16775
banner
  • Shep
    #6879
    Ja ok, azt hittem valami titkos cucc.
  • Negritis
    #6878
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kaer morhen után segítesz egy elf sage-nek ott
  • bardocz
    #6877
    Egyik főküldetés, majd eljutsz oda.
  • Shep
    #6876
    Ez mi, ez hol van?
  • Avenger
    #6875
    Az a portálos rész nekem is tetszett, bár kicsit több bátorsággal is csinálhatták volna. Lehetett volna egy cyberpunkos város is, ha már Ciri is megemlíti, valamint olyan lesz a következő játékuk, vagy valami mai korban létező múzeumnak a csarnokai, ahol kiállítva lettek volna a teleport kapuk és el lehetett volna beszélgetni az éjjeli őrrel. :)
  • Negritis
    #6874
    valaki próbált amúgy portálokat keresni?
    mikor csináltam ott a küldiket nekem úgy jött le hogy magadtól is tudsz hozzá találni dolgokat

    bár lehet majd kiegben lesz
  • Myselor
    #6873
    nagyon tetszett ez a hely jó lenne még mászkálni ott :)
  • Prof William
    #6872
    Akkor jó mert eddig pontosan ezt tettem. :)
  • Gepo
    #6871
    A 2. fejezettől kezdve lesznek fontos döntések (amik egyáltalán nem tűnnek fontosnak), amik a végét befolyásolják és a legtöbbre időre kell reagálni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagy spolier nélkül annyi tudok írni, hogy kezeld Cirit felnőttként, és ha szar a kedve vidítsd fel, amennyiben a "jó" befejezések egyikét akarod elérni.

    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.06.26. 10:27:23
  • Avenger
    #6870
    Isle of mists előtt szól is a játék, hogy most akkor mentsél inkább egy manual save-t. De alapvetően miután eljöttél az isle of mistről, utána jönnek azok a fő küldetések, amik befolyásolják a játék végét.
  • Prof William
    #6869
    Mennyivel előtte válnak szét különféle endingek? Vagy majd elég nyilvánvaló választási lehetőségek lesznek?
  • Gepo
    #6868
    Én is normalon játszottam végig először és csak másodikra kezdtem el a legnehezebb fokozaton, ami sokkal élvezetesebb szerintem. Bár kb lvl 10 nehéz utána már az is könnyű.
    Szóval szerintem kezd előröl úgy, hogy megcsinálsz minden küldit és a death march fokozatot válaszd.
  • bardocz
    #6867
    Igen, megnéztem. Elvileg egyszer nem hoztam pozitív döntést, dehát ebbe a játékban nem lehet senkiben sem megbízni :D
  • Palinko
    #6866
    hasonló, a törlés nélkül, bár nem mindenki ilyen szerencsés mint mi. gondolom tudod a többi endet
  • bardocz
    #6865
    Igen, ez is igaz. De legalább sejtjük, hogy sikerrel járt-e vagy nem :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a kocsmába megláttam, hú de megkönnyebbültem. Instant töröltem volna az egészet ha meghal.
  • Shep
    #6864
    Tiszta bug ez a szar, nem lehet másik térképre menni, mert kilép, most a hajózásnál kiestem a térképből, hát nem igaz.
  • Shep
    #6863
    Hát ez marha jó a tegnapi 2 dlc óta minden töltésnél kilép a desktopra a játék és ahogy látom elég sok embernél jelentkezett ez a hiba.
  • Palinko
    #6862
    vége

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyan már, Cirivel sem vágjuk pontosan mi történt odaát, én nem e rész szempontjából mellékszereplőkre vagyok kíváncsi, hanem a legfontosabból ami kimaradt
  • DantesHUN
    #6861
    Lesz, csak nem Geralt lesz a főhős.
  • molnibalage83
    #6860
    Ha csak az anyagi sikert nézzük, akkor elkerülhetetlen a 4. rész...
  • bardocz
    #6859
    A játék végét szerintem egy picit jobban kidolgozhatták volna. Jó lett volna valami beszélgetés a csaták után, esetleg megtudni, hogy mi történt Trissel, Yenneferrel utána, de akár Philippa, Zoltanék, meg pár érdekesebb karakter, vagy lodge of the sorceresess. Nagyon kíváncsi vagyok negyedik részben ha lesz, akkor mi.
  • Madi92
    #6858
    Ups, [URL=http://sg.hu/forum/uzenet/1357856512/6824]#6824[/URL] tőle akartam kérdezni, félrenyomtam véletlenül.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.06.25. 16:48:28
  • Chandler21
    #6857
    Nem, Minden marad ugyan úgy. Azt tanácsolom,hogy ha először játszod akkor a szintedhez mérten válogasd a mellékküldetéseket annak érdekében,hogy később ne maradjon sok 10 lvl-es küldetés miközben te már 30 vagy. Mivel így eléggé unalmas lesz.
  • NeoMaN
    #6856
    Főküldi befejezése után hozzád szinteződnek a fel nem vett és még hátralévő mellék küldetések, úgy mint pl. Borderlands-nál?
  • Chandler21
    #6855
    Végigmentem a fősztorin Story and Sword nehézségi szinten. Egyszerűen azért mert rohadtul érdekelt hogy mi fog történni és emiatt nem volt türelmem csomó mellékküldetésre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyebár ha vége a sztorinak még csinálhatod a mellékküldetéseket és a witcher contractokat. Az a tervem,hogy legnehezebb szinten bóklászok és csinálgatom a küldetéseket viszont így is elég "Over Power" vagyok, a felszerelésem is. Mit tanácsoltok? Folytassam a bóklászást vagy kezdjek elölről mindent nehéz fokozaton, tekintve,hogy a mellékküldetések 1/3-át csináltam meg?


    Továbbá: Ki akarom kapcsolni a radart és minden segítő HUD-ot viszont radar nélkül kb. semmit nem lehet megtalálni. Van itt valaki aki mindenféle HUD nélkül játszik a leg"életszerűbb" hatás miatt?
    Utoljára szerkesztette: Chandler21, 2015.06.25. 16:31:19
  • molnibalage83
    #6854
    Szerintem okkal nincs benne ez.
  • bélanéni #6853
    Ezzel teljesen egyetértek! Ez nekem se tetszik.
  • Evoluti0N
    #6852
    Nekem olyasmi hiányzik, hogy szétszedésnél beírjam valahova a tárgy nevét, ami kell és kimutassa, hogy a nálam levő cuccok közül melyiket szétszedve kapom meg. Így most elég gáz, hogy végig kell zongoráznom magam száz dolgon, hogy egyenként megnézem, mi mit ad.
  • Ra1n
    #6851
    Óó van több dolog is ami hiányzik.
    Inventory rendezése (lehetne legújabb elöl/abc sorrend - ezek váltogatása....Kifejezetten idegesítő és többször is előfordult hogy felvettem valamit de nem olvastam el, inventoryba lépve mivel voltam bent elvette róla a csillagot majd késöbb berakta valahova középre....

    Térkép jelölések változtatása illetve mutatása. Nem kcisit idegölő amikor épp keresek egy árust-kovácsot-növényárust és kóválygok mert ne jelöli a térkép csak ha a közelébe vagyok....

    És még 500 órányi gameplay, mert így 110 óránál lassan a végéhez közelítek és ebből kell mééég méééééég.
  • molnibalage83
    #6850
    Egy dolog, ami a W3-ból hiányzik. Az inventoryban nem rangsorolható a tárgy felvétel időpontja szerint. Ez jó volt a W2-ben.
  • RamsayBolton
    #6849
    Skellige egyik nem nevesített kis szigetén találtam egy 48-as szintű griff madarat. Az egész jó harc volt 30-as szinten.
  • DantesHUN
    #6848
    Igazán kemény szörnyek, érdekes módon, nem küldetésnél hanem kérdőjeleknél található, tehát 4-5-ös szinten egy 20 feletti szörny, na az elég tréfás tud lenni
  • molnibalage83
    #6847
    Az egyik szörnyhordás csaata olyan durva volt, hogy a végén a kardom már alig sebezett valamit, mert 40% körüli állapotra zuhant. A főszál nem tudom, hogy mennyire lesz hosszú és szerteágazó, de tekintve mellékküldik hatását az első helyszínt ahol én el voltam vagy 6 órát simán megcsinálható kettő alatt is. Ennek is elég nagy része cutscene.

    Ezek minőségétől és a szövegektől viszont behalok, olyan kurva jók. Többször röhögtem fel már hangosan. :)

    Az viszont elárulja a nehézséget, hogy a kedvenc jelem itt eddig a Quenn és utána az Yrden. Az Aardot alig használtam eddig. A Quenn jel van 3. szintűre húzva és a gyors kard sebzése van 4. szinten emelett a gyógyulós skillt tanultam meg.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.25. 09:42:28
  • DantesHUN
    #6846
    Nem, csak kérdeztem, ott érdemes mindent felderíteni, alaposan .és minden küldetést megcsinálni. Velen-ben már sok olyan küldetés és szörny lesz ami sokkal nagyobb stintű, de a Gyümi-kertbeb minden kezdő szintre van beállítva.
  • molnibalage83
    #6845
    Igen. A térkép minden sarkába elrohantam és az írta ki, hogy innen már sárkányok jönnek. Miért? Kevesled? (Hardon tolom.) Összesen asszem 8 képzettség pont jött össze. A vicces az, hogy már most meg van az alapanyag olyan kardhoz, amihez nem találtam kovácsot és 12. szinten lehet csak használni. Vértből is elég.

    A harcrendszer eddig tetszik, a Risen 1 emékeket hozza vissza.Tisztán lehet látni, hogy mikor kell kitérés vagy más. Hatalmas szörnyhordákat gyakok le úgy, hogy 7-9 szintű lények is vannak benne, mikor én 4. szintű vagyok.
  • DantesHUN
    #6844
    És Gyümölcskertben 4-es szinten megvolt minden küldetés+kérdőjel?
  • Riddick21
    #6843
    És kb. kétszer annyit beszélsz a játékról, mint amennyit játszol vele :D
  • molnibalage83
    #6842
    ???

    Most értem át Velen-be... 4 szintű vagyok...
  • Madi92
    #6841
    Emlékszel még hányas szinten mentél át a szigetekre először? Mert én most járok Velen vége felé, főküldik véget értek itt, de van még pár mellékes, ami +1 de lehet +2 szint még és most vagyok lvl20.
  • RatBaG #6840
    találkozunk, de eléggé passzív üzemmódban van a koma... :D