16775
banner
  • Nesuten
    #7801
    ezt csak a fotó móddal láthatod ...
  • Shep
    #7800
    Elég elnagyolt szerencsétlen.
  • Nesuten
    #7799
    Elkaptam a bálnát



  • Nesuten
    #7798
    Most találkoztam egy Királygriffel lev?? ami legalább 6 szinttel magasabb mint ,amilyen én vagyok - Szint33
  • Nesuten
    #7797
    Most 32 -es szinten vagyok és még nem találtam olyan cuccot ami veri a remekmívű farkast ...
    A másik hogy a Kardforgatásnál a gyors és erős támadásokat érdemes fejleszteni
  • Gepo
    #7796
    Damage Over Time pl.: vérzés, mérgezés. Mondjuk az elementálok mindkettőre immunisak.

    #7785: Szerintem is a remekmívű farkas cucc a legjobb. Nekem lvl 36-on 2001 dps-e van az ezüstkardnak és 181% jel erősség. Ez főzetekkel 2900 dps, és 210% jel erősség. Minden másodpercek alatt meghal (mondjuk én olajokat is hasznáok, ami plusz 50% sebzés).

    Végignyomtam a játékot full jelekre gyurva, griff páncéllal és tényleg nagyon erős, csak nagyon unalmas folyamat az ignit használni.
    A másik hibája, pedig az, hogy a bossok ellen nem ér semmit a jel build, őket kb. csak karddal lehet sebezni, ezért sokkal könnyebb volt hibrid talenten végigjátszani.
  • molnibalage83
    #7795
    A baj az, hogy biztosan ne 8000 HP-ja van. Minden ütésel 160 körüli sebzést írt ki és kb. 20 találat után ment le valami minimálisat a HP. 3-4 szint múlve nem lesz ennél 10%-kal több sebzésem sem, és szarrá verhető lesz. Ilyen nevetséges szintű sajnos a lvl torzítás.
  • molnibalage83
    #7794
    A kard alap sebzésére gondolsz? Asszem 300 feletti a max és erre jön rá 141 asszem a kard alap pct. képessége, +57 a csizmától és +20 egy rúnától.
  • molnibalage83
    #7793
    Ennyiért már lecseréltem főleg azért, mert az a vért röhejesen szarul nézett ki.Ez volt rajtam és hozzá zöld gagyó. Az idazi harcos vértekhez képest szerintem roppant hülyén néz ki.

  • molnibalage83
    #7792
    Mi az a DoT?
  • Nesuten
    #7791
    Most itt tartok időben ,de még nincs vége ...

  • Nesuten
    #7790
    mennyit sebez most a kardod 200-300 ÉP -t ?
    30-as szinten a kiváló ezüst kard sebzése 410 - 444ÉP alapból ,amit a kiváló villámfőzet és a kiváló olaj együttes használata megsokszoroz ,ami annyit jelent
    ,hogy 500-600ÉP között sebzel és ha erős támadással ,akkor 750-900ÉP a sebzés képzeld el hogy az ellenfeled életereje 8000 ÉP a te szinteden a tiéd 3000-4000ÉP között mozog ... ő egy ütéssel sebez 2000-4000 ÉP között ,e mellett az ő csapása kvín mellett is sebez ...

    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.16. 15:01:16
  • bardocz
    #7789
    Ha annyira könnyű a játék, akkor meg minek foglalkozol azzal, hogy mennyit véd?
  • Evoluti0N
    #7788
    Hétvégén szinte mást se csináltam mint Skelligén a kérdőjeleket. A nagy része vízalatti láda, amiben szarabb cuccok vannak, amik akkor Geralton voltak. Annyi pénzem volt már, meg van már, hogy a vége felé már nem is foglalkoztam azzal, hogy elmenjek kovácshoz eladni a cuccokat, hanem egyszerűen kidobáltam őket a vízbe, amikor tele lettem. Maradt még talán három kérdőjel, meg még talán négy Velenben, ahol még egyelőre túl nagy szintűek voltak az ellenségek.
  • Nesuten
    #7787
    A drágaköveket eladhatod vagy szétszedve (itt értem a tökéletes köveket mint a rubin ,smaragd , borostyán vagy gyémánt)őket vagy porrá zúzatod vagy meghagyod nyers kőnek ,ami a Kiváló Ezüst vagy Acélkardok készítésének alapanyaga
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.16. 14:53:13
  • Negritis
    #7786
    én a 30as elementált bombákkal elég szépen levertem
    tény hogy van egy dmgreduce lvl%-ban de nem annyira mint amennyire mondod
    főleg ha DoT-t raksz rá arra nem kcisit érzékenyek a nagy dögök is
  • Nesuten
    #7785
    A legjobb felszerelést a Farkas iskola adja ;nem is értem mirt is ?
    én még nem találtam jobbat a remekmívű farkas iskola felszereléstől ...
    igaz még hátra van Szkelige szigetén 65 kérdőjel ...
  • Nesuten
    #7784
    A szinkronhoz visszatérve; nagyon vicces hogy a W2 elején az egyik börtönőr szinkronhangja ugyan az mint a W3 -ban a Dijkstra szinkronhangja
  • molnibalage83
    #7783
    Én meg felvettem, mert a régihez képest azért adott +60 körüli védelmet és még más it. 23 szint táján is a 12. szinten szerzett vértemben flangáltam... Azért ez mutat valamit a játék nehézségéről is...
  • bardocz
    #7782
    Persze, kinek mi. Mondjuk amikor a mesterkovács odaadta nekem a witchhunter páncélt, amit egy napig készített, azt basztam is ki rögtön.
  • molnibalage83
    #7781
    Zafiír, gyémánt, stb. Rúnaköveket használom bőszen, bár abból is fegyverbe gyakorlatilag csak a páncéltörőt teszem be, a többinek nem látom értelmét. Ezüst karddal és minden bónusszal 200 feletti pct. statom van. Ezért mondtam, hogy vicc, hogy a 30. szintű elementált nem tudom meg sem sebezni, csak mert 30. szintű. 30. szinten sem lesz jobb kardom és erősebb igini, de akkor meg előre fogadok, hogy simán meghal. Tehát a sebzés rendszerban lvl vagy tisztán blokkolás, amin sírni kell akkora hülyeség.
  • Tibbbor
    #7780
    A kard slot-okba tehető rúnakövekre gondolsz vagy olyanokra, mint a rubin, zafír, gyémánt...?
  • Tibbbor
    #7779
    Kösz a tippet. A felszereléssel kapcsolatban pedig egyetértek: mindenki maga döntse el, mit visel, hisz ez egy szerepjáték. Nekem mindenesetre +10 % védelem, vagy +5 % égés okozás esély fontosabb egy harci szituációban, mint az, hogy hű legyek a Witcher-márkához...Szerintem olyan erősre kellett volna beállítaniuk az iskolák cuccait, hogy legyen értelme a felkutatásuknak még lev.30 fölött is.
  • bardocz
    #7778
    Pedig van bőven kard, aminek a készítéséhez kell. Nagyon sok relic kardot ha bezúzol kapsz is.
  • molnibalage83
    #7777
    A drágakövek mi a túróra jók? Azt írják, hogy fegyverhez kell, de egyetlen fegyvert nem láttam eddig, amihez kellett volna...
  • bardocz
    #7776
    Ott a víz alól kell bemenni. Én ezzel amúgy úgy vagyok, hogy nem fogok Niilfgaardi, meg akármilyen páncélt felvenni, még ha jobb is a stat.
  • Tibbbor
    #7775
    Pont erről írtam régebben. Lenne még fejlesztési tervrajzom hátra minden iskolából, de a nálam lévő artifact minőségű páncélok és kardok(zömmel remek alap statokkal+ 3 db nagy rúnakővel feljavított slot-tal), sokkal jobbak, mint az iskolai felszerelések. Lehet, hogy kíváncsiságból mégis megkeresem a tervrajzokat, de még gondolkodom rajta. Az egyik pl. egy megközelíthetetlennek látszó helyen van: Várromszerű épület a tengeren, az odavezető híd leszakadva, repülni meg ugye nem tudok. Hajóval csak hatalmas kerülővel tudnék a romok tövéhez eljutni, de korántsem biztos, hogy onnan fel tudok-e mászni majd? Ja, és a romok fölött valami sárkányszerű dög köröz. Mindezért cserébe pedig kapok majd 5 XP-t, néhány használhatatlan tervrajzot, valamint felesleges loot-okat. De az a dög odafent mégis érdekelne...
  • bardocz
    #7774
    Azért az első részből meghagyhatták volna a kurzort, kevesebb szenvedés lenne a ládák melletti gyertyákkal. Amin nagyon érezni, hogy nem voltak akkora cég, a szinkronhangok. Hatalmas a különbség. Persze az egész játékmenet más, de az fejlődött, ezt viszont ha akkor is úgy megcsinálják, mint a W3-ban...
  • molnibalage83
    #7773
    Felhajtottam majdnem minden W. iskola cuccot. Hát így sem találtam jobbakat mint ami van pontosan az nincs, ami kellene, így most könnyű vértben tolom.. Minimálisan érdekes, de teljesen felesleges volt sajnos ez a rész...
  • Nesuten
    #7772
    ez olyan mint amikor én hamarabb kutattam fel a Griff fészket és találtam rá a zsoldos levelére ,a levelet pedig valahol eladtam ... most kereshetem a kufárt hogy megtaláljam ,hátha megoldható az utolsó szörnyvadászat ...
  • molnibalage83
    #7771
    Tegnap Kaer Morenben megtörtént, aminek meg kellett, csak az olvasson tovább, aki már tart itt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez volt életem talán legjobb 2 órás számítógépes élménye Ciri megtalálásától kezdve.* Egyszerűen nem tudtam kilépni, hajnali 2-ig toltam. Surmó korom óta nem fordult ilyen elő, hogy ennyire oda szegezzen valami a képernyő elé. Atomdurva. Olyan minőségű voice acting és kamerakezelés volt, hogy az ihaj. A W1 prológ óta nem volt együtt az akkori csapat, nagyon jó volt együtt látni újra Geraltot, Vesimirt, Triss-t, Lambertet és Eskelt. Végre, ha csak rövid időre is nem csak egy karakter képes volt örülni is valaminek.

    Már csak ez eddigi döntéseimmel is nem tudom, hogy hányszor fogom innen újrázni, de hogy egyszer biztos, az tuti.

    Egy dolog nem tetszett annyira, a sok segítséggel röhejesen könnyű volt. Vajh akkor mi lenne, ha nem hoztam volna magammal senkit? De tényleg senkit... Ennek fényében a "csoda, hogy sikerült rész" kicsit furán vette ki magát, de egye kánya, ennyi belefér.

    Aztán a végén levő dolgok és választás is nagyon sok mindenre ad majd lehetőséget. Istenkirály ez a játék minden apró hibája ellenére. A hógolyózás mekkora ötlelt volt.... :)

    *Ciri tetszhalottságával érte el azt a mágus, hogy ne lehessen nyomon követni?

    Csak tegnap 600 darab screenshotot lőttem... Játék előtt elkezdtem végignézni a meglevő kb. 1600-at és simán előjött a sztori. Működik ez.


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.16. 11:37:11
  • Shep
    #7770
    Ahhoz mit kell csinálni ,hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emyr-t legyilkolják, mert ahogy látom van ilyen befejezés is?
  • Shep
    #7769
    Na 104 óra alatt én is a végére értem. Az a helyzet, hogy ez egy kiváló játék de a 2 története köröket ver ennek a főszálára.
  • Nesuten
    #7768
    ez melyik ???
  • molnibalage83
    #7767
    KM bugos küldetés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fiút korábban temettem el, mint ahogy megnéztem az utolsó lámpás helyet. Így nem lehet teljesíteni...
  • molnibalage83
    #7766
    A lények szintezése sajnos elég szarul sikerült szerintem. Csak azért, mert 30-ik szintű egy lény én meg 24 gyak. immúnis mindenre. 6 szint múlva sem lesz jobb fegyverem, akkor meg játszi könnyedséggel gyakom majd le. (Így volt ez korábbi lényekkel...)

    Nem értem, hogy miért nem lehet megcsinálni azt, amit a Gothic szériában csináljak. Minden lényhez odamehetsz. Gyenge vagy? IJ... Itt egyszerűen adod lvl difinél én úgy látom, hogy kvázi immúnitás kap a lény, hogy ne tudd megölni...
  • MerlinW
    #7765
    A kraken-es rész után nagyon beindul a játék. Érdemes pöcsölni vele addig:)
  • Nesuten
    #7764
    A fiam be van zsongva tőle ...
  • Myselor
    #7762
    nekem jobban tetszett bár tényleg hányni tudtam volna már a mocsdártól hehe :D
  • Shep
    #7761
    W1-ben az volt szerintem jobb, hogy jobban adta a szörnyes témát, a 2 nagyon politikai szálon mozgott. Ja és a halottizék :D