is mert elég sok küldetésre nem kaptam xp még az elején /
    Egy biztos ez után a játék után minden akció rpg-re más szemmel fog nézni az ember mert annyival magasabb szintre emelte ezt a müfajt és annyival többet ad mint az elödök.
  • Gepo
    #6518
    Bármikor tudom használni az olajakat, combat közben is, locktól függetlenül (PC-n).