16775
banner
  • genndy
    #8643
    Valaki a 3-on felbuzdulva az egész trilógiát kezdte újra
    (egy újrázás a 3-ból nekem is hátravan, az Iorvethes úton, direkt amiatt nyomtam végig nemrég az 1+2-t. De asszem majd csak a kieg. után.)
  • ropi88
    #8642
    Köszönöm a segítséget.
  • DantesHUN
    #8641
    Azon gondolkoztam, így felidézve az emlékeket, lehet újra kezdtem a játékot, de akkor megint semmire se jutna idő.
  • Prof William
    #8640
    Tökéletesen összefoglaltad a játék megjelenése előtti kb 2 hetet. :)
  • MerlinW
    #8639
    Én még csak most jutottam el Skellige-re és a Monster pakkon kívül (amiből 5 lap hiányzik) mindegyik pakli megvan (25-30 lapokkal) sőt mindegyikben van 4-6 hero lap.
  • wedge31
    #8638
    " Miért mozog állandóan a növényzet? Miért van állandóan szélvihar? És szarul is mozognak"- ez pl nagyon is zavaró volt eleinte de aztán megszoktuk, de nagyon meg tudnák lenni nélküle.
    A Ciris részek detto, nekem teljesen feleslegesek voltak csak megakasztották a játékmenetemet.

    A többi valóban felesleges károgás volt de ezt már megszokhatuk, mert minden nagy játék elött megy a savazás ezerrel.
  • Negritis
    #8637
    ac4el nekem nem volt gondom a unity már inkább :D
  • Although
    #8636
    Valóban :) Volt ilyen. :)
  • DantesHUN
    #8635
    Hát egy-két tucatnyi ember? A neveket nem írtam ki, de a fórumokon, itt is, máshol is, ez ment a megjelenés előtt, és természetesen én voltam a hülye és a kurvaanyámat és biztos lefizettek, amiért a megjelenés előtt mertem mondani, hogy talán várjuk meg a megjelenést, hogy milyen lesz.

    Tényleg vicces, hogy aztán megjelent, és a károgást mintha ollóval vágták volna el.
  • molnibalage83
    #8634
    Ki hordta össze ezeket az ökörségeket?

    Az RTW2-höz és az röhejes AC4-hez képest a W3 gyakorlatialg bugmenes. Az RTW2 akkora fos volt megjelenésekor, hogy utána fontolgattam, hogy soha többé nem veszek játékot megjelenéstől számított fél éven belül, mert úgyis csak bughalom fostenger. A W3 adta vissza a reményt, hogy lehet tengernyi tartalmat is megvalósítani úgy, hogy a játékosok 90+ százalékának semmi hiba nem jön elő.
  • DantesHUN
    #8633
    Visszaolvastam, ja így volt megjelenés előtti hír: egy millió előrendelő. Reakció: kevés. Bukás.

    Felkerültek képek: ronda. Hogy mozog a bokor. Milyen szar, hogy néz ez ki? Hogy mozog a fű? Lebutították. Hazudtak. Ronda, rondább mint a korábbi rész! pacásított moslék. 30 fps mellet játszatatlan. Csak a 60.

    A cirris rész minek bele? Hülyeség lesz, felesleges, szar csőjáték lesz. Fos az egész.

    Miért mozog állandóan a növényzet? Miért van állandóan szélvihar? És szarul is mozognak.

    Le lesz butítva az egész játék.

    A terület úgyse lesz megtöltve tartalommal, unalmas lesz.

    a megjelenéskor már lesz hozzá patch, azaz már megjelenéskor bugos játszhatlan szar lesz

    optimalizálatlan lesz

    És...és...aztán megjelent a játék. Hm, mi is valósult meg a károgásokból? És mi is lett az emberek reakciója, miután a játék megjelent? Folyamatos nyáladzás, a reális élet szinte teljes feladása, amíg az ember a végére nem ér,katarzis, ujjongás.
  • Evoluti0N
    #8632
    Teljes mértékben megérdemlik. Nem csak, hogy eszméletlen jó cuccot raktak össze, hanem az is pozitívum, hogy mennyire játékosbarát politikát folytatnak. Manapság ez nagy szó. Nálam most ők a top.
  • Evoluti0N
    #8631
    Lehet nyerni, igen. Nekem sikerült. Szal nem úgy van megírva ez a rész, hogy mindenféleképp veszítesz. Előtte sokat kell kártyázni, csinálni a kártyás küldiket és egy nagyon jó paklit összeállítani. Előszörre levert az első ellenfél. Mondtam, hogy ilyen bizony nincs és aztán betöltés után egymás után sikerült mindenkit előszörre legyőznöm. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.08.27. 11:42:07
  • bunny
    #8630
    Hali, minap fejeztem be a játékot, hát nagyon bejövős. Vagy 3 hétig szórakoztam vele, ami azért elég tisztességes, bugot is alig találtam, szóval le a kalappal a lengyelek előtt. Egy kérdés, ha már úgyis kártya a téma. A versenyen van esély nyerni? Mert engem úgy szedtek szét, mint foxi a lábtörlőt, pedig előtte azért 1-2 kör után mindenkit lenyomtam. Nekem kicsit irreálisan szerencsésnek tűnt az ellenfér lapjárása ... Gondolom a storyline megköveteli a vesztés, vagy nem? Elvileg van oda mentésem, szóval ha van esély akkor nekifutok még párszor, de ha nincs nem tökölök ott. Egyébként jól kitalált ez a gwynn, rendes kártyával kicsit nehéz lenne játszani a szorzók miatt, de egyébként önállóan is kiadhatnák, netes multi opcióval :)
  • Evoluti0N
    #8629
    Ez így szokott lenni kb. minden játéknál. :D
  • DantesHUN
    #8628
    Ühm, a megjelenés előtti napok hisztije zanzásítva:
    -szar lesz
    -csúnya lesz
    -nem lesz sikeres.
  • molnibalage83
    #8627
    Volt ilyen az első két rész után?
  • DantesHUN
    #8626
    A megjelenés előtti károgók hol is vannak, akik szerint úgyse lesz sikeres?
  • genndy
    #8625
    Helyes, helyes, remélem ez azóta megduplázódott Eszméletlen jó cuccot raktak össze.
  • molnibalage83
    #8624
    Furcsa, hogy csak most posztolták ki.
  • Negritis
    #8623
    és akkor most nem jöhetett ki egy 6 hetes adat?
  • molnibalage83
    #8622
    6 hét? Május végén jött ki játék.
  • Evoluti0N
    #8621
    6 hét alatt több, mint 6 millió példányt adtak el.

    "An Open Letter from Head of CD PROJEKT RED
    Hey Gamers!
    Time does fly! These few months since launch passed faster than you can say potestaquisitor. We’ve been hard at work delivering you new content, fixing what needed to be fixed, and secretly plotting how to rock this boat we call the RPG genre even more. We’ve just concluded our shareholder conference where we announced that The Witcher 3: Wild Hunt family got a bit bigger -- we sold over 6 million copies of the game in six weeks since launch. Worry not, I won’t discuss any financial stuff here. I would, however, like to give you some insight on what that means to us as game creators.
    One could think we have six million reasons to be happy and that’s it. We do, but that number is also a big responsibility and I want everyone to know that we, as a studio, realize that. For us, all your high praise, all the positive reviews, are also an obligation -- we’ve made a really good game but there’s still a long road ahead of us. Everyone here in CD PROJEKT RED is really attached to their work and how you, the gamers, perceive it. RED is full of artists, wild dreamers and people crazy about what they do (and sometimes just plain crazy). We lose sleep over that particular colour the sun has when it sets over Velen, and argue over arranging the furniture in a house the majority of gamers will probably never see. We’re not the kind of people who are easily satisfied and we always strive for more. I’d like you to know that.
    Yes, six million copies is a great achievement for a company making RPGs, but this business is not only about that. If our games are a gallery of sound, picture and text - you are the visitors of this gallery. To an artist, there’s no sweeter sight than people enjoying their work. That’s why, in the name of all the devs in the studio, I’d like to say thanks to each and every one of you.
    Thanks!
    Adam Badowski,
    Head of Studio
    CD PROJEKT RED"
  • genndy
    #8620
    Illúziófal, majd a főküldiben Keira ad egy cuccot amivel át tudsz ezeken jutni.
  • ropi88
    #8619
    Sziasztok!
    Itt mit kell csinálni?
    Köszönöm
    bejárat
    Utoljára szerkesztette: ropi88, 2015.08.27. 09:21:05
  • molnibalage83
    #8618
    Az első része kész a "Witcher III sorozat"-nak, de feltölteni még egy ideig nem tudom a nevetséges sávszélem miatt...
  • lalakov
    #8617
    A "Bástya" nevű küldetés hibájáról már tudnak és készül a fix. Ez a hozzáállás nagyon szimpatikus.
  • molnibalage83
    #8616
    Nagyon lassan. Én egy ideig gyúrtam a kártyázásra és így is csak Nilfgaard decket tudtam csinálni, de azt is csak a játék végén... A mási deckekből a játék végéig nem volt elég lap egyáltalán összerakni őket...
  • RatBaG #8615
    a northern factionnel lesz a legegyszerűbb nyerni, miután összeszedsz párat az egymást tápolós kártyákból, meg a kémeket.
    22 egység kártyának kell lennie alapból minden pakliban, és érdemes max ennyin tartani, nem kell feleslegesen felpumpálni az összes gagyi lappal, akkor nagyobb eséllyel húzod ki a jókat. erre a 22-re jönnek rá az időjárás kártyák, decoy, scorch. (weatherből max egy frostot vittem mindig)

    én ahogy új helyszínre értem, egyből kártyáztam akivel csak lehetett, blacksmith, armorer, merchant, na meg az innkeeperek, ők árulnak is általában vagy 3-4 lapot. ezen kívül a főbb karakterek fix lapot adnak, náluk sárgával jelzi a gwentet.

    én itt néztem a gwentes karaktereket, de ha rákeresel a "gwent guide"-ra van mindenféle lista, helyszínekkel... http://witcher3map.com/
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.08.26. 10:42:41
  • Negritis
    #8614
    én az alap frakcióval aláztam mindenkit :D (kivéve a versenyen a csajt :D)
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.26. 10:03:45
  • Sheltem
    #8613
    Kártyázással kapcsolatban tudsz segíteni? Van az alap frakció és az azt hiszem valami "northern" (az a zöld) be valóak a hőseim, oda van 10 attackkos kártyám stb viszont nem tudok vele játszani mivel kevés az "egység kártyám"
    Talán 17/22 ? Honnan tudok több egység kártyát szerezni az északi kártyapaklihoz? Az utcai árusoktól megvettem amit lehet(remélhetőleg nem hagytam ki) az alapfrakciós paklival meg nem nagyon lehet legyakni a komolyabb kártyát adó embereket(pl jövendőmondó).
    Vagy alappaklival is el lehet kalapálni mindenkit csak mégügyesebbnek kell lenni?
  • Evoluti0N
    #8612
    Látótávolság növelő mod teszt alatt.



    (nem az én videóm)
  • molnibalage83
    #8611
    Velen elején. Egyszer végigtoltam már, most már csak a filmkészítés és más irányban végigtolás miatt csinálom. Legfeljebb időnként használok offline térképet.
  • MertHogy
    #8610
    Hol tartasz? Mert szerintem kénytelen leszel újra kezdeni, ez tuti olyan hiba, amit nem lehet csak úgy helyrehozni, mondom nekem is csinált a térkép furcsa dolgokat, hiányzó ikonok és most, hogy új játékot kezdtem minden szuper(na jó nem minden, most több ikon van mint kéne).
    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.08.25. 21:40:34
  • molnibalage83
    #8609
    Az istennek sam akar semmilyen ikon az útjelző táblákon, hajókon, hirdetőtáblákon, stash-en és a lovon kívül előzetesen bármi megjelenni, bármit kapcsolok fel...
  • PeeTeR
    #8608
  • RatBaG #8607
    na például az vagy 50 óra legalább, ha ráfüggsz. :D
  • Sheltem
    #8606
    233 óra? Azt hogy ? Kb fele fog nekem kijönni úgy hogy mindent kivesézek a-z ig. Vagy mégsem? Jó mondjuk a kártyázásba nem merültem el túlzottan (még).
  • PeeTeR
    #8605
    torold a hozzaszolast es irjal HA azok is keszen vannak ;p
  • RatBaG #8604
    nem mintha bárkit is érdekelne, de 233 óra után a végére értem.
    mindent megcsináltam/összeszedtem, kivéve a skellige külső vizein szétszórt kérdőjeleket, azt majd utólag.