16775
banner
  • molnibalage83
    #7359
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Triss-t hol kéne keresnem miután a boszorkányvadászokat megfelelő kezelésben részesítettük? Vagy majd magától felbukkan? BTW mr. D. szerintem az egyik legjobb mellékszereplő volt eddig.
  • bardocz
    #7358
    Szerintem egy küldetés sincsen,a mit így el lehetne bukni. Én kb háromszor mentem el mellette, és meglett.
  • molnibalage83
    #7357
    Hattori küldetése végtelenségig húzható? Visszatértem vele beszélni és szemrehányta, hogy nem voltam ott este. Most megígértem neki. Ha nem leszek ott, akkor bukta? 14. szinten egy 24. szintű küldit gondolom nem lehet megcsinálni...
  • Negritis
    #7356
    csak ésszel mer szétbaszhatja a mentést
  • TBTPumpa
    #7355
    Az eheti ingyen DLC-ben Ciri kap új ruhát:
  • PeeTeR
    #7354
    alapul a remekmivu-legendaris-farkasfaxomcuccot vettem mert itt az merevedest okoz tobb embernel is - teljesen rosszindulat mentesen - osszekapartam a cuccokat, kicsit rendbe pakoltam s ime itt vannak a teljesen ertektelen szarok amik persze jobban mint a farkasganye de csak felesleges suly... (igen tudom, hogy a bonuszok elteroek, de ugye kompenzalhato a runakkal)



    molnibalage83: ezert kell a nyamvadt lada, nem azert, hogy a szornyek hereit pakolgassam bele lottyok kotyvasztasahoz
    (undorito az Impera Dandar cucc de amiota elosszor megtalaltam ezt hasznalom es az erosebbeket hajszolom... kiswicser hacuka meg smexy, de... ennyi...)
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.07. 20:40:53
  • kiserik
    #7353
    Az a baj, hogy a nagy többség megszokta az egyéb játékokban, hogy minden szart össze kell szedni, hogy legyen egy kis pénze, itt meg nem. Minden félhülye fejszéjét nem kell felvenni 5-6 aranypénzért, mert minek. A pénzt amúgy sem lehet mire költeni. Amik még sok súlyt nyomnak, azok a bőrök. Érdemes megnézni őket.
  • dubel
    #7352
    10-es szintig mindent felvettem,de rá jöttem,hogy semmi értelme. Most 20-as szinten vagyok és közel 20-ezrem van,de tök fölösleg,mert nem veszek soha semmit. Nagyon jó cuccokat lehet benne találni és soha nem tartok meg semmi fölösleges dolgot. Ha találok egy erősebb kardot,vagy páncélt,már adom is el a régit, eszembe nincs tartogatni. Én úgy gondolom,hogy élvezem a játékot és amikor lekaszabolok benne pár ellenfelet és már tapasztalatból tudom,hogy semmi értékes nincs náluk akkor rá sem nézek a cuccaikra hanem megyek tovább játszani...
  • Myselor
    #7351
    :)
  • Gepo
    #7350
    Az is hozzátartozik a témához, hogy magasabb szintű helyek (pl.: Skellige kérdőjelek) a legtöbb esetben ereklye szintű cuccokat adnak, amik nagyon sokat érnek, éppen ezért, a legtöbbször több kereskedő kell, hogy eladjam a cuccokat, mert simán elfogy náluk a lóvé és ez enyhén idegesítő, mikor a 3. kovácshoz kell elmenni, hogy minden felesleges kardtól/páncéltól megszabaduljak, hogy aztán 15-20 perc múlva megtegyem újra. Ezzel állandóan megszakad a játékmenet, első végigjátszásnál pl. a kérdőjelek felét, ezért hagytam meg Skelligén.
    De igazatok van nem kell az új patchben az inventory javítása, az túl sokat javítana a játékélményen, inkább nem is rakom fel.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.07.07. 14:04:54
  • DantesHUN
    #7349
    Szerintem meg, azért jó hogy van egy limit. Ne már, hogy végtelen teherbírása van Geralt-nak. Oké, Fantasy, de azért na. Amúgy meg, a kincskeresésnek épp az a lényege: összeszedem: eladom, illetve használom ha megéri. Mi a fenének annyi cucc? Minek vigyek magammal tíz páncélt, meg 8 kardot, amikor a következő bokorban találok jobbat, illetve a witcher iskolák felszerelése meg lazán az egyik legjobb, más nem kell.
    +5 sebzésért se éri meg egy kardot megtartani, mert annyi minden extrát pakoltam az aktuális pengékre. Ami kell alapanyag főzetekhez, bombákhoz, illetve páncél-és fegyver gyártáshoz. Amikor a macska iskola cuccait legyártottam, sokszor nem volt meg pár nyersanyag, és ezeket megvenni nagyon drága,, volt ami után végig kellet menni a félvilágon mire lett kereskedő aki árulja.
  • Amiga
    #7348
    Hát, mindenki máshogy játszik. Mondjuk én az inventory limitet alapból kivenném mindenhonnan, baromság az egész még a 8 bites időkből, amikor az inventory space-t 1-2 karakteren tárolták a memóriahiány miatt.

    Betennék az options-ba egy unlimited inventory lehetőséget, aztán aki akarja, használja.
  • Avenger
    #7347
    Én is próbáltam azért minden értékes dolgot összeszedni, de amikor láttam, hogy 15ezer+ pénzem van, és nemigazán lehet elkölteni, akkor már max a relic minőségű cuccokat tartottam meg, de néha még azokból is szórtam le a földre. A craft alapanyagok nem nyomnak túl nagy súlyt amúgy, bár az állatbőrök meg igen, azokat mindig eladtam, ahol csak tudtam.
  • Negritis
    #7346
    akkor csak én vagyok olyan hogy ha elindulok rohadtul nem akarok npc-be futni hanem felfedezem a tájat
    ez velenre és skelligere is igaz
    elindulsz a mocsárban aztán vmi sziget aztán erdő majd mittomén
    közbe 6-8 kérdőjel + mellékküldi rohadtul megtelt a maxos táska is
    persze ez én vagyok
  • Amiga
    #7345
    Nekem még soha nem fogyott el a helyem W3-ban, pedig minden ***t felveszek.
    Szerintem rengeteg helyen el lehet adni a cuccot. Nem kell minden motyót tartogatni. Én csak a bilincset nem adtam el. :-D
  • molnibalage83
    #7344
    7-8 kérdőjelenként és egyéb közbeejtett loot hely után fogy el kb. a hely. Ennyi idő alatt pusztán quest miatt amúgy is járok kerskedő közelében..
  • ToPet
    #7343
    Most jó nagyot rúgtál belém. Azzal hogy koca gamernek hívtam saját magam egyúttal elismertem, hogy béna vagyok.Viszont pontosan arról beszéltem én is és mindenki más is, hogy hamar megtelik a táska és folyton a kereskedőket kell vadászni - akár gyorsutazással is - ahhoz, hogy legyen hely az esetlegesen értékes cuccoknak is. Te magad is elismerted, hogy folyton el kell adnod a motyót. Nagyobb tárhellyel ritkábban kellene ezzel foglalkozni. Abban szerintem egyet értünk, hogy ez az állandó kereskedés rohadt unalmas.
    És újra megerősítetted a tényt, hogy rohadt profi vagy. Ebből kéne élned.
    Részemről lezártnak tekintem a "vitát".
  • Myselor
    #7342
    nekem mivel midnen felfedezhető helyet megcsináltam 100k pénzem van lehetne több is ha gwenteznék meg ha nem dobáltam volna el midnent,de felesleges még a 10k pénz is az előző részekdben is annak tartottam,nehezebb volt pénzt csinálni de ígyis mindig megtudtam venni a legfullosabb péncélzatot meg csinálni azokban is.itt meg hát dísz vagy nemtom xd de mondjuk ha belegondolok eladni is tudnék annyi mindent hogy jajj :D a tárolónak örülök mondjuk már nicns rá szükségem de na
  • bardocz
    #7341
    De nem értem minek, a legnagyobb kiadás a nagy nyeregtáska, meg pár alkímia összetevő, amúgy kb semmire se kell pénzt gyűjteni, nekem 11k lett a játék végére, és ha megcsinálnám az összes iskola fullos páncélját, akkor se fogyna el kb. Teljesen fölösleges mindent gyűjtögetni, és kereskedőket keresni, szimplán élvezni kell a játékot.
  • molnibalage83
    #7340
    Most akkor válaszoljak cinikusan, hogy akkor te vagy béna? Én egy telejsen átlagos képességű játékos vagyok és csak azért viszem a sok cuccot el, mert a W2-vel ellentében másodpercek alatt össze lehet lootlni mindent. Amikor megtelek, akkor fast travel és ennyi. Nem kell keresgélni senkit... Utazások közben mindig úgy lovagolok, hogy az útjelző táblákat megtaláljam. Így oda is vissza tudok menni gyorsan, ahol igazából nem lootoltam ki semmi. Tudod mitől telik be a súlylimit? Az n+1-dik értéktelen szar fegyvertől. Annyi van ezekből, hogy így is 6k arany felett vagyok már... Játéktechnikai szeponból eladhatnék annyi dolgot, hogy 30 körül legyen az "üres" súlyhatár...

    Mondom, a W2 is nevetségesen könnyű volt hard szitnen a boss fightot leszámítva. Azok meg lehetetlenek voltak, mert az nem nehézség, hogy az autosave úgy ment, hogy egyből megünt a boss és nem full HP-n menti el és két ütéssel megöl. Itt a W3-ban az összes magas szintű lényt meg tudnám ölni, ha beléjük tudnék sebezni, mert megütni nem nagyon tudnak... Mikor kiderül, hogy még nem sebze meg őket, akkor olaj...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.07. 12:39:42
  • ToPet
    #7339
    Szerintem az lehet a probléma, hogy te túlságosan profi vagy. Az eddigi összes hozzászólásodból ez jön le. (Érezd a cinizmust) Én egy koca gamer vagyok és csak normálon nyomom a játékot ( a hülye magánélet miatt nincs időm nehezebbre), de 23-as szinten állandóan betelik a 160-as tároló. Folyton mennem kell eladni a kardokat és a páncélokat, hogy a kalandozások közben ne legyek túlterhelve. Ha így nézzük akkor tényleg felesleges a tároló és inventory patch, de ki a francnak van kedve folyton keresni a megfelelő kereskedőt aki megvenné a motyót és van is pénze rá.
  • TOMSILENT
    #7338
  • molnibalage83
    #7337
    Jó, akkor majd meglátjuk. Hanyadik szinten kellene érzékelnem a gondot? Csak, hogy tudjam mikor nem lesz.. :)
  • PeeTeR
    #7336
  • Gepo
    #7335
    Ha jól emlékszem azt írta, hogy a 3. nehézségi fokon játszik (hard).

    Érdekelne, hogy mi köze van a nehézségi szintnek az inventoryhoz.
    Eddig egyszer a 2. és kétszer a 4. nehézségi fokon játszottam végig, de én nem vettem észre különbséget az inventory tekintetében.
    Szóval, ha van különség akkor azt légyszi osszd meg.

    Bocsi, Negritisnek akartam a kérdést írni, kicsit félrement :).
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.07.07. 11:25:45
  • PeeTeR
    #7334
  • Negritis
    #7333
    milyen nehézségen vagy amúgy? mert az sem mind1
  • Gepo
    #7332
    "Ez egyszerű matek" erre inkább nem reagálok semmit.
    Ahogy írtam, akkor van értelme visszatérni a témára, ha végigjátszottad a játékot (1.07 nélkül), addig tök felesleges erről "vitatkozni", mert a későbbiekben magadtól rájössz, hogy kevés a hely és szükség van az 1.07 patchben lévő inventoryval kapcsolatos változtatásokra.

    Nem is kötöttem volna bele a hozzászólásodba, ha a "W3-ban tök felesleges tároló" helyett azt írod, hogy "ahol most járok még semmi problémám az inventoryban cipelhető cuccok mennyiségével, tehát egyelőre feleslegesnek találom behozni a tárolót".
    Már bocs, de úgy kijelenteni azt, hogy tök felesleges a tároló, hogy még a játék végének a közelében sem vagy, eléggé nevetséges.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.07.07. 10:49:17
  • S1M0N
    #7331
    Aki szeret benézni minden sarokba és összeszedni mindent, amit talál, annak gyorsan kevés lesz a maximális súly is.
    Én 20+ szintű vagyok, össze is szedek mindent (bár a növényeket már nem), simán megvan a +100 súly a maximálison kívül!
    Eladni nem lehet őket egy helyen, mert nem vesznek meg mindent az árusok, valamint a pénztárcájuk sem végtelen.

    Nekem meg eldobálni nincs kedvem 1-1 különlegesebb kardot, vagy páncélt, főleg, ha utóbbi kell majd a fejlesztésekhez. Ezért is lesz jó, ha egy, vagy több ládát kapunk, amibe pakolhatunk.

    Egyébként ezt az 1.7-es patchet nem értem. Csupa olyan dolog lesz benne, amit a második résznél is utólag raktak bele. Akkor a 3. részben már alapból is belerakhatták volna.
  • molnibalage83
    #7330
    De nem értem, hogy mitől volt hely gondod. A tárgyak nagyon könnyűek, még a páncélok is. A fegyverek is. Mire odamész erőlködés nélkül lehet 10-20 ezer aranyod és ha magaddal cipelsz minden craft cuccból 5-10 darabot, akkor is 60 körüli az üres tömeged.... Ez egyszerű matek...
  • Gepo
    #7329
    120 tömegról van szó. Ha a 1.07 patchet (ami a héten kijön) nem teszed fel és úgy játszod végig a játékot, akkor térjünk vissza a témára, addig felesleges, mivel ahogy írtam, lvl 14 környékén még nekem sem volt helyproblémám (csak később, olyan 25-től, de már lehet előbb, csak arra emlékszem, hogy Skelligén kezdődtek a gondok). Ilyen "érvvel", hogy "nem látok semmit, ami emiatt megváltozna" nem tudok mit kezdeni.
  • molnibalage83
    #7328
    Most 120 tömegről vagy celláról van szó? Mert tudtommal a celláaban nincs limit. Továbbra sem értem, hogy a tömeged hol megy el... Megnézem, hogy a legdrágább tárgyhoz miből mennyi elem kell és annál kicsit többet tartok meg. Ha meg hiányzik 1-2 elem, na bumm, megveszem. Mondom, egyszer nem volt probléma a szabad hely és nem látok semmit, ami emiatt megváltozna. Azt is írtam, hogy alig adok el valamit és így is 50 körüli az üres tömeg.

    Szóval nem értünk egyet ebben. Nem hinném, hogy a jövőben annyival több cucc kellene. Annak is mitől lenne nagy tömege? Nehéz szinten játszom és halomra mészárolok már most mindenkit...
  • PeeTeR
    #7327
  • Gepo
    #7326
    Nem azt írtam, hogy egy páncélszett 120. Úgy van 120 hely lefoglalva, hogy crafting matik ÉS egy páncélszett.
    A matikat meg teljesen hülyeség eladni, mert nem tudhatod mire lesz szükséged később (és a látszólag rengeteg pénz sem tűnik majd olyan soknak mikor elkezded craftolni a mastercrafted cuccokat és a nagyobb rúnákat). A lényeg annyi, hogy nem tartok magamnál felesleges kardokat, páncélokat és úgy is kevés lesz a hely. Te már valószinűleg nem fogod megtapasztalni, mert még a játék felénél sem tartasz és elvileg a héten jön ki az új patch, ami nagyon sokat fog javítani a dolgon.
    Tegnap fejeztem be harmadjára a játékot, úgy, hogy a 2. és 3. végigszátsás során egy csomó mellékküldetést kihagytam (a witcher megbízások közül kb. az összeset) és úgy is kevés a hely kb. lvl 25 fölött.
  • PeeTeR
    #7325
    weight limit mod megbuheralva, hogy ne '9999' legyen
  • dubel
    #7324
    Én is pont így jártam. Nagyon nehéz mindig a megfelelő szintű küldetéseket csinálni,mert amikor órákon keresztül csak kóborlok akkor azt veszem észre,hogy egy rakás küldetés szürke lett ami utána szart sem ad :(
  • Prof William
    #7323
    Wow hogy lehet hogy neked 350 a helyed? A legdurvább nyeregtáska amit eddig találtam, az is csak 160-re vitte fel tárolómat.
  • molnibalage83
    #7322
    Mitől lenne egy plusz páncélszett 120...? Most is cipelek magammal egyet, mert még nem vehetem fel. 50 körüli az "üres" tömegem úgy, hogy lazán eladhatnék egy rakás craftolós cuccot...

    Mintha nem is ugyanazt a játékot tolnánk...
  • TomStorm
    #7321
    Én alig veszek fel valamit már a játék eleje óta.Kéziratot,könyvet azt mindig meg a fontos dolgot de a használatban lévő cuccokon kívül semmit.Nekem már nagyon illúzió romboló ez a rengeteg szarság az inv.-ban főleg ha lenne 5 páncél meg 10 kard-.-

    Inkább legyen kevesebb pénzem.
    Persze ha találok jobb dolgokat mint ami rajtam van az jöhet de a régit már dobom is ki:)
  • Myselor
    #7320
    nem bug,ez így működik :)