16775
banner
  • molnibalage83
    #6959
    Pedig mindenki ódákat zengett róla, hogy lehet, hogy csak szutyok akció RPG, de a törénetmesélési részével nincs semmi baj és a körítéssel sem. Ezek szerint túloztak vagy csak alacsonyan volt a léc?
  • wedge31
    #6958
    Ezzel a játékkal még csak együtt emliteni is sértö, szvsz.
  • molnibalage83
    #6957
    Milyen szinten tolod? Nekem egylőre nagyon kell a pénz. A felszerelés olyan szinten darálódik, hogy a sok loot ellenére is alig nő a pénzmag. Az is érdekes, hogy egy rakás olyan tervem van, amivel olyan cuccokat gyárthatok, ami 16-24 szint között vehető fel, de alatta semmi. Addig szutyok felszerelésen fogok vajon tengődni?

    (Hard szinten tolom.)
  • molnibalage83
    #6956
    Az INQ sem?
  • Negritis
    #6955
    annak mondjuk jobb az inventoryja :D
  • wedge31
    #6954
    A DA:O abszolút hozza ezt a szintet a többi rész a közelében sincs.
  • molnibalage83
    #6953
    Mivel magyar szöveg van, aki nem olvassa el a cuccokat az az én szememben sziplán lusta. A fordítás meglepően jó sőt, helyenként zseniális. A vulgaritás lefordításától vagy fokozásától sem tándtorodtak el hála istennek. Az egyik útonálló jegyzeteinél beszartam konkrétan a röhögstől.

    Még csak 8. szintű vagyok, de ki merem jelenteni, hogy a Witcher széria a 3. résszem minden eddigi apró hiája ellenére gyakorlatiag zárójelbe tesz számomra minden korábbi RPG-t amit ismerek. Skyrim? Ehhez képest egy vicc...

    (A BG szériára soha nem volt időm és a Dragon Age is kimaradt eddig. Aki már végigtolta a DA szériát. Abban van ilyen szintű voice acting és környezet, ahogy nagyon sok a "szürke" döntés és sokszor elkerülhetetlen a tragédia?)

    A mellék questek is olyanok, hogy basszus... Ebből minimum két végigjátszás lesz...
  • Evoluti0N
    #6952
    Fiúk, olvassátok a könyveket! :) Tegnap fejeztem be a másodikat. Sokkal nagyobb élmény így a játék. Főleg, hogy értem a sok visszautalást a könyvekben történtekre. Na, meg jók is. :)
  • dubel
    #6951
    Semmi értelme a gyűjtögetésnek! Elejében mindenhova benéztem, mindenkit kifosztottam,de értelmetlen! Van egy vagon pénzem amit nem tudok elkölteni és most már csakis a jó dolgokat veszem fel és nem pazarlom az időt az értéktelen nehéz vackokkal!
  • torma1
    #6950
    Nyugodtan el lehet dobni a dolgokat. Nekem egész idő alatt megmaradtak. Nem tűnt el semmi. Találsz egy szimpi helyet és ott ledobálod. Ennyi. Tényleg nem valami jo az inventori de ami felesleges el kell adni. Minek gyüjtitek a könyveket, kaját stb? Egyszer elolvasom azt adom el. Ami fontos azt úgy sem tudod eladni.
  • Riddick21
    #6949
    Lesznek hozzá küldetések is, amiket szar paklival el sem kezdhetsz, illetve nem is érdemes, ha nincs gyakorlatod.
    Amúgy meg szórakoztató, nagyon hangulatos.
  • DantesHUN
    #6948
    Nem sok. Van rá küldetés de nem fontos, + pénzt ad. Meg minijáték. Van aki szereti, jó poén.
  • bardocz
    #6947
    Azon kívül hogy szimplán jó, nincsen.
  • molnibalage83
    #6946
    A kártyázásnak van jelentősége? Egyelőre nem fárasztom ezzel magam.
  • Negritis
    #6945
    szerintem nem a fagy a lényeg, hanem hogy tudj lapot húzni és "kicsalni" tőle az első körben az összes lapot
    amit nem sikerül arra meg legyen perzselésed (legjobb a 7 támadásos közelharci)

    ha van 2-3 kémkártyád és hasonlók akkor a szörny sztem kevesebbet ér
    az északi és a nilfgaardi sztem előnyben van a többivel szemben
  • Riddick21
    #6944
    Azért van esély fagy nélkül is: az első körben le kell rakatni vele a jobb kártyáit és beszórni jó sok kémet, amennyit csak lehet. Így ő elpazarol egy halom jó kártyát, neked meg lesz egy csomó pluszban, elveszíted az első kört, de utána jókora fölénnyel indulsz.
    Persze az elején ez nem működik, amikor szar a paklid és nincs elég speciális kártyád. Én azzal kezdtem Velenben, hogy szépen végigmentem minden településen és gwenteztem, akivel csak lehetett. Így elég komoly pakli jött össze már elsőre is. Meg kell csinálni a küldetést is, amiben a báróval is kártyázol, meg még másik két emberrel, az kapásból 3 speciális kártya. Itt ajánlom, hogy a jövendőmondó öreget hagyd a végére, kurva nehéz volt megverni.
    Mire mindenkit szétkaptam, nagyjából lett egy ~125-ös erősségű Északi paklim, amiben majdnem minden egység speciális volt valamilyen szinten. Még így is lehet borzalom leosztásokat kapni, de szerencsére pénzügyileg nem sokat számít az az 5-10 oren, ha elbukod.
  • Riddick21
    #6943
    Bármilyen kovács meg tudja javítani a fegyvereidet, nem csak a fegyverkovács.
    White Orchardban a törpe, utána meg szinte minden 2. faluban van valamilyen kovács, a báró udvara előtt is van egy törpe pl.
  • Prof William
    #6942
    Közben lejátszotta még pár partir.
    A Gwent-nél elég sok minden füg attól hogy milyen kártyát randomoz be neked a gép játszma kezdetén. Pl. Ha egy szörnypakli ellen vagy és nem osztanak neked fagykártyát, akkor akár már azonnal fel is adhatod, imert a pakli bivalyerős közelharci támadósorát egyszerűen lehetetlen anélkül meggyengíteni.
  • DantesHUN
    #6941
    Ja, és amúgy nem immunisak. Csak nehéz őket leverni, Halálfejes, vagy vörös ellenfél ellen, Villámfőzet+megfelelő olaj+feltápolt kard. Na akkor...keveseket sebezve. Úgy lehet.
  • Ra1n
    #6940
    Aki gyorsan akar szintezni annak skellige fő szigetének jobb oldalán van egy kis falucska amiből egy út indul el a parttal egy vonalban fel a sziklapartra, annak tetején egy ilyen kis "emlékmű" erőhellyel. Ott van egy lvl 2x-es küklopsz. Le kell csapni, és aludni 1 órát...Lecsapni és aludni 1 órát... Mindig megjelenik és adja az xp-t egész jól.
  • DantesHUN
    #6939
    Nem. Szintezés van. A vörös ellenfél nehéz, a halálfejes csaknem lehetetlen. A küldetések is így vannak belőve, azt hiszem a 10 szinntel nagyobb küldetés halálfejes, tehát szinte esélytelen. A szürke küldetés/ellenfél túl könnyű. A zöld veled egyszintű. A vörös komoly kihívás.

    Azonban úgy a 20. szint után bátran neki mentem halálfejes lényeknek is, akkor már van olyan erős a karakter, hogy így is legyen esélye.

    Szerintem is hülye a rendszer, de ez van. Majd hogy fog örülni, amikor a halálfejes...mondjuk mocsári bulát sikerül legyakni, mert feljebb léptél pár szintet és már van esélyed.
  • molnibalage83
    #6938
    Na, az első dolog ami nem tetszik. Egyes lények valamért immúnisak az adott szinten (?) és halálfej ikon van mellettük. Mi ez az ökörség? Meg sem tudnak ütni a ghoulok, de emiatt nem lehet legyakni őket. Egy open world világban az effélre korlátozást nem értem. Vagy olvasni kellene róluk előbb?

    Más. Hol a francba van egy fegyver javító? Már a fél pályát lassan bejárom túlzással és 0%-os kacatokkal kell ölni, mert sehol nem akadok egyre sem..
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.28. 20:57:54
  • molnibalage83
    #6937
    Az adrenalin három fokozatának használatához skillen kívül van más lehetőség? Milyen hatása van a 3 szintnek "csak úgy".?
  • bardocz
    #6936
    Ott ha megnyomod az F-et, akkor pont sorbarendezi őket, olajok a legelején, főzetek meg a végén, legalábbis nálam.
  • Madi92
    #6935
    Lehetne több szelektálási opció. Főzeteknek nagyon kéne egy külön fül, mert így összebaszva a feljegyzésekkel meg könyvekkel, egy év mire megtalálom ami nekem kell. A 2. részben nagyon jól meg volt ez oldva, nem tudom miért dobták kukába.
  • bardocz
    #6934
    Nekem volt víz alatti, amit nem találtam, vagyis ott volt a láda, csak a kardhoz a rajz nem volt benne.
  • Negritis
    #6933
    az inventory management talán a játék leggyengébb része az tény
    bár az tuti h általában ez nincs megoldva
  • cylonflatus
    #6932
    Én meg nem mondtam, hogy azt mondtad :) Csak megjegyeztem.

    on
    Egy láda nagyon kéne egy fogadóba, vagy valahol. Találok pl csomó nyílvesszőt, amit használni még nem tudok, viszont eladni se lehet, eldobni meg nincs szívem. Akkor ott vannak a főzetek. A következő végigjátszásnál biztos nem gyártok le annyi párlatot. Az olajok kivétel nélkül mind használhatók, de a párlatok nagy részét még egyszer sem használtam, csak legyártottam mert miért ne. Most meg csak a helyet foglalják, és mivel rendezni nem tudom az inventoryt úgy kell kibogarásznom a millió szar közül ha kell valami. Szóval egy csomó dolog csak útban van, a helyet foglalja meg plusz súly. Jó lenne ezeket lecuccolni és csak azzal mászkálni amit magamhoz veszek. Remélem kapunk egy láda dlct.
  • cylonflatus
    #6931
    Nincs mit. Annyit csinál max ha megvizsgálod, hogy bead egy kör alakú területjelzőt, amin belül megtalálod a fejlesztést. De mivel a láda közvetlen a jel mellett szokott lenni, így nincs sok értelme vizsgálgatni. Ha a jelet látod, akkor a láda is megvan. Van, hogy hamarabb láttam meg a ládát mint a farkasfejet :)
  • Negritis
    #6930
    nem mondtam hogy az az összes :D
    csak ott van a skyrim megjelölve
  • cylonflatus
    #6929
    Rengeteg van még. Van egy Gyalog galopp e.egg is, az nagyon tetszett. Egy barlang Velenben, a bejáratnál véres hullák és egy nyúl... :)
  • Nesuten
    #6928
    Köszönöm szépen
  • dubel
    #6927
    Én elég sűrűn szoktam benne menteni és ha meghalok akkor csak rá szoktam nyomni,hogy az utolsó mentés betöltése és kezdődik a végeláthatatlan betöltés...
  • Shep
    #6926
    Hát akkor így jártam, köszi.
  • Ra1n
    #6925
    Attól függ hova tölt vissza illetve saját magam választom a töltést vagy automatikusan a legújabbat töltse. Automatán kb 2-3 másodperc, ha másik mapra tölt akkor kb 10mp.
    Ha saját mentést töltök be manuálisan akkor kb 20-30 mp VOLT amíg moddal le nem tiltottam az állandó unalmas ismétlődő sztorimagyarázást töltőképen. Utána az is kb 10-15mp-re redukálódott.
  • dubel
    #6924
    Nagyon szépen fut a játék úgy,hogy maxon van minden,de ha egyszer meghalok akkor akár képes 1-percig is tölteni az utolsó mentési helyre. :(
  • rage
    #6923
    Madonna is van benne :)

    "Living in a material world
    And I am a material girl"

    Ezt mondogatják az utcalányok ugye.
  • Evoluti0N
    #6922
    Min van a játék? Nálam SSD-n gyors.
  • BoneDragon
    #6921
    Ez mit jelent? 5-10mp?
  • dubel
    #6920
    Másoknál is kivárhatatlan sokáig tart a betöltési idő ha véletlen meghal a főhősünk?