16775
banner
  • Prof William
    #6719
    Ha elmegyek a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ködszigetre Ciriért akkor menyi van még hátra a játékból? + a ködsziget után még lesz lehetőség a világban mászkálni?

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.22. 21:02:49
  • Ra1n
    #6718
    "a tengeren kérdőjeles cuccok összeszedésére felraktam a súlymodot mert tele lett a tököm hogy 1-2 merülés után mehettem eladogatni "

    :)
  • PeeTeR
    #6717
    most erre nem reagalok

    amugy igazan ki lehetne dobni banner ala egy nexus linket. szepen gyulik a tartalom
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.22. 19:05:40
  • Soldiers
    #6716
    jaaaaaaa hát ilyen PS4-n nincs :)
  • PeeTeR
    #6715
    testreszabhato weight mod
  • Soldiers
    #6714
    azt az 600-s nyeregtáskát hol szerezted??
  • Ra1n
    #6713
    Én arra lennék kiváncsi 4X-es szintet hogy a viharba lehet elérni... Még 1-2 3X-es feladatom van és ennyi...A térképeken még van pár kérdőjel de a javát összeszedtem. Feladatokat már sehonnan sem kapok...A fő szálból is alig van hátra....

    Mindenesetre a tengeren kérdőjeles cuccok összeszedésére felraktam a súlymodot mert tele lett a tököm hogy 1-2 merülés után mehettem eladogatni a cuccokat....
    Egyébként a meglátásom az,hogy ezeket a kérdőjeles helyeket ahol kincs van maximálisan felesleges felkutatni... Kábé semmit sem használtam fel az eddig meglátogatott helyekből....Minden csak eladásra....
  • Although
    #6712
    Kegyetlen humoruk van. Nem semmi, hogy még ezen is képesek viccelődni pedig ez már a megélhetésükről szól. :)
  • bardocz
    #6711
    Valamit szarul csinálhatok, hasonló szinten csak 8k-m van :( Nem mintha ne lenne elég bármire :D
  • Ra1n
    #6710
    Nem gyenge DRM fricska.... (Bocs ha vótmá)

  • DantesHUN
    #6709
    Na, remek. Még egy küldetés DLC. Igencsak megdobja a játékot.
  • Negritis
    #6708
    én még egyiket se csináltam és lehet a nyáron már nem is fogom :D
    most épp hyperdimension neptuniával égetem az agyam aztán lehet hogy megveszem a Toukiden : Kiwami-t, de amint jön egy nagyobb kieg sztem megint "visszatérek" és játszok, mondjuk lehet hogy akkor már egy full újrajátszás "részeként"
    aztán mikor jön a 2. kieg akkor jön a 3. végigjátszás :D
    és akkor 3-4 hónapot tudok a Witcher 3al játszani :D
  • Myselor
    #6707
    bár én még a legutóbbit se csináltam meg de ez igen csak jónak ígérkezik :)
  • torma1
    #6706
    Az elején a játékban majd tudsz válaszolni kérdésekre. Ami az előző játékban volt cselekedetek stb.
  • Nesuten
    #6705
    Ez így mivel több ???
  • Nesuten
    #6704
    Megvan új játék esetében van ez ...
  • Nesuten
    #6703
    Igaz én sem az első sem a második résszel nem játszottam ... Ez hol található ???
  • NeoMaN
    #6702
    GOG-os kód eladó:
    4.000.-

    privizz
  • bardocz
    #6701
    Nekem is ha valamivel nem volt még gondom, az a mentés...:D
  • torma1
    #6700
    Ámen. :-)
  • Nikknev
    #6699
    Mit kell mazsolázni? A legfelső mentések a legfrissebek. Ráadásul dátummal és időponttal ellátva. Mit kellett ezen mazsolázni? Te meg annyi sajt mentést csinálsz amennyit akarsz, ezt szintén dátummal és idővel látja el,hozzá se nyúl a játék, hacsak nem vagy annyira degenerált hogy saját mentésként ráments az automata mentésre.
    Automata mentésből pedig egyszerre 3-4-et tárol a program, bőven elegendő,francnak se hiányzik hogy mint más programban legyártson a végigjátszás alatt 500 külön mentett állást....
    Nincs semmi probléma csak a fejekben.
  • DantesHUN
    #6698
    Szard le az importálást. Ha nem importálsz, lesz egy párbeszéd a játékban, ahol minden korábbi döntést megadhatsz. Jobb megoldás

    Mentés probléma meg nekem se volt soha, és van vagy 100 biztos.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.06.22. 09:29:36
  • Evoluti0N
    #6697
    Mentés probléma? Volt már pár gondom a játékkal bugok formájában, de erről most hallok először. :D
  • torma1
    #6696
    Érdekes lassan én is 1 hónapja nyomom és mindegyik mentésem megvan. Nem tudom minek kell szidni a fejlesztőket. Lehet nálatok van a gond. Akármi lehet az ok. Igaz a quickload funkciót furcsa hogy nem tették bele. :-)
  • molnibalage83
    #6695
    Szerintem meg az. Ne nézzem már hülyegyereknek a rendszer. A Witcher volt az első játék, ahol lepetéztem, hogy ez mi a tököm és mazsolázhattam ki, hogy akkor melyik mentés melyik, mert a hozzá lementett ki kép sokszor hiányzott vagy nem volt jó és volt vagy 60 db.Eddig mindenhol tökéletesen megfelelt az manuális slot + 1 db quicksave. Egyébként olyan nagy erőfeszítés lenne ezt is customizálhatóra csinálni...?
  • bélanéni #6694
    Én is olvasom a mentéssel kapcsolatos problémákat. Csak pislogok, hogy "mi"?
    Ahányszor mentek, mindig üres slotra mentek, megvan május 19-től az összes, kb 200 mentésem, de 90%-ban F5-el mentek Quick Save slotra. A gyorsmentés se ír felül egy normál mentést se. Azt se tudom miről van szó, de természetesen tökéletes a mentés.

    Az pedig, hogy a W2 egy adott konfigon még szépen ment és W3-on már nem, teljesen természetes, sőt a W3 irtóra jól optimalizált, ha valaki nem lát nagyságrendekkel szebb grafikát W3-ban, az nem tudom mit néz egyrészt, másrészt a W2 egy láthatatlan falakkal teletűzdelt félig csőjáték, ez pedig egy - talán az eddigi legnagyobb játéktérrel rendelkező - teljesen nyitottvilágú játék. Ez utóbbihoz talán nem nehéz belátni sokkal jobb hardver kell.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.22. 04:21:33
  • RatBaG #6693
    bármikor lehet quick vagy manual módon is menteni, akinek ez nem felel meg, meg is érdemli, hogy felülírja valamelyik elcseszett checkpointját... dzsízösz.


    a save importálás meg szerintem a szarabbik lehetőség. ki tudja mikor játszottál a 2. résszel, emlékszel-e pontosan az összes döntésedre, stb. szimulálásnál legalább szépen végigkérdeznek minden lehetőséget, úgy alakítod, ahogy akarod, akár pont olyanra, mint a w2 mentésed lenne.
  • Nikknev
    #6692
    Nem tudom mit szerencsétlenkedtek de a manuális mentések megmaradnak amíg mi magunk felül nem írjuk.....
    Az automata mentésekből pedig egyszerre 3-4 van,és mindig az utolsót írja felül a friss mentés.
    Ez nem b*lfasz rendszer meg nem problémás. Többször mentette meg az irhám egy egy automata mentés,illetve én 4 saját mentést használok,és én is mindig a legrégebbit írom felül, így vannak több órás mentéseim is és vannak frissek is....

    A manuális mentéshez a játék hozzá sem nyúl hacsak valaki nem annyira XYZ hogy ráment manuálisan az automatára....

    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.22. 01:22:31
  • molnibalage83
    #6691
    Eh...

    Egyébként középszinten picit feljebb húza egy két dolgot is gyönyörű. Számomra a karakterek megjelenése az elsődleges és az arcmimikához bőven elég már ez is. A tutorial rész alatt is már beszartam, annyira élővé tette az egészet.
  • Count Adyn
    #6690
    Hát akik képesek kihagyni a quickload funkciót az év játékából azok bármire képesek:D
  • molnibalage83
    #6689
    Köszi.
  • molnibalage83
    #6688
    Megtaláltam én is. Itt. Azt viszont nem értem, hogy minek van ilyen könyvtár, ami üres és a W2 mentés más helyen van. Ilyenkor érzem azt, hogy egy agyalapi taslit a fejlesztők megérdemelnének...
  • Madi92
    #6687
    Grafikára.
    Igen, sajnos combos gép kell neki, viszont cserébe szép. Játszadozz a beállításokkal, van pár opció ami Low és High is lehet az fps mégsem fog nagyon változni. PL textúra. Ami fura nekem, hogy Low és High beállítások között nálam kb 20-25 fps különbség van csak, amit nem teljesen értek, hogy hogy. Tehát teljesen lowon, 50-55 fps, Überen meg 25-30 fps. Lowon keveslem az fps-t Überen meg sokallom. :D

    Leírom spoilerben én hogyan állítottam be kísérletezgetés során a grafikát, hátha segít.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak azokat írom le, amiket bekapcsoltam vagy magasabb mint low.
    Ragyogás on
    Élesítés: közepes. de csak mert így tetszik fpst nem eszik.
    Ambiens árnyékolás HBAO+ érdekes módon nem zabálja az fps-t(nem értem miért nem)
    Mélységélesség On
    Kromatikus On
    Fénypászmák On
    Színátmenet On

    Felszín: Közepes
    Víz, Fű, Textúra, Felbontás: Magas
    Növényzet látótávolsága: Közepes, de gondolkozom lowra tételén mert ez viszont sokat kér.
    Így van átlag 45-50 fps néha 40 közelébe is lemegy, de 60 fps mániám ellenére azt mondom, hogy teljesen játszható így.
  • Count Adyn
    #6686
    Users > [username] > My Documents > Witcher 2 > gamesaves ben kell lenni a w2 mentésnek hogy lássa, lehet neked máshol van, azt olvastam gyakori probléma
  • molnibalage83
    #6685
    Az első két Witcher rendszere is hihetetlen balfasz volt. Mindig új helyekre menteget az quicksave is vagy nem tudom, hogy mi alapján dönti el. Tényleg olyan nehéz egy 15+ éve bevált módszer követni? A quicksave mindig felülírja magát, és autosave és manuális save meg manuális slotokba megy. Vagy a balfasz konzolok miatt van ilyen idióta mentési rendszer? Nehéz lenne elhinni, mert a W1 az asszem nem konozolos volt. Fel nem fogom, hogy miért ragaszkodni ennyire hülye mentési rendszerhez...
  • molnibalage83
    #6684
    Egyértelműen Iorveth. A W2-ben az a szál egy apró momentumot leszámítva minőségibb volt és a végkifejletet is jobban csíptem. Sokkal.

    Ennyi bugos lenne a W3. A játék alap funkciója nem működik...?
  • Rodman6
    #6683
    A játék mentési rendszere rohadtul idegesít. Manuálisan elmentek valamit, aztán 2 óra múlva se híre, se hamva a mentésemnek. Bezzeg az utolsó 10 perc és az egy héttel ezelőtti mentések megvannak amire meg semmi szükségem. Kezdjen elölről az ember két és fél órát ilyen b.ziságok miatt ha esetleg mást akar dönteni.
    Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2015.06.22. 00:27:49
  • Madi92
    #6682
    Hm, pedig most direkt megnéztem és kellene lennie ott egy 3. opciónak is, ami az importálás lenne. Nem tudom, mi hozhatja elő. De próbálkozz valamit, ha már mindkét oldalt kijátszottad. Amúgy melyikkel fogod végül folytatni? Iorveth vagy Roche?
  • molnibalage83
    #6681
    Márpedig ilyen opciót nem kínál fel... Csak ez látom...


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.22. 00:22:10
  • bardocz
    #6680
    Mert gondolom az egy elmesélés, amikor már idősebb.