16775
banner
  • molnibalage83
    #7400
    Az achievementre gondolsz, amit a Galaxy mutat? Vagy a játákidő és serleg ikonra? Nekem egyik sem valós, mert mikor túlmelegedés miatt összezuhan a rendszer, akkor nem regeli egyiket sem és nema játék eleje óta használok Galaxy-t...
  • Nesuten
    #7399
    Ez a Nekkerharcos máj kikészít már kiirtottam az össze fészket Vélenben de sehol egy ilyen máj
  • Nesuten
    #7398
    ez a csít endzsin
  • Nesuten
    #7397
    Ez hatalmas a kerítéssel együtt való ellen levágása ...
  • bardocz
    #7396
    Hogy az istenbe lehet 68as páncélt felvenni? :D
  • bardocz
    #7395
    Lehet, én nem számoltam, de a főszálhoz semmi köze annak a százaléknak. Eléggé örülnék, ha még 40% hátralenne nekem.
  • PeeTeR
    #7394
    nemtom csak ugy mert fuck logic :D

  • Nesuten
    #7393
    elnézést nem kihívás hanem teljesítmény - tett ...
  • Riddick21
    #7392
    Mi a faszom az a kihívás? :D
  • Nesuten
    #7391
    42 db kihívás van ami jelenleg elérhető és abból nekem 20 db kihívás van feloldva !!!
    Akárhogy is saccolok ez több mint a 40 % -a ,ha pedig kiszámolom akkor 47, 61.. % amit feloldottam és hátra van 52,38... %
  • Nesuten
    #7390
    igen az az ...
  • plu604
    #7388
    Szerintem ugyanarra gondolunk, nem egy nagyon nagy fa van a szikla tetején? Amit még a térkép is jelöl? Mert azt a kérdőjelet csak quest közben fogod tudni elérni.
  • Nesuten
    #7387
    Na épp fel akartam venni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy felkiáltó jeles feladatot amire Geralt így válaszolt ahh azok voltak azok a csavargók ... és kaptam 40 Tp meg 20 koronát nem gondolom ezek voltak a barlangban mind piros koponyával a feje felett ... ahhoz képest ez pötidanon amit kaptam igaz ez csak a fel a fizetségnek ...
  • bardocz
    #7386
    Ennek semmi köze a főszálhoz, ez azt jelzi, hogy mennyi acsívmentet szereztél meg. Nekem pl 60%, pedig eléggé végigvittem már.
  • Nesuten
    #7385
    Most látod - " GoodOldGames támogatja " ??? Ez ha minden igaz Steam -en nem látható

  • Nesuten
    #7384
    Vélen utolsó kérdőjele az út a Kopasz hegyhez útjelzőnél van és ez egy feladathoz kötött cucc mert a barlang ajtaja ahol fel lehet menni be van zárva és a környéken nincs sehol a kulcs .. időközben kiderítettem hogy itt kel valószínűleg megölni Ciri társaságában a három banyát is de többet nem fedtem fel magam előtt ...
  • Nesuten
    #7383
    A várban már mindenki tud a Jégóriás és Hajmar történetről ,vagyis nem kell megölni még egyszer
  • bardocz
    #7382
    Honnan tudod százalékra pontosan, hogy hol tartasz a főszálon?
  • PeeTeR
    #7381
    hivatalos forumrol

    "Since it's been all hands on deck working to finish and release this patch on time, we won’t be publishing a free DLC this week (don’t worry - free content comes back next week). We hope you understand our decision. We’ve gathered so much feedback from you over the past couple of weeks and we want to implement as much of it as possible. The full change list for the patch 1.07 will be coming later this week. Stay tuned for info about the release of the update itself."
  • Nesuten
    #7380
    én azt olvastam hogy minden hétre van ingyenes kiegészítő és ezt ígérik nem híresztelik ,ehhez képest minden héten jön egy kieg. a játékhoz ...
  • PeeTeR
    #7379
    szintedhez megfeleloen kapod meg az adott targyat.
    gyors pelda.. spawnoltam 20 black troll -t s ugy oltem meg oket, hogy kozben szintet is leptem.
    na most ez a troll minden esetben felveheto targykent ad egy "CAROLINE" ereklye kardot. a kard erossege szintedhez merten alakul.
    a rajta levo extrak nem a szintedhez merten valtoznak - teljesen veletlenszeru viszont limitalt

    pelda (ez volt a legerosebb a 20 kozul - szintem vegett)


    az extrak pedig...
    ~80-100
    8-15%
    12-20%
    3-10%

    de meg ha lenyegesen gyengebbet is kapsz akkor is meg van rajta mind a harom extra csak alacsonyabb ertekekkel
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.08. 13:18:47
  • molnibalage83
    #7378
    Ezek szerint bizonyos dolgokat szintez veled együtt a gamma?
  • Nesuten
    #7377
    kössz
    szívesen beszabadulnék ilyesféle Kaland Játék Kockázat trollok közé jó őket halgatni ahogy elmélyedten beszélnek a rejtelmek világáról és a legjobb amikor felismerik hogy beszabadult közéjük egy idegen !!!
  • PeeTeR
    #7376
    sima spawn command debug console -ba :) - minden spawnolhato ami a jatekban fellelheto, barati/ellenfel, mennyiseg, spawn tavolsag, mittomen
    meg hat kismillio mas josag is van a console -ba..
    igazabol a jatek nem kotelez ra, hogy abban es csakis abban a pillanatban csinald meg az adott kuldetest - ergo mesz amikor eleg eros leszel/eszedbe jut
    (bar itt jegyeznem meg, hogy nekem egy kuldetes bugolt a gyengesegem miatt. logva hagytam Ekimmara -t (Sarasti) s annyi adott az egesz kuldetesbol, hogy menjek le nyirjam ki. hiaba minden, nem tudom befejezni. fingom sincs mi kavart be...)
    majd ha lesz ra megbizasod szo nelkul vissza fog spawnolni es ujra legyakhatod :D

    TS -rol nem tudok...
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.08. 13:00:55
  • Nesuten
    #7375
    ez egyébként hogyan jött össze ???
    én most tartok 71:49 óra játékidőnél és 38 % -ban oldottam meg a főszálat ...
    Velen déli részén van még a sziklán valami kérdőjel ahová szerintem most vissza tudok nézni mert egy pöttyet erősek voltak a ködgenyók ...
    arra van valami külön küldetés vagy szabad a préda alapú ...
    Megy csináltam a Jégóriást anélkül hogy bárki megbízott volna és félő bekavar a menetbe !!! valami ötlet ???
    noncs valami Witcher -es TS3 ahol lehet kémkedni ??
  • Evoluti0N
    #7374
    Idő előtt kikerült. A héten elméletileg nem is kéne DLC-nek jönnie. Írták, hogy nem jön, mert a patch-csel foglalkoznak. Azt is írták, hogy nem ajánlják ezt a DLC felrakását, mert tönkretehetik a mentéseket.
  • PeeTeR
    #7373
    bezony, kell a moka, elfogyott minden kuldetes
  • Nesuten
    #7372
    Nálam nincs Ciri -nek új ruhája csak egy " ahol a macska és farkas játszik " kiegészítő található ...
    látom az xbox -hoz van
  • Nesuten
    #7371
    be álltál mordor seregébe ???
  • PeeTeR
    #7370
    buli van apraja falvan

    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.08. 11:50:55
  • Negritis
    #7369
    lehet h valamelyik kieggel vagy ingyé dlc-vel behozzák a newgame-t bár nem lenne könnyű skálázni a nehézséget
  • PeeTeR
    #7368
    na igen jelen korulmenyek kozott nem ket perc :D
    NG+ ahogy irtad is....
  • Negritis
    #7367
    meglehet, de mérgezős bomba és sok DoT-s nyíllövedék kell úgy ki lehet backelni és megoldani
    én kb 12 voltam de normalon is szenvedtem vele szépen
    aztán 1-2 AI hiba + mák és lement
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.08. 10:25:59
  • erasmus4
    #7366
    És hogy a bánatba lehet elérni a 67-es szintet?? Nem tudok úgy haladni hogy ne szürküljön be egy csomó quest, pedig próbálom mindig azt csinálni ami szintlépés után már nem adna xp-t, de így is szürkülnek rendesen. A két kieggel is nehezen elképzelhető, bár lehet jön a newgame++, és úgy talán.
  • DantesHUN
    #7365
    Meglehet azt, csak rohadt nehéz. Még csak nem is a eleje a Hattoris küldetésnek, a következő szakaszai nehezek-alacsony szinten. Kezd el, aztán kséőbb fejezd be.
  • Madi92
    #7364
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én nagy kártyás vagyok, de szóváltásba keveredtem még kint az őrökkel és hát... ja :D Bent már nem várt kártyaparty.
  • molnibalage83
    #7363
    Én vagyok a hülye, alattam van..
  • molnibalage83
    #7362
    És ezt többször nem tette meg, mikor ez van ráírva, most meg akkor tette meg, mikor 0 volt. Ez valami ordas bug...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Más. Dijsktárval nem tudok beszélni a kölykös küldetésnél. A marker egy házra mutat, aminek egy bejárata van. Bent szoba két ajtóval, mindkettő zárva. Az arénában levertem mindenkit, a barlangban meg nem faggatóztam tovább, így nincs más opció ott előre. Ha le kéne győzni zsugában a többieket, akkor meg hagyjuk. Reménytelen...

  • bardocz
    #7361
    Rosszul fordították. Ha az ellenfél közelharci egységeinek pontszáma 10 vagy több, akkor a legerősebb lapokat leveszi tőle.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.07.08. 00:11:42
  • molnibalage83
    #7360
    A Villentemerth kártyát vagy rosszul fordították vagy atombugos. Három ellenséges kártyát irtott le úgy, hogy 0 ostrom kártyája volt lent és eddig mikor kijátszottam baszott működni egyszer is, mikor 10 feletti ostrom ereje volt.