16775
banner
  • xido
    #6839
    nem tudom találkozunk is-e vele,vagy csak terjed a jóhíre :)
  • molnibalage83
    #6838
    Váááááááá, Odrin is visszatér? :)
  • bardocz
    #6837
    Igazából Velen meg Novigrad egy terület, csak egy folyó választja el. Skellige is hatalmas, de a hajózást nem szeretem, nekem vannak felfedezetlen részek ott.
  • molnibalage83
    #6836
    Amennyit láttam belőle igen.

    Az első térkép nem volt túl nagy, azt hittem ilyen lesz mind. Most érkeztem meg a 2. helyszínre. A-Z-T-A-K-U-R-V-A...
  • xido
    #6835
    palota udvarán volt ha jól emlékszem az 1 végén egy nagy leszámolás :)
  • bardocz
    #6834
    Ahogy észrevettem Kaer Morhen is nagyjából ugyan az. Vizimai palotára már nem emlékszem.
  • Myselor
    #6833
    nekem ami nagyon bejött a farkas páncél darabok megszerzésekor volt 1-2 küldetés utalt a múltra pl az első részben kaer mohren megtámadására a sáskával stb.na meg a helyszínek és sokat elárult geralt a tanításaikor is .nagyon hangulatos volt
  • molnibalage83
    #6832
    Atomszír, a vizimai palota 1:1-ben át van emelve az első részből. Nagyon tetszik ez a fajta tisztelgés az első rész felé, hogy nem változtatták meg.
  • Shep
    #6831
    Haha, kiestem a pályából, Undvikon van egy barlang ahol bugos a fal.
  • Myselor
    #6830
    na igen,de szerintem ez nehezebb páncélban sem jelent gondot .de hát kinek mi ugye :)
  • bardocz
    #6829
    Stamina kell a jelekhez. Nem tudom mennyivel tölt vissza lassabban. De inkább maradtam a könnyebb páncéloknál.

    #6827 Akkor nem tudom, a shift nekem kézreállt az erős támadáshoz..
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.06.24. 21:52:57
  • Myselor
    #6828
    szerintem nem sok jelentősége van a staminának,ez azért nem egy dark souls ugye :D én a maci páncélba nyomtam eddig ma szereztem meg a farkas páncélt :)
  • molnibalage83
    #6827
    Nekem középső gombon van az erős támadás mert nyomogatja a válogató gombot a görcs...
  • bardocz
    #6826
    Tabot nyomvatartva kiválasztod, és közpső gombbal dobod.
  • bardocz
    #6825
    Ami talán sokat számít nálam, hogy se a bear se a griffin páncél nem érdekelt. Egész játék alatt nagyon sokat használtam jeleket, amihez kell a stamina, és eszembe se jutott heavy armourt felvenni. Ha azokat megcsináltam volna időben biztos hozott volna pár szintet. Nem mintha számítana, olyan 29-es szinten végigvihető a játék.
  • Myselor
    #6824
    az kevés :o sok mindent kihagyhattál.én 35 lettem de én is sok mellék küldetést kihagytam akkor még.felfedezést.és 1-2 megbízást is.szerintem 38nál fentebb nem nagyon lehet menni viszont:) és hát ja gondolom majd abban ^^
  • molnibalage83
    #6823
    Hogyan lehet bombát dobni...? Van nálam, bent van a slotban, de harc közben sem villan fel semmi... Mindenre raktam billentyűt, mert alapból az egyik funcióhoz nem volt.

    A HUD-on az erély alatti három téglalap az mit jelent?

    A sok felszedhető növényre mi szüksége lesz, ha meditáció közben úgyis minden visszatölt és egy egyszer kell legyártani mindent?
  • bardocz
    #6822
    Nekem 31-32 lett a játék végére, a matsercrafted wolf cuccokat már nem is tudtam kipróbálni emiatt. Talán majd a fizetős dlc-kel.
  • Myselor
    #6821
    jó ez az új dlc-s armor sett...a képen mivel használni nem lehet mert 41es :D a küldetés nagyon jó volt ötletes a jutalom már annyira nem volt jó erre a szintre de amúgy tetszik :) viszont nemtudom minek raktak ekkora szintű armort ha nem használható még.38 vagyok kell 1000xp még a 39hez ,el se lehet érni glitchek nélkül azt a 41et:) na mindegy később is jó lesz az
  • bardocz
    #6820
    Igen, ezek utána vannak. Ha nekiállsz onnantól a főszálnak, az már csak pár óra.
  • Prof William
    #6819
    Kösz sejtettem, hogy így lesz mert pl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Djikstra még mindig Radovid meggyilkolásról beszél, amihez még nem kérte a segítségemet + Filippa sem tűnt még fel...


    Gondolom ezek majd ezután lesznek...
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.06.24. 19:04:20
  • Nesuten
    #6818
    Már elérhető Sztímen is az új kiegészítő ...
  • Nesuten
    #6817
    Milyen néven vagy Steam -en ???
  • DantesHUN
    #6816
    Steam-en meg minden alkalommal külön keresgélni kell. Ezért is kérdeztem, hogy én találom, vagy még nincs, de akkor ezek szerint még nincs.
  • Nesuten
    #6815
    Szia IGEN tölthető de csak GOG -on Steam -en nincs még
    érdekes ez a GOG minden alkalommal fel kell iratkozzak az ingyenes DLC programra
    Még nem járok Szkellige szigetén így majd csak később kezdhetek neki amúgy mindhez legalább 20-as Szint kell ,ha jól tudom a Bolondok aranya 27 szintű A Farkas iskola pedig 23 -as
  • DantesHUN
    #6814
    A két új DLC tölthető már egyébként? Ha igen, steam-en is, vagy csak GoG-on?
  • bardocz
    #6813
    Nem, utána még tudsz mászkálni, van pár küldetés, és csak azután van a végső harc.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.06.24. 15:47:23
  • Prof William
    #6812
    Kösz a választ.

    És onnantól már a végső harc vagy még lesz egyszer lehet előtte még körbenézni a világban?
  • bendáj17
    #6811
    Gogos dlc letöltés. A Play gomb mellett a More menüben az első Configure és ott vannak felsorolva, kijelöli az ember és már tölti is le.
  • bardocz
    #6810
    Igen igen. Utána őt lehetett hazsnálni, saját maga ellen. Mondjuk a bug, hogy nem látszottak a varázslatai lehetetlenné tették :DD Egyszercsak bamm, végem volt, és nem láttam mitől.
  • Negritis
    #6809
    controllerrel nem volt gondom egyikkel se igazából
    Caranthir is annyit jelentett hogy meg kellett értenem mit és hogyan csinál :D
  • molnibalage83
    #6808
    OFF

    The Fields of Ard Skellig szám a ST-tről tisztára a Heroes 4 egyik számára hajaz. :)

    ON
  • bardocz
    #6807
    Nekem nem tudom, hogy a billenytűzetem szar, vagy a játékban volt valami,d e sokszor nem gurult el drága Geralt, és kapta be az ütéseket. Mondjuk ha azt veszem, hogy mindent vissza kell olvasnom, mert kimaradnak betűk...:D Caranthir nehezebb volt, Eredin megvolt elsőre, második legnehezebben. cirivel a legnehezebben sikerült legyőzni a hölgyeket a fa alatt, de utána Geralttal nem tudtam Imlerithet, visszavettem. Igazából Eredinnél 4 drowner, vagy 8 farkas is veszélyesebb tud lenni. Lassú ellenfelekkel nem volt gondom a játék folyamán, inkább a gyorsakkal, meg a kis térben történő csatákkal.
  • NeoMaN
    #6806
    letöltöd akár torrent oldalról a gogos patchet, nincs rajta drm és nem kell rá törés sem...
  • Negritis
    #6805
    én is csak akkor vettem mikor nekiálltam fejleszthetni a bombáimat :D
  • NeoMaN
    #6804
    én level 31-en vettem először mandragórát, youtube segített hol lehet megtalálni :D
  • Negritis
    #6803
    Eredin ellen asszem 2 fecskét használtam el, nemrég toltam ki a Dark Soulst így Eredin nem volt túl bonyolult (normalon persze)
    bezzeg Caranthirral azért szenvedtem :D


    mondjuk Kaer Morhenben a csata előtt volt az a mókám hogy 2 fajta fecském is lett :D
    a kiváló meg a hatékony :D 9 flaska meg elég sokra elég :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.24. 14:08:47
  • bardocz
    #6802
    Lehet akkor túl sokat meditáltam :D Én olyan sokat nem találtam belőle. Mondjuk az igazi szenvedés az általában a white gull volt. Ahhoz alapanyagot nagyon ritkán találtam. Queen-ből csak a vége felé fejleszetttem ki azt, ami hp-t ad, addig folyamatosan swallow, meg ami ad x hp-t rögtön. Konkrétan az Eredin elleni csatában volt az, hogy ó, van egy csomó ételem, azt kirakhatom a fecske helyére, mivel elfogyott, és az is healel :DD
  • Negritis
    #6801
    nekem abból lv20tól kb 100+ volt folyamat :D
    bezzeg mandragóra piából egy deka se :D
  • DantesHUN
    #6800
    Ha időnként eszembe jutott, vettem. Meg találni is lehet azért.