16775
banner
  • molnibalage83
    #7279
    Én eddig kb. 20-25 órát tolthattam vele, de kezdenek elfogyni a kreatívabb side questek, mint volt a szigetes...
  • Negritis
    #7278
    azért onnan még van "kis tartalom" nyugi :D nem sok de lesz még munkád :D
    én a hétvégeket megnyomtam így meglettem hamarabb de nem bántam meg semmit :D
    a season pass meg már megvéve :D
  • Prof William
    #7277
    Én most vagyok 34 és szerintem már majdnem a végén vagyok.

    Ez a játék fantasztikus. Május 19-e óta átlagban napi 2-3 órát játszok vele de egyszerűen NEM LEHET MEGUNNI!

    A hangulat a képek(a játékvilág legszebb naplementéi itt vannak) a zene a tartalom csillagos ötös.

    Elég sokszor előfordult, hogy bár lehetne gyors utazni de inkább mégis ellovagolok pl Novigradból a veleni küldetéshez mert a tájat nem lehet megunni.

    De úgy tűnik lassan vége... most tartok ott hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindent el kell rendezni Cirivel novigradban + varácslónőlet kiszabadítani és aztán megyünk tőrbecsalni Eredint.


    De a két Expansion már tuti vétel lesz nálam és majd ha kijönnek októberben, 100% egy újabb végigjátszás.
  • Evoluti0N
    #7276
    Azt hogy? Tegnap mentem át először Skelligére és 21-es vagyok.
  • Tibbbor
    #7275
    Halkan jegyzem meg: holnap Cirill névnap lesz...!!!
  • Myselor
    #7274
    a játék vége felé ha sok mindent kihagysz is minimum 32 leszel szerintem
  • PeeTeR
    #7273
    lassan a jatek vegen es meg Lv26 se vagy? O.o
  • Shep
    #7272
    Hát ezzel én is így vagyok, mármint a crafttal, pénzzel. Van, de minek? Ami viszont leginkább zavar, hogy itt vagyok lassan a játék végén és továbbfejlesztett macskapáncélt ami már tűrhetően nézne ki nem tudom használni ,mer 26-os szint kell neki.
  • molnibalage83
    #7271
    A bombákhoz is alkohol kell? Ezek szerint lehet olyan helyzet, hogy akkor nem töltődik újra? (Nekem ilyen még nem volt...) Az egyik 2. szintű bomba már elég szépen arat, csak mikor megszereztem, akkor már karrdal is megcsináltam ugyanezt...
  • Frank99
    #7270
    de jó lenne, hogy amíg alszom visszatöltődne a heinekenes sörösrekeszem....
  • PeeTeR
    #7269
    alkohol/meditacio
  • Negritis
    #7268
    bomba-poti ugyanúgy van kezelve visszatöltésileg
    sztem az is félrefordítás, tippre simán alkoholt írna ki de aki angolul tolja megerősíthet
  • molnibalage83
    #7267
    Azt sem értem, hogy miért mindig alkahestet használ a potik töltéséhez a gém, vagy legalábbis ezt írja ki. Más alkohol nem jó? Mert én úgy látom, hogy jó. Nekem még soha nem volt olyan, hogy poti ne töltődött volna vissza, pedig nem vettem alkoholt és 0 alkahestem volt.

    A bombák töltéséhez mit használsz?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.06. 11:08:47
  • PeeTeR
    #7266
    jobb nem lesz sajnos pedig annak ugy latnam ertelmet, hogy a lenyegesen nehezebben megszerezheto mutagen tobb % -ot adjon de ertelmes kereteken bellul tobbet.. viszont igen ha mar meg vannak a 10% -os mutagenek a skillekhez akkor abbol tobb kakaot mar nem tudsz kipreselni. eldobalni/eladni... igazabol semmi sulya nincs, ha sok a sima es/vagy kis mutagen craftold oket - kevesebb lesz az inventoryban (kevesbe lesz kaotikus) a specifikus mutagenek meg ugye alkimianal jok. kotyvaszd a lottyoket, mutagen fel lesz hasznalva - ergo el is tunik inv. -bol de ott lesz helyette egy fozet (tudom kb. semmi ertelme a fozeteknek de jo moka gyujtogetni oket. menet kozben igy is ugy is osszejon a legtobb osszetevo az a par hianyzo meg nem okoz gondot)
  • Negritis
    #7265
    lehet majd összerakni nagyobbakat a rúnákból, de miért kéne "helyettesítenie" a mutagéneket? egymás mellett tökéletesen megférnek további specializációt engedélyezve

    nem csak azért releváns a ? mert húú loot van ott hanem mert bármikor elindulhat egy érdekes mellékszál
    5-6k meg semmi ha nekiállsz összerakni 1-1 mester szintű cuccot akkor hirtelen el tud folyni nem kevés pénz
    mikor a bombákat raktam össze csakúgy folyt ki a kezemből a cash mer a fehér sirály nem olcsó

    a craft rendszer meg jó és széles de tény hogy inkább csak azért használtam hogy az adott és szimpatikus armort összedobjam
    nem az hogy nem akartam/tudtam jobbat összerakni hanem normálon kibírtam hogy az amíg nem tudtam fejleszteni a witcher specifikus cuccaim
  • molnibalage83
    #7264
    Akkor csak két szint van. Eddig mindenféle nevű mutagén ugyanúgy csak +5% volt, tehát attól, hogy Kukorix mutagén nem lesz jobb, mint a sima. Ezek szerint el lehet adni minden mutagént,. ha megvan a +10%?
  • PeeTeR
    #7263
    sima es nagy (7%/10%)
  • molnibalage83
    #7262
    A nagy mutagének felett van még valami, vagy csak két szint van azokból?
  • PeeTeR
    #7261
    pedig vannak kavicsok booooven es majd amikor elered az ertelmes kategoriat, erezni is fogod a hatasukat



    2%/3%/5%/7%/10% -os kovek vannak - 2-3-5% ami fegyverekre (verzes, kabulas, fagyasztas, eges, panceltoro blabla) 5-7-10% ami pancel/kiegeszitokre (aards, igni, yrden... blabla) rakhato
  • Count Adyn
    #7260
    A legjobb cuccok a witcher-páncélok/kardok a bonuszaik miatt, azokat ugyis craftolni lehet csak, viszont tényleg tul nagy a bőség:) 3 slotos fegyóba meg 3db 5% stn os runa mar vicces tud lenni:)
  • molnibalage83
    #7259
    Hát skacok eddigi tapasztalataim.

    Tényleg van egy baromi jó craft rendszer.... aminek viszont semmi értelme, mert gyakorlatilag nem kell használni... Eddig talán 3-4 tárgyat csináltam, aminél nem találtam jobbat igen hamar vagy simán vettem egy jobbat. A játék elején szimplán megvettem a teljes nilfgardi közepes vértet. Még most is a fele megvan... A szétszerelésnek is ezért nincs értelme, minden alapanyag olyan bőséges, hogy semmi szükség rá. Minden alapanyag megvolt, hogy megcsináljam azt a 3 kardot és még egy valamit, amit eddig legyártattam. Úgy kellett volna a loot rendszert megalkotni, hogy legyen értelme annak, hogy vadásszad a jobb cuccokat. Így baromi sok erőforrást dobtak ki kb. a semmire.

    A pénzzel is dettó ez a helyzet. Nem kovácsoknál adom el a fegyvereket sokszor és 5-6k aranyam van már most... Emiatt meg a kártyázásnál vagy sehol nincs szerepe annak, hogy mennyi pénzt teszel fel... Ez meg annak a hiánya, hogy ugyanúgy minden el lehet vinni (lopni), mint a korábbi részekben...

    A kérdőjeles helyekre pont ezért egy idő után értelme nincs elmenni. XP-t alig kapsz, egy rakás haszontalan tárgy van, alig néhány recept az, ami értékes. Csak emiatt kell sajnos végigmenni az összesen. Ha tudnám, hogy a jobb recepteket meg lehet venni, akkor nem mennék el már egyhez sem...

    Félreértés ne essék, ettől még jó a W3, de az első lására a "na, most aztán tényleg kell majd vadászni cuccokra, nem lesz bőség, stb." elvárás porba hullott. Van egy túlélő szimulátort távolról aulról karcoló craft rendszer, amit kvázi nem kell haszálni. Egyszerűen nem értem, hogy aki összerak egy ennyie jó és komplex játékot, annak nem szúrta ki a szemét ez teszelés alatt...?


    A másik amit nem vágok, hogy a fegyverekbe miért olyan kevés jelet lehet berakni és hatásuk kb. semmi összevetve a mutagén tápló hatásával. Eddig csak kis jeleket találtam és semmi jele annak, hogy nagyobb jeleket lehetne ezekből mixelni, de még, ha lehetne is... Labdába nem rúgnak...
  • S1M0N
    #7258
    Ja, tényleg nem rossz, csak baromi lassan reagál a rendszer...

    Tegnap 2 meccset játszottam, 2 győzelem az Északi Királyságok paklival (Szörnyek és Tündék ellen).

    Ha valahogy gyorsítanák a rendszert (hiába választok gyorsan lapot, ha a rendszer 1 percig ül rajta), akkor visszatérő vendég lennék, de így elég hamar inkább frusztráló lesz számomra.
  • TOMSILENT
    #7257
    Ez a rész nekem is tetszett

    #7248 - Sokkal jobbak a Nagy "mutagének". Többet ad mindenből.
  • Madi92
    #7256
    Not bad.
  • dubel
    #7255
    Ha ez tényleg így van akkor erősebbre kell állítanom a játékot,mert így most pont élvezhető volt és ha berakom a mutagéneket és sokkal erősebb lesz tőle Gerált akkor már nagyon könnyű lenne tovább játszani...
  • bardocz
    #7254
    Csak te lettél egyre jobb, mert ha nem rakod be a rublikába őket, akkor nem is tudd használni.
  • bardocz
    #7253
    Csak szerintem túl sötét a játék, ha esik az eső? Még nappal is.
  • xido
    #7252
    http://www.gwent-online.com/
  • PeeTeR
    #7251
    a kozeledo patch -et senki nem linkelte eddig? ha igen se tunt fel - pedig pont a napokban volt szo a kesze-kusza inventory -rol illetve ladikarol.
    na ebben a patch -ben lesz inventory frissites is meg ladika is a cuccoknak - ne szorjatok el oket

    w3patch
    hivatalos forum
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.05. 21:41:22
  • dubel
    #7250
    Most már átlátom.
    Kösz a képet
  • dubel
    #7249
    Szerintem működtek eddig is a fejlesztések,mert 3-dologra mentem rá: gyors-erős támadás, plusz a pajzs és egyre jobbak ahogy pakolom rá a pontokat. Valószínű a mutagének még erősebbé teszik a fejlesztéseket amit eddig nem használtam.
    Kösz
  • PeeTeR
    #7248
    drag&drop



    ugy erzem a kep magaert beszel de ha megsem tiszta akkor ask
    (oh megvalami, a mutageneket az utolso fulon talalod - ez a kis DNS szeru ikon)
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.05. 20:43:15
  • molnibalage83
    #7247
    Hogyan juttál el 20-ig szintig?, ha ezt nem is használod...? Ha nem húzod át a képességeket, akkor is működnek...?

    A lényeg az, hogy a mutagénekkel fel lehet tápolni az azonos szintű skilleket. Tehát a nagy blokkokba tegyél azonos színű mutagént és skilleket. A kis mutagénekből lehet nagyobbat csinálni. Minél több képességet halmazol, úgy nő a bónusz. Eszméletlen táposságot lehet elérni így, ha specializálódsz.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.05. 20:39:50
  • dubel
    #7246
    20-as szinten vagyok és most vettem észre,hogy a képesség fejlesztéseknél jobb oldalt üres rublikák vannak ahova át lehet húzni őket. Ezek,hogy működnek?
  • Although
    #7245
    Igen például kripta bejárat. Erőhelytől nem messze. Be kell törni az ajtót.
  • DantesHUN
    #7244
    Emlékeim szerint, a föld alatt lévő kérdőjelekhez, előbb-utóbb visz küldetés. De azért nem árt körbe futni, hátha van valahol egy barlang bejárat.
  • molnibalage83
    #7243
    Ugyanettől helytől nem messze ésszakkeletere, A bitang erős ghoulok által fertőzött falutól északeletre vannak elf romok. A jel szerint van ott erőhely és kérdőjel, de a felszínen semmi. A föld alatt van a cél? Hol van a bejárat? A környéken nem találtam semmit....
  • PeeTeR
    #7242
    passz, nem hiszem, hogy barmit is befolyasol, minden kincsvadasz kuldetes kesz van nalam
  • bardocz
    #7241
    Az nekem is olyan, és nem találok ott semmit, pedig kéne...
  • molnibalage83
    #7240
    Van egy vízalatti hajóroncs a veleni térség délnyugati sarjában egy kis egyházas halászfaluban, ahol egy hajó van kikötve. Van egy Witcher iskola szimbólum, de a ikon ellenére nem lehet megcvizsgálni. Ez miért van? Van jelentősége? Egyelőre egyik kicsvadászat hely sem hivatkozik erre...