16775
banner
  • bardocz
    #6799
    Nekem többször volt, hogy csak az alcohest hiányzott.
  • molnibalage83
    #6798
    Nem használok klientst... Ez esetben?

    edit: Ja, hogy csak simán ingyért meg kell venni. :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.24. 13:54:48
  • DantesHUN
    #6797
    Hát én sose gondolkotam rajta, mivel mindegyikből volt bőven mindig, szóval tök mindegy, Legyen és kész mindből bőven.
  • bardocz
    #6796
    Alcohest elég sok főzetnél alapanyag, nem tudom mi alapján tölti újra a játék, de jobb ha inkább dwarven spirit fogy, mert az amúgy nem kell semmihez.
  • DantesHUN
    #6795
    Ja, a sör nem főzetalap. Azt meginni lehet, életerőt tölt vissza. A játék előrehaladtával lesz pénz bőven is, meg alapanyag is. Találni is lehet. De nem kell annyit foglalkozni vele, ha egyszer megcsináltál egy receptet, elhasználtad, meditálsz, újra lesz. Csak legyen mindig főzetalap alkohol., vagy ilyen alkahest. Én sose foglalkoztam ezzel annyira, mire igazán elkezdődik a játék mindig volt nálam rengeteg, időnként vettem párat, de addigra pénzem is nagyon sok volt. Kifosztasz pár kérdőjelet, eladod a cumót, és lesz pár ezer arany.

  • bélanéni #6794
    LVL16-on vagyok, kb 50 óra játékkal és kb 100 üveg alkoholom van jelenleg, Törpe spirituszból van legtöbb, kb 70. Ez utóbbi nagyon sok helyen, sima ládákból és zsákokból kinyerhető. A játék bőkezűen honorálja a "?"-ek felfedezését!
  • molnibalage83
    #6793
    A megivott italok után ezek szerint akkor üres üveg marad hátra? Az alkoholok közt van difi? Eddig egyszer akartam venni, de valam eszementen drágák. Alkholt lehe főzni?
  • DantesHUN
    #6792
    Ja...a DLC-meg...GoG-n fent van már és tölthető? Steam-en szokás szerint...
  • DantesHUN
    #6791
    Aha, ha elfogy például a fecske, meditálsz egyet, és automatikusan újra tölti. Ugyanígy a bombákat is. Minden ilyen dolgot. És igen, kell hozáz alkohol.

    Magasabb szintű receptekkel , pedig ugyanabból többet és hatékonyabbat csinál. Például alap fecske: 2 darab( lehet három volt, mindegy) legmagasabb szinten 5 darab van.

    Meditálni gyakran kell, életerőt is vissza tölt-bár ez nehézség szint függő is azt hiszem, de a elhasznált cuccokat visszatölti mindenképp. Mondjuk van egy képesség, ami nappal folyamatosan tölti vissza az életerőt, ha ki van fejlesztve. Amúgy érdemes ,a kérdőjeleket körbe szaladni a kezdő területen, Gyümölcsösben, és mindenhol aktiválni az erőhelyet, a plusz 1 pontért.

    Szállás nincs, és aludni se lehet, meditálni lehet, és kell is.

    Szétszedés: kézmúveseknél. Akkor érdemes, ha kell valami alapanyag , szerintem. Mondjuk egy jó kardhoz, páncélhoz kell valamilyen érc, vagy ilyesmi. Én minden szir-szart ami nem kell, vagy jobb van belőle eladtam.
  • bélanéni #6790
    "Tehát, ha pl. megiszok egy fecskét és van nálam alkohol, akkor meditáció alatt visszatölti...?"
    Pontosan.

    "GoG-osnak hogyan jön le a DLC?"
    Van egy menüpont a GOG Galaxy kliensben, hogy Extras and Downloadable contents, vagy hasonló. Ott tudod letölteni a DLC-ket.
  • molnibalage83
    #6789
    GoG-osnak hogyan jön le a DLC?
  • molnibalage83
    #6788
    Húz, ez nem értem. Ha elfogy, akkor a meditáció mit csinál....? Ha van alkoholod, akkor feltölti az elfogyasztott potit? Tehát, ha pl. megiszok egy fecskét és van nálam alkohol, akkor meditáció alatt visszatölti...? Vagy ez a magas szintű receptekre van?

    Még nagyon az elején vagyok. Tegnap a harcot tapasztalgattam és 3. szintre húztam magam. Azt már látom, hogy képesség pontot adnak az erőhelyek is. Meditálni még nem meditáltam. Szállást lehet valahol bérelni? Alvás van egyáltalán ilyesformán a játékban?

    Ma akarom megnézni azt, hogy akkor a craftolás hogyan megy. Szétszedés, összerakás és azt, hogy hogyan lesznek kis tárgyakból egészek, stb.
  • bendáj17
    #6787
    Kint a két új DLC az oktató anyagok között le van írva az összes dlc hol találtató meg ilyenek. Most vettem észre :D
  • DantesHUN
    #6786
    Fixen csinálja. Recepttől függ. Magasabb szintű receptnél többet csinál egyszerre, és ha elfogy csak meditálni kell, újra tölti automatikusan. Bár ehhez persze kell alkohol is, vagy alkahest vagy mi rossz nyavaja.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.06.24. 13:10:26
  • molnibalage83
    #6785
    Még valami. Tegnap mér kotyvasztottam ezt-azt. Egyetlen ilyen alkalommal nem egy, hanem két bombát csinált az alapanyagokból. Én nem láttam felütüntetve, hogy akkor a kiindulási anyagokból mennyi cucc lesz. Én vagyok vak, vagy tényleg nincs feltüntetve sehol?
  • DantesHUN
    #6784
    Felesleges a házakat fosztogatni, a kérdőjeleknél sokkal jobb dolgok vannak.
  • molnibalage83
    #6783
    A Skyrim a ló egyik fele. Ellenben az, hogy azt csinálsz amit akarsz, az meg a ló másik fele...

    Az első faluban is jóval durvább tárgyakat láttam, mint palack víz meg gereblye. Páncél összetevőket, ezüstöt és pénzt.
  • bardocz
    #6782
    Így van, különben is, skyrimos hülyeség nem hiányzik senkinek, hogy elveszel egy villát, mikor nem lát senki, és neked esik a fél világ.
  • NeoMaN
    #6781
    GOG-os Witcher 3 eladó
    4.000.-
    privizz
  • jocika
    #6780
  • Kurfürst
    #6779
    Figy ha az én házamba jönne be valaki két darab kétkezes karddal a hátán, lehet én is inkább lenyelném hogy elvitt egy cérnát, egy palack vizet meg egy törött gereblyét. :D
  • jocika
    #6778
    Tegnap belefutottam egy bosszantó dologba. A legnehezebb fokozaton újra kezdtem és eljutottam Kiera-ig, hogy először beszéljek vele. Na most, kiakadt a játék rendesen. Full beállításokat használok. Néztem a net-et, hogy mit lehet kezdeni és találtam olyanokat, hogy váltsam vissza ablakos módba. Meg is tettem, de csak annyi hatása volt, hogy megjelent egy látható üzenet, hogy valami a driver-rel nem stimmel, illetve hang maradt, de a kép fehérre váltott. A legutolsó, pár napos driver-t használtam és semmi probléma nem volt eddig. Gondoltam, menjünk akkor szép sorban visszafelé. Felraktam az előzőt, de azzal is leállt. Következett az, amelyiket a játék megjelenése előtt adtak ki. És láss csodát, azzal működött!
    Tehát, ha valakinek nvidia-ja van és fagyási problémája, mint nekem és az ablakos visszaállítás nem oldja meg, akkor ne essen kétségbe, rakja vissza witcher3 driver-t.
  • molnibalage83
    #6777
    A civilek házában nem járkálnak katonák... Azt veszel el, amit nem szégyelsz...
  • AnuluWork #6776
    Ha lát egy katona akkor elvileg lehet balhé.
  • molnibalage83
    #6775
    Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom néhány óra játék után. Ez eddig messze a legirányíthatóbb W játék.

    Egy dolog viszont zavar. Végre a játékban van lopás, a nilfgardi táborban volt szinte először, mikor fel akartam venni valamit. Örültam, hogy "na végre!" és azt hittem, hogy ez lesz az általános. Erre azt látom, hogy a házakat még mindig lehet fosztogatni büntetlenül. Nem értem, hogy a magántulajdon miért nincs benne gyakorlatilag a játékban...

    A korábbi W játékokhoz hasonlóan én nem használom ki ezt a lehetőséget, mert nagyon zavaró számomra, nem lootolom ki a házakat. Legalábbis egyelőre.
  • dubel
    #6774
    Ezeknek a felszerelés tervrajz begyűjtéseknek semmi értelmét nem látom. Megkerestem a macska iskola rajzokat amit nagyon élveztem,de megcsinálni teljesen fölösleges őket,mert kovácsot kellene hozzá keresnem,de minek mikor már vannak olyasmi kaliberű cuccaim a sok kóborlásnak köszönhetően.
  • bardocz
    #6773
    Az ugrásnak és gurulásnak két különböző gombon lenne a helye, mert harc közben az ilyen kis picsányi dolgokra nem lehet felmenni, mert ugrás helyett csak gurulgat...
  • mike01010101
    #6772
    Amin igazából finomíthattak volt az Geralt mozgás, képes elakadni a legkisebb farönkbe is, túlfut sokszor, időnként kaotikus az össze-visszafutkosása. Emiatt nem kap 100%-ot, csak 95-öt:)
  • bardocz
    #6771
    Úgy tűnik mégiscsak tévedtem, és nem rontottam el, sőt.
    Ami külön vicces, hogy a végén Yenneferrel vagyok, miközben a játékban csak Triss volt meg...:D Majdnem 130 óra volt a végigjátszás, csomó kérdőjel nincs felfedezve, másodlagos küldetésből viszont nem maradt sok. Zseniális ez a játék. A végén Eredin érdekes ellenfél, igazából az egyetlen ereje az, hogy alig lehet sebezni, és sok a hp-ja, de nem erősebb a másik kettőnél.
  • bardocz
    #6770
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg a fontos döntéseknél is több a pozitív. Nem értem. Így nem is akarom folytatni a játékot.
    A toronyban belép a white frostot megállítani, utána rögtön megyek emhyrhez, és azt mondom halott. Ezután még visszatérhet?

    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.06.23. 22:32:03
  • Shep
    #6769
    Az a kristály koponya amit a játék első percétől kezdve magammal hurcolok jó lesz valamire, valamikor?
  • bardocz
    #6768
    Akik végigvitte, nem értem hol szúrtam el:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén bármit választok a beszélgetésnél, Ciri meghal. Mit kéne mégis, vagy hol szúrtam el? Radovid meghalt, Emhyrt csak kötelező dolgoknál láttam, és a hajón, amikor az egyik varázslónőt szabadítottam ki. Ott nem tudtam úgy felmenni, hogy ne vegyenek észre. "To get this ending, Ciri must live, you must NOT visit Emhyr if Radovid dies and you side with Vernon." Elvileg ezt csináltam, miután Radovidot megöltük, meghalt Djikstra is, de Emhyrhez nem mentem el. Mit kéne máshogy csinálni?

    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.06.23. 22:15:37
  • bardocz
    #6767
    Azért vannak kurvaidegesítő bugok. Játék vége, C betűs nevű wild hunt tagot kéne legyőzni. Első próbálkozásnál ott voltak a kék golyók, amiket kilőtt, utána meg eltűntek. _Szimplán a semmi megöl fél másodperc alatt, nem látom.
  • Negritis
    #6766
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én először összeszedtem a bagázst és aztán mentem Ciriért
    sztem ez a logikus sorrend mer utána elég gyorsan beindul a móka
  • Ra1n
    #6765
    Geralt idejében? Az mikor volt?
  • Prof William
    #6764
    Megvan az a küldetés hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beszéljek a haverokkal és hívjam őket, hogy le kell nyomni a Wild Hunt-ot, és menni Ciriért. El lehet hozni Cirit még mindenki más meghívása előtt, vagy erre csak később van lehetőség amikor már mindenki Kaer Morenben van? + ezután a küldetés után már vége van a játéknak, vagy még nem?
  • Nesuten
    #6763

    Van kedvetek élőhöz ???





    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.06.23. 17:54:19
  • Myselor
    #6762
    nekem is bugos 1-2 ilyen jelecske :)
  • bardocz
    #6761
    Tök jó, víz alatt ha witcher sense-t hazsnálva megtalálom a wolf school jelet, ne tudok vele mit csinálni, emiatt nem tudom felvenni a kard upgradet...
  • Tibbbor
    #6760
    Valaki járt már hasonlóképpen?

    Pótolom az egykor még túl nehéz kérdőjeles helyeket és az egyiknél "Őrzött kincs", a másiknál "Segítségre szoruló emberek" ikon szerepel, élénk fehéren, vagyis még nincs teljesítve. Ennek ellenére az első helyen csak hatalmas, álló köveket találtam(semmiféle szörny vagy barlangbejárat nincs), a másodiknál egy kihalt tábort és egy üres ketrecet. Ez hiba lenne?
    Igaz, egyszer a játék elején sikerült ráhúznom egy lidércet vagy hasonlót egy banditatáborra, ki is nyírta őket szépen, vagyis a tábor üres lett, de a kincset azért megtaláltam. Itt viszont se kincs, se ellenség.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.06.23. 17:17:48