16775
banner
  • Gepo
    #7560
    Akkor az "ami nem megy, inkább ne erőltessük" kategóriába a gwent mellé felírhatod az ökölharcot is .
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.07.11. 18:06:43
  • MerlinW
    #7559
    Ööö alt+irány-al kitérni az ütések elől? Nincs az ökölharcban semmi nehéz, csak ésszel kell csinálni:)
  • ratgab
    #7558
    Szabadságon vagyok, most lenne időm játszani, erre itt van a kapuban az 1.07-es javítás. Ez azért annyira masszív hogy szerintem érdemes lesz inkább megvárnom. most már.
  • Nesuten
    #7557
    Mielőtt bemegyek felderítem a terepet ha van rá lehetőség ...
    Az Iskolák fennmaradó részét fa felderítések során lelem meg ... ez így még érdekesebb ...

  • molnibalage83
    #7556
    A W3 irányítása jó egy dolgot kivéve, az ökölharc valami iszonyat trágya. Valami vicc, hogy 18 szinten kész szardarab fosztogatót 6-odjára sem tudok leverni, mert irreálisan sokat ütnek és az ökölharc elejn néha baszik a védekező mozdulatot előcsalni a játék...
  • Nesuten
    #7555
    Hiányoznak a remekmívű kardok és egy két iskola remekmívű páncéljai is
  • Shep
    #7554
    Ok, köszi.
  • bardocz
    #7553
    Nagyon nem, utána már alig van valami.
  • Nesuten
    #7552
    The Witcher 3 | A harc hevében és a Jégóriás |


    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.11. 14:48:21
  • Nesuten
    #7551
    Valaki tudja mi alapján van kincsvadászatra lehetőség vagy van e rendszer benne hogy hogy kapom meg az iskolák cuccainak elérhetőségét ???
    Mert elfogyott mind és még hiányoznak cuccok ...
  • Nesuten
    #7550
    még a fele
  • TBTPumpa
    #7549
    10 óra biztosan hátravan a sztoriból. De még lesznek újabb küldetések is a végéig, szóval nem úszod meg.
  • Shep
    #7548
    A ködsziget után még mennyi van hátra?
  • Nesuten
    #7547
    Egy röpke a szerelemből ...

  • Nesuten
    #7546
    Nemsokára - Patch 1.0.7
    - Fixes a rare issue where players could not talk to, or play gwent with, the innkeeper at the Inn at the Crossroads.
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.11. 13:44:26
  • molnibalage83
    #7545
    Vagy te vagy az asszony váltson frizurát. :)
  • molnibalage83
    #7544
    Nem találkoztam ilyennel.
  • chivei
    #7543
    A 2 nap kevésnek tűnik , de ha 4-es szinten vagy akár még igaz is lehet a kijelzett idő, a főszál elég gyorsan adja a pontokat, bár a nap is elég gyorsan pörög. Apropó, nincs még rá mod vagy konzol parancs ami a az időt kicsit lelassítja? Elég gáz hogy nem tudok rendesen nekivágni az éjszakának mert máris reggel van.
    Amúgy a gwent-tel kapcsolatban van egy kiskapu nem tudom hogy bug vagy direkt hagyták benne. Ha veszek egy kereskedőtől kártyát és rögtön utána visszanézek hozzá akkor az addigiakon felül néha ad még egy plusz kártyát, többnyire decoy, scorch vagy commander horn szokott lenni. Ez két alkalommal megy aztán kifogy belőle. Kémet még nem kaptam sajnos, de 3 decoy alapból megkönnyíti a kezdést. Nem minden kereskedőnél van de érdemes kipróbálni.
  • Count Adyn
    #7542
    Nem elég hogy addiktiv a játék még az asszony is emlékeztet ...D:D
  • Prof William
    #7541
    Komoly? Akkor megkeresem amikor majd legközelebb meglátogatom a báró lakhelyét.
  • RatBaG #7540
    http://forums.cdprojektred.com/threads/52492-Patch-1-07-Changelog?p=1831540#post1831540
  • blackcalibra
    #7539
    Mennyire lehet hinni az invertoriból elérhető "játékos statisztikán" belül jelzett "teljes játékidő" számlálónak?
    Valós időnek tűnik a dolog.
    4szintű vagyok 2 nap 7 óra játékidővel, "jólmegnézős" stílusban játszogatok.
  • Evoluti0N
    #7538
    Éppen akartam írni, hogy bug lehet, mert egyébként biztos megoldották valahogy, hogy meg lehessen csinálni. A Véres Bárónál is, ha nem csinálod meg időben vele a kártyás küldit, akkor csak el kell menned a szobájába és elvenni a kártyát.
  • Nesuten
    #7537
    Már dolgoznak a javításán mert bugos ...
    Volt akiknek a söntés melletti kis szobában egy szekrényen volt egy pakli és az volt a TTibor Eggebracht kártya lap ...
    Nekem nincs ott

  • BoldiHUN
    #7536
    akkor ezt a küldit buktad
  • Nesuten
    #7535
    Már megcsináltam ... akkor ez azt jelenti hogy a Gwynt -nek is lőttek ??? ő az utolsó ha minden igaz ...
  • BoldiHUN
    #7534
    Ha már megcsináltad Triss küldetését valószínű, hogy meghalt.
  • Nesuten
    #7533
    Köszönöm az előzőhöz a válaszokat !!!

    Az egyik fogadós nem található a helyén a Jégmadárban de már bármit is csinálok nem jön elő és nem tudok vele kártyázni ...
    Valakinek ötlet ???

  • Evoluti0N
    #7532
    Összejött a végén. A gyors ütéseit sokszor beszoptam, de aztán végül sikerült.
  • RatBaG #7531
    bug.
  • PeeTeR
    #7530


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    tokeletes leanykeres

  • Prof William
    #7529
    Nekem az volt a legjobb taktika hogy az ütések előtt blokkoltam. Ilyenkor megtántorodik az ellenfél pár másodpercre és ilyenkor be lehet vinni pár nagy ütést. És így tovább...
  • Evoluti0N
    #7528
    Kiakaszt a novigradi ökölvívós küldiknél az utolsó fickó, a tünde. Brutális kombókat tolat.
  • BoldiHUN
    #7527
    mert már mástól felvetted a küldit
  • PeeTeR
    #7526
    mire gondolsz? :o
  • AnuluWork #7525
    DE ÓVATOSAN, MERT NEHÉZ LEKAPNI HA ÉPPEN OLYANJA VAN!!!
  • DantesHUN
    #7524
    Nem tudsz vele beszélni? Aludj egyet, Utána lehet. Időnként van ilyen bug
  • Nesuten
    #7523
    Sziasztok tudja valaki ,hogy ez a Druida Szkeligén a felkiáltó jellel miért nem működik mint feladat ?

  • PeeTeR
    #7522
    reshade 0.19.2 + sfx2.0

    -leszed
    -kicsomagol
    -kijelolsz majdnem mindent (a ReShade32.dll nem kell csak opcionalis 32bites renderhez)
    -kijelolt elemeket bemasol \The Witcher 3 - Wild Hunt\bin\x64\ (szoval konkretan oda ahol az *.exe is van)
    -ReShade64.dll atnevezed dxgi.dll -re
    -SweetFX mappabol letorli SweetFX_Settings (*.txt ofc)
    -itt megkeresed neked mi tetszik
    -letoltod a preset -et
    -atnevezed "SweetFX_settings" -re (kiterjesztes *.txt ofc)
    -jatek indit
    -scroll lock ki/be - prntsrc ertelmeszeru
  • molnibalage83
    #7521
    Ezt hogyan kell használni?