16775
banner
  • PeeTeR
    #7961
    es mit?
  • Rita79
    #7960
    Fejlessz gépet :D
  • hellboy4591
    #7959
    nekem megint visszaállt ablakos üzemmódba, belőttem full screenre és mérföldekkel jobb lett... mondjuk nekem 1.0.6-al is vissza volt véve a grafika jócskán, valamiért nem komázza még mindig a radeonokat
  • Shep
    #7958
    Úgy tűnik valamit elszúrtak, 1,06-al szépen ment maxon ezzel meg jócskán vissza kellett venni a grafból.
  • PeeTeR
    #7957
    egyertelmuen, olyan dropok vannak, hogy csak pilllllaztam. jo most csak egy 770 -es ketyeg, tudom a hatarait, de 1.0.6 -nal ugyan ilyen beallitasok mellett, tokeletes volt. most meg....
  • Shep
    #7956
    Neked is lassabb, vagy te miért akarnád visszarakni?
  • PeeTeR
    #7955
    öööööö nem lehet valahogy visszavarazsolni 1.0.6 -ot?
  • AnuluWork #7954
    Az mire jó?
  • molnibalage83
    #7953
    Ciri és Geralt múltjáról meg a Falkáról. A történet alapján nem egészen világos, hogy pontosan mikor bukkant fel a Falka és, hogy mikor kellett nekik Ciri.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A visszaemlékezésekből kiderül, hogy Yennefer csalinak kellett és a Geralt által fejajánlott cserébe belementek. Ekkor Ciri megmentette valahogy Geraltot, de az nem emlékezetett erre. Miért nem emlékeztete senki más eddig erre Geraltot? Cirit a jelek szerint még fruska korában távozott, de nem emlékszem (vagy egyáltalán volt róla szó?), hogy mikor és miért és mikor Geraltot kihúzta, akkor gondolom akkor már azért minimum a tinédzserkor végén járt. Ciri tehát mióta is menekül és mikor jött a Falka. At 1. és 2. részben az is benne van, hogy Geralt és Letho ment a Falka után, hogy Yennt megtalálja.
  • Nesuten
    #7952
    Kössz a válaszokat ...
  • Szerzetes89
    #7951
    Igen, az első történet a The Witcher introja, melyben Geralt megtöri Foltest király lányának az átkát.
  • Nesuten
    #7950
    Akkor végül is az első kötet van meg ami bele a közepébe dolog ,de ez az első Striga történet Vizimir király lányáról az egyik The Witcher játék bevezetővideója jól átjött a képanyag az olvasás közben ... talán az egyé ..
  • Szerzetes89
    #7949
    Elsőnek két novelláskötet jelent meg, Az utolsó kívánság és A végzet kardja, melyekben kisebb történetek vannak. Ezt követően jön a Tündevér, A megvetés ideje és a Tűzkeresztség, melyek màr egy komplett sztoriról szólnak (Ciri). A többi könyv pedig még nincs lefordítva.
  • Nesuten
    #7948
    Na megjött a Vaják I. - Az utolsó kívánság könyvem és el is kezdtem olvasni ...
    Ez melyik rész vagy hanyadik része ??? mert nem ez az első
    Valakinek van időrendi magyar jegyzéke hogy melyik az első és a következők ???
  • Shep
    #7947
    Egyébként az új patchel rosszabbul fut nálam a játék. :(
  • Gubberx
    #7946
    En hiaba toltom le kliensbol vagy manualisan a gog-rol es telepitem ugy, a kezdo kepernyon a fomenuben 1.6 marad a verzio. Az ujra telepites sem segitett :S
  • Shep
    #7945
    Na leért a patch, a játék végén most megjelent egy olyan küldetés, hogy a Hű barát, valami elcsatangolt lovat kellene befogni, igen ám de a megadott helyen nincsen semmi, se nyomok semmi. Akkor most ez mi?
  • PeeTeR
    #7944
    ... es elkurja a devconsolt -.-
  • mike01010101
    #7943
    A patch javítja az irányítást. Végre nincs az az idegesítő túlfutás. Rögtön megáll és sokkal jobban kanyarodik, fordult most a karakter.
  • PeeTeR
    #7942
    sokat keeee mencse es ugybizony

  • lalakov
    #7941
    A beállításokat visszaállítja az alap beállításokra :(, a mentésemmel nem volt gond.
  • Evoluti0N
    #7940
    Addig idétlenkedtem össze-vissza ezzel a GOG/Galaxy patch letöltéssel, hogy most végül elkezdte a Galaxyn, de nem akarta folytatni, akkor leszedtem GOG-ról, felraktam, de dupla helyet foglalt, mivel félretette magának a 7 GB-ot Galaxyn is. Aztán megint elkezdte Galaxyn is és kezdett betelni az SSD. Szal most leszedtem a játékot és rakom fel az egészet. :D
  • MerlinW
    #7939
    Én speciel még nem igen találkoztam mentés szétcseszéssel (eredeti játék + hivatalos patch felállásban) 30 éves játékos pályafutásom alatt, persze mondhatsz pár példát.
  • molnibalage83
    #7938
    Mert sajnos az iparban ma sokszor ez van... Örülök, hogy itt nem ez.
  • Evoluti0N
    #7937
    Milyen hülye mániád már ez a mentés szétcseszés. :D Hogy a francba cseszné már szét.
  • molnibalage83
    #7936
    Az 1.07 szétcseszi a mentést, vagy mehet tovább a dolog?

    Nem hittem volna, de a W3 miatt lehet, hogy előrébb hozom a gépfejlesztést. Egyszerűen videót készíteni ezzel a gépemmel nem lehet és játék közben is med-hi köztti beállítások voltak. Próbaképpen a KM csatát felvettem, fél óra csak cutscene és minimális azon kívüli. Sajnos a haditanács előttőrl nincs mentésem...
  • lalakov
    #7935
    A nálunk lévő tárgyak nagy részének a súlya 0 lett(felhasználhatók, alkímia és tárgykészítés).
  • molnibalage83
    #7934
    Ez mikor volt? Nem vettem észre?
  • Evoluti0N
    #7933
    Nálam folyamatosan összeszarja magát a Galaxy és a GOG oldalán a letöltés is.
    A GOG-on valami "a" meg "a2" nevű fájlokat tölt le, amik pár kb méretűek.
    A végén érdemesebb lesz inkább Magról leszedni. DRM úgysincs.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.18. 19:30:23
  • zsozso29
    #7932
    GOG-os csak 2GB-os, és 7Gb telepít fel.

    Utoljára szerkesztette: zsozso29, 2015.07.18. 19:27:56
  • Evoluti0N
    #7931
    Most nézem, hogy csak Coming Soon egyelőre és le se lehet tölteni. Vicces, hogy a GOG az ő platformjuk és ott kell várni a legtovább rá. :D
  • lalakov
    #7930
    5,1GB-ot ír a Steam.
  • Evoluti0N
    #7929
    Kint a DLC, meg a patch. Valszeg ebből direkt letöltés lesz weboldalról, meg a Galaxy az lehalt. :D
  • Myselor
    #7928
    igen,elég genyó volt xd
  • Shep
    #7927
    Az mekkora poén volt mikor mentek a barlangban és Geralt elkezdte húzni a szemével :)
  • Myselor
    #7926
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenképpen megvakul,itt nyeri majd vissza a látását,de azthiszem ezt tudod:)
  • lwb
    #7925
    Én jobban szerettem a Roche vonalat a Iorveth félénél, szerintem nem gyengébb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenféleképp megvakítják, csak amúgy nem látod, de a 3-ba akármit csinálsz, vak lesz
  • molnibalage83
    #7924
    Egy átmeneti kérdés a W2/3 között, mert elfelejtettem már egy apróságot. Aki nemt tolta a 2. részt, az ne nyissa meg a spoilert, a kérdés Philippára vonatkozik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A W3-ban eddig minden videóban amit láttam Philippa meg van vakítva. Iroveth oldalán játszva, mikor Trisst Letho menti meg, akkor előttem vakították meg. A másik oldalon viszont nem emlékszem ilyen jelenetre. Ezek szerint, akkor a W3-ban lehetne úgy, hogy nem vak? Vagy mindenképpen megvakul? Erre már nem emlékszem, mert a R. féle vonal annyira gyengus volt a Iorveth. féle szálhoz, hogy nem igazán jegyeztem meg...



  • Evoluti0N
    #7923
    Konzolokra van, de állítólag ott se minden régióban.
  • molnibalage83
    #7922
    Én arra gondoltam, hogy egyetlen gombnyomással, mint a W2-ben.