16775
banner
  • Madi92
    #6679
    Márpedig kellene lennie mentés importálásnak. A mentés szimulálása nem egy és ugyan az.

    Azt meg árulja el nekem valaki, hogy töltőképernyőnél végül ki beszél? Nem Vesemir? Mert szöveg szerint Dandelion írja E/1 személyben, de a hang nem az övé.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.06.22. 00:14:54
  • bardocz
    #6678
    Viszonylag hamar, majd kérdezget valaki.
  • molnibalage83
    #6677
    Hát nem mondom, van gépigény. A W2-őt gyak. fullon toltam, ez meg közepesen megnyekkenti a gépem pedig elsőre nem annyival szebb, mint a W2. Ezt persze lehet, hogy elhamarkodott, 3 perc után írom ezt.

    A W2-es mentés importálása mikor történik meg? Indítottam egy új játékot, de az az opció volt, hogy W2 mentés szimulálása...
  • Prof William
    #6676
    Köszönöm a gyors választ.
  • Negritis
    #6675
    igen arra, sztem kb 80% így tippre
    nehéz belőni, ha tisztán sztorit csinálsz akkor nem sok a vége, de ugye legalább 1 mellékágat letolsz az megdobja :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor visszamész Skellige-re a főággal az már elég közel a végéhez

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.21. 21:30:53
  • Prof William
    #6674
    Kösz. Az utolsónál ugye a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Radovid végkifejletére gondoltál? Magából a játékból mennyi lehet még?
  • Negritis
    #6673
    nah akkor szépen sorba :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kiera még nem ért oda, majd Uma után megtudod
    igen majd vissza lehet még menni, sőt ajánlott :D

    és igen, a végkifejlet nemsoká jön
  • Prof William
    #6672
    Most értem el Kaer Morenbe. Elég súlyos volt amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kemény witcherek mocskosul berúgtak majd elkövették a telefonbetyárkodás witcher univerzum beli megfelelőjét. :)


    Remekül szórakoztam.

    Viszont amit nem értek, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Keirának elméletileg nem kellene itt lennie? Elküldtem Kaer Morenbe de sehol nincs az épületben. Vagy még csak nem ért ide?


    Ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leveszem az átkot Uma-ról
    akkor mgé kb mennyi van hátra? + még vissza lehet menni kalandozni a világba?

    Ezen felül pedig
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Djikstra féle Radovid kinyírós küldetés folytatódni fog még? Mert eddig csak annyi volt hogy keressek meg egy informátort. Azóta semmi.


    Előre is kösz a válaszokat. Kérlek ha lehet lehetőleg spoiler nélkül válaszoljatok.
  • Evoluti0N
    #6671
    Hát, remélhetőleg javítják minél előbb, meg a Fool's Gold bugot is. Az utóbbit főleg. Különösen, hogy egy olyan bugról van szó, ami miatt teljesíthetetlen az egyik küldi. Az azért elég komoly dolog.
  • Nesuten
    #6670






  • dubel
    #6669
    Nálam is először üres volt a ketrec és csak egy óra meditálás után teleportálódott vissza a kereskedő és persze sehol nem találtam meg a kulcsot hiába mondogatja,hogy itt kell lenni a közelbe. Meg a ráadás az volt,hogy Keszeg is beállt mellé :)
  • wedge31
    #6668
    Az nekem is hiányzik de jó is volt az első rész magyar szinkronja...
  • Nesuten
    #6667
    Elnézést ,aki kérdezte ,neki a szinkronnyelve hiányzott és nem a felirat
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.06.21. 17:08:09
  • wedge31
    #6666
    A játék menüjében lehet nyelvet választani.
  • Nesuten
    #6665
    Valaki kérdezte hogy hogyan kell nyelvet választani ,neki:



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha pedig nem eredeti ,akkor újra kell telepíteni a játékot a kiválasztott nyelvel
  • Evoluti0N
    #6664
    Nem mindenkinél jön elő a bug. A Bolondok aranya küldit is sokan meg tudták csinálni, másoknál meg ugyanaz a gond, mint nálam.
    Szerk: Lehet, hogy nálad meg az volt a bug, hogy kulcs nélkül ki tudtad nyitni. Olyant is olvastam, hogy egyeseknél nem is volt a ketrecben senki, vagy a ketrecen kívül állt a fickó. Szóval van itt mindenféle.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.06.21. 15:46:57
  • PeeTeR
    #6663
    de akkor en hogy a gyikomba tudtam kinyitniiiiiiiiii? meg ott semmi kulcsot nem vettem fel. volt 3-4 bandy, meszarlas, es siman kiengedtem a majmot a ketrecbol. mondjuk azzal tisztaba voltam, hogy par kulcs van nalam. ergo en ebbol kovetkeztettem arra, hogy elozoleg mashol lehet megszerezni a kulcsot. hmmmmm - ilyen melyre nem astam, az egyetlen kerdojelet leszamitva Novigrad/Velen teruleten nem volt szopika
  • Evoluti0N
    #6662
    Állítólag ez is bug. Most már tudom, hogy ha valahol látszólag elakadok ,vagy valamit nem tudok megcsinálni, akkor az bug. :D Kéne lennie egy leadernek, akinél van kulcs, de nálam nem spawnolt.
    Szerk: Itt is írnak róla és egy CD Projektes fickó írt, hogy tudnak róla. Remélem, hogy minél előbb jön a patch, ahogy a Bolondok aranya küldihez is.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.06.21. 15:39:22
  • Evoluti0N
    #6661
    Én igen. :)
    Szerk: Azt mondjuk nem tudom, hogy lehet-e screenshotokat csinálni és megosztani vele. Eléggé kezdetleges még, mivel béta. Sokkal kevesebb funkciója van egyelőre, mint a Steamnek.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.06.21. 15:05:45
  • molnibalage83
    #6660
    Roger. Ti ezt használjátok egyébként?
  • Evoluti0N
    #6659
    Olyasmi, mint a Steam kliens, csak GOG játékokhoz. Opcionális a használata, mivel a GOG-os játékok továbbra is DRM mentesek.
  • wedge31
    #6658
    Ez a galaxy.
  • molnibalage83
    #6657
    Mi az a Galaxy? Egyedül az fog hiányozni, hogy a Steam-es screenshot készítés nem lesz és a játékidőt sem fogja számontartani talán.

    (A TR óta a végigjátszások leglényegsebb és legszebb részeit screenshotokban mentem, hogy bármikor felidézhető legyen az emlékük. W2 két száláráól 1000 db képes csináltam.)
  • Evoluti0N
    #6656
    Jól tetted. Olcsóbb is. Meg, ha "Steames fílinget" akarsz. (értsd: acsik, automatikus frissítés és DLC letöltés), akkor ott a Galaxy.
  • DantesHUN
    #6655
    A városi, falusi őröket szerintem nem. De nem is akartam, minek terrorizálnám a lakosokat, vagy kezdenék el lopni?
  • molnibalage83
    #6654
    Whatever, ebből GoG lett. És még adott két ingyen játékot. Ennek fényében a Steam egy vicc...

    Basszus most nézem, hogy ennyiért az összes extra is letöltehető.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.21. 13:57:44
  • bardocz
    #6653
    Magasabb szinten sem lehet őket elkapni? Pedig az a tervem a végigjátszás után, hogy annyi witch huntert szedek szét amennyit bírok :D
  • molnibalage83
    #6652
    Ez egy installer, amit még utána futtatni is kell?
  • PeeTeR
    #6651
    ~28
  • DantesHUN
    #6650
    Teljesen mindegy milyen szintű vagy, az őrök kinyírnak. Ez azért van, hogy ne lopj, ne öld a civileket. Kissé hülye megoldás, de ez van
  • molnibalage83
    #6649
    Mennyit? 10 Mbit-es netem van itthon, ami meglepően ótvar, ha tiznex GB-okat kell leheúzni. Elszoktam ettől. (Költöznöm kellett, a régi albérletben vagy 30+ MBit sávszél volt.)
  • Negritis
    #6648
    ugyanannyit kell letölteni, és a steam túláraz állandóan
  • molnibalage83
    #6647
    Az meg végképp fura, hogy a GoG-os 36 EUR a Steam-en meg leárazással 54. Mi ez az eltérés...? Mennyit kell letölteni egyébként? A GoG-os letöltés megszakítható?
  • Negritis
    #6646
    2 kiadás van
    van a gyűjtői (bár sztem már nincs :D)
    és van a sima ami önmagában egész pofás
  • molnibalage83
    #6645
    Számomra azt sem világos egy gyors keresés alapján, hogy a dobozos az egyben gyűjtői kiadás vagy sem...
  • Although
    #6644
    Szerintem ne erőltesd ezeket az eszmefuttatásokat. fogad el ez nem egy akció játék, nem az assasins sorozat. Próbáld élvezni.
  • Negritis
    #6643
    igen az a szintet jelzi, és hát az rpg-k hátránya ez
  • Zsoltee_a_bator
    #6642
    Elso probalkozas a witcher sorozattal, valamit nem ertek.

    Az intro utan ugy tunt, hogy a witcherek nagyon menok / ugyesek stb. Az elso kuldi(?) soran odamentem par kozkatonahoz megnezni mit csinalnak. Jott egy warning, hogy provokaltam oket ezzel es megtamadhatnak. Gondoltam nem zavartatom magam a nezelodesnel, csak 2-en vannak es hatha a witcher kollega is segit majd. Ehhez kepest hiaba utom, semmit nem sebzodik, ok meg 2 utessel gyaknak le, mar ha hagyom.

    Persze ha dodgeolok, visszatamadok stb (legacy of kain es assassin sorozat utan nem nagy kunszt), nem tudnak hozzamerni sem es mehet a bohockodas egesz nap, dehat ez igy fura.

    Van egy szam mellejuk irva 14. Ez most azt jelenti, hogy ok 14-es szintuek en meg 1 es rajuk sem merjek nezni? Ha ilyen a rendszer, miert nem valami loser ovodas karaktert adnak akkor kezdeni?
  • Negritis
    #6641
    a dobozs beregelhető gog-ra (nekem is úgy van)
    és nagyon pöpec a csomag
  • molnibalage83
    #6640
    Miért jó a dobozos? Az utoljára vett dobozos játékaim közül kettőnek sem olvasható már a DVD-je és az egyiknél közölte a support, hogy nem tud mit tenni... (NWN2 kieg). Vagy dobozos játék esetén is lehet letölteni?