16775
banner
  • Nesuten
    #8041
    egyébként a régi ruciára felvette a páncélinget és nacit cserizet hogy nehogy depisként öngyi legyen

  • Evoluti0N
    #8040
    De van
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiskorú leszbiaction.


  • Shep
    #8039
    Tudtommal azok nem képeskönyvek :D
  • Evoluti0N
    #8038
    Gyönyörű, hogy az eredeti játékomat végül torrentről kell leszednem, mert a Galaxy és a GOG is egy rakás szerencsétlenség. Még jó, hogy van fent DRM-mentes GOG verzió. Szal olyan, mintha onnan szedném le.
  • S1M0N
    #8037
    Nem, mi a Witcher-könyvek alapján készült játékokkal vagyunk képesek játszani!

    Sokat ad hozzá a játékok cselekményéhez, örömmel vettem például a Wild Hunt-ban is a könyvekből ismerős szereplők felbukkanását.

    Szerintem nagyon jók, bár a játékok nélkül valószínűleg soha nem találkoztam volna velük... Nagy kár lett volna. Csak most megint legalább 1 évet kell várni, mire az újabb könyv megjelenik magyarul.

    Az ötödik is nagyon tetszett, az újonnan felbukkanó szereplők nagyon jók, az egyik különösen meglepett. Lehet megint bele is kezdek az eddigi könyvek újraolvasásához, bár az elsőt már legalább 5x kiolvastam...
  • Count Adyn
    #8036
    Nekem nagyon bejön az író humora, meg az egész világ hangulata, aki szereti a fantasy-irodalmat annak mindenképpen érdemes elolvasnia könyveket még ha nem játszik akkor is:)
  • Evoluti0N
    #8035
    Ugye tudod, hogy eredetileg regények voltak és az alapján készültek a játékok? Szóval nem "játék könyvekről" van szó. Nem mintha azoknak az olvasásával bármi gond lenne.
    Mi köze van a kockaságnak ahhoz, hogy valaki minőségi fantasy könyveket olvas?
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.19. 20:15:31
  • TBTPumpa
    #8034
    Plusz információ és történések révén jó dolog lehet (legalább érteni a viszonyokat és visszautalásokat a játékban). Na meg ott van ugye Ciri is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.19. 20:14:02
  • Rita79
    #8033
    Tényleg van olyan, aki ebből a játékból képes regényeket olvasgatni? Nem lenézni akarom ezt, csak fura. Én is Hihetetlenül nagy kocka vagyok annak rendje és módja szerint, de hogy ezt még olvasgatásokkal tetézzem, az kizárt.
  • Evoluti0N
    #8032
    Ma elolvastam az 5. könyvet és elkezdtem a 6-ot is rajongói angol nyelvű fordítással. Ajánlom mindenkinek, aki elolvasta már az első ötöt és nem akar várni az utolsó kettőre éveket. Ha nem tudnám, hogy nem hivatalos fordítás, akkor meg se mondanám. Nagyon minőségi.
  • PeeTeR
    #8031
    erre az ujra egyertelmuen nem... zvalamiborzalom :D de jo... legalabb ott a lehetoseg, hogy ha akarod, le tudod.
  • TBTPumpa
    #8030
    Dat téli ruci:


    Dat alap szakadt:


    Lassan újra el kell kezdenem a játékot új Ciris képek miatt... Ez még a májusi termés.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.19. 19:48:40
  • Rita79
    #8029
    Azt írja a GoG, hogy 130 órám van benne, és 32%-nál járok. :D (Sztem azért jóval több órám van benne, ha mindent bele veszünk.)
  • molnibalage83
    #8028
    Én nem cseréltem le, nagyon tetszik a téli rucija, meg az alap szkadtas is.
  • PeeTeR
    #8027
    zmagyütt, csak nem vetted eszre
  • Nesuten
    #8026
    Ez ma jött vagy csak nem vettem észre ???

  • Nesuten
    #8025
    Harcra készen ... lassan itt a vége ...
  • j0nNyKa
    #8024
    - mert a sweetfxtől brutálszép lesz minden
    - mert az eredeti nem brutálszép
    - mert gyorsan akarják látni / kipörgetni a fejlődés rendszert
    - mert túl könnyű nekik
    - mert túl nehéz nekik
    - mert nő a kuki a picit szebb screenshottól
    - mert izgibb az új színű ló
    - mert új feelinget ad a játéknak
    - mert pina > minden
    - mert túl könnyű / túl nehéz nekik idő állítás nélkül a játék
    - mert hülyék
    - mert szexibb növekedés nélkül

    szivesen
  • PeeTeR
    #8023
    szinte mindent at lehet irni ("modolni") bizonyos kereteken bellul a visszatomorites vegett. de valahogy meg mindig nem ertem a kerdesed. miert hasznlja - mert miert ne? - tessek itt egy frappans valasz. miert hasznal tobb 100000+ ember sweetfx -et? miert nem jo nekik az eredeti? miert hasznaljak az xp szorzot? miert nehezitik meg jobban a jatekot? miert konnyitik meg? miert finomitjak meg tovabb a grafikai beallitasok lehetosegeit? miert cserelik le a lo szinet? miert krealnak extrem szelsoseges idojarasi korulmenyeket? miert pinara vetkoztett csajok rohangalnak mindenhol? miert hosszabitjak vagy eppen roviditik meg az alkimiai elemek hatoidejet? miert cserelik vagy eppen egyensulyozak a kereskedok portekait? miert tuntetik el teljesen a szakall novekedest?

    MERT MIERT NE.
  • molnibalage83
    #8022
    Azoknak, akik nem akarják az első két részt végigtolni. Eddig messze ez a legjobb storyline összefoglaló, amit találtam. Emellé kell kb. a legközelebbi barátok életútja és kb. kébe lehet kerülni. Érdemes lenne banner alá tenni.

    Itt van.

    A vicc az, hogy eddig vagy X videót és oldalt nézte meg, de még mindig zavaros, hogy akkor Geralt mellbe szúrás után mi volt. A legtöbb azt mondta, hogy Ciri mentete meg Geraltot ÉS Yennefert is és csak ezután rabolta el a Wild Hunt Yennt és ment utána Letho és Geralt és történt meg a csere és ezután mentette meg Ciri Geraltot a Wild Hunttól Viszont rohadtul nem értem, hogy arre miért nem emékszik senki?

    Ez már azután volt, hogy Cirit magával vitte Yenn varázsló képzésre, ahol összeesküvés miatt meneülnie kellett. Ekkor volt az, hogy Ciri hosszabb időt töltött a másik világban? Mintha a legtöbb kiokosító youtuber vagy blogoló úgy akarná elmagyarázni, hogy ők sem értenék... Így viszont én sem értem...


    Tehát a W1 ott veszi fel a vonalat, hogy Ciri megmentette Geraltot a falkától, de senki nem tudja, hogy ő volt, de nem azután, hogy mellbe szúrták. Jól értem? Az infók szerint Zoltam és Triss látta, hogy Geralt meghal, de Yennről nem ejtetek egy szót sem, cska hogy nem tudta megmenteni.

    Nagyon zavaros ez az egész sorrendiség nekem.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.19. 18:08:51
  • Shep
    #8021
    Tényleg, ez rémlik is. Kösz.
  • Myselor
    #8020
    miért lenne értelmetlen az enyém?ennyi erővel átírhatnátok a sebzést is meg úgy mindent amit csak lehet,a hp-t is pl
  • S1M0N
    #8019
    Igen,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ekkor én is azt hittem, hogy neki annyi is, de később, az utolsó fejezetben, Loc Muinne-ban lehet vele találkozni és beszélgetni is. Itt van egy videó, ha megnéznéd a beszélgetést

    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2015.07.19. 17:44:15
  • PeeTeR
    #8018
    mi ertelme van ertelmetlen kerdest feltenni?
  • Myselor
    #8017
    mi értelme van átírni a teherbírást?
  • Nesuten
    #8016
    Belehúztam egy kicsit

  • Shep
    #8015
    Na várjál de után nekem akárhogy variáltam mindig felrobbantotta magát a börtönben.
  • S1M0N
    #8014
    Pedig elég sima ügy, csak az ostromnál, amikor találkozunk vele, a megfelelő dolgokat kell neki mondani. Nem akarok spoilerezni, de ha rá tudod beszélni, hogy tegye le a kardot, akkor fogod még őt látni. Én eléggé meglepődtem, amikor megláttam. Most csak igen tág értelemben beszéltem, nem akarom lelőni a cselekményt.
    A 3. részben nem tudom milyen lenne az anyja, ha a fia meghalt, de gondolom nem ugrana nekünk örömében.

    Witcher 2-es spoilerek előfordulhatnak:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az "ivadékokat" én sem mentettem meg soha, inkább Trissnek szoktam segíteni, a barátok fontosabbak Geraltnak, mint bármely ország sorsa, legalábbis én így gondolom.
    Ők amúgy is a második rész sztorijának a fő sodrába tartoznak, az események nélküled is megtörténnek, a nagy politikai dolgokba meg egy egyszerű witchernek nincs beleszólása.
    A 2. rész útmutatójában elolvastam azokat a küldetéseket is, amiket Triss megmentése miatt kihagytam, de egy-két jeleneten kívül amire kíváncsi lettem volna, nem éreztem úgy, hogy rosszul döntök.
    Mindenkit úgy sem lehet megmenteni, bár valószínű, hogy Triss sem kikötözve halt volna meg a kínzókamrában.
    De én úgy voltam vele, hogy a segítséget kérő egyedül is el tudja intézni a dolgokat, legfeljebb lemaradok kisebb dolgokról.

    Bár az eléggé meglepett, amikor a 3. részben mondták, hogy Philippa Eilhart-ot megvakították, erről Vernon Roche oldalán semmit sem lehetett tudni... Azért a játék végén mondhattak volna erről pár szót.

    Mondjuk én személy szerint Henselt-nél voltam kíváncsi anno, hogy mennyit számít, hogy a 3. részben él vagy sem, de sajnos elég röviden elintézték, szóval a következő trilógia végigjátszásnál nyugodt szívvel hozom majd meg a számomra helyes döntést.

    Ha anno nem vesztek volna el a szépen kimásolt mentéseim a fontosabb döntések előtt, akkor már lenne párféle végigjátszásom, belenézhettem volna mindenbe.
  • PeeTeR
    #8013
  • Különc
    #8012
    Sosem volt
  • molnibalage83
    #8011
    Érdekes. Nem is tudtam, hogy a W2-ben túlélhette volna a srác az elején, pedig és megpróbáltam azt emlékeim szerint. Ez annyiban merülne ki, hogy akkor az anyja barátságos a 3 részben?

    A királyi ivadékot sem mentettem meg soha. Ennek milyen hatását tapasztaltátok a 3. részben?

    Letho és Síle tiszta sor.
  • dubel
    #8010
    Kösz
  • Nesuten
    #8009
    Dandelion = Szájhős nem is értem miért nem is fordították lefele
  • Nesuten
    #8008
    Duny -tól kapott Mén elnézést a császárról írok Emhyr var Emreis -től

  • Count Adyn
    #8007
    Jah és Csőre Gábor Dandelion szinkronhagja! :D
  • Nesuten
    #8006

    A Fészek ahol nincs a Griff



  • MerlinW
    #8005
    5 jelent meg, számozva vannak, abban a sorrendben olvasd. Itt talán a legolcsóbb Esetleg Bookline-on, ott néha rávernek a Libri-re.
  • Nesuten
    #8004
    Megtaláltam a "Zsoldos megbízás - levelet " ami az oxenfurti erdő teremtménye feladathoz kellhet - lássuk segít e ...

    itt vannak az eltűnt katonák ,de nem lehet megcsinálni a feladatot



    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.19. 16:00:16
  • Nesuten
    #8003
    Imádom a Tünde legendákat - Mondd el ,kérlek!
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.19. 15:33:02
  • Nesuten
    #8002
    Azt sem tudjuk mi az a Napkő.