16775
banner
  • bardocz
    #7600
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg nem gond, ha elmész a császárhoz, ha nem fogadod el a pénzt, nem? Én se jártam hozzá.
  • molnibalage83
    #7599
    Hú, ezt inkább el sem olvasom. :)
  • Myselor
    #7598
    egyáltalán nem jó ha a császárral foglalkozol és ha cirit túl félted,ennyi a titka tégy a kedvére és szard le a császárt.itt szúrtad el :)
  • Prof William
    #7597
    Na végre én is a végére értem. Hogy hány órám van benne azt nem tudom (ugyanis mind a GOG mint a játék órája iszonyatosan trágya remélem majd egy patch javítja) de az biztos hogy 100-on felül van.

    Úgy tűnik hogy rossz endinget kaptam úgyhogy azt hiszem újrakezdem onnan, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megtalálom a ködszigeten Ciri-t.
    Úgy olvastam hogy onnan kell olyan döntéseket hozni, amik már befolyásolják a véget.

    Tudok ötleteket adni, hogy hogyan érhetek el jobb endinget.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt tudom hogy a Kaer Mohren is csata után jó ha elmegyünk a császárhoz Imleirth előtt.
  • molnibalage83
    #7596
    Mondom a sima ökölharc rutin, a művésznél azért volt szar, mert a kamerakezelés néha elég szar és hátrálva a lépcsőn a magasság difi is baj volt és mind modtam, olyan közel kezdnek, hogy sokszor idő sem volt háta ugrani. Mindenki mást röhögve csapok le...

    A Gwenttel is jól haladok már van vagy 7 egyedi lapom csak sajnos szanaszéjjel. A nilfgardi pakli már játszható és van benne 4 egyedi lap, de kevés húzó lap van benne és az 7-es erősségű kém azért az picit vicc, mikor van 0-ás is. Az északi pakli spec képessége is fényévekkel jobb, mint a nilfgardi és a vezér is. Dijsktrát is elvertem már. Két pocsék húzás után a 3. próbálkozásra semmi nehéz nem volt benne. Ez mutatja azt, hogy mennyire mázlira épül azért a cucc...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.12. 17:26:47
  • Evoluti0N
    #7595
    Gyönyörűek ezek a szirének.

  • bajgunar
    #7594
    17-es voltam (már 18), mikor végigvittem ökölharcos küldiket (nekikezdtem, s szaladtam végig mindegyiken. Szabó (a tünde) 1x szedett le. Másodjára agyoncsaptam, mint a ... . Nekem a pultos erősebbnek tűnt. 3 ütés és feküdtem.
    ALT+hátra, mikor látod, hogy üt feléd. Hátrafelé kitérsz, s már nyomod is neki a Shift + ütést (nagy ütés), ezt eljátszod ~3-4x, s már fexik is mind.
    Tegnap este Dandelion kártyáért szívtam kicsit a bálon, mert hülyén csináltam. Annak vagy 5x futottam neki. A végére beraktam 2 madárijesztőt + volt 2 kémem. Meg is kaptam őket. Terítve volt 2/2 madárijesztő! Kézben pedig már vagy 15 lap a sok "kémkedés" után. Egymás kémjeit húztuk fel, pótoltuk ki a paklit Nemtommennyi, de jóó sok lapom volt. Simán nyertem...
    Elején rinyáltam Gwent miatt. De már belejöttem. És soxor csak azt játszom.
    Ebből csinálhatnának egy működő StandAlone game-t! TableTop-on megy valami próbálkozás, de még nem néztem.
    Telóra nem lenne rossz, unaloműzőnek.
  • xido
    #7593
    opcionális támogatásnak gondoltam,ha valaki markerek nélül akar kincseket felfedezni de legalább tudja,hol nem járt még
  • bardocz
    #7592
    És mégis minek? Geralt ismeri az egész térképet. Az hogy fast travelhez el kell utazni lábon az adott helyre először, teljesen jó.
  • xido
    #7591
    ahhoz az lenne a legjobb,hogy amerre még nem jártál,ott sötét/hiányos lenne a térkép
  • molnibalage83
    #7590
    Úgy meg baromi sokáig tarhat a dolog...
  • bazsidiver
    #7589
    Én a kérdőjeleket kikapcsolom, szerintem úgy jobb a felfedezés.
  • AnuluWork #7588
    Az Assassin's Creedeket szoktam úgy, hogy addig nem megyek tovább, míg minden nincs megnyitva, amit meg lehet nyitni. Csak utána megy a főszál. Mondjuk az ritkán szól karakterfejlesztésről, más kategória, de OW.
  • lalakov
    #7587
    Engem a kimaxolás nem érdekel, de szeretek mindent felkutatni, nem számít mit találok ott. Nem is csinálom a küldetéseket, hanem előbb minden kérdőjelet felkutatok. Ez a Skellige annyira nem tetszik, túl sok a víz.
  • molnibalage83
    #7586
    A normálisabb mellékquest és főszál mellett dögunalmas fosztogatni a kérdőjeleket és anélkül is baromi magas szintű vagy. A mellékküldik egy részét meg sem csinálom most már, hogy a 2. végigjátszásra is legyen majd eltérő és új tartalom... 20 szintűként hajóztam át...
  • Shep
    #7585
    Na már értem miért voltam olyan alacsony szinten, megcsináltam a csatát KM-nél egyből léptem 4 szintet, durva azért.
  • Evoluti0N
    #7584
    Nagyon nem tesz jót ez a játék a kimaxolás mániámnak. Ott van az a rohadt sok víz Skellige körül és mindenhol a kérdőjelek, amik lootot tartalmaznak és amik folyamatosan szarabbak, mint ami rajtam vannak cuccok, de egyszerűen muszáj mindegyiket felszednem, mert zavarnak a hátrahagyott kérdőjelek. :D
  • Count Adyn
    #7583
    Egyébként azt még betehették volna a játékban, ami a második részben is volt, hogy éjszaka előbújik többféle szörny is mint nappal, nagyon parás volt flotsam mellett éjjel kolbászolni eleinte:)
  • PeeTeR
    #7582
    ez meg olyan dolog, amit szem elott kell tartani es tiszteletben tartani. szinte mindenki hasznalja a spoiler tag -et mar mindenre, gyakorlatilag mar beidegzodes. de ugye ott van az is, hogy valakit elkap a hev es csak gyorsan posztolja, mert szeretne megosztani, viszont elfeletkezik arrol, hogy igen ez mas szamara lehet olyasmi ami... kellene egy hazigazda azaz igazsag. szepen porog a topic, mindig van hozzazsolas, lassan 8000 -nel tartunk ami eleg szep szam. viszont sehol semmi csak egy banner kep. linkek, modok, debug, sweetfx, mentesek, interaktiv terkep linkek annyi minden van a jatekhoz - sok ember meg csak nem is ismeri oket, mert meg ha linkeltunk is par dologot, eltunnek a sulyesztobe
  • bardocz
    #7581
    Nem, az első mondat a szmáljlival kurvára nem volt spoilertagon belül, hanem utólag rakta oda. Így már nem gond senkinek, de ahogy eredetileg volt az gond. A képes dologgal egyetértek.
  • TBTPumpa
    #7580
    Nem képről volt szó. Olyan dolgot írt ki, ami erős spoiler lehet a lassabban haladóknak. Persze a hozzászólásom után módosította, de nem a képek zavarnak (persze azok is spoileresek). Aztán, ha rászól az ember, még ő a hülye...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.11. 20:59:57
  • PeeTeR
    #7579
    spoilert minden sajat felelossegre nyitja meg, nem?
    az hogy SG -n elterjedt, hogy juuuuj spoiler tag moge rejtjuk a kepet mert akkor nem akad meg a forum motor illetve gordulekenyebb az egesz betoltes ez a mi faszsagunk.. en szivem szerint leszarnam, ahogy mindig is tettem, mert mennyivel ertelmesebben nez ki a topic ha nem csak a rizsa van. viszont spoiler more tenylegesen azon a kepek es hozzaszolasok kerulnenek amik amugy is azok. tehat innentol kezdve nehogy mar az is divat legyen, hogy ha valaki linkel valamit spoiler tag moge akkor meg is kelljen jelolni hogy az tenylegesen spoiler. neeeeee, ennyire ne :D


    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.11. 20:58:52
  • bardocz
    #7578
    Talán ez hogy kiraksz a spoiler tag elé olyat, amit senki sem akar látni, amíg nem tart ott.
  • Nesuten
    #7577
    Most ez meg mi ???
  • TBTPumpa
    #7576
    Spoiler tag-et használni luxus?
  • Nesuten
    #7575
    Irány a Kopasz hegyre Boszorkányszombat és a Fúriák ...
  • Nesuten
    #7574
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meghalt Vezemír ...




    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.11. 20:36:27
  • bardocz
    #7573
    Most vettem észre az ötödik könyv borítóján, hogy még arra is figyeltek, hogy Milva nyílvesszőjének a tollazata a könyvekben leírtnak megfeleljen. Gondolkoztam rajta, hogy ő-e az, de így egyértelmű.
  • TBTPumpa
    #7572
    Jó neked! Én is szívesen megtalálnám! Keresem, de sehol sincs!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy tűnhet így el valaki a nagyvilágban? Évek óta keresem, eredménytelenül...
  • molnibalage83
    #7571
    :)

    Philippa "barlangjában" a leerszekedés után közvetlenül volt egy macska tekercs, viszont ott is megjelenik egy "kéz jel", amivel a portálok voltak aktíválva. Itt viszont egyelőre nem találtam követ. Van/lesz ennek később szerepe?
  • PeeTeR
    #7570
    majd nyolc ev mulva a The Witcher 4 -ben is lesz
  • molnibalage83
    #7569
    Az NWN2-ben legalább már volt ilyen. Csak 8 éve...
  • PeeTeR
    #7568
    na mondjuk a tagelheto fav helyek jelolesenek hianya nekem is baszta/bassza a csoromet
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.11. 19:10:39
  • molnibalage83
    #7567
    A másik ilyen vicces dolog, hogy Trancsírhoz sem találok vissza. Ok, hogy van markere, de ki a túró emlékszik, hogy hol volt a bejárat? Ott, ahol van a marker ott nincs...

    Nem értem, hogy 2015-ben miért olyan kibaszott nehéz megcsinálni azt, hogy végtelen markert tehess le egy téképre és layer szerűen el lehessen tüntetni....
  • molnibalage83
    #7566
    Very funny... N+1 embert vertem le eddig ökölharban, csak ott nem szűk hely volt, ahol gáz, ha a védekezés néha baszik működni...
  • molnibalage83
    #7565
    Az alt billentyű nem kell a kitéréshez, ellég kétszer gyorsan az irány gonbokat nyomni. A baj a két ellenfél és szűk hely volt...

    Más. A Macska iskola vagy más felszerlés darabok összegyűjtése tényleg ilyen macerás? Két olyan hely is van, ahol a jel mutatja, hogy ot keressem, de nem lehet semmit sem csinálni. Oxenfurtban találtam olyan falra karcolt jelet, mint az elsüllyed hajóban messze a térkép másik felén, de semmit nem visz előre. Egy kör van a kovács középpontjával, de semmiről sem lehet dumálni. A házban nem találtam és van egy lezárt ajtó...
  • Nesuten
    #7564
  • Nesuten
    #7563
    Megtaláltam Cirit ...
  • bardocz
    #7562
    17-es vagy 18-as szinten csináltam végig az összes ökölharcos küldetést skelligében. Csak ennyire kell rájönni, és minden verhető.
  • lwb
    #7561
    Az ökölharc pedig könnyű. Az első ütés a töltés miatt ált nem blokkolhat vagy nehezen, ezért inkább ugorj el gyorsan. Aztán meg riposzt: azaz a blokkot akkor nyomd be, amikor ütni készül, aztán egy-két ütést beviszel és kezded elölről a riposzttal.

    Ezzel 5 szinttel lejjebb is simán vihető az ökölharc.