16775
banner
  • Evoluti0N
    #8001
    Akkor vedd meg nyomtatott formátumban ugyanitt. :) Elég össze-vissza vannak az árak. Van, ami úgy az olcsóbb, van ami elektronikusan.
  • molnibalage83
    #8000
    Csak asztali gépem van. Én régimódi vagyok és szeretem fogni a könyvet.
  • Evoluti0N
    #7999
    Amin akarod. Tableton, gépen, a legjobb e-könyv olvasón, mondjuk Kindle-n. Ez utóbbi olyan technikával készül, hogy full olyan a kijelzője, mintha rendes könyvet olvasnál. Ha nem ragaszkodsz a rendes könyvekhez és sokat olvasol, akkor érdemes venni egyet.
    Amúgy meg különben gondolom, hogy persze ki is nyomtathatod, ha akarod. Tulajdonképpen elektronikus módon kapod meg a könyvet.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.19. 15:16:47
  • molnibalage83
    #7998
    Okas, köszi. Az e-book formátum az mi? Ki lehet azt nyomtatni valahogy? Vagy min olvasható?
  • Nesuten
    #7997
    Kössz közben rájöttem ... :)
  • Voltan
    #7996
    A 770-esen milyen beállításokkal játszottál 1.06-on, és milyen FPS-sel?
    Haonló a gépünk, és nekem az az érzésem, hogy a mostaninál jobban kéne fusson nálam.

    Az 1.07-et fel se merem tenni. Belőttem a 30 FPS-es korlátot, mert így legalább nem ugrál az FPS, a 30 stabilan megvan.
  • Evoluti0N
    #7995
    De hivatalos. Az első rész hivatalosan magyar szinkronnal jött ki.
  • Evoluti0N
    #7994
    Számozva vannak. Az utolsó kívánság, A végzet kardja, Tündevér, A megvetés ideje, Tűzkeresztség. Ez a sorrend. Azonban számozva vannak, hogy Vaják 1, 2, stb. Mondjuk itt. Én itt vettem e-book formátumban.
  • Nesuten
    #7993
    megtaláltam !!! ez egy nem hivatalos szinkron ez ?
  • Myselor
    #7992
    kicsit gagyi de nekem nem volt bajom vele:)
  • molnibalage83
    #7991
    Ok. köszi, de milyen sorrendben olvassam? Nem vennék meg első blikkre az összeset...
  • molnibalage83
    #7990
    Van, de nem ajánlom.... Legyen angol szinkron és magyar felirat.
  • Myselor
    #7989
    van
  • Nesuten
    #7988
    A W1 -nek van magyar szinkronja ???
  • Evoluti0N
    #7987
    Kiegészítés: Van angol nyelvű rajongói fordítás azokból a könyvekből, amik még nem jelentek meg se angolul, se magyarul. Ha tudsz elég jól angolul, akkor azokkal is esetleg majd megpróbálkozhatsz, ha nem akarod kivárni a hivatalosat, amire biztos kell még 1-2 évet/könyv. Én is ez tervezem az 5. után, aminek a vége felé tartok.
  • Evoluti0N
    #7986
    Nekem még jön le a játék, mert csináltam pár hülyeséget és az egészet le kell megint szednem. Meg a Galaxy is kicsit hülye. Szal majd estére kiderül, hogy rontott-e valamit nálam a patch.
  • ratgab
    #7985
    Tulajdonképpen nem értem mi a baj az 1.07. Nálam például nem megy rosszabbul, mint az 1.06..... 30 fps állandó jelleggel megvan full hd-ben high-on és nincs ugrálás....nagy ritkán leesik 28 fps-re de azt max akkor veszem észre ha nézem az fps számláltó.

    Mindezt egy ratyi elavult AMd kártyával és a béta driverrel (legfrissebbet direkt nem raktam fel, mert nem voltak egyértelműen jók a visszajelzések).
  • Evoluti0N
    #7984
    7 kötet van, amik a 90-es években íródtak, meg van egy ami 2013-ban. Az első kettő novelláskötet, a többi öt egymással szorosan összefüggő regény, a nyolcadik pedig ilyen "midquel", ami a Wiki szerint a második könyv idejében játszódik. Ez az összesen 8 könyv közül eddig az első 5 jelent meg magyarul. És, igen fűződnek abból a szempontból a játékok a könyvekhez, hogy sok a visszautalás, visszatérő szereplő, valamint a különböző szereplők motivációit, múltját, más karakterekhez való viszonyát jobban megérted, ha olvastad a könyveket is. Mondjuk az első játékot azért kezdték amnéziás Geralttal hogy így legyen ok mindent elmagyarázni neki, rajta keresztül a játékosoknak, de a harmadik játékra már visszatér teljesen az emlékezete és nem szűkölködik könyves utalásokban, könyvekből visszatérő szereplőkben a játék.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.19. 14:52:08
  • Nesuten
    #7983
    Most akkor Duny = Emhyr var Emreis maga a sündisznó aki apja Cirinek és férje Pavetta -nak ???
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.19. 14:47:50
  • Shep
    #7982
    Hát ez marha vicces, így is érthetetlenül későn kezdheted el használni a maxos cuccokat, így meg lényegében max az utolsó küldetésre felveheted.
  • molnibalage83
    #7981
    Asszem én nem rakom fel az 1.07-et...
  • Nesuten
    #7980
    ezt most jól megszívtam a Farkas iskola remekmívű felszerelésein kívül ,ami 34 -es szinttől volt elérhető ,mind a három iskola felszerelései 30 -as szinttől voltak elérhetőek ... az 1.0.7 től ezek is csak 34 -es szinttől érhetőek el és most kivette a kezemből őket ráadásul most nincs különbség közöttük ami teljesen érthetetlen
  • molnibalage83
    #7979
    Valaki? :(

    Egyébként elhatároztam, hogy akkor végigolvasom a könyveket. Hány érthető el magyar nyelven? Hány kötet van összesen? Ezek kapcsolódnak valahogy a három számítógépes játékhoz?
  • PeeTeR
    #7978
    a specifikus mutik lottyokhoz kellenek - bar gondolom ezt mar tudod
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.19. 14:06:52
  • molnibalage83
    #7977
    A vörös mutagénak nekem csigalassan jöttek kékhez és zöldhöz képest. Mindkettőből rég volt max erősségű, amikor pirosból még közepes sem volt...

    A lény nevű színes mutagénekkel semmit sem tudtam kezedni nem tudtam magasabbra mixelni.
  • PeeTeR
    #7976
    ahova az egerkurzor mutat

  • dubel
    #7975
    Ezeket a teheneket hol lehet megtalálni?
    Kösz
  • Evoluti0N
    #7974
    Köszi. Ezt majd megnézem. Nekem is a vörös mutagénekkel van mindig bajom. Kékkel, zölddel tele vagyok, de vörösből még annyit se sikerült összegyűjteni, hogy csináljak két nagyot. WTF. Pedig lassan már a játék végén leszek.
  • PeeTeR
    #7973
    6563
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.19. 13:36:23
  • dubel
    #7972
    Öltem rengeteget és vannak is vörös mutagénjeim,de nagyot szeretnék csinálni,de előbb ügye kellenének a sima vörös mutagének amiket kis vörös mutagénekből lehet csinálni. Na most a problémám,hogy 1-darab kis vörös mutagénem van és nem lehet betenni melléjük a szörnyekből kinyert vörös mutagéneket,hogy sima vörös mutagéneket csináljak belőlük :(((
  • Nesuten
    #7971
    ölni kell a szörnyeket és dobnak alamizsnát ...
  • dubel
    #7970
    Kis vörös mutagéneket honnan lehet szerezni?
  • PeeTeR
    #7969
    igen lenyegeben ezert is kerdeztem, mert nem talaltam hasznalhato opcijjjjjjjót ra
  • hellboy4591
    #7968
    játszik itt valaki hd7950es kátyán? youtubeon néztem pár videót és ott ha nem is fullon, de nagyobb beállításokkal tolják mint én és megy mint kés a vajban. én meg low-medium beállításokkal tudok 30-35 fps-t elérni... valami nem frankó itt nekem
  • genndy
    #7967
    GOG Galaxyban a Free DLC Programon belül van rollback 1.06-ra, de nekem pl. szürke.
  • Soldiers
    #7966
    Az mitől van hogy nem tudok sprintelni csak sétálni?? rohadt idegesítő
  • Evoluti0N
    #7965
    Eh, vazzeg. Akkor lehet várni 1,08-as hotfixre. :D
  • PeeTeR
    #7964
    tegnap en is neztem valamit, huzos O.o
  • Shep
    #7963
    Első dolgom volt azt visszalőni, de sajnos sokat romlott, viszont ahogy látom konzolon is hasonló történt, boxon 30 fps helyett már csak 20 van szerencsétleneknek.
  • hellboy4591
    #7962
    rakj be valamit a "missing part" helyére :D más ötletem nincs, mit lehetne rajta fejleszteni