The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Könyvekben is csak egyszer került - szintén véletlen - ilyen helyzetbe, amikor a folyónál ugye segitett Meve Királynénak. Be is lett sorozva emiatt, ahonnan hamar “dezertált” is, mert nem szereti ezt.
Cöen witcher volt, aki volt nyilt ütközetben, Brennanal és meg is halt. A Witcher 1-ben az ő ezüst kardját kapja meg Geralt majd.
Én nagyon megvoltam a csata nélkül. Pont azt mutatta be, amit a sakkozó R. Levered a királyt és vége a játéknak. Pont ezt történt.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.18. 08:33:10
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Komolyan csak a sztori semmi más. Miközben a sárkányos harcnál easyre kellett levennem a szintet a kettőben.
Mert elbasztam a karakterfejlesztést. Nem érdekel azt is nerfelték a 3 szintjére. Volt amikor a Dark szint az a dark soul fanok kiegészítő játéka volt. Ma is emlékszem egy tag volt aki leírta vegigcsinálta mentés nélkül. Jó volt annyit mondott.
A történet meg tele volt ilyennel. Kafa volt nagyon nagyon az.
Nem tudom milyen az agyonnerfelt mert 3 végigjátszásom mind kellően nehéz volt. A sztori meg mai napig a best 10-ben.
Ha meg hozzá veszem akkor mindent használnom kellett még normálon is, hogy be tudjam fejezni. Szembe a teljesen konzol W3 harcrendszerrel.
Hagyjuk inkább.
Edit: A 3. résznek már tényleg csak a sztorija jó.
Utoljára szerkesztette: Although, 2019.12.17. 21:25:36
MGS V? Hogy a f*szba lehet egy játék ott, ahol játékmenet az, hogy újra megcsinálod az összes küldit, csak nehezebben, mint amit megcsináltál a normál játékmenet részeként...? MEGLAOL...
XCOM2? Ami egy remake és egy első remakenek kb. egy DLC szintű átszabása, ami olyan szarul volt optimalizálva, hogy azon, mint a Witcher III jól futott az akadt...?
Skyrim? Egy teljesen középszerű RPG. Nagy, szép. De ettől még nem jó. A MOD-ok meg senkit nem érdekelnek, az nem a készítők érdeme.
Fallout 4? Úgy, hogy a NV ott van a listán? Ez be van rúgva...
Shadow of Colossus? Egy remasterelt játék? Na ne má...
Civ V? Amikor az MI-n semmit sem tudtak csiszolni észben kb. az első játék óta? Akkor miért nem a CiV? Az is pont olyan buta, de legalább (szerintem) a mechanikája jobb volt az alapjátéknak és több is volt a tartalom benne...
Őszintén szólva Witcher II is túlzás. R. vonalát játszva egy tök átlagos TPS RPG volt. Csak a III rész miatt ne tegyük már rá...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.12.17. 16:46:17
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: Daermon, 2019.12.11. 18:12:09
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
1. RDR2
2. W3
3. ME2
és a negyedik a Fallout 4
Ilyen kaliberű játékból két havonta jöhetne egy. Nem 10 évente 4-5.
Sajnos a RDR2-t ma befejeztem, pontosabban a fősztori véget ért, most az epilógust játszom. Még erősen a hatása alatt vagyok, nehéz feldolgozni, annyira jó volt.
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.11.28. 15:40:18
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Szerintem is a legtöbb tartalom a Witcher 3-ban van. Az egy olyan monumentális történet, ami mellett nem lehet labdába rúgni. A második a Mass Effect széria, nekem is az adta a legtöbbet, közvetlen a Witcher után. Harmadik helyre a Subnauticát tenném. És valahol az első 30-ba beleférne a Mount & Blade, amivel rengeteget játszottam. Szerintem a legjobban elkészített single player homokozó.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Why so serious?
Bátrak 😄
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.08. 08:18:11
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
