16775
banner
  • molnibalage83
    #7760
    Az első rész szabadsága is csak illúzió, pont annyira lekorlátozott terek vannak, mint a 2. részben, csak nagyobbak. Van, hogy a térkép 2/3-a nem megközelíthető, csak látvány. Ezen felül emiatt irgalmatlan sokat kellett futkosni, egy idő után baromira unalmas volt. A W2 fényévekkel jobb volt, mint W1.
  • Myselor
    #7759
    ne aggódj én első 2 próbára abbahagytam xd még az elején,nem ment és nem is tetszett.később elkezdtem és nagyon megfogott de az első jobban bejött a szabadság miatt.viszont a 3 a best :)
  • PeeTeR
    #7758
    en meg W3 elott probaltam, de ugyan ezt gondoltam rola.. igy W3 utan teljesen kizart
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.15. 20:26:02
  • Count Adyn
    #7757
    Esés közben dupla space nyomásával gurulásba érkezik meg és nem sérül, csak ezt nem mondjak sehol a játékban:D Gyakorlatilag esés közben verni kell a spacet és jo lesz:D
  • Nesuten
    #7756
    hu ez eddig katasztrófa ...
  • TBTPumpa
    #7755
    Ciri pls
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.15. 20:03:44
  • Nesuten
    #7754
    Köszönöm a választ ...
    Most néztem meg a kis emlékvideókat .. itt is van első rész mentés importálás ... is tudom a válaszokat és ez mit takar itt ?
  • Myselor
    #7753
    ebben is igazad van hogy túl hosszú ,már azthittem sose érek a végére :D de azért élveztem még ha buta is volt a játék a harcrendszert pl szoknom kellett nagyon nem is tetszett igazán :)
  • molnibalage83
    #7752
    A boss fightokat leszámítva azért a 2. rész is jobb, mint az első. Az első rész indokolatlanul hosszú és a 4. fejezet szerintem teljesen feleslegesen volt elnyújtva vagy egyáltalán úgy benne. Jó, mert megismered a világot, de a 2. rész pörgősebb szotori vezetése jobban tetszett. Roach féle vonal nem volt nagy szám, de a másik oldal történet vezetése sokkal jobban tetszett.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.15. 19:00:14
  • Myselor
    #7751
    fura lesz nagyon a korlátolt mozgás tér és hogy geralt még ugrani se bír se felmászni dolgokon xd én ettől agyfaszt kaptam elsőre a löttyöket se tudod használni ez is nagyon butaság szerintem. a bossok indokolatlanul kurva nehezek és csal az autosave rendszer.ha a krakenen túl jutsz akkor szerintem nem lesz gondod vele,minden hibáját leszámítva nagyon jó rész az is de nekem az első és ez jobban tetszett :)
  • molnibalage83
    #7750
    Úgy toltad végig a W3-at, hogy az elődöket nem is toltad? Én úgy egy árva hangot sem értettem volna belőle...

    Más. Hogyan lehet rávenni Geraltot, hogy párkányokon ereszkedjen már le leugrás helyett? Unom, hogy állandóan gyógyítani kell magam..
  • MerlinW
    #7749
    Nincs olyan jó, de még úgy is nagyon jó:)
  • Shep
    #7748
    Tudom, már megcsináltam, csak felvetődött bennem ez a kérdés.
  • Nesuten
    #7747
    Beszereztem a The Witcher 2 -t ...
    Ez is van olyan jó mint a mostani ???
  • Nesuten
    #7746
    az a picit nehezebb lev26 ami vagy lev30-32
  • Nesuten
    #7745
    Van egy bajom és erre most jöttem rá ...
    az a rohadék fővámpírt nem öltem meg mert a piszkavassal hadakozó nőgyalázót minden jóindulatot figyelembe véve azonnal levágtam ...
    van rá mód hogy felderítsem a törvényszéki boncmestert és levágjam így utólagosan ???
  • bardocz
    #7744
    Igen, az elég jelentős, ezért bennem se merült fel ez a választás, mondjuk szerintem ott csak el kell sétálnunk.
  • Riddick21
    #7743
    Plusz ott van még az a - szerintem nagyon fontos - szempont, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dikjstra pártját fogva meg kell ölni Roche-t és Vest. Ez nálam teljesen ki van zárva, Geralt ilyet soha nem tenne!
  • bardocz
    #7742
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van ebben is valami, de nekem az jön le a végén lévő videókból, hogy Djikstra elkezd iparosítani, meg bebiztosítja magát, ami eleinte valószínű szinte senkinek sem jó, de ha már megvolt a letelepedés, elkezdődik az iparosítás, amit felfoghatunk egy fejlődésnek, és végül jobb mindenkinek. De Emhyr uralkodása is jó amúgy, azzal, hogy kivonul, és megy máshova hódítani. Ami biztos, hogy Radovid nem jó senkinek.
  • Riddick21
    #7741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tipikus két rossz közül választós küldetés, mint a báróé: ha nem segítesz Trissnek, akkor az összes varázsló meghal Novigradban, a witch hunterek megölik őket. Ha viszont segítesz, akkor a varázslók ugyan elmenekülnek, viszont a witch hunterek elkezdik ölni a másfajúakat, ahogy elvileg azt láthatod is.
    Egyébként én is segítettem Trissnek, ezt éreztem a kisebbik rossznak. Így viszont Zoltan nem tud segíteni, de annyira nem vészes, kicsit többet kell harcolni, lesz benne egy picit nehezebb rész.
  • Shep
    #7740
    Van a vége felé a börtönből szöktetéses küldetés, na most ott lehetne Zoltán segítségét kérni de mivel már a másfajúakat zargatják ezért nem segít. Kérdés ha addigra még nem segítettem volna Trissnek megszöktetni a varázslókat akkor gondolom segítene, élne még akkor egyáltalán a varázsló szöktetős missszió? Mi van, ha mikor Triss segítséget kér, nemet mondok?
  • Riddick21
    #7739
    Rosszul tudod, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dijkstra uralma alatt félelemben élne az ország, viszont ha Emyhr nyer, akkor kivonja a seregeit északról, és bár ő marad az uralkodó, a nyomás teljes mértékben megszűnik a vidéken és újra béke lesz, normális körülmények között élnek az emberek.
  • bardocz
    #7738
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy tudom, hogy ha megölöd Radovidot, akkor vagy segítesz Rochenak meg Vesnek, akkor Djikstra meghal, Emhyr uralkodik a végén, vagy hagyod hogy Rochet meg Vest kinyírják, és Djikstra lesz az uralkodó. Ami amúgy talán a legjobb a három közül, csakhát ott van Roche meg Ves.
  • Myselor
    #7737
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem kell.én megakartam ölni mert utáltam a hörcsög pofáját és féltem bekavar majd,de szerencsére nem mert :D
  • Prof William
    #7736
    Ha ez megtörténik, akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Radovid halála után nem kell kinyírni, ha meg akarjuk menteni Rochet + Ves-t?
  • bardocz
    #7735
    Most néztem meg, a könyvekhez egész jó az első részhez kapott térkép :)
  • bardocz
    #7734
    Ez egy másik, későbbi küldetés.
  • Nesuten
    #7733
    Szerintem úgy lehetett hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    le akartam vágni és amikor kiderült hogy egy rohadék áruló én nem csak az embereivel foglalkoztam ,hanem felmentem a pódiumra és levágtam a retekbe a rohadékot
  • bardocz
    #7732
    Ja, akkor az korábbi, én ott elbeszélgettem vele :) Azt hittem a végén lehet.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.07.15. 12:24:43
  • Myselor
    #7731
    nem sikerült segítenem neki a szarjában és mindig akadékoskodott,legszívesebbennn megöltem volna de csak ez sikerült
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én úgy törtem el mikor philipiát szereztük vissza,akadékoskodott a nyomorék és arrébb lökés volt vagy mi a dialógusban és akkor eltörtem a másik lábát is xd
  • bardocz
    #7730
    Igen, azzal KM után lehet foglalkozni.
    Myselor: lábát hogyan lehet eltörni? :o
  • Negritis
    #7729
    igen jönnek még :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kaer morhen ostroma után
  • molnibalage83
    #7728
    Ezzel most kicsit elszomorítottál. Akkor a mellékszálas (?) questek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl. Philippa és Radovid is ekkor jönnek? Jönnek?
  • Myselor
    #7727
    azt hogy kell én csak eltörtem a másik lábát?
  • Nesuten
    #7726
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dijkstra kinyirva

    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.15. 01:16:49
  • dubel
    #7725
    Ez szomorú,mert most kezd rendesen megnyílni a világ, plusz vannak profi kovácsok és így lenne jó sokáig élvezni a játékot...
    Kösz a gyors választ.
  • Nesuten
    #7724
    A Varjak Lakomája küldetést valaki megcsinálta már ... nem rossz egy rejtetthez képest
  • bardocz
    #7723
    Onnan már nincsen túl sok sajnos.
  • dubel
    #7722
    Lehet,hogy kérdezték már,de nem emlékszem rá. Szóval a kérdésem,hogy mennyi van még kb. a főszálból így,hogy most kellene mennem a ködszigetre?
  • molnibalage83
    #7721
    KM-és vadakkal kapcsolatban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    KM-be mikor érkezik meg a Letho és a Keira Metz? A vadakkal együtt?