16775
banner
  • molnibalage83
    #6919
    Kurvajóóóóóóó!
  • RatBaG #6918
    bugos.
    ha a halfling herbalist-tól vetted fel a questet, hogy találkozz vele, akkor ilyen.
  • cylonflatus
    #6917
    Azokat a farkas szimbólum jeleket nem kell aktiválni, vagy vizsgálgatni. Azt jelzi, hogy witcher felszerelés tervrajza van a közvetlen közelben.
  • Shep
    #6916
    Van a druidák falujában egy felkiáltójeles, de hiába nyomok rá nem csinál semmit, mintha csak egy random ember lenne aki lök valami előre beállított szöveget.
  • Negritis
    #6915
    easter eggs
  • DantesHUN
    #6914
    Volt, csak már nem emlékszem rá milyen formában, de volt valami.
  • Negritis
    #6913
    vagy csak még nem találtuk meg :D
    bár azok közül nekem ez a kedvencem
  • molnibalage83
    #6912
    Behalok az ilyenen. Azt sajnálom, hogy a Skyrim féle, "i took an arrow to the knee"-re nincs utalás.:)
  • Prof William
    #6911
    Igen pontosan ez volt azt. :)
  • Evoluti0N
    #6910
    Háhá! Twilight. :D

  • Prof William
    #6909
    Besírtam...

    A semmiből előtűnt tornyos küldetésnél
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki kelett cseleznem mágikus DRM védelmet amiben a szent GoG könyv segített.


    Ez sztem nem spoiler...

    Ezen felül találtam egy könyvet ami egy ember és egy vámpír szereméről szól. Le sem tagadhatná, hogy az alkonyat Witcheres verziója. :)
  • Evoluti0N
    #6908
    Hát, azért így, hogy elkezdtem nem régi olvasni a könyveket, sikerült megállapítanom, hogy tényleg nem árt őket elolvasni a teljes élmény érdekében. Csomó utalás, felbukkanó szereplő van belőlük a játékban. :)
  • Ra1n
    #6907
    Bah...119 óra, lvl35 és finish....:)
    Amit csak találtam szörnyvadászatot mellékküldetést mindent megcsináltam, kérdőjeles terület elvétve maradt főként skelligén 5-6 darab a többi mapon nuku.

    A játék vége felé szaporodtak azért a bugok, de még így is simán az év játéka, és az évtized akció rpg-je. Kíváncsi leszek mi fogja megütni ezt a szintet a közeljövőben.

    Jöhet a két nagy kiegészítő és a modok, tolom majd újra.:)
  • Nesuten
    #6906


    Élő kalandozás velem



  • xido
    #6905
    az meg már van :)
  • Count Adyn
    #6904
    gwent multi lehetne:D
  • molnibalage83
    #6903
    Egyetértek. A W olyan egyszemélyes történetorientált játék, mint a Gothic széria volt. Értelmetlen a multi...
  • Gepo
    #6902
    Witcher multi?? Hát ez jó poén volt. Semmi értelme nem lenne, ez egy történet orientált RPG.
    Álmodozni lehet, de nem érdemes.
    A Bordarlands és a Witcher két teljesen különböző műfaj.
  • Soldiers
    #6901
    Szerintetek melyikkel érdemesebb csinálni a fokuldit vagy inkább a megbízásokat mert az a baj hogy magasabb szintű vagyok a fokuldiknel és 5xp-t kapok
  • Madi92
    #6900
    És az baj? Van ahonnan a kérdőjel sem tűnik el. Majd javítják egyszer. Mondjuk nekem annál pont nem volt gondom, hozzáteszem a jelet sem kerestem/találtam meg. Máshol sem szoktam nézni.
  • bardocz
    #6899
    Nem játszottam azzal. Mondjuk egy coop aréna mód, és áramlanak a fiendek, howlerek, meg leshenek, el lehetne vele lenni egy ideig.
  • NeoMaN
    #6898
    Úgy képzelem el, ahogyan a Borderlands 2-ben működik. Coop-ban nyilván erősítené az enemy-ket.
  • bardocz
    #6897
    Én nem látom értelmét ennek multiban. Co-op-hoz gyengék az ellenfelek. Witcherekkel 1v1-et tolni meg nemtudom, szintén nem lenne olyan jó móka szerintem.
  • NeoMaN
    #6896
    akkor is megcsinálják, mert egyszerűen kihagyhatatlan magaslabda :)
  • wedge31
    #6895
    Már rég megvan a következö projektük.
  • NeoMaN
    #6894
    ezt a játékot egy valami tudja überelni
    ugyanez multiban
    tuti hogy megcsinálják, és nem lepődnék meg ha ez lenne a következő projektjük
  • Prof William
    #6893
    Még Velenben kimentettem egy rövid hajú elf nőt mert pár kedves erdőkerülő rágyújtotta a házat.

    Egy trailerben viszont pont ugyanezt nőt láttam valami küldetésben. Lesz még vele valami küldetés vagy ez csak a trailer kedvéért volt?
  • bardocz
    #6892
    Igen. Elég jól meg van csinálva ez is.
  • TOMSILENT
    #6891
    Valaki találkozott már ezzel a quest-el?

  • Nesuten
    #6890
    Igen de a jelzés nem vált szürkébe ...
    köszönöm a választ
  • xido
    #6889
    jel vizsgálat nélkül is felvehető a körülötte lévő zsákmány,nem?
  • Nesuten
    #6888
    Velen ben van egy hadizsákmány az Útmelléktől nyugatra lent délnyugaton a víz alatt de nem tudom az E billentyűvel megvizsgálni a Witcher jelet
    valaki tud valami megoldást ???
  • Myselor
    #6887
    ja értem.hehe .nagyon jópofa :D
  • bardocz
    #6886
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A könyvekben a falusaik egy sárkányt úgy akarnak megfogni, hogy egy birkát levágnak, tele tömik méreggel, meg mindennel amit találnak, és azt használják csalinak, a sárkány meg megeszi, megbetegszik, de elmenekül röviden. Itt meg kell egy birka Geraltnak, csalinak az amúgy nem is sárkányhoz, és kérdezi a falusi, hogy ne tömjék meg kénnel? :D
  • Myselor
    #6885
    mi féle utalás?:) mesélj
  • bardocz
    #6884
    Skelligén a sárkányos küldetést pont a könyv után csináltam, marha jó az utalás benne :DD
  • Ra1n
    #6883
    Nem akarok spoilerezni de egy kis tipp azoknak akik filóznak hogy Yen vagy Triss.... A kettőt egyszerre NE,ismétlem NE hülyítsük mindkettőt....
  • TOMSILENT
    #6882
  • DantesHUN
    #6881
    Van d Novigradi páncélkovácstól, aki a téren van, kicsit délebbre egy jó fegyverkovács. Az elég lesz egy darabig.
  • TOMSILENT
    #6880
    Gyerekek, nincs valami Quest resetelő? ...idegesít már ez a hattoris küldi hogy kurvára nem tudok rendes fegyvereket csináltatni csak páncélokat...Faszom vagy legalább mivel van olyan opció hogy én megvédem, akkor hagy védjem meg...csak felkúr