16775
banner
  • bardocz
    #8883
    Azért volt amikor örültem volna, ha a dollár árat kell fizetnem:)
  • MerlinW
    #8882
    Szerencsére egyre többen szoknak le erről:) Na nem mintha olyan sok különbség lenne a két deviza között az utóbbi években...
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.09.09. 23:20:23
  • bardocz
    #8881
    Nekem az oldaluk eurot ír, de tényleg kb ugyan annyi, csak azt hittem itt is egy az egyben váltják.
  • MerlinW
    #8880
    Gog kliensben dollárt ír, egyébként 26€ a SP, tehát majdnem ugyanannyi.
  • bardocz
    #8879
    Jó lesz az jurónak. Vagy valahol be lehet állítani, hogy dollárt kérjenek?
  • MerlinW
    #8878
    $29,5 a season pass. Annak a harmada $9,8. Egyébként ahogy írták a többiek, a másik két kieg nem biztos hogy 10 dodó alatt lesz.
  • Evoluti0N
    #8877
    Aki digitálisan megvette már az Expansion Passt, az ezen az oldalon regisztrálva megveheti a Gwent kártyákat. A mennyiség limitált.
  • ratgab
    #8876
    Cd galaxisról:

    Fontos tudni: Csak letöltési kód a tokban: adathordozót, dvd lemezt nem tartalmaz. Használatához szükséges a Witcher 3 alapjáték GOG.com vagy Steam vagy Origin változata.

    UPDATE: PC Witcher 3 kiegészítő, a Hearts of Stone kódja nem csak a GOG-on, hanem a Steam-en vagy az Origin-en is aktiválható lesz: természetesen a háromból csak az egyik helyen.

    Ez alapján csak egy helyen lehet majd aktiválni a kódot.
  • Negritis
    #8875
    steames is a kód? fasza akkor könyebben el tudom adni majd :D
  • TBTPumpa
    #8874
    A The Witcher Magyarország oldaláról:
    "Geraltot a Tükrök kereskedője azzal a megbízással kereste fel, hogy győzze le Olgierd von Everecet, a kegyetlen banditavezért, akinek birtokában van a halhatatlanság adománya. A witcher mi mást is tehetett volna, minthogy igent mond a titokzatos utazónak, aki segített neki megtalálni Yennefert. Nem egyszerű a feladat, hiszen három elképesztően nehéz, szinte lehetetlennek tűnő kihívást kell teljesíteni, ám mint tudjuk, Geralt nem adja fel egykönnyen, így Olgierd nem tudhatja magát biztonságban. Azonban, míg eljutunk Olgierdhez, számos kalandnak leszünk majd részesei; betörőket fogadunk fel, megannyi új szörnnyel hadakoznunk és bizony még egy kísértettel is eltöltünk egy görbe éjszakát!

    Nagyon fontos, friss információ a kiegészítő kapcsán! A PS4 verziót PSN-en (SEN) lehet aktiválni, míg a PC-s verzió GOG, Steam és Origin rendszereken is aktiválható! A PC verzió esetében a doboz hátoldalán pontos instrukciók lesznek a Steam és Origin rendszereken való beváltásra vonatkozóan."

    1 kód GoG-hoz és Steam-hez? Szuper!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.09. 20:32:59
  • Rita79
    #8873
    Van tapasztalat, hogy kb. mi az a maximális szint amit el lehet érni a játékban?
  • bardocz
    #8872
    Teljesen egyértelmű az egész, csak angolul kell játszani.
  • Evoluti0N
    #8871
    Akkor jó. :P Tudtommal az alapjátéknál se volt nagyon semmi az előrendelésért, amit ne kapott volna meg mindenki, aki utólag vette meg. Ezért (is) szeretjük a CDPR-t. :)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.09. 14:31:20
  • TBTPumpa
    #8870
    Mint kiderült digitális ajándék és nem előrendelői extra (szóval minden vásárló megkapja). Előrendelési akció kimerül a 15%-os kedvezményben.
  • Evoluti0N
    #8869
    Ez előrendelői csak, vagy mindenki kapja? Nem írja, hogy pre-purchase, csak purchase. Az alapjáték esetében is rengeteg extra járt azoknak is, akik nem rendelték elő. Én is meglepődtem, hogy mi minden járt hozzá GOG-on.
  • Evoluti0N
    #8868
    Jaaa, te a #8860 képéről beszélsz. Azt nem tudom, hogy ki az a csaj. Valószínűleg valami új karakter. Tuti, hogy nem a Shani. Nem is úgy néz ki, mint Shani a #8850 üziben. Engem is pillanatra megkevertél, meg szerintem molnibalage is azt gondolta, hogy a #8850 felső képére gondolsz.
  • genndy
    #8867
    Ja, én a Steam előrendelői pluszokról beszélek, nem a nagy képekről a #8850-ban. Ott oké Shani, aranyos, maradhat A kis fölső képen van valami rövid hajú barna csaj, aki pipázik. Az ki? Vagy csak valami random?
  • Negritis
    #8866
    úgy működnek ahogy le van írva a lapra a működés, ez nekem elég logikus :D
    (kivéve ha magyarul tolod mert akkor van 1-2 elírás)
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.09.09. 12:41:36
  • Rita79
    #8865
    Azt ki lehetne küszöbölni, tehát véletlenszerűen kapsz lapokat, magyarán megkevered és úgy osztod le magadnak az X számú lapot. Így nem tudod kimazsolázni a csúcs lapokat.
  • Rita79
    #8864
    Azt nem mondtam, hogy bonyolult, csak pár dolog nem tűnik logikusnak.
  • molnibalage83
    #8863
    Az első részben nem votl full vörös, még Triss sem. Shani hajszíne talán picit világosabb és barnásabb. Nézz meg screenshotokat az első részben. Semmi baj nincs a W3-as Shani kinézettel...

  • genndy
    #8862
    Árérzékenyebbeknek azért némi figyelemfelhívás: ez csak az első kiegészítő, ráadásul a kisebb. Jön majd még a nagyobb, ami kb. dupla játékidőt ígért, tehát az ára is legalább a duplájára várható. Úgyhogy szerintem aki kiegészítőzni akar, annak jobban megéri az Expansion Pack.
    Ha mondjuk a második kiegre is lesz ilyen korai vásárlós -15%, úgy lehet hogy megéri külön venni, de csodálkoznék ha külön-külön olcsóbb lenne mint egyben.

    Mi vajon a "High Quality Renders"? Háttérkép nem lehet, ha azok külön vannak.
    Meg ki az a fölső csaj? Shani? De nem vörös a haja.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.09.09. 11:49:41
  • Negritis
    #8861
    1. a tűzmadár ha az ellenfél gyalogosai 10+ össztámadással bírnak akkor pusztítja el a legerősebb gyalogosokat
    pl ha van 3x6 és 2x7 támadású gyalogosuk akkor a 2 db 7est intézi
    kb mint a scorch

    2. a deckbe berakott 22+lap számít nem csak a kézben lévő
    ez elég egyértelmű

    3. a játék ugye best of 3
    szal kém lapokkal feltöltöd a kezed kint hagy valamit hogy minél többet használjon rá
    és ha íg yis behúzod az első kört akkor jó ha nem úgyis lapelőny
    ugyanez turn2, az elsőt nyerted akkor próbálsz lapelőnyt összeszedni a 2.ra

    annyira nem bonyolult sztem
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.09.09. 11:23:41
  • TBTPumpa
    #8860
    Előrendelői ajándék is van Steam-en:
  • molnibalage83
    #8859
    Ahhoz messze kidolgozatlan és nem balaszolt. Belső mini játékként érdekes, valódi kártyás offline játékohoz nagyon kevés. A játékban a gyűjtögetés része is megvan, az offline játékban, ha minden lap megvan, akkor nem sok értelmes pakli variáció van. A legjobb lapokat rakod be oszt annyi...
  • TBTPumpa
    #8858
    Mivel az alapjáték dobozos változata is oda ment elsősorban, így gondolom ehhez is szükséges lesz a GoG. Csak az a kérdés, hogy mi van a Steam-es változatokkal.

    Steam-en csak 8,5 euró (2700 Ft) a kiegészítő - most 15% kedvezmény is van rá.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.09. 11:16:47
  • Rita79
    #8857
    Meg azért egy szabály leírás sem ártana, mert sok a nem egyértelmű dolog benne a játék folyamán. Pl.
    1. a tűzmadár nem minden esetben égeti porrá az ellenfél gyalogosait. Ezt mi befolyásolja, hogy hány-e tűzet azokra, vagy épp nem?
    2. a rokon lapok közül, amikor kijön egy csomó miután leraktad, na azok a leosztott pakliból jöhetnek elő, vagy a teljes kártya csomagból (persze az adott kasztra értelmezve)
    3. A passzolás elég durva, mivel nem egy körre vonatkozik, hanem gyakorlatilag a passzolás = feladtam az adott kört, hadd nyerjen az eellenfél, mivel utána csak ő pakolgatja ki a lapjait korlát nélkül.
    Egyébként én is el tudom képzelni élő játéknak, a duplázás, triplázás számolásokat, meg nyomon kell követni. Egyébként ez a küldetés, hogy "gyűjtsd össze mind", nálam nyitva maradt. Pedig úgy gondolom, hogy minden létező kártyapartnert elvertem.
  • Voltan
    #8856
    Ez kompatibilis lesz a GOG verzióval is?
  • Kurfürst
    #8855
    A DLC-ben amúgy nem az új 10 óra a legjobb tartalom, hanem hogy a dobozos verzióhoz jár két teljes (papír) Gwent pakli (Scoiatel és Szörnyek). :)
    6500 lesz a dobozos verzió, én tuti benevezek rá, simán csapatnám a Gwentet élőben is :) CDGalaxis-ban lehet majd elvileg kapni.

    Gondolom a következő DLC-hez jön a Nilfgard és Északi királyság pakli.


  • bunny
    #8854
    Na már majdnem írtam, hogy hol ez a béka, mert én nem láttam, aztán olvastam, hogy az új kiegből a képek :)
    Más. Én azt nem értem, miért nem adták még ki a kártyajátékot android, ios alkalmazásként. Totál adja magát, persze egymás elleni játék opcióval! Nem hiszem, hogy nagy kihívás lenne és pár dollárt szerintem minden rajongónak megérni, hogy elkenhesse a haver száját :)
    A valódi kártyás opcióval az a gond, hogy a duplázókat stb számolgatni kell, jó, nem egy űrtudomány de akkor is inkább külön alkalmazásként tudnám elképzelni.
  • AnuluWork #8853
    Jump to Lightspeed, SWG
  • xido
    #8852
    de jól néz ki Shani :)
  • Evoluti0N
    #8851
    Ez nem DLC. Ez jó öreg kiegészítő, mint a régi szép időkben. Mondjuk, hogy kiegészítőből jelent-e meg valaha CE, azt nem tudom. :D
  • RatBaG #8850
    Hearts of Stone





  • molnibalage83
    #8849
    Én már sokkal előbb. Az első fogadóban, mikor leülsz a zsugással szemben.

    "Ríviai Geralt, Witcher és szocipoata."

    (Az angol eredeti igen sajátos magyar fordítása. "Geralt of Rivia, Witcher with tenure." szövegnek, de tetszett.)
  • AnuluWork #8848
    Végül pár (táj)kép, akár wallpapernek is ...

  • AnuluWork #8847
    Más.

    Néha durva ez a játék.


    ... és az az elképesztő mennyiségű és minőségű "sittes tetkó" ami előfordul benne, nem mondom. Nagy kutatómunka lehetett. :D

  • AnuluWork #8846
    Vannak ebben a játékban humoros részek, de ez volt az első ahol konkrétan röhögtem ezen a beszóláson. (A Bartos résznél, amikor "nyomoz" a rablás kapcsán.) :)

  • Negritis
    #8845
    én se vágom
    mondjuk CE DLC-t se láttam még eddig :D
  • bardocz
    #8844
    Nincs ebbe semmi fura szerintem.