16775
banner
  • xido
    #6599
    hát itt találtam egy ingyenes lengyelt,nem tudom origin reg és kliens,valamint telepített eredeti játék nélkül lekapja-e

    https://www.origin.com/en-ie/store/buy/the-witcher-3-wild-hunt/pc-download/addon/the-witcher-3-wild-hunt-polish-voice-over-pack
  • ToMM23
    #6598
    Találnék, ha tudnám hol keressem :D
  • xido
    #6597
    hát ha találnál külön nyelvi fájlt,átnevezéssel berakhatnád a mostani helyére..
  • bardocz
    #6596
    Khaer Moren után, meg már közbe is, Ciri képességet nem tudom hazsnálni. Tab-ot lenyomva nem tudok váltani. Ahol vagyok, ott meg Triss tűzesőjét nem igazán tudom lehívni. Másnak is volt ilyen?
  • ToMM23
    #6595
    Jólvan ,de ez nem steames. Hanem virágos GOG példány. Offtopik híján, gondoltam segítenek még attól Nekem itt.
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.20. 15:37:28
  • PeeTeR
    #6594
    le kell cuppantani, steam -be beallitani es maris ott van..
  • Nesuten
    #6593


    16 Órától ...



  • ToMM23
    #6592
    Látom, elbeszélünk egymás mellett :) Hogyan tudom kiválasztani pl a német beszédhangot... ??? Vagy honnan lehet letölteni a nyelveket? Ez a bajom,hogy nincsen hol, mivel nincsen olyan menüpont
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.20. 15:29:48
  • PeeTeR
    #6591
    igen es beszedhangbol csak angol/nemet/fracia elerheto tudtommal.
  • ToMM23
    #6590
    A beszédhangot akarnám lecserélni.. Hogy ne angolul szövegeljenek benne.. A felirat az magyarul maradhat
  • PeeTeR
    #6589
    angol/nemet/francia
    maradek csak a felirat - nemde?
  • ToMM23
    #6588
    Hogy hogy ,sehogy.. ? Pedig van benne az angolon kívül még jópár nyelv. (német, japán, német stb)
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.20. 15:19:29
  • Evoluti0N
    #6587
    GOG Galaxy-ban (esetleg Steamben, ha olyan verziód van) próbáltad változtatni?
  • Evoluti0N
    #6585
    Bug. Ha nem tudom mit csinálsz már valami más előtt, amit csinálni kell, akkor ott marad egy kérdőjel és sehogy se tűnik el. :) Nekem is ott maradt.
  • ToMM23
    #6584
    Sziasztok ! Hogyan tudok beszéd nyelvet váltani a játékban ? Mert ahol lenne ott csak a felirat nyelvezete van... Ergo hiányzik az a menüpont.. Ezt a menüben fotóztam, tehát a mentés betöltése előtt.

    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.20. 15:16:14
  • PeeTeR
    #6583
    haaaaaaalp

    utolso retkesnyuvesqrvakerdojel Velen -ben es nem... egy tetves kemping kozepen van, pici piros nyil lefele mutat, sehol egy rohadt barlang...

  • torma1
    #6582
    Amúgy a neten lehet keresni milyen lény mit dob.
  • torma1
    #6581
    Gyengébb lenyekre gondoltam. Nekker stb.
  • PeeTeR
    #6580
    nem tudom konkretan melyik lenyre gondolsz de Fiend szorja mind a harmat mint a hulye...
  • torma1
    #6579
    Kéket dobnak leggyakrabban. Nekem abból rengeteg van. Piros alig. Igaz én a jelekre mentem rá.
  • torma1
    #6578
    De. Olyan mutagén nincs. Vagyis sárga.
  • xido
    #6577
    sárga létezik?..vagy a sárga képességeket nem is kell betenni a fába,hogy aktiválva legyenek?
  • PeeTeR
    #6576
    tisztaban vagyok vele, pontosan ezert maradtam a tehenes megoldasnal, mivel mar harom napja ezzel szoptam igy ugy voltam vele, hogy szopjon tovabb az akinek ket anyja van...
    (Fiend meg mind a harmat dobja... kek/zold/piros es sima mutagen nem specifikus)
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.20. 12:52:24
  • Prof William
    #6575
    Kösz. Csak az a baj, hogy Farkas, Wyvern, Katakan legtöbbször specifikusan Farka, Katakan stb mutagént dobank. Azokat pedig nem lehet átalkímiázni nagy mutagénnek.
  • PeeTeR
    #6574
    archgriffin, doppler, katakan, greater foglet, nekker warrior, water hag, wyvern, succubus, werewolf
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.20. 12:41:13
  • PeeTeR
    #6573
    igen tudom de a kicsikbol nagyobbakat kraftolok, amik sok fozethez kellenek, feltetelezem meg nem talaltam meg mindet illetve eleg sokbol van magasabb szintu is amihez kell az alapfozet illetve tovabbi osszetevo mellett mutagen is. amugy eladhato/eldobhato nem kell pockolni.
  • Prof William
    #6572
    Vörös mutagént milyen állatok dobnak, vagy hol lehet könnyen szerezni. Már mind kékből, mind zöldből van egy rakás , már legnagyobbat is össze tudtam rakni de vörösből még csak az alap van. És mivel főleg a harca raktam pontokat ezért vörös kellene.

    Fiend farmolás nélkül...
  • Avenger
    #6571
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ráadásul jól elspoilerezi Ciri ott a ködszigeten, hogy benne lesz a készülő cyberpunk játékukban is, ha nem is aktív npc ként, de easteregg-ként legalábbis 100% :)
  • xido
    #6570
    mondjuk én azt sem értem,miért nem tehetők át a felszerelésbe,hogy eladjam alkimistáknak ami nem kell nekem a mutagénekből..mert sok nem kell ám :)
  • PeeTeR
    #6569
    ilyen szempontbol jogos, de anno se hasznaltam. ellenben ahogy irtad is, nyug kis voroset talalni, igy tokeletes hely. fozetekhez jo a sallang amit ad az exp meg vicces.. 2XP/szorny :D
    nekem csak a mutagenek kellettek, igy kozel minden fozet meg van es lehet marhulni veluk. utolso patch ota igen

  • lalakov
    #6568
    Ez engem is érdekelne. Nyilat csak víz alatt használok és vagy 15 kg-ot foglalnak feleslegesen a táskámban. Eddig nem volt szívem eldobni, mert hátha kell majd, de ha meg lehet lenni nélkülük, akkor egyszerűbb lenne. Arra is gondoltam, hogy kidobom őket egy jól megjegyezhető helyen, csak nem tudom hogy ott maradnak-e vagy eltűnnek egy idő után.
  • Avenger
    #6567
    Alapvetően a kezdeti boci farmolásra gondoltam, ami miatt be lett rakva a fiend.

    Mondjuk a vörös mutagen tényleg ritka, ráadásul nálam bugos is valamelyik patch miatt. Úgy veszi mintha potion lenne, így ha már van egy akkor nem enged craftolni másikat. Le kellett dobálnom és a végén felvennem, hogy tudjak greater-t csinálni.
  • PeeTeR
    #6566
    emeld ki a hozzaszolasom azon reszet, ahol emlitem a penzt. koszi elore is
  • Avenger
    #6565
    Mondjuk a pénz farmolást én sem értem. lvl 20 óta végig 20+ezer pénzem van és van vagy 40ezer+ értékű rúna meg alapanyag nálam. Mire kell a pénz? :)
  • Although
    #6564
    Egyébként én a helyükben nem is foglalkoznék veletek. Már ez is hiba volt, hogy megpróbálták. Speciel egyszer sem csináltam és nem is tudom mi a jó benne.
  • PeeTeR
    #6563
    az egyebkent meg van mindenkinek, hogy amit kijavitottak loot helyet a tehenekkel most megnagyobb aranybanya lett?
    voros mutagent akartam farmolaszni de mindenhol nagyon nyugosen ment, gyilkolas, random drop, meditacio, aztan vagy megjelent a szorny vagy nem, akkor tovabbi meditacio. itt lemeszarolod a teheneket 3-4 szer, kozben 2-3 meditacio, es folyamatosan spawn -ba jon a kis draga utana :D



    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.20. 10:22:00
  • Evoluti0N
    #6562
    Úgy tűnik, hogy tényleg bug. Másoknál is előfordult.
  • Although
    #6561
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen láttam de nem mondattam el vele nyomozás során már nagyjából összeállt, szóval az átok nem volt tiszta teljesen. Az spec nem jutott eszembe pont ugyanoda sodorta vissza a víz. Legközelebb majd meghallgatom. Ja a hét törpén szarrá nevettem magam, meg ahogy ébren kellett tartani a törpét. Persze az se kutya amelyik lepotyoga szikláról. :) Mondom teljesen felnőttek a regény író mellé :)

    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.20. 09:30:05
  • Avenger
    #6560
    Ha már túljutottatok az Isle of mist-en:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Cirit megtalálja Geralt, akkor el lehet mondatni vele mi történt. Konkrétan a wild hunt vezér átkozta meg az elfet, amikor Skellige-n a robbanás történt, hogy ne tudjon segíteni Cirinek tovább. Aztán amikor elhajóznak a Cirivel akkor mutatja is, hogy az elf rányomja Cirire azt az altató mágiát(többek közt azért, mert nem igazán akar menekülni). Majd elrejti abban a házban az isle of mist-en, csak mikor visszaért Skellige-re hatott az átok és átváltozott, majd pont ugyan ott sodorta partra a víz. Onnantól valaki elkapja, majd a báróval szemben elveszti kártyán.

    Mellesleg mekkora easter egg a ködsziget is. Hét törpe, ott van szundi is, aztán a házukban örök álomba merülve "hófehérke" :D
  • Although
    #6559
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na hülyén írtam, magára vett egy átkot, hogy a vadak ne találják meg.