16775
banner
  • PeeTeR
    #6639
    wraith-nekker-katakan hardcore party + triss
  • Negritis
    #6638
    amelyik olcsóbb :D
    de én a helyedbe dobozosat vennék
  • molnibalage83
    #6637
    Melyik változatot érdemes megvenni? Steam vagy GoG?
  • blackfire001
    #6636
    Köszi szépen, így most már nyugodtan folytatom a kalandot, hogy felszedjem Yent.

    Megéri a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... két szék közé esni, mert lesz majd egy jó 'küldetés' miatta, amit kár lenne kihagyni. :)
  • csabika1982
    #6635
    Sziasztok!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [URL=http://keptarhely.eu/images/2015/06/21/v00/20150621v00gge8ie.jpeg][/URL] nem találom tarancsírt így már elbuktam a novigrad bandái küldit is akkor is ide mutatott a jel de nem találtam
  • Negritis
    #6634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a báli esemény nem befolyásolja, én próbáltam marasztalni amúgy de szerelmet nem vallottam
    és így simán mentek a dolgok yennel

    a 2. végigjátszás nekem majd Triss lesz aztán talán egy 2 szék eset :D
  • blackfire001
    #6633
    Segítenétek?
    Bolond voltam, megpróbáltam megszerezni mind2 nőt, de most a 2. végigjátszásnál úgy vagyok vele, hogy Yent választom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azonban a bálon amikor lerészegedett Triss nem baj, hogy elcsattant egy rövid csók?

    Amikor megszöktek hajóval a varázslók, akkor lehet marasztalni Trisst, de én most azt választottam, hogy "Ég veled".

    Innentől jó leszek Yennél? Vagy már az is baj, hogy csináltam Triss mellékküldijét, illetve a bálon volt egy kis smaci?


  • ToMM23
    #6632
    No csak megvan a nyelvi pack (német) :) innen : Link És kipróbálva működik is. De itt kérnék egy kis ,talán van aki segít. A lényeg,hogy a német nyelvi packot a GOG Galaxyról lehet tölteni, a Play mellett ott van a More gomb, azon belul a Configure lehetőség, es ott a Language alatt kiválasztani a nyelvet. No itt kellene megnézni,hogy a német nyelvi telepítő verziószáma milyen. Az Enyém " witcher3_lang_de_2.0.0.28.exe " (3 fájl van ,2bin 1exe) Ennél van-e újabb. (főleg a DLC missionok miatt, meg az esetleges javítások okán) Ha van akkor megtenné egy jólélek,hogy feltölti valami fájlmegosztóra Nekem ? Ugye nyilván csak az tudja akinek GOG-os a game..
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.21. 10:38:48
  • Shep
    #6631
    Szerintem a játék legjobb része az Geralt beszólásai, egyszerűen mindig betalálnak.
  • kasa85
    #6630
    Fizikát ted az Nvidia driverben a GPU ra.
    Stabilabb FPS kapsz,és nem lép ki.
    Viszont procin rakva nem volt sok mikroakadás Sanyival a lóval szaladva.
    Geralt gyors sprintjével is észre lehet venni.
  • PeeTeR
    #6629
    macit pont ma gyujtottem be :D
    igen nalam is igy volt a vegigjatszas... nagyon sok mindent megcsinaltam, foszalat hagytam mindig a vegere kozben csinaltam a sallangot de egy ido utan mar nem ment... muszaj volt befejezni
  • bardocz
    #6628
    Persze, sokba belefutottam, de nagyon vonz mi a vége. Elég sokat megcsináltam azért, tényleg vannak nagyon jók. De pl van egy csomó scavenger hunt, amit tuti nem fogok megcsinálni. Csak ránéztem, hogy milyen nehéz a griffin armour, és inkább hagyom is, beart meg se nézem inkább pl.
  • Although
    #6627
    Ezzel is ugyanaz baj mint Gaider sztorijaival :) Hiába tervezel el többféle végigjátszást egyszerűen nem megy, túlságosan is élők a karakterek.
    Nehéz így :) Hihetetlen mennyi apróságra figyeltek akár a ruha ami a múltban Geralton van vagy a kapcsolódások a korábbi játékokhoz. És igen a mellékquestek is. Minden minden a helyén év játéka szinten komoly verseny lesz ott lesz a Fallout 4 talán a pcs GTAV jön az új Batman. De egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy elvegyék az év rp címét tőlük. amellett hogy veszettül sajnálom az Obsidiant a Pillarsal.
  • Nesuten
    #6626
    Értem Kössz !!!
  • PeeTeR
    #6625
    pedig erdemes hidd el, vannak nagyon jok
  • bardocz
    #6624
    NVidia driverben be lehet állítani, hogy a physix-et mi számolja, cpu, gpu, vagy magától válassza ki.
  • bardocz
    #6623
    Nekem több mint 5 napot ír a játék, és még nem vagyok lvl30, az "utolsó fejezetet" még csak nemrég kezdtem meg benne. De igazából már a mellékküldetések, meg witcher contractot nem igazán érdekelnek.
  • Nesuten
    #6622
    mit és hogyan ??? nem értem
  • bélanéni #6621
    Én eddig kb 40 óránál járok, az utóbbi pár napban kicsit belehúztam. Engem is újra és újra elvarázsol a játék, egyszerűen elképesztő.
    A fejlesztők részéről finoman szólva nem volt bullshit a 100 óra tartalom. De nem is akármilyen tartalom, minden küldetés teljesen más, és a minőség mellett a mennyiség valami félelmetes. Fallout 4 ide, MGS 5 oda, ezt egyszerűen nem lehet überelni. Kicseszettül megérdemelnék a GOTY díjat.

    Lehetne hosszan dícsérni a játék érdemeit (fantasztikus muzsika, szuper grafika, jó optimalizálás, kiváló hangulat.....), de amiben szerintem felülmúlhatatlan, az a Sapkowski által megteremtett (és persze a játék sztori írói által továbbgondolt) világ. A könyveket olvasva érezhető, mennyire hitelesen tálalják a játékkészítők a Witcher világát, ami egyszerűen tényleg elképesztő hangulattal bír.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.20. 22:15:42
  • Evoluti0N
    #6620
    Úton-útfélen elképeszt a játék. Relatív az elején tartok még, de azért megcsináltam már néhány mellékküldit és hihetetlen, hogy azoknak is sokszor milyen nagyszerű sztorija van.
  • kasa85
    #6619
    GPU ra raktam a fizikát atom stabil.
    DLC is el fogadta vele már ezelöt radom fagyott a game.
  • Although
    #6618
    Azért a DA3 sztori is nagyon jó csak összhatásban kicsit kevesek meg sajna nagyon spóroltak. Ezt nem lehet másképp csinálni vagy úgy ahogy a Beth, pontosan tudod mit kell csinálj ahhoz, hogy siker legyen mindegy hogy esetleg 12 éves szintre nyomják be a sztorit. Vagy úgy ahogy a CD Projekt beleadsz apait anyait és lehet nem lesz 10-20 millió de aki értékeli a minőséget az látni fogja a különbséget. A Bio meg két pad között leesett szépen a földre.
  • TBTPumpa
    #6617
    Azért ilyen szintű és minőségű sztorit sem láttam még Openworld játéktól. Igazi mestermű ez a játék!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.20. 21:34:21
  • Although
    #6616
    Aki már látta és megnézné újra. :) Tényleg hatalmas ahogy David Gaidernél is azt mondtam zseniális rájuk is igaz. Talán nem annyira összetett, de bőven szint. Ahogy látszik a funkcionális analfabéták tömegeinek már ez is túl magas.
  • PeeTeR
    #6615
    a kulcsot teljesen mas helyszinen veszed fel nem pedig ott a banditaktol

    megszabdaltam mind ket kepet, hogy csak a lenyeg latszodjon

    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.20. 21:02:50
  • bardocz
    #6614
    Második fázisban végül sikerült szétszivatni. Csak sokszor től közel kerültem hozzá, és nem jött ki a ritmus az elgurulásra.
  • Although
    #6613
    Nekem másodikra ment, taktikus harc de megoldható. Eddig egy se volt fogható a 2-ben levő csatákhoz de ettől még nagyon jók lettek.
    Két fázisa van és sok mozgás kell. A pajzs mindig legyen fenn.
  • Riddick21
    #6612
    Én kiszabadítottam szerintem, a banditák vezetőjénél van a kulcs, bár nyilván ha leöltél mindenkit, akkor ez nem sokat segít.
  • Husimoto
    #6611
    Nálam is ez ahelyzet.
  • Evoluti0N
    #6610
    A képen látható ketrecben levő fickót sikerült valakinek kiszabadítania? Leöltem egy csomó banditát a közelben, de senkinél se volt kulcs. Aztán meg körbenéztem, de egy közeli ládában se találtam. Később visszamentem, amikor újraspawnoltak a banditák, megint megöltem őket, de kulcs megint nem volt egyiknél se.

  • kasa85
    #6609
    Lehet a Atomatára rakom.
    CPU ra raktam már az elején olvasta úgy mikrolag mentesebb a játék.
    GPU próbáltam,de meglesem hátha azon nem fagy :)
    Köszi az ötletet.
  • Riddick21
    #6608
    Nézd meg, hogy a játék hogy van beállítva a grafikus opcióknál: teljes képernyőre kell tenni, ha borderless window-n van, az nem jó. Ha ez sem oldja meg, akkor állítsd át az Nvidia panelen a PhysX kezelését CPU vezérlésre. Nekem ezek voltak a gondok, aztán megszűnt a probléma :)
  • kasa85
    #6607
    Skacok tudtok segíteni ?
    Meg van eredetiben a játék,de nincs net,így a gog verziót már le töltöttem eredeti elött.
    Radoom szerüen egy bizonyos küldetés után meg áll a kép.
    A karakter nyög,és megy a játték,de a kép áll,és egy perc múlva kilép.Tableten vagyok fent.
    Segítségeteket előre is köszönöm !


  • bardocz
    #6606
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így, hogy sikerült, azt kell hogy mondjam, Vesemir is megmaradhatott volna a legvége alapján.
  • bardocz
    #6605
    Ahogy olvasgatom csak én vagyok béna, másoknak way too easy. Rendesen elgruulni sem tudok előle, csomószor pont felé gurulok...
  • ToMM23
    #6604
    Megnéztem. Kamu,felejtős. Ilyen hülye oldalakat hoz be,meg ezt és azt nyertél, tölts ki a kérdőívet stb stb
  • bardocz
    #6603
    Imerlith elleni csata nagyon kemény o.O Volt már pár, amit sokszor kellett csinálnom, mert folyton meghaltam, de ez full más.
  • TBTPumpa
    #6602
    Hohó!
  • xido
    #6601
    próbát az ilyenek megérnek...ötletem nincs jobb :)
  • ToMM23
    #6600
    Ezt próbáltam már rendes fiókkal és német nyelvvel. Semmit se töltött le. Kell(ene) neki az originen vásárolt game..

    Ez esetleg ? link
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.20. 16:38:17