16775
banner
  • bajgunar
    #7319
    Ez vicc. 17-es vok, Novigrad mapon minden felfedezve. Most keresem Dandeliont. Erre a küldin haladva most figyeltem fel rá, hogy egyes megoldásokra csak 5 pontot kaptam! Áhh. Lehet már kb 2x-es lennék? (Ránéztem 1-2 videora, onnan látom, hogy egyik másikra 100-150-et adott. Csába ezt w bug-ot).
  • Gepo
    #7318
    Igen, az még az eleje.
    Nem tudom téged fog e zavarni, de később sokkal több cuccod lesz. Csak a crafting matik és 1 plusz páncélszett és már 120 hely foglalt a 160-ból. Pár 1x helyet foglaló páncél és full (az kb. 3-4 kérdőjeles hely). Mondjuk 1.07 patch után a crafting matik nem fognak helyet foglalni, ami sokat fog könnyíteni a dolgon.
  • cylonflatus
    #7317
    Itt is valahogy úgy kellene, hogy mondjuk Kaer Morhen-ben lenne egy szobád, vagy egy terem ahol ki lehetne aggatni a ritka kardokat, páncélokat. De pl az is használható lenne, ha a lovon lehetne hagyni a motyót, Geraltnál meg csak az lenne, amit kiválaszt és magával visz.
  • Myselor
    #7316
    Kér?xd hát ez picit el lett írva hehe
  • cylonflatus
    #7315
    Ebbe a GoT e.eggbe meg pont most futottam bele :)

  • RatBaG #7314
    a szint nem jelent túl sokat. én is kb 15 lehettem mikor végre novigradba elnéztem, a story még nagyon az elején járt.
  • molnibalage83
    #7313
    14. szinten vagyok. Ha ez neked a játék eleje.... A kérdőjeleket ipari mennyiségben fosztom ki és rohadtul nem zavar a korlát...
  • Gepo
    #7312
    Ebből a kijelentésből tisztán látszik, hogy az elején tartasz. Nagyon is szükség van a tárolóra. Mod nélkül 160 "helyed" lehet az inventoryba és az kb. a játék felétől igen kevés, folyton betelik és mehetek boltosokhoz eladni a cumót, amit sokszor nem tudok megtenni, mert már nincs pénzük. Főleg kérdőjelek felderítésével telik be könnyen az inventory, szóval nagyon hasznos lesz az a tároló.
  • Count Adyn
    #7311
    Hamár utalások :D
  • bajgunar
    #7310
    nc
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.07.06. 23:01:44
  • Zozo0122 #7309
    Az milyen kemény, hogy most játszom a Vicser 1-et, és a 4. fejezetben a falusi fogadós most mesélte el nekem Cirilla történetét :D Szeretem az ilyen utalásokat :D
  • PeeTeR
    #7308
  • PeeTeR
    #7307
    szeretek pockolni
  • molnibalage83
    #7306
    A TES szériából a III részt 16. szintig elviettem és beleuntam az emberi útjelző táblákba és dögumalmas egészébe, meg apró és olvashatatlan karaktereibe. A Gothic I-II után azok minden primitívsége ellenére számomra a TES III egy vicc volt. Szép volt, de itt megállt a tudománya.

    A TES IV-hez nem volt gépem, amikor meg volt, akkor már nem érdekelt. A Nehrim miatt vettem meg. A TES V-öt egyszer toltam végig. Elég is volt. Szép volt, de nem volt kiemelkedő, A Gothic 2 után először volt hasonló érzésem itt-ott, de a W széria mellett az összes korábbi fantasy RPG egy vicc, amivel játszottam. Igen, az NWN is.
  • Madi92
    #7305
    Tény, hogy ott jobban meg volt ez oldva. Pl imádtam plüssmackókat meg billiárd golyókat összeszedni, majd kiállítani a házban. :D
  • bardocz
    #7304
    De a falloutban van is egy pici értelme, a sok különböző fegyvernek. De itt a kinézet lesz max jobb, a statok meg rosszabbak.
  • bardocz
    #7303
    Nem is 1-1, de ott van vagy 15, ami mind hazsnálhatatlan kategória gondolom a hazsnált kettőhöz képest. Ha csak mondjuk 2 witcher iskolányi kardod van felszerelésed van, bőven elég, mert értelmesen variálhatod.
  • Madi92
    #7302
    Nem játszottál még egy TES-el vagy Falloutal sem? :D
    Vannak ilyen fajzatok, akik mindent szeretnek összeszedni, rendszerezgetni, ilyesmik.
  • Rita79
    #7301
    De ő nem volt rest és össze szedte
  • molnibalage83
    #7300
    Ez a screenshot hegy mit akar bizonyítani? Mert én nem értem, hogy mit kéne látni rajta és miért verifikálja azt, hogy van egy iszonyat sok tárgyból és elemből álló rendszer, aminek a 99%-ra nincs szükséged soha.
  • PeeTeR
    #7299
    ez csak egy pelda volt. nem azon van a hangsuly hogy KELL hanem miert kene csak 1-1... (szerk: meg minek szedessek szet mindent.. mar annyit szetkapattam, hogy szarasig vagyok osszetevokkel...) igazabol mindet ki lehetne szorni mert ott a jelenlegi ketto, mindenre jo. ennyi erovel kiszorhatnam az osszemotyozott cuccokat is mert barmikor tudok venni csak talaljam meg azt a faxt amelyik pont azt arulja ami nekem kell. konyveket, cetliket is kiszorhatnam, mert ugye eleg egyszer elolvasni es nyilik a tartalom automatikusan a jatekban ergo utana mar nincs ra szukseged.

    igazabol rohangalhatnek egy teljesen ures inventory -val a motyot nem szamitva ami G. -on van
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.06. 21:21:09
  • Madi92
    #7298
    Arra értettem, hogy simán belerakhatták volna alapból, ha már egyszer a 2. részben annyira jól meg volt csinálva.
  • bardocz
    #7297
    De minek ennyi kard? Vagy adom el, vagy zúzom be. Egyedül azt tartottam meg, amit az egyik nagyobb szereplő ad a végénél, egy ideig nem is volt rossz, meg mert csak.
  • PeeTeR
    #7296
    feleslegesnek azert nem mondanam...



    ezek kozott meg csak tobb pancel set sincs mivel szortam ki oket... a trofeaknak alul darabja 1.01 es meg nincs meg mind (mar most tiz felett jarok)
    tobbi tab -rol nem csinaltam kepet, legtobb cetlibol s konyvbol csak egy van

    (a limit amugy normalis korulmenyek kozott 160 - amit felbuheraltam 350 -re, hogy megse 9999 legyen)
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.06. 21:14:18
  • molnibalage83
    #7295
    A W3-ban tök felesleges tároló. Annnyi cucc lehet nálad erősebb nyereggel, hogy kb. a 30. kardnál fogy el a hely úgy, hogy szinte semmilyen carft alapot nem adtam el a játék eleje óta... A W2-ben két fegyver és páncél meg ez-az már kb. eleve elvitte a 250 felét... It meg az alap felszerelésed 150 tájából az ötödét sem és minden könnyebb...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.06. 20:56:24
  • PeeTeR
    #7294
    ennyit? nem hosszu honapok teltek el tartalom nelkul... patch -ek is jottek szep szammal, dlc -k is
  • Madi92
    #7293
    Imádom őket, pont ezeket a dolgokat raktam volna bele én is. Mondjuk nem értem, hogy W2ből miért nem tanultak? Ott is, emlékeim szerint, később jócskán feldobták a inventoryt sőt a tárolót is később hozták be. Miért kellett itt is ennyit várni?
  • RamsayBolton
    #7292
    A Baldur's Gate easter egg-et megtaláltátok már?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valahonnan szereztem Silver pantaloons-t. Elvileg junk, de nincs szívem eladni. Lehet, hogy jön majd mellé a Golden és a Bronze is.
  • csabika1982
    #7291
    Sziasztok!

    Komoly tétek küldi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A félszerzet már negyedszer vert el, északi királysággal játszok ostromot duplázza, az elején még nem érdekelt a kártya így a báróval nem játszottam és a vegelbud birtokon rendezett partyn sem, lehet hogy azok a lapok hiányoznak amiket ott kaptam volna? Jobb már nem lesz a paklim mindenkit megvertem már és megvettem amit lehetett.
  • TomStorm
    #7290
    +ha még nyomva tartod akkor nem lő instant,lehet célozni.
    Jobb ha tudja minél előbb csak azért egészítettem ki:)
  • PeeTeR
    #7289
  • RatBaG #7288
    http://forums.cdprojektred.com/threads/52056-Patch-1-07-coming-soon-to-all-platforms
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.07.06. 19:25:44
  • Nesuten
    #7287
    Sziasztok a kérdésem az hogy az Udvin úr küldetés vagyis nem tudom pontosan mi a feladat neve ... Ahol a jégóriást kell elpusztítani na ennek a feladatnak nem a jégóriás legyőzésével fejeződik be ???

    Nekem az a gondom ,hogy a feladatot felderítés közben csináltam meg és nem voltam rá felbérelve egyszer csak belebotlottam és megoldottam ...
    Van ennek valami következménye az elkövetkező feladatokra ???
  • bardocz
    #7286
    Alapból nyomva tartod a tabot, kiválasztod a nyílpuskát, és a középső gombbal lőhetsz.
  • DantesHUN
    #7285
    Azok nem adnak olyan sok XP-t-. A vége küldetések dobnak meg igazán
  • Rita79
    #7284
    Lehet volt már.... a nyílpuskát hogy lehet elővenni?
  • Shep
    #7283
    Hát én sem értem pedig majdnem minden kérdőjel megvan, ahogy majdnem minden melléküldetés is.
  • PeeTeR
    #7282
    azokkal meg huzom az idot, igy ugy tunik meg mindig van tenni valo :D
  • Negritis
    #7281
    nekem jóval több megmaradt, de most épp Toukiden Kiwamizok :D
    aztán majd tolom tovább ha kedvem tartja
    a sztori vége után nem volt kedvem "visszamászni"
  • PeeTeR
    #7280
    az egesz jatekbol 2 sarga felkialtojelem maradt semmi mas