16775
banner
  • bardocz
    #6999
    Szerintem sweetfx is van rajta.
  • Zozo0122 #6998
    Te jó ég, milyen gépen tolod? :D Brutális ahogy ez a játék ki tud nézni...gondolom ez ultra graf minden maxon :D
  • ToPet
    #6997
    Sziasztok
    Előfordult már valakivel, hogy nem tud tovább haladni a játékban, mert nem tölti be a következő jelenetet?
    Nekem ott nem tölt be ahol a Királyi húzás nevű küldetésnél...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... a szobában megtalálunk egy parfüm illatú levelet,
    ...van egy kis beszélgetés és nem tölti be a következő jelenetet. A betöltés ikon teker a jobb alsó sarokban és fekete a kép.
  • molnibalage83
    #6996
    OFF

    Egyetlen játékért nem adok ki 40k-t... Ennyibe kerülne a PS3 + TLOU, még ha gondolom rá is köthetném a 24 colos monitorra. Kontrollerrel utoljára 1996 táján toltam bérbe vett PS1-egy. Már akkor is agyfaszt kaptam attól, hogy ki tud játszani ilyen szerral. A billentyűzet és egér kombóhoz képest egy katasztrófa.

    ON
  • AnuluWork #6995
    Semmi baj a konzollal. Nem kell tőle idegenkedni még egy ősPCsnek sem. A TLOU meg remekmű. Ahogy a Witcher 3 is. Én sem féltem, hogy bukás lesz, csak hogy nem töltik meg tartalommal. Eddig három olyan játék volt aminél spec utána sajnáltam, hogy nem a CEt vettem meg. A Skyrim, a TLOU és a Witcher 3. :D

    Ilyenkor mondom azt, hogy az AC sorozatnak is jót tenne a szünet, de sajnos a pénz nagy úr. :(
  • molnibalage83
    #6994
    A W1 és W2 közötti fejlődés előrevetítette, hogy szó nem lesz bukásról.... Legalábbis szerintem.

    A TLOU eddig az egyetlen konzol exluzív, amire azt mondom, hogy kapják ba, hogy nincs PC-s változat. Csak ezért nem fogok konzolt venni és kontrollerrel szarakodni. Megnéztem a 6,5 órás videót meg egy full longplayt is.
  • AnuluWork #6993
    Szóval a kidolgozottság öt csillagos! Minden szinten.

  • AnuluWork #6992
    Na ja.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!











    Egy biztos: 1987 óta nyomom számítógépes játékokkal. Minden időszakban volt olyan, ami akkor nagyon bejött és tartalmas volt, de amit mese, történetmesélés, dialógusok, élő világ és szereplői, fő és mellék, mellék-mellék, mellék-mellék-mellék küldik (mindezt a civilization feeling "one more turn"-je szintjén előadva, a "már csak megyek és végre csinálom a főágat, erre nem belebotlom 1234 újabb mellékküldibe, és bassza meg, hát nem unalmas egyik sem!) kidolgozottsága, a nyitott világ tényleg nyitottsága (ez a nem szintes terület, hanem mindenféle szint össze-vissza baromira látványos, imádom :D), az skillek használhatósága, a harc maga (1xűen nem unalmas a 100000. farkast sem más módon megölni), és ez a kápráztató, ekkora világnak ilyen szinten jól álló grafika, na meg minden idők legjobb minijátéka annyira egésszé és tökéletesség teszi a játékot, hogy ezt a lécet még megugrani is rémisztőnek fog hatni. És én nem vagyok fejlesztő, csak játékos. A fejlesztőket előre sajnálom, és sok fejlesztőnél, aki tucat rpgjátékokra hegyezte ki magát mondjuk 2020-ig, na ott keményen tele lesz a gatya -, bár mindig van olyan játék, amelyik tényleg meg tud fogni (TLOU legutóbb) és mérföldkő, nos ez is az. És mindezt a lengyel állam támogatásával, akik meglátták, hogy ezeknek érdemes közpénzt adni - eddig 400 millát termelt? -, és nem kis projekt volt, ami végződhetett volna tragédiával, láttunk már erre példát. (Most a csehek próbálkoznak egyelőre egy kevéssé nagy volumenűvel, de hasonló szinten profi módon [spoiler]
    , alapjuk a Mafia hozzá, tehát akár még klasz is kisülhet belőle.) Minden esetre köszönet a készítőknek ezért a játékért, mert nagyon eltalálták (mármint a Witcher 3). Ráadásul így optimalizálva és ennyire kevés buggal. (2x dobott ki eddig. 1x egy átvezető alatt, 1x az 1.05 után közvetlenül.)

    [/spoiler]
  • PeeTeR
    #6991
    poen, hogy van benne igazsag :D
  • Zozo0122 #6990
    Épp csak benéztem ide, de ezen jót röhögtem :DDD
  • Evoluti0N
    #6989
    Sok főzet annyira specifikus, hogy én se tervezem kifejleszteni őket. Szerda reggel 8 és 9 között tíz százalékkal többet sebez az íj a balkezes katonák ellen.
  • PeeTeR
    #6988
    nem vagyok egy kotyvaszmester.. meg tokom tudja, valaki irta, hogy szinte minden fozetet megcsinalt, en is.
    par bomban kivul semmit nem hasznaltam
    ja neha olajoztam a hurkapalcam veget

    csihipuhipowa
  • molnibalage83
    #6987
    Szép közelharcos, saszosan nálam is ilyen lesz...
  • Evoluti0N
    #6986
    REDengine 3. Saját fejlesztésű motor.
  • wedge31
    #6985
    Látom te is csak az elsö két ágra pakolsz a többi nekem is feleslegesnek tünik, de a alkimia detto ugyanez, egyedül a jeleknél raktam mindenhova mert azokat használtam is.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.06.29. 17:00:38
  • PeeTeR
    #6984
    ottan irgya.. porgentyus csihipuhi

  • molnibalage83
    #6983
    Egyébként visszavonom azt, amit az erdők grafikájáról mondtam. Marginálisan volt csak szebb a W2, de ott gyakorlatilag kézileg finomhangol zsebkendőnyi méretű térképek voltak ehhez képest. A táj változatos elemei és a nap/fény és árnyék hatások terén segget csókolhat neki eddig gyak. minden amit láttam, kivéve az Alan Wake, de ott nagyon üres volt az egész és az is csőjáték volt.

    Milyen grafikai motor mozgatja a W3-at? Az én finoman szólva alig középkat és erőtlen CPU-s gépem közepes felbontás felett picivel közepes korrekcióval 30-35 FPS-t tud stabilan, nagyon ritkán esik ez alá és nincs FPS hullámzás. Borzasztóan jól optimalizáltnak tűnik.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.29. 16:34:19
  • wedge31
    #6982
    Gyors támadás ágat kell fejleszteni.
  • Negritis
    #6981
    ki kell fejleszteni asszem
  • molnibalage83
    #6980
    Azt hogyan kell? Már az alap gyors támadás is több ellenfelet ér.
  • wedge31
    #6979
    Van az a forgó támadás azzal kb tényleg aratsz.
  • Kurfürst
    #6978
    Passz hogy milyen szint. de azért elég látványos hogy kifejlesztve mit tudnak a jelek. Nem hiszem hogy csak azt nyomnám majd, mert a kardozás nagyon élvezetes, de ezek szerint ez is egy totál járható út. :)

    A videóhoz annyit még, hogy azt is nézd meg hogy az őrök feje fölött van egy-egy halálfej, úgy azért a kardozás neccesebb ennyi ellen.
  • molnibalage83
    #6977
    Milyen nehézségi szinten készült a videó? Ha nem hardon, akkor nem releváns... :)

    És, ha közelharc sebzésre van valakinek ekkora bónusza, akkor kb. úgy araná az embereket, mint a búzát...

    A harcrendszer oktatáson van olyan, hogy nyomva kellene hosszan tartani a gyors támadást meg shifttel még valamit. Bár nekem a középső gombon van a támadás, de egyiknek sem volt semmi hatása.

    So, a gyors és lassú támadáson és egy gombnyomáson kívül van még valami? Vagy csak én vagyok a béna?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.29. 15:41:48
  • Kurfürst
    #6976
    Kérdés - az adrenalinos kivégzéseket mivel lehet előcsalogatni (vagy előbb skill kell hozzá?)

    Illetve Cirivel játszva van valami kék adrenalin csík, azt mire/hogyan lehet használni?
  • Kurfürst
    #6975
    IGNI build, LOL. Srácnak kb. +400% Sign intesityje van Ignire :D

  • bardocz
    #6974
    Azt vettem észre, hogy ha égés közben elkezdem csapni őket, akkor hamarabb kialszik a láng rajtuk, és már támadnak is.
  • Negritis
    #6973
    én pl a mesterkovácshoz tartozó küldinél a halálfejes trollt konkrétan bombákkal és égetéssel vertem le :D
    elég simán
  • Kurfürst
    #6972
    Mert sokkal jópofább ezeket a kisebb bohóccsoportokat egy intéssel félistenként megsütni, mint sokadszorra szétcsapkodni karddal. ;)

    Az Igni magasabb szintre fejlesztve tud olyat, hogy páncélégetés,, 10-30(-50?) %-al csökkentve az ellenfél páncélját, ami azért egy páncéltörő rúnával megdobott karddal hasznos lehet magasabb szintű lények ellen. Pláne hogy egy csomóan kifejezetten érzékenyek a tűzsebzésre, és amíg égnek illetve oltogatják magukat, nyugodtan lehet őket püfölni.
  • molnibalage83
    #6971
    Na de ezeket a csoportokat hardon is pikk-pakk lekardozom. Akkor meg mindek ez...? :)
    A nagy lények megy leveszik mellel és helló... Legalábbis én ezt látom. Persze és a Gotic és Risen miatt mindig közel harcos voltam és élvezem ezt itt főleg, mert a W3 harcrendszer a legjobb, amit eddig láttam, kardozást nem élveztem ennyire a Risen első része óta.
  • Kurfürst
    #6970
    Ha felpakolod a legalapabb Griff páncélt, és minimálisan költesz a jelekre, olyan +70 % Sign intensity van kapásból és úgy tűnik baromi gyorsan regenerálódik a stamina is, úgyhogy sűrűn tudsz varázsolni. 4-5 szintű Drowner csoport két Ignitől elhúllik kb... igazából csak most próbálgatom vele a jeleket mert eddig tényleg a Quent leszámítva semminek nem volt értelme.

    A jeleket ki tudod pakolni a Mutagénes képernyőn is, sok extra bónuszt lehet így összeszedni, érdemes próbálgatni, illetve sok kis mutatént egy nagyobbá alakítani alkímiával.
  • molnibalage83
    #6969
    A nyílpuskánál is az lesz, hogy ha van fejletetbb nyíl hozzá, akkor unlimited a mennyiség, mint az italnál és töltődik meditációnál? Fejlettebb receptekből egyelőre nem találtam egyet sem. Furcsa.

    A witcher cucc keresős térképből kettőt már megvettem, de inkább a szigetes melléküldit toltam le. Kibaszott jó volt. Tényleg éreztem azt, amit más mondott. A melléküldetések kidolgozottásga a főszállal azonos helyenként. Fantasztikusan játszik az érzelmekkel a progi. A boszit a végén nem tudtam már, hogy megfektessem, lecsapjam vagy küldjem oda, ahova küldtem végül is. Emiatt is leszek kíváncsi a másik esehetőségekre.

    Ez a játék minden kis esetleges hibája ellére 5* és afelett. 2015-ben valahogy így kell kinéznie egy AAA játéknak.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.29. 15:16:30
  • Negritis
    #6968
    az alap kartács azért 6. szinten elég erős
  • DantesHUN
    #6967
    A nyílpuska később se ér semmit, csak víz alatt kell, illetve repülő lényeket leverni az égből.
  • molnibalage83
    #6966
    Hát, nálam 6. szinten semmire sem jók sem a jelek, sem a bombák, sem a nyílpuska.... A quen jel olyan, mint a jenkiknél az American Express kártya. Egy lépést sem teszel nélküle...
  • Kurfürst
    #6965
    Ez a Griff páncél nagyon állat :) olyan durva bónuszt ad a jelekre hogy ihaj, kb. a kardot se kell elővenni alacsony szintű lényekénél, csak sütögeted őket tűzzel :D

    Amúgy ahogy elnézem a másutt megszokott "kasztot" lényegében a páncél adja -
    Macska - kb. Rouge
    Griff - kb Mage
    Medve - kb. Paladin
    Farkas - általános harcos páncél
  • DantesHUN
    #6964
    Az elején ez van, de lépsz pár szintet, végig járod a kérdőjeleket, ami nem kell eladod, igen gyorsan lesz pár ezer arany. Elég sok kérdőjelnél lehet jó cuccokat, páncélt, kardot találni. Ja, és lényeges, olyannak kell eladni aki jó pénzt fizet érte. Mondjuk a novigradi kovácsok jól fizetnek.Én 20. ezerig gyűjtögettem pénzt, utána nem,
  • Evoluti0N
    #6963
    Hehe! Én most konkrétan a Vaják könyvekre gondoltam és nem a játékban található olvasmányokra. :D Persze azokat is elolvasom.
    Tegnap olvastam végig a második könyvet és pl. abban van a sztori, amikor találkozik Geralt először Cirivel és amit egyébként a játékban is megemlít.
  • wedge31
    #6962
    Szerintem erősen túloztak de az a igazság, hogy a W3 után minden akció rpg más megitélés alá fog esni.
    Az biztos ha közvetlen ez a játék után kezded el a inqusitiont pár óra után csak nézel ki a fejedböl, hogy mi ez a szar single playerbe oltott MMO...
  • Negritis
    #6961
    mmo-nak indult, az lett a fő baja
  • Negritis
    #6960
    kincsvadászat -> griff/macska és lesz fasza geared
    valamint érdemes az összeszedett páncéljavító készleteket használni a hagyományos javítás helyett az is sokat tud spórolni