16775
banner
  • bardocz
    #6759
    Van még egy hasonló beszólás, ami nem feltétlenül illik oda, de nem emlékszem már rá. Megnéztem, nekem még két főküldetés van hátra, de már max a wolf páncélt szedem össze.
  • Tibbbor
    #6758
    A GS írja a játékról: "Amikor úgy adódik, hogy két másik witcher és tengernyi alkohol társaságában találjátok magatokat, még véletlenül se vessetek idejekorán véget a bulinak, mert életetek legjobb sírva röhögős negyedórájából maradnátok ki..."
    Én már megéltem ezt a részét a játéknak és tényleg nem szabad azt az opciót választani, hogy "Ideje lefeküdni"! A "magas röptű" társalgás közben viszont elhangzik egy baki, ami egyben poén is: " - Olyan merev vagy, mint egy könyvelő fekvőgipszben." Nos, viccesnek vicces, de kötve hiszem, hogy Geralt idejében már ismert lett volna a fekvőgipsz, és a könyvelőben sem vagyok biztos.
  • DantesHUN
    #6757
    Fel, a utolsó küldetések felé.
  • Prof William
    #6756
    Philippa fel fog még tűnni? Volt egy küldetés hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Radovid megbízott, hogy keressem meg de csak a üres rejtekhelyét találtam meg.


    Fel tűnik még a főszálon?
  • bardocz
    #6755
    Tudom :) De ez biztos nem véletlen volt :D
  • Gepo
    #6754
    Philippa, Yennefer távolsági, Triss közelharci a gwent kártyákban, szóval logikát ne nagyon keress, mert nem fogsz találni :).
  • bardocz
    #6753
    Valaki elgondolkodott már azon, hogy a gwent kártyák között Philippa Eilhart hogyan lett íjász? Jó, persze, varázslattal távolsági egység, de akkor is mókás az íj mellette :D
  • Shep
    #6752
    Kösz.
  • bélanéni #6751
    Hatalmas!
    A zene nélkül kevesebb lenne a W3. Fantasztikus minden track és tökéletesen illeszkedik a játék világához.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.23. 13:29:18
  • bardocz
    #6750
    Köszi, eddig csak a soundtracket hallgattam.
  • Kurfürst
    #6749
    A zene nagy részét egy Percival nevű lengyel folkbanda adja elő, érdemes rájuk keresni :)

  • Gepo
    #6748
    Ezen az oldalon megtalálsz minden leírást a felszerelésekhez (térkép, fellelhetőség, statok, stb.)
    http://www.gosunoob.com/witcher-3/best-armor/
  • Negritis
    #6747
    szoktak lenni olyan részei a kincskeresésnek hogy nézz át 1-1 várat lehet h ott van
  • BoneDragon
    #6746
    Google a haverod, még mindig.
  • Shep
    #6745
    Kérdésem továbbra is áll, merre találom a 3. szintű macskapáncél terveit, vagy hozzá a térképeket?
  • Shep
    #6744
    Persze ennek is megvan a maga szépsége csak én jobban örültem volna, ha ilyen apróság miatt nem kell kihagynom küldetést.
  • Gepo
    #6743
    Sehonnan. Én is csak a 2. végigjátszás alkalmával tudtam a szobros küldiket megcsinálni. Amúgy teljesen jelentéktelen küldetések, szóval nem nagy kár értük. Jó pár mellékküldetést ki lehet hagyni, ha nem találod meg vagy elszalasztasz valamilyen lehetőséget, de azok nem lényegesek. A fontos mellékküldetések nincsenek így megkötve és azokat általában főküldetések teljesítése közben megkapod.
    Nekem kimondottan tetszik, hogy nem szájbarágós, a többi része is ilyen volt, főleg a kettő.
  • Shep
    #6742
    Hát ok, csak ezt nekünk honnan kellene tudni ,hogy ez a jó sorrend? Nekem így 1 szobros és a kristályos kimaradt.
  • HeadHunter86
    #6741
    Nekem egy bajom van a játékkal, nehéz abbahagyni. Szeretek úgy felkelni egy játék elől úgy, hogy lezártam a missziót és majd következő alkalommal elkezdem. De itt egyszerűen annyira összefüggnek, hogy alig van egy két hely ahol abba tudom hagyni. :D
  • BoneDragon
    #6740
    Ne aggódj, függő leszel.
  • molnibalage83
    #6739
    Ennyire azért soha nem voltam "játékfüggő". Pusztán arról van szó, hogy valahogy ezek után eszemben sincs más játékot elindítani egy ideig, az ziher...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.23. 08:57:04
  • Gepo
    #6738
    A szobros küldikről:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 db van (nemes és katona szobor). Érdemes Novigradban végigmenni a főszálon és csak utána elkezdeni a mellékküldetéseket, kezdve Dandalion küldetéseivel (Mulató, Világi bűnök) utána megcsinálni Zoltan Chivay küldijét (Veszélyes játék), ahol meg lehet szerezni az egyik szobrot (a másikat egy árustól lehet megvenni) és utána megcsinálni a Valami bűzlik Redaniában küldetést (ami a királygyilkosos küldik egyike, a Szemet szemért és a Halálos terv mellett), ahol meg lehet szerezni Philippa Eilhart megaszkópjának a kristályát. Ezután elmenni Triss lakására és akkor meg lehet csinálni a két szobros küldit és plusz információt kapsz Philippa kristályáról. Mindezek után érdemes elkezdeni a Trisshez kötődő küldetéseket (Élet és halál dolga, Most vagy soha). Ha így csináljátok nem marad ki egyetlen küldi sem.
  • xido
    #6737
    oké...semmis..csak képtelen a logikára néha a program,nem emlékszik mit csináltam már azon a környéken,de a marker még mindig ott ragad..
  • xido
    #6736
    Tényleg akadnak egymást kioltó küldetések,amik aztán direkt nem válnak semmissé?
    Meg kéne találnom egy csókát Skelligén..korábban voltam már azon a helyen,akkor pár embert ki kellett szabadítanom..és hát meghaltak a rosszak..nézem a videót..ott a rosszakkal kell beszélni,de akkor ugye még a csóka keresős részt nem vettem fel..most meg már halott..
    mutatja a beszélgetés után hol lehet..oda még elmegyek max még egyszer..aztán nincs ötletem..és ezt utálom..főleg,hogy Ciris keresős vonal
  • RatBaG #6735
    végre átmentem skellige-re, és befostam a zenétől. csak álltam ott a partra vetődve a szállingózó hóban, és hallgattam. ezzel fogok álmodni.
    ennyit szerettem volna, jó éjt!

  • bélanéni #6734
    2 óra játék? Akkor talán már túlvagy a tutorialon :)
    Én is szép lassan haladok, most tartok 50 óránál, de még Velen nagy része visszavan. Amikor ezzel a területtel végzek, akkor talán már a játék felénél fogok járni. Elképesztő mennyiségű és minőségű tartalom van a játékban, nem győzöd majd áldani a fejlesztők nevét
    Én ma mélyültem el a Gwent-ben, nagyon oké. Basszus más fejlesztő/kiadó ezt fizetős DLC formájában adta volna ki.
    A kártyázás is csak kitolja az amúgy is brutális játékidőt.
  • Sith
    #6733
    Azért csak óvatosan és viszlát egy hónap múlva


    (tudom a dátum nem stimmel)
  • molnibalage83
    #6732
    Gyerekek, nekem ez eddig szerelem első látásra. A W2 összes ordas hülyeségét javították eddig, amit abban láttam, legalábbis 2 óra játék után ezt látom.

    A kereskedők végre áruspecifikusak és nincs végtelen pénz.

    Tetszik nehéz szinten, hogy gyógyulni csak úgy nem lehet.

    Végre teljesen szabad mozgás van TPS advanture játékhoz hasonlóan.

    Végre minden cselekedet jelez a HUD, kézenfogva vezet. Csillagos 5-ös, az állítható HUD szintén.

    A komplexitása messze meghaladja az elődökét első látásra, de tiszteletben tartja az első két részt.

    A térkép open world és nem mindenhol olyan szép, mint a 2. rész, de összeségében a grafikától magam alá piszkítok, olyan szép. A karakterek arcán az érzelmek egészen mások, a voice acting olyan, hogy befosok. Közpes beállításon felhúztam még ezt-azt és eddig elégedett vagyok. Azért meg főleg, hogy az FPS annyira nem ingadozik, tehán nincsenek szutyok módon megírt effektek, amik zúzzák le az FPS-t. (2 óra játék után vagyok, de fingers crossed...)

    Van fast travel, ha jól látom, de a lovas közlekedés értelmes sebességgel azoknak, akik ezt nem szeretik nagyon fasza.

    A zene az 1. részt idézi, imádtam.

    stb.

    36 Eur-ért ennyi tartalom? Az artbook, soundtrack, stb. Komolyan mondom, hogy szinte én szégyellem magam, hogy megvettem ilyen olcsón.... :)
    Valahogy ezt várom egy egy AAA játéktól 2015 magasságában.
  • Shep
    #6731
    Akkor lehet nekem is azért aktív újra.
  • Sith
    #6730
    Nekem a szobros missiont a x edik patch után vissza tette az aktívak közé miután megcsináltam.
  • bélanéni #6729
    Na most 3 órácskát Gwenteztünk egy haverommal, megmutatta a játék rejtelmeit. Ezzel is csak kitolom a játékidőt, és meg kell mondjam, igényesen megcsinálták a kártyázást, kellemes időtöltés 1 főküldi, 1 mellékküldi és 1 ? után
  • Shep
    #6728
    Most nézem yt-on, hogy én azt a katonát már "kiszabadítottam" na de akkor ez most, hogy van, lehet több ilyen szobor is van a világban?
    Ja még valami, van nálam egy tehén meg egy gyík szobrocska amik elvileg küldetés tárgyak, de milyen küldetésé?
  • Shep
    #6727
    Azért ezt így jól összehozták. :( Ja amúgy most meg úgy jártam ,hogy hiába mondtam Trissnek ,hogy szeretem nem jött vissza, érdekes, akkor valami még kell hozzá, hogy maradjon.
  • Myselor
    #6726
    azt a katonaszobros küldetést én se bírtam ez maitt megcsinálni ,nem is tudom hogy mikor lehetne
  • Prof William
    #6725
    Én úgy szoktam, hogy igyekszek minden melléküldetést megcsinálni mert ha végeztem... Akkor már valahogy nem köt le a free mód.
  • Shep
    #6724
    Van az a katonaszobros küldetés amihez Trissel kellene beszélnem, igen ám de ha hozzá megyek akkor már egyből jön a menekülős küldetés, így akkor már buktam ezt a mellékküldetést, vagy majd Kaer Morenben lehet vele beszélni róla?

    Macskapáncél 2.fejlesztéséhez hol találom a a papírokat?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.22. 22:14:21
  • Although
    #6723
    Élvezz ki minden percet, mert van még hátra, de már túl vagy a felén. furcsa lesz majd ha túl leszel a végén és ott állsz és még csinálhatnád a mellékquesteket, de már tudod vége van. :)
  • Prof William
    #6722
    Kösz ez kellemes meglepetés volt Tehát még egy ideig nem kell aggódnom, hogy a végére érek. :)
  • Negritis
    #6721
    kb 2/3 tippre
  • bardocz
    #6720
    Igen, tudsz utána mászkálni. Ha jól emlékszem az az egyik fejezet vége, vagy ami utána jön, és utána van még egy fejezet, amiről én se tudom milyen hosszú :)