16775
banner
  • caps lock
    #15895
    Igen, de úgy van felépítve a játék hogy mindig találni jobb felszerelést, kardot. Nem kell leragadni a 10-es szintűnél, mindig lesz a szintednek megfelelő cucc. Főzetek tekintetében csak a fecske és macska főzetekre lehet szükség, hiába van kismillió fajta ha nem adódik helyzet ami igényelné. A jelekből a quen a leghasznosabb, van olyan skillje ami az elnyelt sebzést életerővé alakítja, de ezen kívül soha semmit nem használtam.
  • Savaran
    #15894
    Csakhogy a megtalált legendás fegyver sebzése az aktuális szintedhez állítódik be mikor felveszed, mondjuk ha 10-es szinten felveszed, már 50-es szinten szart sem ér, mondjuk én úgy megnéznék egy végigjátszást nehéz fokozaton, full alap cuccokkal italok nélkül, asszem 30-at sebez az alapkard, kíváncsi lennék csak a szintlépéssel és a közelharci perkekkel mennyire vihető fel a sebzése, gyanítom huszada lenne(mármint egy nagyobb szintű kardhoz képest), azért megnéznék egy harcot egy főbruksza ellen az olaszoknál
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.04. 10:43:29
  • caps lock
    #15893
    Egyet kell értsek, az előzőekhez képest a három le van butítva. Én is írtam már korábban, hogy egy szál karddal végigjátszható, így milyen alapon witcher a vaják? Kell a főzetek és jelek aktív használata hogy boldogulni tudj, az első két játékban nem lehetett ész nélkül kaszabolni, fel kellett készülni egy-egy harcra, witcherhez méltón. A harmadikban ennek nem sok szerepe van, a főzetek automatikusan újratöltődnek, a jelek többnyire a látványelem szerepét töltik be. Viszont van egy csomó kard meg páncél, és ez a fő probléma, hogy túl sok van belőle. Az elsőben csak a vége felé szerezhetünk jobb felszerelést, és örülhetünk minden plusznak ami megkönnyítheti a dolgunkat, itt meg minden sarkon találni egy ládát valami legendás fegyverrel..
  • Although
    #15892
    Látom nem értetted. Nem dark soul rajongó vagyok. A sztori az csillagos 5 mint mindig.
    Ha nekem nem kell hozzá nagy erőfeszítés aki nem akciójáték rajongó vagyok. Akkor az azt jelenti a hard az kb. normal szint. Vagy még az sem.
  • Evoluti0N
    #15891
    Te nem molnibalage alregje vagy?
  • Savaran
    #15890
    Nem mindenki akkora hatalmas sztár, hogy alapkardal kettőt pörögsz, "bazsalikom szeszt" bevágod és egy suhintással szétütöd a szárnyas gyíkot....Van aki bénázik, vagy csak a sztorit élvezi, átéli a világot, sokan nem a kihívás végett játszanak ilyen játékokkal. Ez teljesen szubjektív.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.03. 22:42:25
  • Although
    #15889
    Teljesen igazad van. Felesleges vitatkozni rajta. A W3-ban Hardon sincs semmi szükség semmire. Dísznek van minden. Értem én kell az egyszerű polgárnak elmondhassa hardon is megcsinálta a játékot és még mosolyog hozzá. Csak éppen a hard az nem hard.
    Az azt jelenti mindent kell használj de meg tudod csinálni.
    így csak parasztvakítás az egész. Igazad van a sor végtelen.
  • caps lock
    #15888
    Jussát várja a vaják..


    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.01.02. 12:47:07
  • mike01010101
    #15887
    Izlésről nem érdemes vitatkozni, de nekem - a technológián és a nyílt világon túl - a sztoriban is jobban tetszik a 3, nem beszélve a gwentről, ami magában is egy csoda, a páncél és fegyver fejlesztésről, a rúnákról és bűvölésekről, a fodrászról stb. a sor végtelen.
  • caps lock
    #15886
    Az első rész prológusát már megcsinálták a harmadik motorjával.

  • Dante73
    #15885
    A sorozatnak köszönhetően így is egekben az eladások.
    Am technológiailag nem, de majdnem minden másban jobb az első rész. NEKEM a harcrendszer is jobban bejön, de a történet is jobb, és sok minden más is.
    Ha adtak volna a 3-hoz olyan pályaszerkesztőt, mint az egyhez, már rég megcsináltam volna az elsőt benne.
  • SzirmosSzisza
    #15884
    Nincs rá erőforrásuk Cyberpunk mellett. Majd ha az + 1-2 dlc-je kijön akkor lehet számítani valamire.
  • mike01010101
    #15883
    Én a fejlesztő/kiadó helyébe elővenném a játékot és csinálnék hozzá egy új dlc-t. Annyira hasít most a cucc, hogy aranybánya lenne nekik és nekünk is. A technológia megvan, a modellek, animációk texturák jelentős része megvan. Jóval könnyebb lenne, mint egy új játékot csinálni és egy 15$-20$-os áron rommá keresnék magukat, biztos, hogy milliós vásárlás-letöltés lenne. Én személy szerint nagyon örülnék neki, most játszom újra, már az első nagy dlc küldetéseinél tartok, zseniális (az esküvő, a rablás, stb)
    Sokszor olvasom, hogy azt irja valaki, hogy az W1 jobb. Mindig megdöbbenek rajta. Ez a W3 olyan szinten van mennyiségben és minőségben, hogy semmi nem hasonlítható hozzá. Na jó ez túlzás, de kevés hasonló szintű játék készült a történelemben.
  • Piko888
    #15882
    Nektek is feltünt, hogy a sorozatban a dupla tt-t röviden ejtik ki
  • DantesHUN
    #15881
    De működik. Klikkelnek és tetszik sokaknak.
  • molnibalage83
    #15880
    A GoT topikban is spammelték a röhejes videóit a strácnak. Beszélt összevissza minden hülyeséget, teóriát. Klikkszám, az a lényeg, semmi más.
  • molnibalage83
    #15879
    Ez kemény.
  • DantesHUN
    #15878
    Jó a könyv fordítása, csak más stílusú mert hogy más kiadó, más fordító, de egyébként tényleg jó, érzékeltei a régies s szóhasználatot, eltérő társadalmi helyzetűek szóhasználatát, stílusát, stb
  • RatBaG #15877
  • lonvard
    #15876
    A nilfgaardi császárt nevezik így, egészen pontosan "Fehér Láng, amely ellenségei sírján táncol". :)

    Egyébként nem tudom ki fordította a Witcher 3-at, de amennyi szállóigét abból kigyűjtöttem, az alapján azt kell mondanom, hogy a legkomolyabb minőségi szöveganyaggal rendelkező játék a piacon. Tehát például van egy olyan sejtésem, hogy a könyv fordításai nem ütik meg a játék szövegének szintjét.


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.29. 20:32:02
  • bajgunar
    #15875
    SPOILER!!!
  • xido
    #15874
    Azon gondolkodom,hogy mi akar lenni ez a Fehér láng a sorozatban?..A Lángoló rózsa,ami a játékban volt?
  • Savaran
    #15873
    El kell neki panaszolni, hogy ne beszéljen ilyeneket.
  • lonvard
    #15872
    De az ismeretterjesztő anyag az jó benne. :P
  • DantesHUN
    #15871
    Itt is hülyeségeket beszél
  • lonvard
    #15870
    Hehe. Y-on a fehér raffard párlata van, be is nyakaltam belőle kettőt idegességemben. :)
  • Savaran
    #15869
  • SzirmosSzisza
    #15868
    Csak a sorozatban van ilyen sajnos, drága a CGI.

    #15864: nem az Y-on van véletlenül? :D
  • Daermon
    #15867
    Csak a sorozatban találták ki ezt az... ökörséget. Mert így nem kell annyi varázslatot CGI-zni :D
  • DantesHUN
    #15866
    Lenyomta a balrog-ot
  • El Gigante
    #15865
    Sziasztok! Találkoztatok olyan problémával, hogy nem indul a játék(steam)? Egy hete még ment, ma meg már semmi!
  • lonvard
    #15864
    Játékban találtam egy bugot. Nem tudom lockolni az ellenséget Z-vel. Megnéztem a beálításokat, "kamera nézet középre" van helyette, aminek se füle se farka, nem csinál a Z-re semmit, és nincs olyan opció, hogy lockolhatnék ellenséget. Játék elején a tutorialban biztosan működött ez még. Na most ez egészen addig nem zavart, hogy párbajba nem keveredtem egy macskaiskolás witcherrel, aki dühében levágott egy kisebb települést. Azzal hogy nem tudom lockolni, Geralt össze-vissza csapkod, más irányba kezd támadni, mint az enemy van, tiszta szégyen amit művelek vele. Ismeritek ezt a bugot, van rá valami épkézláb megoldás?
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.29. 07:36:44
  • MerlinW
    #15863
    Mert ebben a világban, ha nagyot varázsolnak abba többnyire belehalnak :)
  • lonvard
    #15862
    Mér, Szürke Gandalf mit tudott varázsolni? Volt egy botja, és néha bekapcsolta rajta a lámpát. Szerintem a Gyűrűk ura nagy szélhámosa ő. :D
  • xido
    #15861
    Jaja..és ha lehet egy kivánságom,Djikstra legyen aBerki...pont olyan troll forma:)))

  • DantesHUN
    #15860
    No. Végig néztem.
    8. rész. Hm. Kevés. még néznék vagy újabb 8 részt. Annak ellenre, hogy néha kissé gagyi, néha kissé olcsó.

    Fú, az utolsó rész, nekem megugrotta a lécet. Ez fasza volt. Kisköltégvetésű a csata, ja ja, hát ez igaz, de azért jó volt. És Yeneffer, az zavart eddig a nagy mágusok semmi komolyat nem varázsolnak, de most A végén, azért bemutat valamit
    Hát na, itt senki nem egy Szürke Gandalf...de ez fasza volt!

    Vilgefortz. Annak örülök ,hogy tudom hogy végzi, és remélem a sorozatban is ez a sorosa.

    Geralt remek witcher

    És már mondtam, de a második évadban legyen benne Djikstra! Sigismundus Dijkstra nagyobb szarkeverő mint a Trónok harcából Kisújj, és a kopasz eunuch együtt véve!
  • molnibalage83
    #15859
  • lonvard
    #15858
    Játékban felröhögtem, az elf mágus után kutatunk a szőke mágusnővel a barlangrendszerben, és közben röpködnek a varázsszavak, meg elf nyelven is ejtenek néhány szót, köszönést, ilyesmit. Az egyik elf kifejezés az úgy hangzik, hogy: Boudaa pest. :)

  • Malakai
    #15857
    Ja, meg magyar helyszínek is, pl a Tatai várnak "robbantották le a tetejét" a Jinn sztoriban.
  • RatBaG #15856