16775
banner
  • molnibalage83
    #7480
    Nem az a baj, hogy nem tudok játszai. Sőt... De nem értem, hogy pl. egy északi pakliva játszótól miért olyan szar szörnyes vagy scoaitel lapot kapok, amivel segget törölhetek. Nyertem egy rakás kártyát, de a játék eleje óta ugyanazt a decket kalapálom. Csak mákkal lehet megerni olyan paklikat, akik olyan szörnyhegyekkel játszanak, hogy 2-3 szörnyet hoznak maguk mellé. Olyan pakli ellen, ami meg 2-3 10-15-ös hős lappal jön szinte semmit sem lehet tenni hiába volt olyan, hogy 4 lappal többem volt, mert felhúztam a fél deckemet.
  • Madi92
    #7479
    Igazat kell adjak az előző hozzászólónak. Ne erőltesd. Nekem pl Novigrádi küldetések előtt/közben már 4 paklival toltam. Mindenkivel játszottam akivel tudtam.
    De ezzel kapcsolatban már tényleg felesleges írnod. Leírtuk korábban mit csinálj, ha eztán sem megy, akkor hagyd.
  • Gepo
    #7478
    Ha mindenkivel játszol, megveszed a kártyákat és egy kicsit használod a fejed, akkor simán mennie kéne. Nekem egyedül az 1000 oren beugrós bajnokságnál voltak gondjaim, de az is csak azért, mert az ajánlott lvl 24 helyett 16-osan mentem neki és még nem volt annyira jó a pakli. A játék háromnegyedéig csak a nilfgaardi és északi paklim volt kész, utána lett meg a szörny és scoiatael (amúgy mindegyik pakli ütős, ha jól állítod össze).
  • molnibalage83
    #7477
    Gratulálok... Tehát én vagyok a balfasz, mert minden ellenfél akit vertem a szöny és a scoaitel deckhez adott kártyát, és ezekből egy darabot sem tudtam venni eddig. Sehol. Van egy majdnem kész nilfargi deck, aminek cirka 80%-át vettem, de abból sem láttam a játék eleje óta egy lapot sem.
  • bajgunar
    #7476
    Online újra olvashatod!
  • Riddick21
    #7475
    Ennyi idő után már mindenki számára világossá vált, úgyhogy most én megosztom veled is: kurvára balfasz vagy a gwenthez, hagyd szépen a fenébe. Rohadt unalmas már ez a picsogás minden nap, hogy neked mennyire nem megy. Nem gyanús, hogy senki más nem sír emiatt?
  • BoldiHUN
    #7474
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez volt a terv de Pavetta rájött mit akar Emhyr Cirivel ezért levitette Cirit a hajóról, mikor erre Emhyr rájött megölte Pavettát,
  • Prof William
    #7473
    Ciri szülei.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pavetta volt az anya és Emhyr az apa. Emhyr abban a időben nem császár volt hanem inkább kóbor lovagoskodott. ÉS ahogy lentebb írtam eltűntek ami bármit jelenthet . Valószínűleg megrendezték a saját halálukat.
  • Sith
    #7472
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A császár az apja, ép csak abban az időben amikor Ciri született álnéven volt megtalálható.

  • molnibalage83
    #7471
    Na, de kik a szülei?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A császár él és virul. Vagy az anyu és a fals apu?
  • Prof William
    #7470
    Ciri szülei:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eltűntek egy tengeri viharban de ugyebár senki sem látta őket meghalni, csak simán nem jött vissza a hajójuk a vihar után. Ez pedig bármit jelenthet.
  • molnibalage83
    #7469
    De most komlyan kártyázásnál ti honnan a búsból szedtetek lapot? Minden árusnál megveszem és nyertem vagy már 15 meccset. Kb. 3 értelmes lapot nyertem és egyik sem északi deckes. Még mindig csak egy deckem van, mert nincs elég lény másikhoz. Más vezér? Ugyan már... Ehhez képest éppenhogycsak megvert néha olyan deck, amiben két (!!!!) 15-ös lap van. Ciri és Geralt. Viszont szinte már csak ilyen ellefelek maradnak. Hogyan lehet egyáltalán egy életképes decket összegrundolni nemhogy többet?
  • Nesuten
    #7468
    Kössz
  • molnibalage83
    #7467
    Hard szinten vagyok és olajat még nem is használtam...

    Mr. D-ről meg most már azt mondom, hogy minden idők egyik legjobb RPG mellékszereplőke. Kibaszott nagy dumái vannak. Amikor Philippáról mesélt és... hát ott szakadtam a röhögéstől.
  • Nesuten
    #7466
    Meg van a Nekkerharcos-máj így a Hatékonyabb Sárkányolaj kifőzve , a Különös szörnyeteg feladathoz volt fűzve, ami 16 -os szintű volt én pedig 23 -as szintű vagyok
  • Evoluti0N
    #7465
    Nah basszus! Van belőle legális e-könyv. Jó tudni. :D Annyira feladtam már a legális magyar nyelvű e-könyvek keresését, hogy most már alapból se feltételezem, hogy valamiből van és rögtön Magon keresgélek. Akkor most már tudom, hogy innen is be tudom szerezni. :)
  • Evoluti0N
    #7464
    Woooooow! Mindfuck! :D Így már világos minden. El kellett volna olvasnom a könyveket még a játék megkezdése előtt. Most már mindegy. :D
    Néha lespoilerez a játék könyves fintákat. Mondjuk ahol meséli Geralt, hogy hogyan találkozott először Cirivel. Utána olvastam a könyvben azt a részt és tudtam, hogy fel fog bukkanni Ciri és, hogy lesz még később fontos szerepe.
  • MerlinW
    #7463
    Itt pl.
  • Nesuten
    #7462
    Nekem itt kezdődött a mágikus kaland

  • bardocz
    #7461
    Neten rendelve olcsóbb, mert amúgy 3000 darabja.
  • Nesuten
    #7460
    Köszönöm a választ ,na ezt beszerezni nem kis cucc ,bár az e-könyv a legegyszerűbb amit én nem szeretek
  • bardocz
    #7459
    Áh, ott még nem tartok, csak a negyedik könyvnél. Bazz, ezt a felfordulást, ami ebben van.
  • Sith
    #7458
    Könyv Spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De igen papíron meghalnak aztán az 5. ??? könyvben kiderül hogy mégse...

  • bardocz
    #7457
    Bármelyik könyvesboltban a Vaják című könyvekre keress rá.
  • Nesuten
    #7456
    Hol lehet ezeket a háttértörténet könyveket elérni ???
  • Nesuten
    #7455
    gondolom ez azért van mert a lengyelek között sok a meddő ...
  • bardocz
    #7454
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De a könyvben Pavetta és Duny nem meghal egy tengeri viharba, ahova Cirit szerencsére nem vitték magukkal? Vagy ez már ennyire könyvspoiler? :D
  • Sith
    #7453
    Ciri apja:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A regényekből kiderül hogy a császár Ciri apja, a játékban is van rá utalás hogy merre hányméter.(valamelyik ingame könyvben talán)
    Nilfgardban puccs történik, Emhyr apját megölik a Emhyr elmenekül.
    Feltűnik Dunn mint elátkozott lovag Erlenwald Süne néven (ez talán az első Witcher könyvben szerepel mint novella)
    Beházasodik a Cintrai királyi családba, megszületik Ciri, majd a feleségével együtt egy hajó úton eltűnnek, Ciri otthon marad a nagyanyjával.
    Eltűnés után megint feltűnik Emhyr s vissza szerzi a Nilfgradi trónt.

  • Gepo
    #7452
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Duny = Emhyr var Emreis
  • TBTPumpa
    #7451
  • molnibalage83
    #7450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ?????
    Pavetta és Duny a szülei. Vagy akkor mi van? Elvesztettemm a fonalat.
  • molnibalage83
    #7449
    A szakadt ingesben cukibb, de ebben meg hitelesebb, végülis harcos, vagy mifene...
    Az alter Triss eszméletlen dögös csak éppen nagyon környezet idegen, ezért az eredeti nekem jobban tetszik játéktechnikai szempontból.
    Yennnél a kettő szinte tökegyforma, de nekem az alap ott is jobban tetszik.
  • DantesHUN
    #7448
    A császár azért akarja mert
  • TBTPumpa
    #7447
    Alternatív Ciri külső
    Szerencsére a bőrnacit megtartották (kisebb átalakítást kapott).

    Remélem ezt a DLC-t mi is megkapjuk majd!
    A múltkori Triss küllemes DLC valahogy nem igazán tetszett, ellenben ez és a Yennefer-es DLC nagyon szuper.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.09. 17:35:55
  • Evoluti0N
    #7446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kis kiegészítés, javítás. Nem adtak Cirinek semmilyen hormonokat tudtommal, hanem csak különböző gyógyizékkel itatták, meg etették, amiket a Witcherek is használnak. Na, meg igen, kiképzést is kapott.
    Emellett Ciri anyjának különleges képességei voltak, amiket Ciri megörökölt. Meg emellett forrás is, ami nem tudom pontosan, hogy mit takar (negyedik könyvet olvasom most), de szóval valami különleges valaki, különleges képességekkel.
    Ja és nőket nem képeznek ki Witchernek, szal Ciri nem is lehetne semmiféleképp.
    Jah, ez az Emhyr az apja dolog nekem se vili. Gondolom, hogy a könyvekben majd kiderül
    Igazából azt sajnálom, hogy az utolsó két könyv (ha nem vesszük figyelembe az előzménykönyvet, ami tudtommal a második és a harmadik könyv között játszódik) még nem jött ki magyarul és tuti, hogy 1-2 évet várni kell még rájuk. Sok az utalás a könyvekre a játékban és biztos, hogy vannak olyan utalások, dolgok, ami érthetőbbek lennének, ha az utolsó két könyvet is olvastuk volna. Csak, hát ugye azokra még várni kell.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.09. 17:36:24
  • molnibalage83
    #7445
    .
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor csak nem emlékszem tisztn, hogy miért akarja Emhyr Cirit, hogy milyen kötelék fűzi hozzá. Azt, hogy Geraltnak fontos azt tudom, ez a lényeg. :)
  • DantesHUN
    #7444
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cirri nem esett át mutáción. Normálisan öregszik. Kiképezték witcher módta+ Yeneffer egy darabig varázslónőnek. De alapvetően Cirri képességei, teleportáció, stb veleszületettek. Nem tanulható meg, csak Cirri vérvonalában van jelen. Épp ezért fontos Cirri. Ezért is. Wesemir több mint 200 éves, de inkább még sokkal több. Geralt közel 100. Eskel vele egy idős. Yeneffer szintén elég öreg. Míg Triss Merigold fiatal, nem sokkal több mint aminek kinéz. A könyvekben még kimondottan fiatal varázslónő, és azóta max ha 20 év telt el. Vagy annyi se. Pavettával az úgy volt, hogy Geralt feloldott egy átkot fizetéségül a meg nem született gyermeket kérte, ez amolyan Witcher dolog. Ám mikorra Cirri kislány volt, Geralt mégsem kérte. Később a driádok erdejében Geralt összefut vele, megmenti az életét, és ismét nem viszi magával. Majd Nilfgaard lerohanja Cintra-t, ott mindenkit megölnek, Cirri épphogy elmenekül. Geralt megtalálja, és most viszi magával, kiképzik, rájönnek a képességeire, aztán Triss majd Yen nevelik...és a többi könyves spoiler.
  • bardocz
    #7443
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri nem witcher, csak az edzést, meg elméleti tudást kapta meg, meg pár hormont nyomtak bele, de semmi olyat, ami a tényleges witcherhez váláshoz szükséges.
    A képességei a származásának köszönhetőek, senki sem tud csak úgy prtoláokat nyitni két világ között, és oda vissza utazgatni kedve szerint.
    Ciri anyja Pavetta, Geralt Pavetta anyjának tett szivességet(Calanthe), és tőle kérte a még nem tudja dolgot. Namost ez a nem tudja dolog volt Pavetta lánya, Ciri, az unokája. Ezeket a családi kötelékeket magyarázni borzasztó :D A könyvekben meg Ciri apja egy lovag(Duny), aki amúgy Pavetta apját mentette meg, és Pavettát ígérte a lovagnak cserébe. Ezt Pavetta anyja nem nagyon akarta, de miután kiderült, hogy már amúgyis összejárnak, meg Pavetta terhes, így kénytelen volt beleegyezni. A játékban az, hogy Emhyr az apja nem tudom honnan jött, igaz még a könyveket nem olvastam végig.
  • molnibalage83
    #7442
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri akkor lényegében emberi léptékben öregszik és nem igazi Witcher? A játékban is megemlítik, hogy nem esett át bizonyos dolgokon. Tehát elvileg lehetne gyereke? Az ő képességei is bárki által megtanulhatóak? (Vesimir már öreg W léptékban is, tehát jóval 100 év felett jár, Geralt meg W léptékkel még fiatal akkor?)

    A Pavettás részt nem értem. Geralt tudta, hogy a nő terhes, mikor a nő még nem és úgymond "becsapta"? Az olvasott könyvenkből ez nem derült ki. Valójában számomra kicsit homályos, hogy ha nem is teljesen királyi vér, akkor is hogyan kószál csak egy fatty (?) így a nagyvilágban és Nilfgard ura miért engedte csak így el...

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.09. 17:09:31
  • bardocz
    #7441
    Könyv spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Geraltot pont úgy szerezték meg anno, mint ő Cirit ha jól emlékszem. Akit amúgy meglepetésgyereknek hívnak. Ugyanis fizetség helyett azt kéri, ami otthon várja, de még nem tud róla, és majd x év múlva visszamegy érte. Cirinél úgy volt ez, hogy az anyja Pavetta már terhes volt, amikor az ő anyja még erről nem tudott, és tőle kérte Geralt ezt, amiről még nem tud hogy otthon várja. Aztán amúgy nem ment el érte, de összehozta őket a sors. Geralt is meglepetésgyerek volt, mivel az anyja varázslónő, nem is gondoltak rá, hogy lesz. A witcherek meg nem igazán önkéntesek, legalábbis nekem az jött le eddig. A witcherek alkotásának feledésbemerülésére se emlékszek pontosan, mint ahogy semmire sem emlékszek pontosan :D De ott a füvek próbájánál egy varázslónak jelen kellett lennie, hogy kontroll alatt tartsa az egészet, ez az, ahol a nagyrészük meghalt, itt alakul át a szemük pl. Ha a got meg e között gondolkozol, én szerintem inkább ezt olvasd el.