16775
banner
  • TBTPumpa
    #8843


    CD Galaxisnál 6500 Ft-os áron megy. WTF
  • xido
    #8842
    ja..kérdeztem a srácokat,de csak pakli nem kerül forgalomba :)
  • Negritis
    #8841
    nekem van gog-s kódom de ugyanezen agyalok hogy mondjuk 2kért odaadom a kódot :D
  • xido
    #8840
    srácok..lesz itt olyan,akit esetleg nem érdekel a dobozos kiegészítő?
    steames vagyok,de a pakli érdekelne...reális,ha valakinek féláron felajánlom a kódot,ami a gog-hoz kapcsolódik,ha úgy adódna?
  • molnibalage83
    #8839
    Vagy nagyon húznak és 3. opciónak behozzák. Tekintve a munka eddigi szintjét én nem tartanám kizártnak.
  • Prof William
    #8838
    Szerintem is. Gondolom fel lehet eleveníteni a régi szép időket és meg lehet fektetni de a két főrománcba biztos nem zavar majd be.

    Esetleg a végén ő is ott lesz majd a hajón... Vagy beköltözik Dandelion vendéglátóipari egységébe....
  • TOMSILENT
    #8837
    Komoly lesz a kiegészítő, várós számomra nagyon. Ma viszont olyat láttam hogy nem hittem el, egy fazon jött velem szembe és olyan haja volt mint Geralt-nak, oldalt felnyírva, hátul összefogva...


    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2015.09.08. 18:57:32
  • Evoluti0N
    #8836
    Rosszul fogalmaztam. Eddig azt hittem, hogy a két kiegészítőt csak együtt lehet és külön-külön nem. Azonban az előbb kaptam mailt, amiben a lent látható link is szerepel, ahol külön van a Hearts of Stone.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.08. 18:36:07
  • molnibalage83
    #8835
    Hát be is baszna, ha nem lehetne külön megvenni. Hogyan nézne ki? Megvan az alapjáték és megvetetik az alapot újra, mert akarom a kieget is...?
  • Shep
    #8834
    Azt csak te tudhatod :)
  • Evoluti0N
    #8833
    Nem is tudtam, hogy külön is meg lehet venni a kiegészítőket. És ráadásul gusztustalanul olcsó az első. Főleg, ha valóban 10 órányi tartalom van benne. 10 dolcsi az alapára, jelenleg 8,50-re le van árazva.
  • bardocz
    #8832
    Miért nem emlékszek én erre?
  • genndy
    #8831
    Az Xboxos gyűjtőihez adtak.

    @#8811 S1M0N: el vagyunk kényeztetve
    Nem csodálkoznék különösebben majd egy újabb dobozos gyűjtői kiadáson sem, minden DLC-vel (esetleg az már szobor nélkül).
  • MertHogy
    #8830
    Igen ő az, mondja is, hogy most én segítettem neked, de egy nap lehet én kérem a te segítségedet.
  • Shep
    #8829
    Ez az a csóka akivel az első kocsmában találkoztunk, nem?
  • RatBaG #8828
  • MertHogy
    #8827
    Nem hinném, hogy olyan jellegű románc lesz ez, mint a Yen-Triss párosé, inkább Kiera típusú.
  • molnibalage83
    #8826
    Én egyáltalán nem éreztem fontosnak, Triss mindent vitt az első részben. Még az első fejezet boszorkánya is mélyebb nyomott hagyott bennem, bár a nevére nem emlékszem. A külső megjelenésére azért kíváncsi leszek... :)
  • Evoluti0N
    #8825
    Úgy tűnik, hogy tényleg visszatér Shani. Azt hittem eddig, hogy csak pletyka. A cikk alapján új románclehetőség is lesz. Több, mint valószínű, hogy róla van szó. Örülök, hogy visszatér. Furcsa is volt, hogy egy ilyen fontos karaktert az első részből, teljesen hanyagolnak a folytatásokból.
  • molnibalage83
    #8824
    Beza.
  • molnibalage83
    #8823
    Bazz, furcsálltam is az alaptájékban, hogy nem találkoztam soha többet a fogadós fickóval. Lám, lám...
  • molnibalage83
    #8822
    Ezt meg pont megcsináltam. Jót röhögtem rajta.
  • MertHogy
    #8821
    Ja, tényleg hiszen írtad régebben, csak elfelejtettem, egyébként én szentül azt hittem, hogy okt. 31-én jelenik meg ez a kiegészítő, a számokra jól emlékeztem, csak a sorrendre nem.
  • Evoluti0N
    #8820
    Nem először játszom. Régen egyszer játszottam már, ahogy az első részt is. Csak most a harmadik rész úgy megtetszett, hogy közben elkezdtem olvasni a könyveket és 7 angol nyelven megjelent könyv elolvasása után elkezdtem a játékokat is újból az első résztől. A másodikat végig is játszottam Roche oldalán, de utána az oldalválasztós rész előtti mentést betöltöttem és most Iorveth oldalán is végigviszem.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.08. 17:00:16
  • MertHogy
    #8819
    Akkor a végén Lethot faggasd ki rendesen, sok infót ad majd Yenről és a Vadakról, amivel így jobban össze áll a kép.
  • Evoluti0N
    #8818
    Van valami magyarázat arra, hogy magyarul miért gwynt kártyák, amikor angolul gwent?
  • Negritis
    #8817
    nem vagyok benne biztos hogy előre ki volt tervelve
    sztem volt róla szó, de ha nem ütött volna ekkorát a játék és nem szernék ennyire a gwentet benne akkor nem jött volna ki
  • Gabe18
    #8816
    Sosem értettem a Gwynt kártyát miért nem adták a Witcher 3 valami gyűjtői kiadásához, hiszen annyira adta volna magát.
    Na most már értem... tudták ezek mit csinálnak az első perctől kezdve. :)
    Amúgy meg kötelező vétel.
  • Evoluti0N
    #8815
    Rá kell kapcsolnom. Lassan fejezem a 2. részt és akkor lesz egy hónapom a 3. rész újbóli végigjátszására a kiegészítőig.
  • MertHogy
    #8814
    Az első videó és képek:
    http://www.ign.com/articles/2015/09/08/the-witcher-3-hearts-of-stone-expansion-release-date-announced
  • Evoluti0N
    #8813
    Nah, akkor gondolom, hogy a másik kiegészítőhöz meg jön a másik két oldal paklija.
  • Negritis
    #8812
    faszom! én meg megvettem már előre online :D
  • S1M0N
    #8811
    Tuti vétel!

  • Prof William
    #8810
    Nekem ez a küldetés valahogy kimaradt, pedig azt hittem a küldetések 90%-át megcsináltam...

    És igen tényleg a könyvben volt egy pont ugyanolyan jelenet...

    Na de persze a híres kitömött egyszarvút is megemlítik a könyvben. :)

    A másik kiegészítő mikor jön?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.09.08. 14:40:04
  • MertHogy
    #8809
    Javítanék picit
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gors Velenben történik, amikor Yen elviszi Cirit a Thanedden szigetén lévő varázslóiskolába


    Szerintem az októberi kiegészítőben azért van szint limit, hogy az alap játékban bizonyos küldetéseken túl legyünk, karakterek, események ismeret miatt. Mindjárt ott van a novigrádi orvos aki mesél Shanniról, lehet ő kell ahhoz, hogy találkozzunk vele, ugyanis ő tudja hol van.
  • molnibalage83
    #8808
    Ha egyszer nagyon sok időm lesz, akkor fogom olvasni. Ettől most fényévekre vagyok.
  • Kurfürst
    #8807
    Szerintem a könyvekbe érdemes elolvasni, egyrészt azért mert jók, másrészt rengeteget ad a sztorihoz, Yennefer karakterétt is teljesen máshogy értelmezi az ember, ha kicsit olvasta a könyveket.

    Van egy-két poén is ami egy az egyben a könyvekből van átvéve,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl. a Vernan Roche-s küldetésben van egy mutatványos Oxenfurt előtt, aki egy baziliszkust mutogat ketrecben a katonáknáknak, megspékelve olyan hülyeségekkel, hogy kakastojásból kelnek ki ezek a lények mire Geralt megjegyzi hogy ez egy erősen alultáplált wyvern és hogy nem igazán így szaporodnak. A szörny rögtön szét is tépi a ketrecet és Geraltnak kell levernie.

    A sztori egy az egyben a Megvetés idejéből van, csak ott Ciri csinálja a bajt, amikor Yennefer Novigradban intézi az ügyeit és Cirit elengedi kicsit sétálni a városban, és betér egy mutatványoshoz, aki kamu basziliszkuszt mutogat...
  • Sheltem
    #8806
    Boldog vagyok, hogy tele van a net infókkal a dlcvel kapcsolatban, hogy mikor jön, mennyi a szintminimum amivel el lehet kezdeni, hány óra játékidő stb, de egy dolog ami érdekelne benne lesz Ciri vagy nem. :)
  • bunny
    #8805
    Sok mellékküldetést csináltam, szerintem egyáltalán nem lett monoton, és érdekes új helyszínekre is elvitt. Ahoz képest, ami MMORPG-kel eddig játszottam (számerint 1, LOTRO :D) itt élveztem a mellékküldetéseket is. Szerintem sokat elhagytál a játék élményéből, ha azokat nem nézed meg, mert nagyon szépen kimunkált helyekre visznek el. Egy kicsit olyan, mint a geocaching, ha az mond valamit.
    Nem feltétlen a kincsesláda a lényeg ;)
  • alyr2
    #8804
    Nekem az 1-2 jobban tetszett! Itt tul nagy a terulet 1 jatekosnak. Meg lapos egy ido utan..:( De legalabb szep, ha eltekintek a 2 dimenzios lomboktol es bokroktol:)