16775
banner
  • Rita79
    #8763
    Na végig vittem, 35-ös szintet értem el. Hihetetlenül jó volt a játék, fordulatokban gazdag, kliséktől mentes, észbontóan szép grafika, pazar történet.
    278 óra játékidőm van benne a GOG Galaxy számláló szerint. De ez hellyel közzel reális is, mert borzasztó sok időt áldoztam rá. De megérte. Ez a sok idő amiatt jöhetett össze, mert szinte az összes területet bejártam amit csak lehetett, sőt néha sztem olyan helyekre is eljutottam, ami elvlieg nem lenne bejárható. Minden kérdőjelet kivégeztem. Na jó egy db maradt, amit egy 48-as szinttű Király Griff őriz, őt nem sikerült legyőznöm. :)
    Az összes Witcher páncélzatot és fegyvert elkészítettem az adott kovácsoknál. Aranyam ha 7000 maradt a végére kb. Pedig elég sok is volt a játék közben, de a sok alkímia, meg kovácsolás, meg tárgy készítés leszippantotta az egyenleget a sok kereskedés ellenére is. Megéri foglalkozni az alkímiával , sőt a játék a jellegéből adódóan meg is követeli azok számára, akik komolyan veszik a játékot. A remekmívű páncélzat és fegyverzet elkészítésére szintén érdemes energiát fordítani, mert jelentősen megdobja a védelmi, ill. támadási értékeket.
    Azt nem merném kijelenteni, hogy még egyszer neki kezdenék, holott a játék simán megérdemelné. Csak ugye a sok idő ami szükséges a tényleg alapos és tisztességes végig játszáshoz, az elég nagy áldozat időráfordítás oldaláról nézve. Talán majd 1 év múlva.
    Addig próbálkozom majd mással, viszont nem tudom, hogy tudnak-e készíteni olyan játékot, ami csak megközelíti színvonalában ezt a remekművet.

  • MerlinW
    #8762
    Csináld magad:)
  • kasa85
    #8761
    Köszi :)
    Itt már voltam,de nem tudom Magyarul értik e.
    Angolban nem vagyok járatos :(
  • PeeTeR
    #8760
    :DDDD
  • Kurfürst
    #8759
    Egy kis aktuálpolitika ;)

  • Evoluti0N
    #8758
    Witcher Store.
  • kasa85
    #8757
    Valaki venni szeretnék Witcher pólót XL,vagy XXL ben van e valakinek?
  • Evoluti0N
    #8756
    Igen.
  • proway
    #8755
    Sziasztok, bocsi az infóhiányért de a new game + kijött már?
    Utoljára szerkesztette: proway, 2015.09.01. 23:40:20
  • TOMSILENT
    #8754
    Ezt akartad küldeni?

  • TBTPumpa
    #8753
    Nincs rajta Ciri, úgyhogy nyem kell!
  • Solid Snake
    #8752
    Készülget az új dlc. kiszivárgott egy kép.
  • xido
    #8751
    noha még a felénél se járok és félre is van rakva egy ideje...legjobb emlékem szerint novigradban találtam egy boltot,ahol sok küldetés tárgyat vehettem,mintha ez is közte lett volna...vagy a fegyvermester csóka volt..vagy valami direkt alkimista boltos..
  • ArmaGeddonfo
    #8750
    nagy Segítség lenne szükségem :I Lizard figurine hol találok mert ahol vennem kéne ott nincs /=
  • AnuluWork #8749
    Ez milyen minigame?
  • RatBaG #8748
    http://imgur.com/a/i8PSt
  • TOMSILENT
    #8747
    Tudom hogy volt már. De megláttam a képet amit linkeltél és azon pont ugyan az a fazon van mint a videóban...
  • molnibalage83
    #8746
    Bazz...
  • RatBaG #8745
  • Sheltem
    #8744
    Végigtoltam, minden perce tökéletes volt. Ezentúl ez az etalon a számomra ....Imádtam Geralt hülyéskedéseit Cirivel, nagyon aranyosak voltak :)
    Sajnos én a triss/ yen t is döngetem játékstílust követtem így mosolyszünet lett a végére(gondolom ez még nem spoiler) legközelebb csak yen -t fogom "intézni".
  • genndy
    #8743
    Váá, mekkora!
    Yen szokás szerint magyaráz, Geralt lehajtott fejjel csak hallgatja, hatalmas Dandelion hangszere gyönyörű.
  • RatBaG #8742
  • Prof William
    #8741
    Akkor még nem golyózott be teljesen...
  • Although
    #8740
    Nem csak te. Már el is felejtettük lehet minőséget is letenni nem csak kommersz dolgokat lehet nem lesz 20 millió db de az a 6 millió aki megveszi az többet nyer és többet ér. :)
    Nem gondolom, újra írna dolgokat a CD projekt de felfigyel rá mindenki még az is aki kommersz terméket árul.
  • bardocz
    #8739
    Basszus, ezt el is felejtettem :D
    Az első részben Radovid mennyire vicces az ittenihez képest.
  • bunny
    #8738
    Ha már zene, én teljesen padlón voltam ettől:


    Gyönyörűen énekel a csaj, szép tiszták a hangok, szóval imádtam (itt a yt videóban amúgy nem szól olyan szépen, mint a játékban). Simán megállná a helyét önállóan is. Kár, hogy nincs rajta a witcher3 cd-n.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2015.08.29. 20:29:55
  • Count Adyn
    #8737
    It is said by Elihal that Kalkstein fell prey to Radovid's witch hunt not long before Geralt's arrival in Novigrad. He supposedly went out with a "bang". When he died fiery beasts surrounded him and shot into the air to spell,"Radovid sucks flaccid cock".

    :DD
  • Although
    #8736
    Ez így van jó kis karakter volt.
  • RatBaG #8735
  • bardocz
    #8734
    Mi lett vele?
  • molnibalage83
    #8733
    Határozottan és nincs rajta az egyik a soundtracken, de YT-n fent van.
  • molnibalage83
    #8732
    Meg a W2 utolsó fejezetében megismert varázsló csajt. Hobbiból lemészárolnám az összes égetőt...
  • cylonflatus
    #8731
    Én is hasonlóan toltam végig, az összes kérdőjeles helyet felfedeztem, kipucoltam, küldetést amit csak lehetett megcsináltam és aztán mentem Skelligere. Második nekifutásra viszont biztos nem így fogom csinálni. Jóval hamarabb át fogok menni a szigetekre és majd ingázok Skellige és Velen-Novigrad között a változatosság kedvéért.
  • Evoluti0N
    #8730
    Skelligének olyan jó háttérzenéje van. Már csak azért is szerettem ott lenni. :)
  • HeadHunter86
    #8729
    58 óra után átértem Skellige-re.
    Novigradban szinte minden megcsináltam ami nem 30-as szint felett van.
    Ez az új térkép eszméletlen hangulatos. Azt hiszem itt is elleszek még vagy 50 órát. Bár most MGSV miatt újra félreteszem a játékot kicsit.
  • cylonflatus
    #8728
    Én Kalksteinnek örültem volna, végig reménykedtem, hogy viszontlátom. Aztán amikor megtudtam mi lett vele... mocskosul elkenődtem :(
  • cylonflatus
    #8727
    Shanis kieg
  • cylonflatus
    #8726
    Mondtam én, hogy arról szólt az első két rész? Nem úgy értettem, hogy ez körül forgott a cselekmény, viszont a történet része ez is. Geralt ugye folyamatosan az amnézia miatt elfeledett emlékei után nyomoz, Yen pedig az elfelejtett múltjának a része. Amúgy már az első részben is több utalás volt rá, pl Dandeliontól, de pl Trissel való kapcsolata közben erősödik föl benne egy benyomás, hogy korábban mélyen szeretett egy varázslónőt, de nem tudja ki az pontosan. Tehát mondhatni az elején még Geralt úgy keresi Yent, hogy nem tudja kit keres, mert semmire nem emlékszik a múltjából.
  • Evoluti0N
    #8725
    Először Trisst választottam. Azonban a könyvek elolvasása után úgy látom, hogy Yen a tökéletes választás. A második végigjátszáskor most őt fogom választani.

    Játék spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a dzsinnes rész után kiderül, hogy Yen valóban szereti Geraltot és nem a varázsalt miatt, akkor olyan szar volt neki mondani, hogy nem szeretem. :D


    Könyv és játék spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yen és Geralt olyanok, mint Ciri szülei. Együtt egy családot alkotnak. Yen nem tökéletes és a kapcsolatuk se az, de mégiscsak szeretik egymást. Triss meg nem egy angyal éppen. A könyvekben is elcsábítja Geraltot, pedig Yen jó barátnője. Meg a játék első két részében se beszél önként Yenről, csak amikor Geralt megemlíti. Eltitkolja Geralt elől Yen létezését, hogy Geralt vele legyen és nem próbálja Yent felkeresni. Helyette élvezi Geralt szerelmét, miközben nem gondol arra, hogy Geralt esetleg még mindig szereti Yent, csak nem emlékszik rá.
    A könyvek végén is ugye Geralt és Yen együtt "távoznak" (halnak meg vagy olyasmi) és Yen még az életét is feláldozná érte. Trissről ez nem biztos, hogy elmondható. Szal néha tényleg ribancul viselkedik, de szívből szereti Geraltot és Cirit is és az életét is feláldozná értük és ezért szerintem így, most a könyvek elolvasása után azt mondom, hogy ő Geralt igazi szerelme.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.08.29. 14:51:55
  • DantesHUN
    #8724
    Nem kell túl magyarázni. Az érzelmeket nem lehet racionálisan leírni, van hogy az ember rossz emberbe szeret bele. Yen-Geralt páros ilyen, bizonyos tekintetben.